Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Bozenka bedzie dobrze nie martw sie
    Mojej tez najlepiej wychodzi nie i papa



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Dzięki dziewuszki:*: niby nic takiego ale miło mi się zrobiło o przeczytaniu waszych postów
      a no fakt papa też mówi) codziennie machamy mężowi jak do pracy wychodzi stawiam go na parapecie chłopaki pukają w szybę i machają a radości tyle przy tym mają
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Trzymaj sie Bozenka bedzie dobrze, tozabieg nie oeracja nic zlego nie moze sie stac! Bedziemy trymac kciuki

        a moj tez da-daj ma-mama ta-tata ba-baba mo-szymon bła-błazej, NIE tak nie ma papa i eheheheheh - piesek to jest najlepsze a i jeszcze pa-parowka
        brym samochod, tam, tu opa-czyli na rece wez

        no i juz mnie k. goni od kompa bo musi popracowac ach te chlopy jaknie mali to duzy...

        ciuuuuuuuuuuuuuuummmmm :*********


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Wiecie wygooglowalam to cos na co mloda weszla i to byl padalec
          teraz ma ksywke poskramiaczka padalcow heheh
          Jak wracalysmy po spotkaniu z padalcem to szla babka i miala jedno male w wozku a drugie w podobnym wieku do Ali szlo obok i Ala tego malego chlopca zaczepiala i dawala mu klocka od garnuszka(bo zawsze zabieram cos ze soba zeby sie bawila w wozku)bo inaczej nie usiedzi...
          Moj sobie wzial na jutro wolne zeby z nami posiedziec
          A spryciula bierze telefon do reki przyklada do ucha i mowi ALO ALA



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej, a my chore, znaczy dziewczymy, Wymiotują i "srają" (heh tak brzydko mówiąc). Marzena nawet dzisiaj dostała pampoersa bo non stop jej sie lała niekontrolowna kupa. I wczystko z kupy. Stwierdziłam, że łatwiej jest przebrac pampersa, ale chodzi w pampersie i już chyba ok. Ale szrpie marzeną, ale już nie wymiotuje tylko ją jeszcze dźwiga. Bo to od czwartku wymiotuje a wczoraj soatała gorączki. A Martyna dzisiaj zaczęła i trzyma ją non stop. Dzisiaj chyba wymiotowała z 15 razy. eh ale biegaczki nie ma (narazie) na szczęście. Mam nadzieje, że chociaż jednej przejdzie już. A wczoraj dziadki wzieli martyne, bo malowanie mamy i miałam nadzieje, że ją ominie, ale jednak ją dopadło. oh. Bałam sie, że u starszej skonczy sie szpitalem, ale oby ie, bo już chyba lepsza jest.
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Bidulki ciskam mocno i dużo zdrówka!!!
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                heh i martyna dostała biegaczki, buuu

                ale powiem wam, że bałam sie, że skonczy sie to w szpitalu z marzeną, bo nic jej nie pomagało. ale może jakoś to bedzie
                Last edited by karlin2; 19-05-2012, 21:31.
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  u nas by od razu na oddział kierowali ale ja uważam to za plus bo dziecko się krócej męczy po dwóch- trzech dniach już niema objawów tyle że dietkę trzeba jeszcze parę dni stosować by brzuszek i jelitka maleństwa się zregenerował.Trzymam kciuki za twoje ślicznotki by było już ok bo mi strasznie ich szkoda taka wirusówka to gówniana sprawa a tak poważnie my nigdy nie mieliśmy jak już to 1 dniową i wiem że to nic fajnego....
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    marzena przespała całą noc, miałam nadzieje, że ok a tu klops. Od rana biegaczka i wymiotuje, chyba pojedziemy dzisiaj na pogotowie w koncu bo sama nie wiem. Moze jakby od razu ją wzieli to już by była zdrowa.

                    martyna całą noc wymiotowała, chyba z 10 razy. a jak nie miała czym wymiotować to albo żółcią albo ją szarpało.

                    bidne te dzieci. A u marzeny to trwa od czwartku!

                    heh i mnie też coś zbiera grrr
                    Last edited by karlin2; 20-05-2012, 10:16.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      i byłyśmy jdnak na pogotowiu, i jesli nie przejdzie marzenie do 8-9 (dostały zastrzyk przeciwwymiotny) to skierowanie do szpitala. eh.
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Najważniejsze że byliście na pogotowiu i wiecie co dalej robić. w sumie najważniejsze by się dziewczynki nie odwodniły. a jak u ciebie złapało tez bo wspominałaś?
                        Adaś ur.09.2008.
                        Michałek
                        [Iur.02.2011 o [/I]

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej, chyba jest ciut lepiej (żeby nie zapeszać) może ominie nas szpital. a ja, hmmm, nie wiem, w żołądku kręci i kibelek też częsty przyjaciel ale czy ja wiem czy to z tego a nie z nerwów, sie okaże
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            no nerwy to na pewno cie zjadają ale myślę że to może być ten sam wirus tyle że twój organizm lepiej sobie radzi i oby tak było)) w razie co dawaj znać co tam u was bo ja mocno trzymam kciuki by dziewczynki już odsapnęły sobie od tego dziadostwa...
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              czes dziewczyny

                              Karin wspolczuje tego wirusa
                              my mielismy w zeszlym roku i jak bylismy na pogotowiu to powiedzieli ze nie dadza nic przeciwwymiontego i nic na biegunke bo jesli sam sie przeczysci to ten wirus sam odejdzie a tak to dluzej bedzie w organizmie bo go zatrzymamy dostal tylko taki proszek zeby sie nie odwodnil i elektrolity mieszlaalm mu z woda aha no i nie mogl nic mlecznego zandego nabialu bo to tylko wzagalo objawy
                              mam nadzieje ze twoje panny maja sie juz lepiej...
                              aniu a ty juz w Polsce?
                              majajula a ty co sie nie odzywasz u nas troszke sie dzieje a ty na innym watku piszesz?zeby sie dowiadywac ze twoje tez chore musialam przeczytac tamtem watek...oj zaniedbujesz nasz

                              a co u innych?
                              u nas pogoda ma sie poprawic od jutra wiec szykuje wilekie pranie bo i zimowe ciuchy i posciel nas wszystkich do prania i w ogole wielkie porzadki

                              milego dnia zycze do uslyszenia pozniej




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Witam
                                Bardzo prosze wszystkie Panie, które sa juz po porodzi o uzupełnienie ankiety. Ankieta ta poslu\ży mi do napisania pracy magisterskiej.
                                Z góry dziękuje za pomoc
                                http://www.ankietka.pl/ankieta/87966...-i-pologu.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X