Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej
    a my mamy 3 zabka
    grrr suwaczki mi zniknely
    Last edited by aniazio; 23-01-2012, 21:44.



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej kobietki,

      wrzucam obiecane fotki domku (zostawilismy chlopakom specjalnie sciane do malowania biala i jeszcze musimy cos wykombinowac z ta przeogromna iloscia zabawek, co to je widac na ostatnim zdjeciu, a to jest chyba 1/3 z calosci).

      Aga aguszasza, trzymaj sie i sio sio tej anginie szybko!

      Ninka, ja nie mam tak bardzo za coreczka. Mi chlopaki pasuja,
      Attached Files
      Last edited by agaaepyen; 23-01-2012, 23:18.
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        I jeszcze widok na całość, grandzik w lazience na dole i wymarzona kuchnia
        Attached Files
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aguś domek super super ech ale Ci świetnie i ta kuchnia rewelacyjna
          i tak lukam to Kuba bardzo do taty podobny a Błażej do mamy co???

          A jeśli chodzi o zabawki to polecam z ikei trofost czy jakoś tak my mamy niby tylko taką wiszącą półkę na JUlkowe pierdułki ale dla mnie fajne rozwiązanie
          Ja w najbliższym czasie będę kupowałą coś takiego
          http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09856277/
          na dole w pudłach mam zamiar umieścić klocki i inne zabawki a na górze książki


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hej
            Aga domek przesliczny i chlopcy tez
            Majajula mi sie tez cos takiego podoba
            A mnie przeziebienie dopadlo garglo mnie boli i z nosa mi cieknie.A podpowiedzcie mi kobietki co kupic 3 latce na urodzinki ,bo Alunia dostala zaproszenie od kuzynki Malgoski ,no i wlasnie nie bardzo wiem co jej kupic



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Dzieki dziewczyny Majajula, normalnie nad tym trofast od ponad tygodnia mysle. Szwagierka tez mowi, ze sie sprawdza. A chlopaki to tak jak mowisz, Blazej to mala Aga

              Aniazio, trzymaj sie, oby chorobsko szybko sobie poszlo.
              Hmm, trzylatce... niestety nie wiem, moze podpytaj, czym sie interesuje. Ja czasem dla chrzesniaczki w Londonie podgladam tu: elc co uk mozna sobie wygenerowac wedlug wieku, plci itp. A potem na ebay szukam :]
              =&:>sygnaturka<:&=

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej Kobietki

                ja tylko na chwile bo teraz mam zakrecony czas w szkole rady, rady i rady ja chce juz ferie bo mam dosc juz siedzenia nad ocenami opisowymi i na tych radach, w czwartek mnie cały dzień w domu nie bedzie ech... i w ogóle od tygodnia chodze podminowana zzzzz.... gruba tez jestem i mnie to wkurza, m mi to wypomina a ja sie nie moge zmotywowac by cos z tym zrobic zzzz...... wyzaliłam się i mi lepiej chyba

                dzięki za odpowiedzi o tym rowerku, a ale powiedzcie mi co jeszcze można kupic takiemu maluchowi??? tzn roczniakowi bo ja sama nie wiem
                Gosia

                Zosieńko rośnij zdrowo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aga zazdroszczę domku
                  Gosiu zależy co ma sie już z zabawek .Ja dziś kupiłam pchacza Michałkowi właśnie na roczek ale się fuksło bo w biedronce były na święta po nie całe 80 zł a dziś w przecenie kupiłam za 20 zł więc jestem zadowolona po na naszą kieszeń akurat
                  A co do twego pytania to ja Michałowi Chrzestnym na pytania powybierałam linki takie i z nich mają sobie wybrać co mu kupią
                  http://allegro.pl/fisher-price-pelik...038165327.html
                  http://allegro.pl/rezolutna-kosiarec...035941398.html
                  http://allegro.pl/stolik-znikopis-ta...039976221.html
                  http://allegro.pl/dumel-traktor-farm...039176146.html
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Bożena jak miło że zajrzałaś dawno Cię nie było
                    Co do linków co podałaś mi najbardziej odpowiada ta z tablicą my mamy tą suchościeralną z literkami i na zwykłą kredę i Olga uwielbia po niej mazać
                    u nas Olinka dostała kasę na urodzinki bo za zabawki podziękowałam a ubranek ma tyle że też powiedziałm ż eniech cę (ale i tak kilka dostała) za to powiedziałm że zaraz wiosna się zbliża i będę musiał jej jakiś płaszczyk czy kurtkę kupić i buciki no i musimy młodej fotelik zmienić czyli Olinka przejmie po Majce a Majce trzeba kupić. I takim sposobem Olinka nie miałą dużych prezentów na roczek ale za to 900zł uzbierała chrzesny jak zwykle zaszalał i dał nawet więcej od dziadków hehe


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Monia :* zaglądam na bieżąco ale ja jaką chandrę przechodzę ciągły brak kasy ..moja tusza .. itp i itd...
                      Ale jutro idę k kumpelą wykupić karnet na basem więc mam nadzieje że samopoczucie moje będzie lepsze ..oby!!!...
                      Chrzestna chyba już kosiarkę mu kupiła... ale masz racje tablica fajna
                      Co do siana które olinka dostała nie no wypas u nas więcej jak stówka nie będzie o ile ona wpadnie bo mam nadzieje na nią(chcę kupić za nią fotelik na rower w razie co tam troszkę dołożymy).. Także u nas będzie skromnie ale ważne że będzie tak też było u Adasia
                      Adaś ur.09.2008.
                      Michałek
                      [Iur.02.2011 o [/I]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej
                        Monia tablica i kosiarka wydaja mi sie najlepsze
                        U nas masakra ja sie czuje jak zombi dzisiaj do tego Ala sie zarazila i ciagle jej z noska leci,wstala o 8 a dopiero przed 15 poszla na drzemke i to jeszcze w worku musialam ja uspic,bo wszelkie proby usypiani w lozeczku konczyly sie wstawaniem..



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Bożena no sam chrzesny dał 400 rodzice 200 teściowa ze szwagrem 150 plus puzzle sukienkę i skarpetki; chrzesna 150 plus piżamki body i sukienkę na 68 ale wzieła do wymiany bo tak ogładała że zamiast 86 wzieła 68

                          no my też musimy kupić na rower fotelik mamy 1 ale na rodzinne wycieczki trzeba dwa
                          nie wiem czy masz już upatrzony fotelik ale my mamy taki i bardzo fajnie się sprawował chyba 2 taki sam kupimy
                          http://allegro.pl/fotelik-rowerowy-p...071324821.html

                          co do fotelika samochodowego myślałm że JUlce zabierzemy Rodi i jej poddupnik kupimy za jakieś 50-60zł ale jeszcze za mała chyba na coś takiego
                          więc drugi rodi kupujemy czyli jakieś 450żł ej drogie te dzieci
                          no ale sprzedam po Olince ten 0-13 razem ze śpiworkiem liczę że tak ze 200zł więc jakoś to będzie
                          zresztą nie mam teraz majki więc robię porządki i mam tyle ciuchów do sprzedania


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ania w jakim worku Alę usypiasz??


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              lo matko w wózku mialo byc



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Napisane przez aniazio Pokaż wiadomość
                                lo matko w wozku mialo byc
                                a myślałam że jakieś masz nowe cudo do usypiania


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X