Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    No majajula, ale apetytu narobilas, ze hoho! O matko, caly tydzien sama Nie zazdroszcze - jak my budowalismy i mojego nie bylo, a ja z dwojka i babcia sama, to mialam dosyc chwilami. A to mezus teraz taka prace ma? Ze tylko na weekendy jest, czy tak sie zlozylo jakos?
    Duzo zdrowka Olgiercikowi.

    Dziewczyny z Polski, ma ktoras z Plusa internet moze? Bo ja mam teraz radiowy, ale jakos tak slabo, szczegolnie wieczorami. Niby ta sama predkosc, ale jakos nie teges...

    Karlinq, heh, dopiero doczytalam, jaka Twoja agentka jest juz z tymi zwierzakami Super!
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Aguś nie pracka spoko tylko kurs sobie taki robił w lutym że musi wyjeżdżać


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        No w dupke jeza napisala pol strony mi mi wcielo grrrrrr
        Monia
        Duzo zdrowka dla Olgi,szczerze mowiac tez nie zazdroszcze,
        Moja mala pomocnica wyciagala wczoraj pranie z pralki i jak zostaly tylko skarpetki i nie mogla dosiegnac to wlozyla glowe do pralki i nie mogla wyjac ale sie schylila i wyciagnela oczywiscie skarpetki tez no bo jakze moglo byc inaczejAle byl pisk
        Co do autka no szkoda bo dopiero w grudniu rok minal jak go kupilismy ale lepiej zaprowadzic i sprzedac niz maja tu zabrac i jeszcze mamy koszta ponosic za to ze zabiora.
        No i tyle bo zapomnialam co predzej napisalam



        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          oj Ania ja za kazdym razem tak mam, ze jak napisze, to mi zje wszystko- wiec zawsze wszystko kopiuje zanim nacisne "wyslij"- tutaj strawdzila sie rada Agaapyen , bo jak juz raz mi cos zje, to mi sie nie chce znow tego spisywac.
          Alicja maly pomocnik- moja Korena tez tak robi, dotego mamy pralke w naszej sypialni!? ( wiem, ze brzmi dziwacznie, zajmuje troche miejsca w mojej szafie wnekowej, dotego suszarka,ale jest wygodnie bo nie musze nigdzie z praniem wychodzic i 3 dzieci) .... robimy tak, ze ona wyciaga ciuszki, podaje mi, a ja wszystko wrzucam do suszarki , ostatnio moje starszaki zaoferowaly sie pomoc, i same zrobily pranie ( wiedza jak sie ustawia guziczki ( jest bardzo prosto) i nawet pozniej to wysuszyly- ach, zeby tylko jeszcze im ciut lepiej szlo ze skladaniem, hihihihi... ale czesto jest tak, ze cos tam znajde- bo fajnie sie do pralki rzeczy wrzoca takze, a jak sie ladnie spiewa .....
          Agaapyen- wiesz, ze ja to nawet o tej tradycji polskiej nie slyszalam, dopoki wy nie poruszylyscie, myslalam, ze to takie regionalne tutaj tez sie z tym nie spotkalam, jezeli juz slysze o jakichs - to sa u rodzin baaardzo tradycyjnych ktore migrowaly do stanow.
          Agnieszka mowisz, ze podoba Ci sie ten smart stroller? ja nie wiem, co myslec- bo brzmi swietnie, lekki, kompaktowy- idealny do mojego samochodu, na krotkie wypady, o wyboje i dziury sie nie przejmuje, wiekszosc czasu jestesmy z wozkiem na zakupach itp. na powietrzu moje dzieci wola same chodzic, a tak na dluzsze spacery mamy wozek sportowy....u mnie w okolicy nawet chodnikow czesto nie ma, bo wszedzie jezdzi sie autem, taka suburbia, nawet do parku.
          Karlin- rozumiem Cie, ale jakos tak juz mam, ze mnie paranoja czasem dopada odnosnie informacji osobistych,imion, itp. kto to czyta, pewnie mam to od m. , bo on mi to ciagle powtarza, duza czesc jego rodziny jest w policji, detektywi, agenci specjalni duzo slysze o glopich rzeczach, ale na privie moge Ci napisac cale detale podoba mi sie, ze jestes szczera, ale czy ten ostatni wozek ( w paski) nie jest juz taki typowo prosty?...i najtanszy








          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Majajula- jak Toja Olga? toszke lepiej? Ty to doslownie jestes kobieta renesansu , dla mnie inspiracja, swietnie sobie dajesz rade i do tego te wypieki . Uwierz mi wiem, co to znaczy bycie w domu z trojka, jeszcze do niedawna- moj m. musial zostawac w pracy 2 noce w tyg. ( pozniej za to mial 4 dni wolnego) teraz sa tylko dni, ale za to praca od poniedzialku do piatku, i ciezko mi sie przyzwyczaic, bo zostaja tylko weekendy na dluzsze wypady.








