Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    karin moj starszy jeszcze za maly zeby cos takiego zrozumiec ale konsekwentnie tlumacze ze jutro tez pojdzie na dwor i chyba to rozumie...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej
      wczoraj byliśmy u neurologa.mówił że napięcia mięśniowego nie widzi.
      ale nie pokoja go stawy Ignasia. dał skierowanie do ortopedy dziecięcego. w szpitalu był u ortopedy i było wszystko ok ze stawami. nie wiadomo komu wierzyć. każdy lekarz co innego mówi. i tak od lekarza do lekarza. neurolog kazał jeszcze za 2 m-ce przyjechać na kontrole.

      majajula
      trzymaj sie . na pewno będzie dobrze. jestem z Tobą.

      a tak poza tym to wszystko ok. Ignąs dochodzi do siebie. już nawet trochę poleży na podłodze sam. wczoraj przewrócił się na brzuszek sam. ale wrócić już nie mógł i płakał biedny. Marysia dzisiaj się przewróciła. i teraz nóżka ją boli.
      kupiłam dla meża dzisiaj trochę ubrań bo nie ma w co się ubrać. dla siebie kardigan kupiłam. musze korzystać bo jak mi się macierzyński skończy to będzie krucho. ale damy radę.




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej mamuśki!!!!A mojej małej ząbek próbuje sie przebić ,karmienie teraz to masakra jest szarpie sie i nie chce ssać, wcześniej tylko opróżniała butelkę w 10 minut a teraz ok godziny sie męczymy.I tak już od poniedziałku a ja się zastanawiałam co jej jest a tu proszę wkłada rączki do buziuchny i się ślini no i wyczułam ze próbuje się przebić.U mnie dzisiaj gorąco 24 stopniewięc byłyśmy na długim spacerasku...A tak pozatym to mężosław mi się rozchorował na grype,mam tylko nadzieję,że malutka sie nie zarazi.



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No u mnie też okropnie z tym jedzeniem ale to juz od jakiegos miesiąca. Te rączki w buzi i szarpanie smokiem i wogole i ciąglwe wychodza te ząbki i wychodza i wyjsc nie umią. I ze spaniem ostatnio ciut gorzej jest. Ale wydaje mi sie że już bliżej jak dalej do tych ząbków!
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Melduję sie też...

            Mój maluch też ma już ciemiączko zarośnięte...ale jak narazie główka mu rośnie od ostatniego mierzenia o 4 cm bodajże więc lekarz kazał tylko odstawić wit d i kontrolować...

            No i chyba tez zęby mu się przebijają...bo marudny już od 3 dni...ciągle rączka w buzi...a jak mu włoże palec i masuje dziąsła to widać że sprawia mu to przyjemność...no i te dziąsełka takie przybielone i podpuchnięte jakby...masakra...mógłby juz mieć tego zeba to by może trochę się uspokoił...

            Poza tym nic...jakoś nie czuje nigdy klimatu świąt wielkanocnych...Boże Narodzenie to co innego...a tak to tylko 1 dzień dodatkowego wolneGo i nic poza tym...

            U nas dzisiaj piękna pogoda...w krótkim rękawku sobie chodziam... I miałam problem jak ubrać małego bo niby ciepło ale jakoś tak chłodny wiatr...boje się żeby się nie przeziębił...

            Nic ide śpinkać...do zobacznia znów




            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
            Paulo Coelho(Alchemik)

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              małej idą ząbki i u góry i na dole a nie tylko jeden jak wczesniej pisałam



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej a gdzie to się mamcie podziewają??Ale jestem wkurzona szok normalnie z tą służbą zdrowia angielską tydzien temu dzwonilam do przychodni bo dostalam list z NhS-u (cos jak nasz NFZ)bochcialam umówić się na wizytę ,to babka powiedziala mi ze ten list mam zignorowac ,ze przychodnia mi przysle list.Chodzi o sprawdzenie sluchu,bioderek i innych a no i mala ma dostac pierwsze szczepionki,no i czekałam jak głupia na ten list no i w koncu zadzwonilam dzis to tej dziadowskiej przychodni no i co sie okazalo zapomnieli o mnie ,a ta lekarka co sprawdza jest na urlopie ale juz od wtorku bedzie takze ma sie ze mna skontaktowac ale cos mi sie wydaje ze sama sie tam przejde we wtorek bo juz mnie to wkurza wszystko!!!!!Ale dostałam prezent na zajączka dzis rano zadzwonili do mnie w sprawie mojego macierzynskiego wyplaca mi moje pieniązki wkoncu,takze chociaz cos pozytywnego!!!ALICJA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI URODZIN ODEMNIE I OD MAŁEJ ALICJIKarlinjak nocka minęła??



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Hejkum kejkum kobietki

                  Aniazio: to trzymaj sie, przy tym zmasowanym ataku zabkowym z dolu i z gory! U nas jeszcze nie widac ziabali. A powiedz Ania, Twoja malutka miala szczepienie w pierwszych dniach zycia, czy teraz bedzie w ogole pierwsze z pierwszych?

