Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Jej ninka ja bym na twoim miejscu jajo zniosła!!! bezradność w twoim przypadku by mnie załamała jednak wole Polskę bez żadnych podtekstów itp....
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Bożena nie dokońca z tą Polska tak super jest moja Majka ma gorączkę biegunkę i wymioty i mi nurofen każą dawań i nawadniać ale jak dla mnie to za długo trwa

      Ninka współczuję i trzymajcie się jakoś

      Ja też żygam dziś wiec mam dość chorowania a jeszcze dzieci wyją bo brzuchy bolą ech


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        u mnie to zapewne już skierowanie by do szpitala dali a już nie wspomnę jak taka sytuacja u ninki że dziecko i to w sumie niemowlę taką gorączkę naon stop
        Adaś ur.09.2008.
        Michałek
        [Iur.02.2011 o [/I]

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          hej
          u nas jakos narazie odpukac bez chorobsk tylko mie troche gardlo boli
          u mnie pada snieg ale mrozu nie ma wiec wszystko topnieje od razu
          Ninka ,Majajula sio chorobska wstretne sio
          A ja od meza pod choinke dostane srebrny lancuszek z serduszkiem i kolczyki w ksztalcze serduszka z krysztalkami czarno bialymi w srodku.
          No nic spadam obiadek konczyc dopoki Alutka spiocha,aha Ala zaczyna pewnie stac na nozkach bez trzymanki juz coraz dluzej



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Moją Majkę rozłożyło na dobre teraz ma dodatkowo bóle grypowe mięśni itd. ech biedaczek mój.
            Za to mój mąż pojechał sobie na Wigilię z jednej strony jestem zła ale z drugiej wiem ż ejak by się tam nie pojawił szefowa by mu truła potem i gadała.

            a ja właśnie w ramach odchudzania wpierniczam mieszankę wedlowską i weź tu schudnij. Ale po świetach biorę się za siebie do lipca musz e10 kg zrzucić.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Monika a ja w ramach diety zrobilam karpatke hehe



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Hej dziewczyny! ale sezon na wirusy sie rozpetal widze- duzo zdrowia wszystkim chorowitkom zycze tym malutkim i tym starszym! mnie tez cos dopadlo- od wczoraj mam lekka goraczke wiec siedze w domu i odpoczywam wpadam tutaj czasem aby was sobie poczytac, ale jakos pisac juz nie mam inspiracji. Dzieciaki sa zdrowe, ale za to m. ma komplikacje w pracy... ach te finanse, czasem i mnie okradaja z pogody ducha ... a wtedy i pisac mi sie nie chce, ani nic w ogole.
                Mam ogromne wyzuty sumienia, ze jeszcze nie pogratulowalam naszym pierwszym chodzikom !!!! super
                u nas samodzielne chodzenie jeszcze nie jest opanowane nini ( moje zdrobnienie) proboje robic pojedyncze kroczki, ale jak narazie jest to takie lapanie z jednego przedmiotu dwa kroczki i lapanie za cos innego aby balans utrzymac heheheh. Piszecie o tych wymiotach, a mnie wlasnie tez cos dopadlo w srode, i az sie poplakalam ze stresu, bo ja mialam takie przypadki tylko w ciazy.... wiec zaczelam panikowac, i powiedzialam m. ze jesli cos sie okaze ( chociaz nie wiem jak byloby to mozliwe po vas.) to biore rozwod ...








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Sunny oj jak miło że coś napisałaś i dużo zdrówka życzę a przede wszystkim żebyś w ciązy nie była. A co do rozwodu to mnie to rozbawiło biedengo męża tak straszyć.
                  No nic dziewczyny pora spać bo nocka może być ciężka.

                  A ja mam nadzieję że jak zaczeną się ROCZKI to nas tu więcej będzie. Kochane nie zabijajcie nasze wątku


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Napisane przez aniazio Pokaż wiadomość
                    Monika a ja w ramach diety zrobilam karpatke hehe
                    Ale bym zjadła
                    Ja chyba w ramach prezentu pod choinkę kupię sobie karnet na ZUMBE mam prawko (wreszcie tylko po Świętach odbiorę)to se będę do Stolicy jeździć a co


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Sunnyme myslalam dzis o Tobie,ze dlugo sie nie odzywasztelepatia jakas czy cos i Cie przyciagnelam heheTez zycze zeby nie bylo ciazy.I duzo zdrowka dla Ciebie
                      Monika fajnie masz jak ja bym sobie gdzies poszla mam karnet na silownie ale teraz nie chodze bo troche daleko i po ciemku bym musiala isc taki len sie ze mnie zrobil
                      Moja niedawno zasnela
                      No nic milego weekendziku Wam życzę



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        hej a my na szczęście w miare zdrowi. ja choruje od kilku dni chrype mam taką (jaka mi sie podoba :P w głosie hehe) że ho ho.

