Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Kieliszek hehe
    Aniu to twoja Alunia czujnie śpi skoro jej przeszkadzają cięzarówki; moja przyzwyczajona że coś gra ktoś nawet krzyczy - czyt. dziewczynki
    ja dziś wyprzedaję kolejne rzeczy po Olinie fotelik samochodowy; grzechotki gryzaki matę zabawki do wózka
    wieczorem umyję wóżki i je obfotografuję i tez sprzedaję


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Ala nie spi czujnie tylko dopiero co zdarzyla zasnac i ciezarowka jezdzila pod oknem ale spala do 13
      pozniej poszlysmy na spacerek i po kolezanke bo na kawke i torcik u
      rodzinowy wpadla z synkiem



      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej ja na sekundke bo mlody zasnal i musze leciec po zakupy bo mama juz lepiej ale jeszcze nie jest w stanie za nim biegac... a no iokazalo sie ze to nie zapalenie zyl tylko róża... nie wiem co lepsze...

        szymek jeszcze pokaszluje wlasnie sie zastanaeim czy nie pojsc z nim na kontrole a maly jak sie rozchodzil to juz biega i do tylu i na boki lazi a jest tak wszedobylski ze nie jestem w stanie spuscic go z oka na chwile... no po prostu masakra...

        w pracy znow ciagne zlecenie kolejny miesiac zaczyna mnie na prawde w************************************************************************************************* *****************************iac ta moja kierowniczka bo ostatnio mowila ze miesiac i umowa a teraz dalej... moze cos sie znajdzie w miedzyczasie...
        dobra spadam dziewuszki bo musze sie wyrobic moze przy drugim Blazejkowym spaniu wpadne!

        buziaczki

        a i sto latek spozniome dla Aluni anizio!!!
        Last edited by aguszasza; 21-02-2012, 09:33.


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aguszasza dziekujemy za zyczonka
          A Alunia dzis pierwszy raz siusiu zrobila na nocniczku
          Maly sukcesik a tak cieszy



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Ania to fajnie
            Moja ma uczulenie na nocnik staje w nim bosymi stópkami ale gołą pupą ani rusz pisk więc znowu na 2 tyg nocnik nie będzie w uzytku
            a Julka jak miała rok i 3 miechy juz bez pieluch latała a Majka rok i 6 miechów a Olina daleko w lesie

            My spadamy na Taniec z Tygryskiem zjemy tylko zupki groszkowej i idziemy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Dziewczyny, powiedzcie mi, które z was siedzą w domu ze swoimi roczniakami? Wszystkie wróciłyście do pracy?

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ja siedze w domu



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez Martuska82 Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny, powiedzcie mi, które z was siedzą w domu ze swoimi roczniakami? Wszystkie wróciłyście do pracy?
                  ja siedzę w domu ale powoli szukam nowej pracy i tak kwiecień najpóźniej chce już na stałe pracować
                  a od września młoda idzie do żłobka teraz moja siostra będzie z nią siedizęć


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Wszystkiego najlepszego dla Naszej ostatniej roczniaczki Zosieńki



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      oj TAK TAK!! Sto latek ,tira ze słodyczami dwa tiry z zabawkami szczęśliwych rodziców i wszystkiego co tylko najlepsze w życiu! dla kochanej Zosi :*
                      Last edited by boXena83; 22-02-2012, 20:14.
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Wszystkiego Najlepszego dla Zosieńki! )
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Zosieńko wszystkiego naj naj

                          Ja dziś pól dnia przy żelazku wcześniej na muzykę z tygryskiem potem do kościółka a dopieo co wróciłam z Zumby i padam na ryjek


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Sto lat Zosieńko!!! Rośnij zdrowo na pociechę wszystkim!!!

                            ja wrocilam do pracy tzn znalazlam nowa prace Martuska

                            u nas ok Szymon juz ma czyste oskrzela mlody gania jak szalony i nauczyl sie wchodzic na lozko nasze wiec juz teraz normalnie smycz by sie przydala...

                            a wogole to przed sekunda weszlam do domu z pracy i jestem wykonczona... jutro bede siedziec z rana przy picie to zajrze... spokojnej nocki!!!


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              co tam dziewczynki
                              cisza u nas ostatnio straszna
                              Karlin a Ty gdzie???
                              Aliaga pewnie zajęta pstrykaniem fotek hehe
                              ejonczyk to już o nas zapomniała

                              u nas leje więc dzis sobie daruje spacery tymbardziej ze katarowe towarzystwo tzn Olga ale to wg lekaki od zęb ów bo wsio ładnie wygląda

                              idę kolejną partię prasowania zaliczyć

                              kolejny tydzień będę sama siedzieć dobrze że już ostatni no ale 4 noce bez męza oj oj


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej my właśnie przed cjhwila wróciłyśmy od dermy, mała znowu miała śniegowanie ale dzielna. wystraszyła sie tylko ludzi bo pełno studentów było i płakała pozabiegu.

                                A wiecie co, moja ogląda książeczke ze zwierzętami i mówi "krowa" "kwa kwa" "kota" "hau hau" "ko ko" no w szoku jestem :P hehe

                                i wszytskiego najlepszego dla chyba naszej ostatniej solenizantki Zosia sto latek

                                A u nas w przedszkolu dopiero dzisiaj wode zrobili , marzena dwa dni nie chodziła bo wody nie było, wczoraj już poszła, wszystkie dzieci już chodzą więc jedno wiecej im nie zrobi różnicy a w domu sie nudzio i mnie denerwuje bo tylko bajki
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X