Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaczków!



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      hej dziewczynki !
      a u nas? po straemu chclopaki na szczescie zdrowe tfu tfu tfu bo az sie boje! u nas do szpitala juz nie przyjmuja caly oddzial dzieciecy zajety i w lublinie tez juz nie przyjmuja tylko lecza zaocznie... wszystko zapalenie krtai oskrzeli pluc tchawicy do tego podobno swinka sie zapanoszyla w zamosciu no po prostu strach z domu wychodzic!!!

      a no i przede wszystkim STO LAT DLA MARTYNKI!!!!!!


      no a w pracy tez lipa teraz mi przedluzyla na 2 tyg potem bede miala 2 tyg przerwy potem miesiac zlecenia a potem MOZE normalna umowa... no chyb ze znajde w medzyczasie cos innego bo normalnie praca super ale za psie pieniadze i na 3/4 etatu wiec do czego mi to?
      co do karmienia to u nas tez zostalo nocne ale postanowilam ze skoro czka mnie 2 tyg w domu toczas sie przemeczyc i zakonczyc to cyckanie... troche mi szkoda ale i takplanowalam zrobic to kolo roku wiec okazja sie nadarza...

      Szymek ostatnio ma naprzemiennie przeplywy milosci i zlosci do Blazeja szczeglnie gdy ten wpadnie jak burza do jego pokoju i wszystko fruwa...

      Blazej wlasnie jak burza rpzeieszcza sie na czworaka lub trymany za raczki lub po scianie ale nic nie jest dl a niego przeszkoda i nauczyl sie mowic "to" i jak widzis jakiekolwiek urzadzenie wydajace dzwek plus samochod to wszystko jest "bziiiii" a jak chce na rece to palcem pokazuje np na mnie mowi "tio" po czym wyciaga lapki z usmiechem od ucha do ucha normalnie zabojczy jest

      ja @ jeszcze nie mialam ale mysle ze jak skoncze karmic to moment sie pojawi! a co to jest majajula co Ty bedziesz brac? i powodzenia w pracy! i szkoda krzyska pracy ale miejmy nadzieje ze znajdzie nie tylko rownie dobra ale i lepsza firme!

      monia -duzo zdrowka dla brata

      ulcia dziekujemy i Wy niedlugo bedziecie swietowac

      alaiaga z tego co wiem to trzeba brac ciagiem i moj wlasnie sie zastanawia czy nie wziasc tylko nie wiey jak placa czy od podstawy zy z premiami jest liczone do wyplaty musimy zadzwonic...

      reszta hop hop i buziaki dla wszystkich!!!


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej kobietki,
        przepraszam, ze mnie znowu "wsiorbalo", nawet nie wiem kiedy i co

        Martynka, spoznione ale szczere zyczenia dla Ciebie od cioci Agi!


        Majajula, oj, przykro mi z powodu utraty pracy - moze zimy nie bedzie, to szybko Krzysiek cos znajdzie! Trzymaj sie w pracy!

        MoniaB, zdrowka dla brata zycze!

        Wszystkim Wam kobietki zdrowia i pociechy z naszych skarbow i mezusiow!
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Aguszasza, moze te Blazejki takie czarusie sa? Bo moj cwaniaczek tez sie tak oszalamiajaco usmiecha - szczegolnie, gdy broi
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aga ja będę brała (wczoraj 1 tabletkę wziełam) kontracept ale w aptece nie było i babka dała mi ARTIZIA za 16,9zł normalnie szok z tą ceną
            i pomyśłeć ż eza azalię jakieś prawie 40 zł płaciłam
            także jeśli będę się dobrze czuła to poproszę następnym razem o tą Artizię

            moj mąż prężnie zabrał się za szukanie pracy mam nadzieję ż edo marca znajdzie
            choć z ofertami w jego branży dość lipnie
            a jak nie może sami coś otworzymy zawsze rozmawialiśmy o własnym biznesie może to dobry czas na cos takiego

            normalnie jestem padnięta przez ten @
            wczoraj to normalnie jak by z kranu się lało nigyd tak nie miałam dziś już lepiej ale może to przez tą tabletkę

            Ja mam w planach dziś wysprzątać pokój dziewczynek ale co z teg wyjdzie wielka niewiadoma bo jak tam ruszam coś to okazuje się że wszędzie jest coś nawpychane gdzie się da

            u nas leje strasznie pochmurno i buro Maja śpi a Olinka najadła się jak bąk i pije mleczko na zapchanie i może uśnie to i ja wskoczę po kołderkę
            Julia ma dziś Olimpuska z angielskiego ciekawe jak jej pójdzie

            a wstawiam fotki moich panien

            JULKA


            MAJA



            OLGA



            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              DZiewczyny używacie jeszcze karuzelek nad łózeczkiem???
              Moja OLga jest normalnie uzależniona od tych melodyjek
              U nas wisi tylko panel grający bez zabawek bo je urywała i jak chce spać to go włącza i kładzie się i kima
              a w ogóle moja nauczyła się odsuwać suwak od łóżeczka i jak jest zmęczona to odsuwa wchodzi do łózeczka załącza muzę i idzie spać - jest genialan jeśli o to chodzi poprostu nie możemy się nadziwić
              Niby Maja podobnie robiła (poza karuzelą) ale jakoś tak człowiek zapomna szybko