            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej dziewczynki a my wczoraj takie rodzinne sllep&play odstawiliśmy hehe. Najpierw zabawa ipt a, Martyna 18 poszła spać, Marzenka jeszcze do babci na chwile na bajkie, przed 20 poszła spać a my 8 i chyb pod kołdry bez żadnych "udziwnień:P" grzecznie poszliśmy spać i chyba koło 20,30 spaliśmy już wszyscy jak małe dzieci hehe. Masakra tego jeszcze nie było. Ale3 dzisiaj chociaż troszke wyspana bo martyna teraz wstaje ok 6,30 to i ja musze tak. Ale potem idzie spać ok 10-11 na 2-3 godzinki i potem spać o 18 do rana.

              No nic chyba tyle do pozniej bo narazie wstałam i nie czytałam was jeszcze :P
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Karlin no to nieźle ale my podobnie ale już nie tak grzecznie hehe
                no ale o 12 już na dobre w kimę

                Olga ma jakieoś wirusa po 9 byłyśmy u lekarza; zostawiłam Julkę z Majką w domu oglądały bajkę a ja szybko z Olgą do lekarza - dobrze że mamy po 2 stronie ulicy przychodnię
                dostała kropelki na złagodzenie kaszlu woda morska do noska i przeciwgoraczkowe i wsio ale lek na kaszel jakiś spoko bo od 2 h nie kaszle

                Sunny nie przesadzaj bo się zawstydzam - zobaczyłabyś salon w jakim stanie jest dzisiaj hehe bałagan straszny i wszędzie nakruszone szarlotką - ale pyszna była pierwszy raz mi taka rewelacyjna wyszła
                Ty masz pralkę w sypialni a ja w kuchnio salonie sypialni i pokoju dzięcęcym (Olgi ) i dodatkowo to pomieszczenie jest przedpokojem hehhe
                mamy taki otwarty dół że wsio jest bez drzwi i scian
                i dośc to wygodne bo leże sobie na łóżku nog ą otwieram lodówkę i wcinam odrazu hehe

                no ale szukamy do wynajęcia czegoś większego jednak - no ale to jak pójdę do pracy


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  możecoe mi polecić jakieś extra żelazko???
                  musze kupić ale nie wiem co wybrać

                  myślałam o braunie z szafirową stopką i nakładką ale nie wiem


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    co do wóżka ja swoje sprzedaj e - ciągle nie mam czasu ich wystawić na allegro
                    i kupuję nowy
                    i mam 2 do wyboru:

                    zapp xtra
                    http://allegro.pl/quinny-zapp-xtra-2...166096890.html


                    zapp senzz
                    http://allegro.pl/wozek-spacerowy-qu...166235203.html

                    mam zwykłego zappa i dla nie rewelka poza możłiwością rozłożenia więc chyba ten xtra będę jednak kupować
                    no ale najpierw musże mutsy opchnąć


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej dziewczyny
                      u nas znowu chroba sie przypłątała. Marysia kicha i kaszle , Ignaś zaraził się od niej i dodatkowo gorączkę miał wczoraj. na razie bez więc mam nadzieje że już będzie dobrze. do tego jescze wczoraj mnie obrzygał. chyba parówka mu zaszkodziła bo zwymiotował parówką.
                      poza tym myslałam że jestem w ciąży. kupiłam nawet już test ale tego samego dnia dostałąm okres. a taki bolesny jakbym rodziła i leje sie ze mnie ja ze świnika.
                      Marysia już lepiej z płaczem za babcie. pedagog dała mi bajkę o śmierci i chorobie Amelka i motyle i po tej bajce chyba wszystko zrozumiała i teraz chce żeby jej czytać ją. otworzyła sie i zaczęła o tym mówić co ją boli. więc z tym problemem sobie poradziłam hura

                      Ignaś umie udawać pieska i straszy niedźwiedziem . uwielbia książeczki oglądać teraz.a i zrezygnował ze smoczka. żeby w tak łatwo z cyca zrezygnował.

                      dziewczyny czy byłyście może w Centru Kopernika? chciałabym tam zabrać Marysie na urodziny

                      co do wózków to ja nie lubie trójkołowych. nie podobają mi się po prostu .




