Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    oj weekend weekend. A ja mam loooz, no, może w połowie. Męża i dzieciaków nie ma, więc looz ale trza posprzątać, bo wczoraj mi sie nie chciało. Dzisiaj marzenka przyjeżdża od dziadków. A m poszedł z mazłą do kolegi :P
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Heja
      my po imprezce urodzinowej Olgi ech zmęczona jestem
      wszystko super się udało Olinka padła później na 4 h z wrażenia
      no i ja pierwszy raz oddałam Majkę do dziadków. Pojechała bardzo chętnie w nocy ładnie spała a wiec spoko. Do niedzieli mam 1 dziecko bo Julka z Krzyśkiem jeździ na tą zimę w mieście
      Później wrzucę fotki z imprezki bom jeszcze włózku i nie mam zamiaru z niego wychodzić do jutra


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        no to też sie masz dobrze monia
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej!
          a my w piatek na urodzinach u kalinki wczoraj do mnie znajomi wpadli z zyczeniami i dzien uciekl a teraz wypchnelam prawie sila chlopakow na sanki mama poszla do babci maly spi wiec wpadlam na chwile...
          normalnie z tym wypychaniem na sanki to normalnie szlag mnie trafia... mam nadzieje ze maly sie we mnie wda bop normalnie nie zdzierze tego domowego marazmu... stary wiecznie by spal mlody skor tata spi to on bajki tylko by ogladal a jak proponuje spacer czy cokolwiek to stary ze nie bo mu sie chce spac i wogole lotto mu wszystko wiec mlody tez juz nie chce grrrrrrrrrrrrrrrr normalnie jak patrze jak inni dzis calymi rodzinami wedruja rzucaja sie sniezkami lepia balwana to mi sie wyc chce normalnie grrrr no i juz wyje...


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            świeżynka
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Agi wszystkiego naj naj z okazji imieninek


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Aguszasza, no przepiekna swiezynka ) Oj, nie wyj juz! Widac u Was Ty spodnie nosisz Podesle Ci mojego, tego by nosilo ciagle w te i we wte ;P

                Majajula, dzieki wielkie za zyczonka - fotki wrzuc kochana, bo my sie doczekac nie mozemy juz :]
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  przejrzałm fotki i mizernie z urodzinek tak to jest jak sie samemu tego nie dopilnuje
                  wrzucam te co na nk
                  Attached Files


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    majajula -czyli imrezka udana a ze zdjeciami to dokladnie jak u mnie jak nie dopilnuje to nie mam i juz... nawet z chrzcin Szymona nie mam zdjec takich konkretnych z rodzicami dziadkami chcrzestnymi itp.. ale juz sie przyzwyczailam i wybieram najlepsze z tego co mam a no i dzieki :*

                    aga -dziubek:* a Twoj mezus to wogole chlopak do tanca i do rozanca widze! i oby mu sie nie odmienilo!!!

                    a ja sluchajcie bede miala angine albo zapalenie wezlow swinke? nie wiem jutro z rana lece do lekarza bo mam taki scisk w gardle ze plakac mi sie chce jak musze przelknac sline masakra...tylko dziwne bo nie mam goraczki...mam nadzieje ze przynajmniej spac bede zocbaczymy juro polece bladym switem bo potem bedzie dziki tlum...

                    spokojnej nocki kobietki!


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Majajula, a mi sie bardzo fotki podobaja - tych wlosow super dlugich to Ci zazdroszcze Fajny stfforek na torcie D

                      Aga, trzymaj sie. Łap cmoka tez :********* i oby nocka spokojnie minela i bez bolu!
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        oznajmiamy wszem i wobec że mamy 13 i 14 ząbek :P
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Karin ale twoja malutka ma tempo z tymi zebolami
                          moj to normalnie strasznie sie meczy bo widac zabki ze zaraz beda wychodzi ale to trwa jakies 2 tyg zanim sie przebija i przy tym strasznie ise meczy a teraz to juz prawie wszystkie widac wiec bedziemy cierpiec bo nie chce przez to pic mleczka a w sumie to tylko mleczko pije...
                          ze starszym tez tak mialam ze bardzo dlugo pil mleczko w sumie do tej pory pije rano i wiecozrkiem a w dzien soczki ale jak byl mlodszy jak mial chyba z 1,5 roczki to w dzien zrezygnowalam z mleczka i zaczal pic soczki choc za bardzo nie chcial to znaczy musial miec butle ze slonka bo inaczej nie pil....
                          no nic uciekam bo zaraz kolezanka wpada bo mam jej popilnowac 2 dzieci jedno w kuby wieku a jedno 9 mcy wiec bedzie zabwanie plus moje ehheh

                          do pozniej
                          milego dzionka




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            no i mam angine... i to poczatki ropnej a najlepsze jest to ze nie mam nawet stanupodgoraczkowego...zawsze mialam 40 41 przy anginac`h````````````` b. mi pomaga potem napisze


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              o /Aga śliczne te Twoje chłopaki i do mamy bardzo podobnie+
                              Karin ta Twoja to jak torpeda z tymi zebami my z Olinką mamy najgorzej nie wiem czy znowu chirurg nie będzie potrzbny ale idziemy dziś do pediaty i zobaczymy co powie
                              Aguszaszka oj bidulo ja ostatnio ram miałm ropną jak poczynał się Olinka
                              ale wtesy miał właśnie 41 gorączki i na zastrzykachs ię skończyło bo doustne ni w ząb nie działały
                              Ja sama z Olinką i dziwno mi
                              Ninka widzę ż ei Wy macie z ząbolami cież-k*o
                              młoda do laptopa się dopiera wiec do później


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Agus trzymajsid o niech ta angina pojdzie sobie szybko precz a jaNowu siedze pod drzwiami bo moj maluszeknie zasnie jak ja jestem w pokoju zmienilo mu sie nie ma tak latwo hehe majajula swietnie wygladacie agus twoi tez super kurde dziewczuny do tych ktore maja albo same baby albo chlopow nie teskno wam do parki bo mi bardzo... I mam nadzue je za jakies 2 latka to sie zmieni
                                No nicuciekam bo pisze z kom i robie duzo bledow milego wieczorku i do juterka




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X