              Ja dziś na obiadek robię brokułową mam makaron jeszcze z wczoraj więc dziś tylko zupka


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Monia twoje dzieciaki to agentki normalnie A Jula modelka że ho ho :P Może to rzeczywiście dobry moment na otwqarcie czegoś swojego, ale fakt faktem szkoda dawnej pracy. A moja marzena miała karuzele ale przy niej nie spała a Martyna nie miała karuzelki, wsadzałam ją od urodzenia do łóżeczka i jak była śpiąca to szła spać bez niczego, bez problemu. więc jej nie potrzebowała. a potem nie opłacało mi sie kupować bo za duża była do nierj.

                moje teżwłazi sama do łóżeczka bo ma dwa szczebelki wyciągnięte. ale wyjść jeszcze nie umi . A ja czekam aż sie jej te zęby ruszą, bo ma 6 zębów jakby tylko folią przykryte i nie chcą sie przebić i dają małej w kość troszke (i mi przy okazji) ale Chyba sie coś ruszyło po roczku. No zobaczymy. A dziękuję w imieniu Martynki

                moniaB u was to naprawde, maskra.

                o wylazła z łóżeczka sama :P

                a moj był już na tacierzyńskim. dzieciom urodzonym przed 11 stycznia 2011 przysługuje tylko tydzień, a urodzonym po 11 stycznia 2 tygodnie tacierzyńskiego i my się załapaliśmy niestety na ten tydzien jeszcze. ale to też dobre. i płacone jest przynajmniej na kopalni jak L4
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Karlin moja to wchodzi i schodzi ze wszystkiego sama ogólnie najbardziej lubi zasuwać po schodach potem wrzucę filmik jak to robi
                  a co może jak częściej będziemy swoje dzieci pokazywać więcej nas tu będzie
                  e to moja łapie się już na te 2 tyg ale kiedy niby mamy je wykorzystać jak można je tylko do roczku wykorzystać trochę bez sensu
                  tymbardziej że wniosek trzeba tydzień przed napisać a jak ktoś pisze w grudniu to jeszcze przepisy o 2 tyg nie obowiązywały więc nie mógł wypisać o 2
                  no nic mój na urlopie niby a do pracy pojechał bo coś tam jeszcze musi porobić ech bez sensu jakieś papierkowe sprawy które przeoczyłam pewnie jakieś faktury pogubił jak zwykle

                  moje panny (Maja i Olga) bawią się pudłami kartonami po szafie normalnie aż szkoda wyrzucać; malują tną robią domki z tego tunele itd

                  dziewczynki odzywać się szybciutko
                  w całej Polsce pada i nie macie czasu wpaść i cześć napisać heh


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej
                    ja w pracy więc tylko na chwilę.
                    mój mały wszędzie już wejdzie. teraz na drabinki probuje się wspinać od łóżka.
                    cały czas przygląda się Marysi jak to robi i próbuje skubaniec mały.
                    to nasz smańcuch bo tak go marysia nazwała. a co to znaczy to nikt nie wie
                    musze już iść , później może jeszcze uda się wpasc




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Ale jestem wściekła Majka zalała Oldze krzesełko-uczydełko bakami i nie działa ależ się nim nabawiła
                      kuźwa i po cholere coś tym dzieciom kupować


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        czym jej zalała to krzesełko? może wystaczy, żeby wyschło albo nowe baterie
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej
                          U mnie tez wieje i ciagle pada w nocy spac nie moglam bo tak padalo i wialo ze zasnac nie moglam tak bylo slychac
                          Majajula szkoda krzeselka i szkoda pracy meza.Ala caly czas ma karuzele przy lozeczku ale chyba bardziej do zabawy choc czasem muzyczki tez poslucha.
                          Ja postaram sie wieczorkiem wpadac chyba ze w dzien jak bedzie spala bo inaczej to nie dam rady,bo jak zauwazy ze mam laptopa na kolanach to zaraz leci i az sie trzesie zeby tylko jej dac.No i chyba juz nie spi wiec uciekam



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Zalała bańkami mydlanymi
                            Na razie nie włączam postawiłam je do góry nogami żeby ściekło i koło grzejnika trochę suszarą posuszę

                            Kiedyś do garnuszka klocuszka nalały z JUlką coli 3 dni schło i działa
                            mam nadzieję ż ez tym coś sie da zrobić

                            moja brokułowa już dochodzi
                            mąż odreagowuje i bawi się w pieska hehe


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              na pieska to rozumiem ale w pieska hahahaha zartuje oczywiscie a mnie dzis mnie jakos humor trzyma pmimo psiej pogody normalnie wieje malo lba nie urwie i w pracy bylam pomoc troche dziewczynom bbo regionalna nam taka rozpierduche zrobila ze hej...

                              no nie wytrzymam juz sie naspal a dopiero obiad zdazylam zjesc...

                              a karuzelki my juz daaaaaaaawno nie uzywamy ale ja mialam taka badziewna sprytne te wasze maluchy wchodza schodza moj jeszcze siee rozkreca z chodzeniem


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                to nie ja
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X