Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Ja bym miała wyrzuty sumienia jakbym go biła. natomiast podniesiony ton, wroga intonacja głosu są sposobem na zaalarmowanie dziecka, że to co robi jest nieaprobowane i że ma tak nie robić.
    Nie wiem, może to błędne myślenie, ale tak wyczytałam, że rocznemu dziecku mimiką i tonem można pokazywać co jest dobre, a co złe. W ten sposób człowieka się wychowuje, więc jak ja czasem krzyknę to nie mam wyrzutów, bo jak krzyknę to on wie, ze tak nie wolno i widze że przynosi to skutki w sensie, że wie, bo niestety nadal robi.
    Wie, ze nie wolno, ale robi, a jak zauważy, że już sie zbliżam by mu przerwać to co robi to robi to szybciej, jakby chciał nabroić na zapas.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      BTW - przypomniało mi się jak mój mąż brał się za wychowanie kota. Mamy kota, który broi jak Adam i kiedyś jak po raz kolejny łaził po stole (nie zgadzam się na to, bo on łapami grzebie w kuwecie, a potem włazi na stół, na którym my stawiamy talerze z jedzeniem - to dla mnie obrzydliwe) i ja zawsze krzyknęłam, zgoniłam, a mąz nic. Więc któregos razu poprosiłam go, zeby wspomógł mnie w wychowywaniu tego debilka, bo jak ja zabraniam, a on nie reaguje to kot będzie to robił, a co więcej będzie stale za mężem, mnie mając gdzies.
      No i wiecie jak mąz kota chciał wychować? Wlazł sierściuch na stół, ja znak do meża, że ma okazję zareagowac, a ten podszedł, takim słodziutkim, mięciutkim, milutkim że och ach głosem powiedział pieszcząć się "nie wolno wchodzić na stół, wieeeesz? Bzydko bzydko, nie wolno", przy tym kota głaskał!
      Nosz.... Myślałam, ze szlak mnie trafi. Kot odebrał to jak aprobatę swoich poczynań, a mąż nie rozumiał co zrobił źle. Zwierzęta nie rozumieją naszego języka, więc jedynie tonem i mimika możemy je nauczyć czegoś.

      Oczywiście nie porównuję dziecka do zwierzęcia bo jednak dziecko bardziej rozumne, ale nie oszukujmy się - na tym etapie rozwoju naszych dzieci (rok) rzeczowa dyskusja na argumenty prowadzona cicho i spokojnie nie zostanie zrozumiana. Z takimi metodami musimy poczekać, aż dziecko będzie miało naście lat. Wcześniej to tylko gniewny to i sroga mina są dla dziecka sygnałem, że tak nie wolno.
      Last edited by Martuska82; 16-02-2012, 11:25.

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        oj dziewczny czy u Was tez tyle sniegu??? bo u nas zaspy po kolana prawie wreszcie ładna zima może sie na sanki wybierzemy, chociaż u nas znów powietrze bardzo złe i nie zalecaja spacerów z dzieckiem no i masz babo placek...

        Aguś bardzo mi przykro z powodu siostry, trzymajcie się, an pewno bedzie dobrze i zdrówka dla cąłej rodzinki. A wiesz,że teraz są lepsze metody leczenia raka wiec może wystarczy tylko guzki usunąc, a piersi da sie uratowac. Ja tez wybieram sie do gina po skierowanie na usg piersi bo u mnie mama ma usunieta piers wiec sie badam regularnie. Ale ja chyba szybciej na ten żołądek wykituje

        Agaaepyen no jasne,że mam wtyki w MEN-ie i powiedziałam im kiedy chce swietowac urodziny i przystali na to hihihihi....