                        moja sie przechadza po pokoju w te i wewte

                        wczoraj pojechałam do teściów i weszłam do ciuchlandu. i wiecie, zrobiła super interes. kupiłam marzenie sweterek-tunike troszke duży ale na teraz ma bo mikołaj (dziadki) przyniósł i jednej i drugiej. wiec bedzie miała później i bluzke z krótkim rękawem , dla marzeny to jest kiedka bo na rozm 11 lat ale super jej pasuje i bedzie chodzić, rajtuzy tylko pod to albo getry i ok. taka narzuta. i za to dałam 87 zł bo wszystko po 4 było. Sobie biały sweterek, który mi mama ukradła w domu już wiec jej powiedziałam, że ma na święta:P bluzka swetrerkowa z długim rękawem i mojemu m koszulke, za którą w sklepie dałabym ze 30 zł jak nie lepiej i koszule lilową. i za to powinnam dać 16 a dałam 14 :P jeszcze sprzedawca mi sie rozbierał i przymierzał ta koszule hehe. A od teściów jeszcze przywiozłam mnóstwo prowiantu,. no normalnie tyle, że musiałam mojego m ściągać do domu żeby mi to wniósł, bo ja tego umieść nie potrafiłam a licha kobitka ze mnie nie jest :P

                        poza tym hmmm w przedszkolu skończone tylko jakoś za każdym razem co tam jestem zapominam zrobić zdjęcia ale zrobie w pon. obiecuje :P

                        pogoda dzisiaj okropnie ciemna jest.
                        ale martynka śpi ładnie a wczoraj była ak zmęczona normalnie chodziła już pijana. jak wstała o 11,40 przed wyjściem to usnęła dopiero koło19 na chwile bo w aucie i 19,30 na noc mimo, że ona chodzi spać o 18 na noc już. A szafki mam wszystkie powiązane bo szkodnik jeden buszuje.

                        dziewczynki trzymajcie sie. ja też bym chyba jajo zniosła jakbym miała tak czekać.
                        sunnyme w koncu tez sie odezwałaś, dawno cie nie było
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Aniazio hm... cos w tym jest hihihi i nawet zadnej katastrofy nie bylo (pogodowej) bo mam wrazenie, ze zawsze jestem po jakims kataklizmie... a teraz nawet sniegu jeszcze nie ma, zrobilo sie zimno od tyg. i dzieciaki chodza teraz w kortkach i czapkach.... wczesniej bylo bardzo cieplutko- a jak tam u was z pogoda?
                          Karlin- fajnie miec cos nowego, szczegolnie za super cene, prawda? u nas ogromne przeceny, znizki, etc. m. jest z nami w domu od miesiaca wiec tez nas nigdy w domu nie ma, wiecie tylko zawsze na tych zakupach zapominam o sobie, bo wole m. lub dzieciakom cos kupic- a m. sie stresuje, bo mowi, ze jedziemy na zakupy dla mnie a wracamy z masa rzeczy dla dzieci
                          Majajula- dzis juz czuje sie troche lepiej, wiec nawet testu nie robilam- jeszcze nie dopuszczam do siebie takiej mysli na serio, chociaz tak sobie mysle czasem, ze im mam wieksza rodzine tym bardziej mozliwe wydaje mi sie wychowywanie wiekszej niemniej 3 to dla mnie pelnia szczescia hihihi








                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Dziewczyny co lubia jesc wasze maluchy? i co lubia robic? jak organizujecie im czas na zabawe? moj ufoludek uwielbia sie bawic klockami lego wkladac, wykladac... analizowac, stukac itp. czasem moze sie tak bawic przez godzine, kiedy np. ja robie obiad.... mam ja na oku- bo kuchnie mamy otwarta do salonu (pokoju?!) problem jest kiedy znikam jej z pola widzenia, od razu jest placz i wedrowanie w poszukiwaniu mamy,
                            boxena- czy to Ty kiedys pisalas o tym, ze Michalkowi wyszly 2 a jeszcze nie ma 1?... moja K. tak ma dwie dolne jedynki i dwie gorne dwojki- maly wampirek, komicznie to wyglada niecierpliwie czekam na te jedynki








                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny co lubia jesc wasze maluchy? i co lubia robic? jak organizujecie im czas na zabawe? moj ufoludek uwielbia sie bawic klockami lego wkladac, wykladac... analizowac, stukac itp. czasem moze sie tak bawic przez godzine, kiedy np. ja robie obiad.... mam ja na oku- bo kuchnie mamy otwarta do salonu (pokoju?!) problem jest kiedy znikam jej z pola widzenia, od razu jest placz i wedrowanie w poszukiwaniu mamy,
                              boxena- czy to Ty kiedys pisalas o tym, ze Michalkowi wyszly 2 a jeszcze nie ma 1?... moja K. tak ma dwie dolne jedynki i dwie gorne dwojki- maly wampirek, komicznie to wyglada niecierpliwie czekam na te jedynki
                              Dokładnie tak ale michałkowi już się wyrównuje
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                sunnyme u mnie tez zimno caly czas wieje wiatr,niby slonce swieci ale zimno ze hoho a wczoraj nawet padal snieg ale bez mrozu bylo .
                                Alunia nie mogla sie nadziwic co to i ciagle do okna tylko chciala.
                                Moja wczoraj poszla spac o 21;40 a juz od 6;30 urzedowala w lozeczku,a spac poszlam cos po 1 chyba i jestem nie wyspana

                                Co do jedzonka moja wszystko wcina wiec chyba wszystko lubi,a najbardziej lubi sie bawic takim drzewkiem jak wrzuci kulke to bije sobie brawo
                                http://www.ebay.co.uk/itm/Vtech-disc...item3cbfcbd339
                                a jak jej sie znudzi to przychodzi na czworaka zeby z nia pochodzic albo zajmuje sie jakas inna zabawka



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X