                  Alicja: Wszystkiego Najmilejszego ) Napisz nam chociaz krociutko, jak sie czujesz w te osiemnaste urodzinki

                  Pewnie wszystkie zapracowane przed swietami /i chrzcinami/ i za to cisza...

                  A mi wrocila miesiaczka, ale leci normalnie ciurkiem. Tez tak ktoras z Was miala dziewczyny, ze nie nadazalyscie zmieniac podpasek i to tych mega wielkich? Zapodalam sobie hemorigen, taki ziolowy lek zmniejszajacy krwawienia, mam nadzieje, ze sie uspokoi. Ale moze macie jeszcze jakies rady pomocne?
                  Ide firanke prasowac, cholibka
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Agaaepyendopiero teraz pierwsze bedzie miała w 9 tygodniu ma miec przeciw blonnicy,tężcowi,krztuścowi,pneumokokom i Hib w jednej dawce
                    Last edited by aniazio; 21-04-2011, 14:57.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      czesc dziewczyny
                      aniu widze co miastko to inne zasady bo moj mial szczepienie w 6tyg 10 i teraz we wtorek idziemy a kurcze zapomnili mu dac przeciwgorlicy w szpitalu bo to sie daje po urodzeniu no ale chyba jeszcze nie jest za pozno bo w uk nie daje sie tego szczepienia no chyba ze na zyczenie rodzica pierwszy synek dostal a z tym zapomnialam bo za duzo rzeczy sie wtedy dzialo...
                      co do okresu to ja tez dostalam i kolejny sie pojawil po 2 tyg normalnie szok nigdy w zyciu tak nie mialam nawet po pierwszym porodzie wszystko bylo regularne a teraz masakara....
                      alicjo wszystkiego najnajlepszego, STO LAT!!!!!
                      ooo musze uciekac maluszek sie obudzil aha mojemu tez zabki chca sie wybic ale nie moga i jest okropny to znaczy oglnie to jest aniolek ale nie hcce mleczka pic i strasznie sie wkurzam ok lece bo wzywa




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Alicja wszytkiego najlepsiejszego

                        Jaka ja jestem zmęczona ostatnio ciągle coś latam robię a w domu jak był syf tak jest normalnie oszaleć idzie z tymi moimi dziećmi a piahcu tyle do domu nanoszą że normalnie niedługo nic w piaskownicy nie zostanie

                        Jestem w kropce jeśli chodzi do chrzciny kupiłam sobie bluzkę z długim rękawem a tu taki gorąc Olgi kiecka z cienkiego polarku to najwyżej jej nie założę płaszczyka
                        a wogóle babka co mi tą kieckę szyła i szydełkował wkurzyła mnie tak sukienka wali fajami że szok poza tym prała ją bo widać po polarze (wygląda na urzywany) i mimo to żę popsikała to jakimś ohydnym c h u j wie czym to dalej capi
                        wyprałm ją (wygląda niestety jakby była używana bo polar słaby gatunkowo) i już 2 dzień na balkonie wisi może jakoś wywietrzeje
                        no i na pewno nie wystawię pozytywnego komentarza za takie coś

                        Ania super z tym macierzyńskiem dobrze że ci wypłacą a co do szczepienia to ciesz się im później tym lepeij to tylko w Polsce faszerują dzieci od urodzenia nie dając im czasu na oswijenie się ze światem
                        no ale szczepionki skojarzone w moim odczuciu nie są najlepszym rozwiązaniem


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          sorki ze jak pisze to tylko z jakimis pytaniami, ale tylko na tyle mam czas przy tym malym urwisie!

                          ile kosztuje paczka pampersów z pampersa, rozm 3, teco sa duze paczki, po 64 pampersy chyba. orientuje sie ktoras z was??
                          bo slyszalam ze drogie sa bardzo i nie wiem czy tutaj sobie kupic, czy tam...



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            majorka teraz w rossmanie są te premium po 41 zł z groszami a tak około 55 zł za baby aktiv trzeba zapłacić


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez marjolka Pokaż wiadomość
                              sorki ze jak pisze to tylko z jakimis pytaniami, ale tylko na tyle mam czas przy tym malym urwisie!

                              ile kosztuje paczka pampersów z pampersa, rozm 3, teco sa duze paczki, po 64 pampersy chyba. orientuje sie ktoras z was??
                              bo slyszalam ze drogie sa bardzo i nie wiem czy tutaj sobie kupic, czy tam...
                              Najlepiej wchodź sobie w necie na gazetki (ulotki) sklepowe tam będziesz miał promocje.Nie zawsze są ceny pampersów ale przeważnie.Ja teraz kupiłam hugisy w Kauflandzie po 33,33.
                              Myślę że pampersy spokojnie możesz w Polsce kupić bo często są promocje na orginalne pampersy
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                moje dziewczynki
                                Attached Files
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X