Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    to tez swieta dzis fajne zdjeciezrobila nam tesciowka jakzrzuce towrzuce
    Attached Files
    Last edited by aguszasza; 05-01-2012, 15:44.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Hej laski
      no Michałek też nie schodzi z wyrka ale za to jak pewnie z dnia na dzień chodzi ale on to robi tak słodko tak jak by jedną nogę dociągał ale tak samo zaczynał raczkować dopiero po pewnym czas mu to równomierniej wychodziło.a jak się obraża to kładzie się na podłogę i pokwikuje .
      Cyca też ciągnie tylko w nocy czasem przed spaniem w dzień z chęcią bym go przestawiła na butle ale on żadnego mleka nie chce a soku też nie wiele pije więc sama nie wiem co zrobić ale ja juz nie chce go cyckiem karmić
      Aga super fotki ale Błażejek Duży!!:*:*
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Martynko sto latek Kochaniutka!!!
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aga Błażej jaki duży ile on waży teraz ale pewnie grubo ponad 10 co???
          a i odobny do Ciebie strasznie


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            nie wiem ile wazy ze 13 pewnie albo wiecej nie wiem nie wazylam go a nasza waga zepsuta :/ a siega glowa rownoz blatem stolu


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Aga to masz koloska niezłego 13 to sporo moja Majka 15 waży
              a OLina w środę idziemy to się zważymy ale z 9 powinna mieć


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                juz wiem 12,3 bylam u sasiadki zwazyc goscia jakby nie bylokregoslup siada dobrze ze zaczyna chodzic! szymon wazyl mniej wiecej chyba tylesamo w tym okresie to on
                Attached Files


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Chłopaki jak dwie krople wody
                  Adaś ur.09.2008.
                  Michałek
                  [Iur.02.2011 o [/I]

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Napisane przez boXena83 Pokaż wiadomość
                    Chłopaki jak dwie krople wody
                    Dosłownie
                    choć Błażej bardziej pyzaty jak na moje oko


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      gdzie Wy sie podziewacie kobiety???
                      my dziś sielenimy strasznie
                      ja tam trochę sobie w szafkach poukładałam i może skuszę się na prasowanko wieczorem eheh
                      a tak słuchamy muzy zaraz winko otwieram (muszę tylko po Julkę pojechać bo jest u koleżanki) i moż epotańczymy hehe jakieś Krzysiek niezłe klimaty zapodał
                      a wiecie odkąd w Święta odebrałam prawko tylko szukam okazji żeby jeździć hehe i coraz dalej się zapuszczam; i dziś pierwszy raz bez Krzyśka jeździłam


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no to brawo! a pamietam jak sie zarzekalas ze bedziesz jedzic jak bedziesz msiala i takie tam nie? ale na poczatku to zawsze tak jest ze czlowiekowi chce sie jezdzic a pootem to juz musi :P

                        a my dzis ranokosciolek potem obiadek teraz wszysyc drzemka i zaraz jedziemy do krzska babci a potem ide na parapetowke do kolezanki z pracy choc kompletnie mi sie nie chce no ale na godzinke pojde bo nie wypada nie isc

                        a czy chopaki podobni? zdania sa podzielone a Blazej na pewno jest bardziej pyzaty od Szymka!

                        milego popoludnia

                        a i napiszcie mi czy dajecie swoim maluchom pic ze szklanki i jesc samodzielnie - powiedzmy mam wrazenie ze Szymon wszystko robil szybciej i ze szybciej na wiele rzeczy mu pozwalalm... sama nie wiem...


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aga ja się rwe do tej jazdy jak się tylko da heh bardzo mi się podoba

                          a jeśli chodzi o samodzielne jedzenie to ja młodej daję łyżkę w gęstą zupę a tak to większość karmie sama albo młoda je ręką co się da ręką oczywiście
                          a co do picia to my z niekapka; a ze szklanki to jak na dnie ma ze dwa łyki to jej daję bo leje na maxa hehe

                          podobno te kubeczki są super
                          http://allegro.pl/kubeczek-doidy-cup...025590552.html


                          a parapetówka ech poszłabym sobie gdzieś
                          ale ja ostatnio i tak często wychodzę hehe


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            no nie dziewczyny jak tak można nie zajrzeć przez cały dzień

                            czasem się zastanawiam czy to tylko ja uzależniona jestem od forum


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hello w nowym roku mamcie!!
                              Majajula- co ja czytam Ty do pracy?... wtedy to dopiero bedzie pusto
                              u mnie bez zmian- wciaz czasu za malo- na forumowanie, a nawet coraz mniej sie go robi teraz z cala trojka chodzaca hihihi
                              Z szarych codziennosci- ja znow jestem chora, pewnie po prostu nigdy sie tak do konca nie wyleczylam i co drogi tydzien mam nawroty przeziebienia i zatoki. Reszta zalogi zdrowa.
                              Macie jakies domowe sposoby na katar?








                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                cd. Buziaki dla wszystkich maluszkow! tych juz ktore skonczyly roczek i tych ktore je gonia my oficjalnie konczymy roczek 1 lutego.
                                Aguszasza- ale ten Twoj facet podobny do Ciebie, i jaki slodki caly mu sie buziak smieje!
                                Agaapyen- wybacz, ze tak mnie wcielo na wieki- ale nawet nie mialam czasu na te namiary na nk. Mysle o was, jak tam wam zycie plynie w nowym domku
                                Gosiaczek: a Ty gdzie sie podziewasz?
                                MoniaB, Ninkapa: wszyscy zdrowi?
                                Aniazio: co tam u was?
                                Wiecie u nas ze spaniem ostatnio okropnie: K. zasypia ladnie, ale juz od dawna nie sama tylko ze mna- spi w swoim lozeczku do 2, a pozniej pobudka doslownie kazdej nocy miedzy 2 -2:30 w nocy, wtedy juz razem zasypiamy w naszym lozku bo jestem padnieta i spimy do 7. Ach... to spanie do 9:30 tak jak dawniej juz chyba nie wroci....
                                Nawiazujac do wyczynow tych naszych maluchow- moj synek wczoraj myl rece w lazience i wlozyl moja prostownice do wlosow do zlewu ( zlew pelen wody, a ona cala zanurzona na samym dnie) takze rozumiem Cie M. z tym krzeselkiem....
                                Dziewczyny zalaczcie jakies fotki swoich dzieciaczkow, niektorych slodziakow dawno, dawno nie widzielismy....
                                Boxena: u mnie z tym nieszczesnym mlekiem to samo!.... mala nie chce zadnego, jedyne na co daje sie ostatnio namowic to pol kubka max. z kasza na sniadanie, a moj pediatra mowi, zeby sie tym nie martwic jesli jje inne produkty mleczne jak jogurt, ser etc.
                                Pewnie i tak zapomnialam o tysiacu rzeczach wam jeszcze napisac- ale to wszystko w pospiechu,
                                calusy








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X