        Martuska nienawidzic swoje dziecko, ja bym nie mogła, przecież to taki kochany aniołek, to fakt,ze czasem dokucza, ale to przez ciekawosc i próbuja na co im pozwalamy, moja Zosia też czasem robi pewne rzeczy i patrzy jak zareaguje mimo,że wie,że nie wolno, czasem nic nie mówie i ona przetsaje to robic, oczywiscie jezeli to jest w granicach rozsądku, tez podnosze na nia głos, ale nie krzycze bo mi jest zal jak potem płacze, a da sie dzieciom wytłumaczyc bez krzyku, podono małe dzieci szybko zapominaja i tzreba wiele razy powtarzac, aż w końcu sie nauczą i tzreba byc pogodnym i radosnym wtedy dzieciak tez taki bedzie, bynajmniej tak jest u mnie Zosia mało broi i ciagel sie śmieje

        Karlin wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i duuużo miłości

        Monia tzrymajcie się ważne, że macie siebie i sie wspaieracie, jak minie troche czasu to bedzie lepiej, czas leczy rany

        miłego dzionka papatki
        Gosia

        Zosieńko rośnij zdrowo

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Wiecie co, sprzedawałam ciuchy po martynie. Ale ostatni raz zrobiłam taaaki interes, normalnie zła jestem. Wystawiłam ciuchy i po kilku dniach pisała kobita, że chciałaby kupić bez aukcji . I za ile bym je chciała sprzedać. Mówie , że za conajmniej 200 zł i na tyle sie dogadałyśmy. Niestetuy aukcji sie juz wycofac nie dało więc przelicytowałam kontem z allegro mojej mamy z duzym zapasem na 500 zł żeby nikt czasem tego nie kupił. I zobaczcie jaki interes zrobiłam. Ile bym dostała! http://allegro.pl/idealna-wiosenna-d...103339659.html oczywiście aukcje wygrała moja mama czyli ja. No zamotlałam ale może zrozumiecie o co chodzi :P
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Hej
            Moja diablica wlasnie poszla spac normalnie dzis od rana to nie wiem co w nia wstapilo...A wiecie co ona mnie bije po twarzy jak jej cos sie nie podoba i szczypie normalnie nie wiem skad jej sie to wzielo.Ja jak sie wkurzam na nia to biore na rece i przytulam i mowie jej ze bardzo ja kocham i nie chce sie na nia denerwowac bo to do niczego nie prowadzi a jak juz jest bardzo zle i mam ochote klapsa jej dac to wole sie uszczypnac i wyjsc sama na chwile z pomieszczenia w ktorym sie znajdujemy i sie uspokoic..
            Ala dzis rano zesiusiala sie na materac i obsiusiala poduszke bo jej zmienialam pampka i mi uciekla i zaczela siuskac a wczoraj latala po salonie z gola pupeczunia i weszla na sofe i tez sie zesiusiala i uciekla w drugi kąt.
            A my urodzinki Aluni swietujemy we 3ke w niedziele ,bo Ci znajomi co mieli przyjechac dalej chorzy sa...No ale to nic



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Gosia u nas też dużo śniegu ale fajnie jak tak sypie

              Karlin ja dlatego nigdy nie daję opcji kup teraz i nie sprzedaję poza allegro
              ostatnio sprzedaję na sztuki wystawiam aukcję za 0,8 i sprzedaję średnio po 7 -10 sztukę a komplety 10-20zł
              no i ostatnio Krzysiek kupi l w AUCHON rajstopy tuptusia po 2 zł a ja je opylam po 7 na allegro hehe

              byłam u lekarza OLga chora gardło czerwone i takie tam ale ogólnie tylko przeziębienie
              Julka ma krzywy kręgosłup i musze iśc z nią na rehabilitację i do dentysty bo 5 jakaś szara i szóstkę zaczeła ta szarość ogarniać
              zaszczepiłam ją na różyczkę i wsio

              padam na ryja dopiero co zjadłąm śniadanie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A my 28 lutego idziemy na szczepienie



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej dziewuszki ja na sekunde tylko ... ochlonelam po pierwszym szoku wszysyc w sumie ochlonelismy i powiem wam ze lekarz dal mala nadzieje ze moze nie jest az tak zle bo obraz z usg i rtg nie zgadza mu sie obrazowo z wynikami biopsji i ma pobrana druga i mammo i 29 wyniki i ewentualnie 14 marca na oddzial...
                  a tesciowa zaraz wysylam na izbe bo ma zapalenie zyl i noga zsiniala a to moze oznaczac zator normalnie wykorkuje... mlody juz sie drze odezwe sie pozniej lub jutro bo mam wolne