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Monia co do centrum Kopernika to uważam że Marysia jest za mała
                        Możesz oczywiście jechać ale jest wiele rzeczy co taki człowieczek nie będzie wstanie nawet sobie jakoś poukładać w głowce
                        Julka była zachwycona ja również (byłyśmy z jej klasą) i ciesze się że Majki nie zabrałam bo natłok ludzi dzieci jest straszny wpuszczają maxymalną ilośc osób
                        jednak fizyka chemia mimo że przedstawiona w orginalny sposób ale jednak dla starszych dzieci
                        takie moje zdanie może być to dla niej za "trudne" i nie sprawisz jej tym wypadem radości, choć były tam i małe dzieci i się świetnie bawiły
                        więc z drugiej strony trudno powiedzieć
                        Last edited by majajula; 27-02-2012, 13:42.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hej
                          MoniaB super ze Marysia zrozumiala,napewno jest Ci owiele lepiej,duzo zdrowka dla Was
                          Poznalam dzis nowa kolezanke mieszka niedaleko mnie ,jest w ciazy .Mloda spi w wozku ,jak wracalysmy to zasnela..
                          Macie moze jakies sposoby jak wyczyscic przypalone zelazko??



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ania no moje już jest w takim stanie że nawet nie mogę go wyczyścić i dlatego kupuję nowe no ale ma już 7 lat
                            a ja zawsze czyściłam octem z wodą


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              dzien dobry dziewczyny! czy wy tez macie takie sliczne sloneczko za oknem?
                              ja juz zyje wiosna.
                              Majajula- ja mam rowenta master ( chyba jedno z tych pro-master series) i jestem zachwycona, ale nie wiem jak ono sie porownuje do tych oferowanych na rynku europejskim ( czesto wy jestescie bardziej do przodu z nowinkami techniki) a moze tak mi sie podoba poprostu, bo wczesniej mialam takie zwykle, z teflonowych spodem i szybko sie bleee zrobilo.....
                              Ania- nie mam pojecia, czym to sie czysci, kiedys, bardzo dawno temu probowalam to zdrapac- ale nie polecam tej metody heheh.... teraz sa chyba jakies pasty ale do tych stainless steel.
                              Moniki- niech wasze skarby szybko wracaja do zdrowia!
                              Fajnie, ze sie znalazla taka pomoc (ksiazka) dla Marysi, to naprawde trudne tematy do rozmowy z dziecmi.
                              Ignasz straszy niedzwiedziem?-heheh.... staram sie to zobaczyc oczami wyobrazni
                              Karlin Twoja Martynka - chodzi spac o 6?- wow.... kochana to Ty masz dopiero troche czasu wieczorem, hmm? ale juz ta wizja o 6:30 rano nie jest taka necaca. Chociaz my teraz tez po 7 wstajemy, ale ja nie naleze do porannych ....
                              Majajula- nasze mieszkanie tez otwarte, ale sypialnie sa oddzielnie (drzwi maja) wszystko jest na jednym poziomie,ja lubie przestrzen- no a z trojka dzieci to oczywiscie, ze im wieksze tym lepsze.Takze myslalam o tym zapp extra- przynajmniej u mnie jest duzo tanszy od tego senzz....
                              senzz wyglada sprytnie, ale czy nie jest duzy?.... ja tez mam kilka wozkow, (4)ale tylko z jednego jestem zadowolona, i chcialabym miec- jeden- ale taki universalny, chyba ciezko taki znalezc,
                              acha, u nas widze-ze ten xtra wyglada troche inaczej, bo ma 4 kola
                              jesli mialas mozliwosc ich przetestowac, daj mi znac- jakie sa plusy i minusy








                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                ups, pierwszego posta mi zzarlo, a ten wyszedl jakis chaotyczny, sorki... mam nadzieje, ze sie doczytacie
                                Aniazio- widze, ze u was wozki to - pushchair, a tutaj strollers... wszedzie inaczej
                                Hop, hop a czy ktos wie co sie dzieje z Aguszasza??...
                                i czy ktoras z was mysli juz o kolejnej dzidzi?








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X