Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    A co do wózka to ja mam dwa od urodzenia jeden na spacery duży z wielkimi kołami i malutki a początku wpinałm na niego fotelik a aktualnie już jako spaceróki używamy

    Aguś ciecierzycę moczę jak groch i właściwie jak grochówkę gotuję ma ciekawy smak niby grochówka a inna to tak jak rosól z indyka niby rosół a jednak inny


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Gosiaczku, ale koniecznie ten "odpychany" rowerek - podobno rewelacja jest tylko nie chciej tych zwierzaczkow z uchwytem, co sie pcha, na trzech kolkach, bo sa do niczego (przynajmniej my taki bylejaki jakis mielismy :P)

      Majajula: dzieki, az musze wyprobowac, chociazby dla sprawdzenia smaku

      Dobranoc kobietki!
      =&:>sygnaturka<:&=

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Aguś mówisz o rowerku biegowym ale to raczej dla 2,5 letniego dziecka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No my dostaliśmy taki rowerek na roczek Marzeny , znaczy coś bardzo podobnego a tego zwierzątka nigdy nie miałam. Ale taki to przynajmniej ten mój siedzonko bardzo zle wyprofilowane i marzena z niego zjeżdżała a martynie musze go wyciągnąć z piwnicy.http://allegro.pl/rower-smart-trike-...043420683.html
          No biegowy dla większego dzieciaczka co już stabilnie biega. A moja martyna no już 3 dni biegunke ma. i ten przekrwiony ząbek się przebił także wszem i wobec oznajmiam : mamy 12 ząbek !

          Marzena poszła dzisiaj do przedszkola ale katar dalejk ma i w srode po dniu babci i dziadka jedziemy do laryngologa bo ona z tymi zatkanymi uszami to non stop ma. heh. Martyna teraz z parówą latahehe

          No i zima i u nas zaliczona
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            witam was mamuski

            no my tez walczymy z biegunka i katarkiem mamy juz od kilku dni 5 zabka no ale widze duzo kolejnych az sie pcha do swiata...

            noc byla kiepska bo mial zatkany nosek az sciagnac nie bylo mozna bo takie geste ale po kilku probach udalo nam sie choc troszke odblokowac nosek
            pupke tez mamy odparzona ale smaruje sudokremem i jakos dajemy rade
            w lipcu do Polski jedziemy i az nie moge sie doczekac
            kupie sobie ksiazke o planowaniu plci bo cos mnie wzielo i chce byc przygotowania....

            pogoda u nas okropna to znaczy strasznie mrozno jest ale sniuegu nie ma wiec moze byc

            ostatnio moje odchudzanie zostalo przerwane i znowu jestem na diecie ale dam rade

            a co tam u was slychac?




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Ninka u nas śnieg więc sanki wczoraj zaliczyliśmy i co dziś Olga kaszle i ma katar o 19 idę do pediatry ech a myślałm ż ejuż będzie spokój; mam nadzieję tylko ż enic poważnego
              po południu ładnie spała a teraz pojękuje i kaszel jej przeszkadza w śpiochaniu
              dodatkowo ma gorączkę


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                no moje na szczęście gorączki nie mają ale my po lekarzu dzisiaj z martynna i dała zawiesine i do rozpuszczania same na dodwodnienie bo pić ani0 jeść 02ie chce, choć dzisiaj zupr zjadłacałą pierwszy raz. Więc może w koncu sie polepszy. ale6 sy8rop3y musze ,w nią wmuszać. Martyna mi naciska :P
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej hej,

                  Majajula, no racja, troszke mi sie pomylilo. Zapomnialam o tych nowych wynalazkach, co Karlin pokazala Duzo zdrowka dla Olgiercika!

                  Karlin, heh, to niezle - ale Martynka naciska, czy Marzenka?

                  Dzis sie czuje wypluta, ZNP na calego i mezusiowi sie dostalo
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    martyna mi naciskała. dzisiaj noc hmmm znowu taka sobie. co chwila pobudki. No trudno, trzeba przeżyć!
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      u nas noc straszna Oldze przeszkadza katar i "pindzi" nie płakała ale gadała całą noc i ddadadadadadad ciągle i mamamam i tatatata i wiele innych głosek bliżej niokreślonych i jestem padnięta
                      teraz to samo gadoli ale tak z pretensją że jej leci z nosa a matka jej nie pomaga

                      ogólnie gorączka z powodu zebów i lekkiego przeziębienia to samo z biegunką i katarem a kaszel jako przeziębienie
                      więc niby nic wielkiego a Olga i my wypluci
                      oby w nic się nie przerodziło

                      my właśnie murzyna pieczemy (wreszcie mam piekarnik heheh) w kształcie choinki
                      Maja męczy mnie z tym pieczeniem i gotowaniem; ma fazę na pomaganie więc ciągle coś będziemy pichcić a czy ja mam na to czas ech i kto to zje


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        majajula u mnie to samo maly ma taki katarek a do tego kaszel go wzial i jak zaczal kaszlec to przestal po 1,5h i tak non stop 10 min przerwy i znowu noc nie przespana i dzis idziemy do lekarza na 11.10

                        kurde wyslalam mojej bratowej kremy i nie doszly teraz staram sie o odszkodowanie

                        poza tym u nas zimno -5 lub wiecej a do tego wiatr wiec ta temp jeszcze nizsza

                        jejciu jaka ja padnieta jestem....




                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          a my przeziebieni WSZYSCY wlacznie z tesciowa... masakra po prostu... Blazej kaszle juz bo mu scieka ten kater bo nie da sie wyciagnac bo gleboko i ide dzis do dr niech go oslucha na wszelki wypadek... jak nie urok to sraczka... zdrowka wszystkim zycze i spadam sie pakowac bo jestesmy jeszcze na wsi ale zaraz wybywamy... jak zwykle nie mozemy sie nasiedziec przez jakies badziewie... echhhhh


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            oj dziewczynbki zdrówka życze i ... byle do wiosny :P
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=z99LzWGh_JU
                              patrzcie jaki miała brzuch


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Moja OLinka ma dziś wyjca mam już dosć


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X