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    wiecie wyslałam JUlkę po sól fizjologiczną Lipomal i czopki i jej nie sprzedali
                    podobno musi mieć 13 lat
                    szukam tego w necie i okazuje sie że tak nie wydaje się leków na recepte dopóki dziecko nie ma 13 lat ale sól fizjologiczna ech i co ja mam teraz ubierać dziecko z gorączką i iśc po czopki kuźwa aż mi wyć się che ale nie mam wyjścia


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Masakra ze niby dlaczego ze sama by to wypila
                      Tutaj np w aptece tescowej mozna kupic do 3-ch lekow za jednym razem bez recepty



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Hej Laseczki, jutro kulig mam znowu Ale tym razem dwa razy wiecej sniegu niz ostatnio i biore Kube. Niech sie chlopak dotleni, a co

                        Aguszasza, oj, oby to nie bylo takie grozne, jak wygladalo. Bardzo bardzo pomyslnosci zycze siostrze i tesciowej z ta noga, bidulce.

                        Karlinq, no to niezle zakombinowalas A tyle pracy, przeciez to wszystko poubierac i sfotografowac, to nie tak chop siup. A moze jeszcze raz sprobujesz?

                        Gosiaczku, to moze zalatwisz mi w Menie jeszcze jedne ferie? ;P

                        MoniaB *tulimy*, zaraz wiosna, bedzie lepiej!
                        =&:>sygnaturka<:&=

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej
                          ale tu dzis pustki
                          My po wizycie u lekarza,powiedziala to sklejenie samo przejdzie ze nie mam sie nie niepokoic..Uszka tez oki,,,Bardzo jajna lekarka
                          A wiecie co dzis znalazlam w obiadku z Heinza ze sloiczka?
                          Kawalek drewna normalnie w szoku bylam,zaraz caly sloik poszedl do kosza.A obiadki sloiczkowe dawalam tylko jak gdzies wychodzilysmy,ale juz wole sama robic i brac ze soba



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Karlin, mogłaś przecież odwołać oferty. Teraz to jesteś zła, bo widzisz ile mogłaś zarobić i do tego zapłacisz prowizję allegro. No i ja zawsze jak coś sprzedaję stosuję jeszcze jedną zasadę - jak ktoś pyta o ewentualność sprzedaży poza allegro to daje nie taką cenę jak mnie minimalnie interesuje tylko sporo zawyżam, argumentując że za tyle jestem w stanie złamać regulamin allegro narażając się na ostrzeżenie (odwoływanie ofert i sprzedaż poza allegro gdy się aukcje już wystawiło są niezgodne z regulaminem). Jeśli osobie zainteresowanej bardzo zalezy to sie zgodzi na wyzszą cenę, a jeśli nie to zapraszam do licytacji.

                            BTW - a ostrzeżenie dostałabyś, gdyby ktoś fakt odwołania ofert z podejrzeniem fikcyjnego powodu zgłosił i allegro zweryfikowało by tą informację jako prawdziwą.
                            Rzadko się zdarza.

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              I mam jeszcze do was mamy pytanie, co byście na moim miejscu zrobiły?
                              Młody ma kaszel. Byliśmy u lekarza, który stwierdził, że dziecko zdrowe, wiec kaszel od zębów musi być (Adam na potęgę ząbkuje - 11 i dwunasty już widoczny pod skórą), przepisał sinecod na noc, calcium i cebion. Po 5 dniach kuracji jakby mniej kaszle, ale zauważyłam, że od dwóch dni płynie mu z noska. No i nie wiem teraz czy mogę wychodzić na spacery czy nie. U mnie jest -1 do -5 aktualnie, wiec szału nie ma.

                              Natomiast druga kwestia to taka, ze ja tez kaszlę, ale mój kaszel jest mokry, taki jakby oskrzelowy. No i czy ja przypadkiem nie powinnam z domu się nie wychylać?

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Martuśka ja wychodze jak mala jest przeziebiona ,bo to nawet lepiej jej sie wtedy oddycha i szybciej zdrowieje oczywiscie jak nie ma goraczki .A co do Ciebie to nie wiem co Ci poradzic
                                http://www.happytv.pl/zobacz/nasi-ek...hodzic-na-dwor
                                Last edited by aniazio; 18-02-2012, 15:21.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X