Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aguś podcięciem języczka sie tak nie stresowałam a ten zabieg już maiła 23 maja teraz będzie miał operacjo zabieg(jedni mówią tak drudzy tak) Michałek urodził się z wodniaczkiem prawego jąderka i do tej pory mu to się nie wchłonęło i właśnie to będą usuwać..
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Oj, sorki. Ale gamon ze mnie - wszystko mi sie pomieszalo
      Jedno jest pewne: wszystko bedzie dobrze! Trzymaj sie!
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        No co ty ja też się mieszam dlatego rzadko się odnoszę do postów W każdym razie bardzo dziękuje za wsparcie:*********oczywiście wszystkim
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          eh dzieweczki, u nas parno i duszno :P My opalamy sie i całe dnie spedzamy na dworze chociaż w tym, tygodniu zaczynamy malowanie ostatniego pokoju. Heh, bedzie "gorąco " :P a na dodatek gdzies mi sie basen zapodział, znaczy wsadziłam go tak, schowałam, żeby pamietac i oczywiscie nie moge go znaleźć. Jak nie znajde to musze kupic nowy, i powiem wam, znowu chodze na prawko! mama funduje wiec korzystam. Zobaczymy
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aha a tak wogóle to wygrałam bezpłatną wizyte pediatryczną w placówce polmed czy jakoś tak, kurcze nie pamietam, i musze tam zadzwonić, a mała ma non stop katar i sie zastanawiam czy to czasem nie alergiczny, wiec może tam zrobią też jakieś bezpłatne badania. W akcji "kocham, chronie badam.
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Cześć

              Lilce wyszło wczoraj dużo potówek na nóżkach i pośladkach. Oprócz nieprzegrzewania tego i dużo ruchu bez pieluchy co mogę jeszcze zrobić?:/ Nie przykrywam jej w nicy, śpi w samych body, w dzień też chodzi tylko w body a mimo to nadal są



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                my chodimy w samym pampku :P a co jeszcze? rób jej mże kąpiele w ciągu dnia, ochłodzi sie dziecko i zawsze to dla niej frajda
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  ja bym do tego co kraina mówi jeszcze zrezygnowała ze smarowania przed spaniem balsamem żeby skóra mogła swobodnie oddychać.
                  a jak jet strasznie parno to przed snem tak na 2 godzinki wentylator ustawić by pomieszczenie trochę ochłodzić....
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hejka Majajula bylas okolo 40 km odemnie i nie wpadlas na kawke Dobre z ta cipa dinozaura ale sie usmialam My jutro znow do okulisty tym razem na badanie dna oka ...Jak ostatnim razem ja badal to powiedzial ze on tam zeza nie widzi a jesli jest to okresowy ktory moze pojawiac sie i znikac az do 3 roku zycia...Ogolnie to ciezko mi zasiasc do neta ,bo zawsze cos a jak juz siade to tylko poczytam i tyle....Tydzien temu bylysmy tesciow i w niedziele wrocilysmy...3majcie kciuki za jutro zeby sie okazalo ze wszycho oki!!!Buziaczki dla wszystkich :*



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      widzisz Ania nie wiedziałam by mnie mężuś podrzucił i byśmy sobie poplotkowały

                      Bożena trzymamy kciuki i daj znać jak po operacji


                      u nas w nocy była burza waliło strasznie a dziś słonko i rześkie powietrze
                      uwielbiam taką pogodę

                      Kurcze 8 lipca mamy chrzciny 14 wesele oj jak ja nie lubię takich imprez jedna po drugiej


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        a u nas rano chwile elegancko popadało i rano było suuuper, ale teraz? nawet nie widać, że był jakiś deszcz!

                        umieram, buu jak ja nie lubie lata, wiosna i jesień! o tak. Tym bardziej jesien taka jak w zeszłym roku, piękna była.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej
                          I Dupa blada nie zakwalifikowali Michałka bo musi minąć miesiąc od ostatniej choroby a on od1 do 4 przechodził tą beznadziejną grypę jelitową.Teraz każdy wtorek(od 15 lipca) mam wydzwaniać i czekać aż się jakieś miejsce zwolni (tak jak w naszym przypadku) a jak nie to dopiero w listopadzie. Strasznie się tym stresowałam ale chciałam mieć to już za nami a tu masz babo placek(zakalec!!!).No nic będziemy dzwonić może się uda tak nie lubię czekać na coś co nie ma swego terminu....

                          U nas od 2 dni cały czas pada prawie bez przerw....
                          Po zatm zdrowi jesteśmy nic specjalnego się nie dzieje
                          Ja się wzięłam za diecie "mniej żreć"(tak bardzo bym chciała by tym razem mi się udało choć trochę).Kupiłam skakankę i hahaha początki żenujące (z zsapana , łydki bolą....) ale z dnia na dzień lepiej jest ...
                          Adaś ur.09.2008.
                          Michałek
                          [Iur.02.2011 o [/I]

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ach ta nasza służba zdrowia - to teraz boXena trzymamy kciuki, zeby szybko sie termin znalazl
                            a u mnie tez pada drugi dzien non stop
                            =&:>sygnaturka<:&=

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Dzięki dziewuszki za radę Przestałam smarować balsamem po kąpieli i potówki poznikały.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                heja jupi Aliszon nie ma zeza I z oczkami wszystko oki Majajula nastepnym razem daj znac jakby co jak jeszcze bede w Polsce to bysmy sie spotkaly Bozenka mam nadzieje ze miejsce szybko sie zwolni U mnie tez pada od 2ch dni ,jutro albo w sobote jedziemy do mojej siostry na kilka dni...No nic trzymajcie sie babeczki



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X