Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    heja
    ciągle brak mi czasu normalnie padam na ryja a i tak jestem zawsze spóźniona ze wszystkim
    Olga chodzi mi wszędzie biega jak szalona choć woli jeszcze na 4 nogach niż na dwoch; spadła mi ze schodów i trochę się na jakiś czas zblokowała
    a tak to na łóżko wchodzi ale zchodzi to na głowę więc ciągle muszę jej pilnować
    Do tego Julka doprowadza mnie do białej gorączki. Trzeba jej pilnować z lekcjami ze wszystkim do tego kłóci się ze mną; np dziś pisze chwila przez samo h to ja do niej sprawdź w slowniku jak się pisze a ona się drze że sprawdzała że pisało przez samo i ja mowię że źle a ona że dobrze i tak się kłócimy
    czasem mam dość takich kłótni i czuj ę się wtedy bezradna
    do tego sprzątanie etc

    Karlin pchaj się do tej Australi jak bym bez wahania wyjechała bo Polska nic nam nie daje tylko zabiera

    Gosia ja mam MAXI_COSI PRIORI XP jak dla mnie super fotelik Maja już 2 lata w nim jeździ i jak tylko Olinka 9 kg osiągnie to wskakujemy w ten a dla Majki coś chyba kupimy bo jakoś JUlki bez fotelika sobie nie wyobrażam a Majka chyba na rodi za mała

    A jeszcze opowiem wam taką głupią sytuację. BYła JUlka w sobotę na urodzinach u koleżanki i kupowałam jej prezent na spółkę z inną dziewczynką a teraz matka miga się od oddania kasy a ta dziewczynka powiedziała JUlce że nie odda jej pieniędzy bo już po urodzinach no i co mam zrobić ostatni raz się na coś takiego zgodziłam ale pewnie kasy nie odzyskam


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
      majajula widze cie !
      he he
      na raty piszę bo ciągle olgę z łózka albo stołu ściągam
      do tego pieluchy mi wyszły dobrze że mam te do prania ale chyba gdzieś jedną zapodziałam paczkę jednorazówek a Krzyś o 20 dopiero wraca


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        monia ale ty przecież chyba wielorazówek używasz? chyba, że mi umknęło, że sie przeżuciłaś Oj nie wiem, czy odzyskasz kasiore. fajnie masz, że olga już chodzi. ja bym chciała, żeby martyna chodziła, (marzena już chodziła w jej wieku). I wole dziecko chodzące a nie spinające się.

        a ja musze znowu z marzeną do laryngologa bo znowu nie słyszy i katar ma. Mówie jej trzy razy jedno i to samo a ona co mówisz mamusiu nie słysze powiedz mi na uszko, za cicho mówisz! itp.
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Karlin używam i tych i tych bo wielorazówek mam 20 sztuk a teraz Olga tak kupy daje że do 6 na dzień więc nie wyrabiam z praniem no i muszę jednorazówek używać też. Ale byłam pewna że mam jeszcze 1 paczkę pampersów a ty zoonk
          a wielorazówek 3 czyste więc lipa ja się sfajda znowu
          niech te 2 wyjdą wreszcie


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Bożena teraz ja Ciebie widzę

            Powiedzcie mi ile teraz spacerujecie???
            Ja TK GODZINĘ DO 1,5 MAX BO MAJKA WIĘCEJ NIE WYTRZYMUJE ZMARŹLUCH


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Monia nie mam weny
              No my tez tak spacerujemy do 1,5 godz bo później Adam się nudzi, bo mamy swoją trasę karmienie kaczek zajście to męża i takie kółko robimy bo u nas nie ma gdzie się szwędać tzn nic ciekawego na mieście....
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                Ale falnie forum ozylo jupi
                my mamy maxi cosi priori xp taki jak Monika
                spacerujemy do godzinki czasem dluzej
                ja tez jakos weny dzis nie mam



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  heja z rana
                  my już na nogach tzn ja i Olinka
                  Młoda spała ładnie tylko o 3 Maja chciala do nas ale po 15 minutach kazała się zaprowadzić na górę
                  Bożena ja też mam kilka tras ale niektóre już są za daleko. My chodzimy na wiadukt oglądać pociągi na Zalesie (jeziorka, rzeka pagórki ) ale tam już za daleko; do parku na kaczki i gołębie

                  Ania to Ty wcześnie przerzuciłaś Alę w drugi fotelik; ja bym się bała ja tam wolę dłużej wozić moją w tym tyłem do kierunku jazdy; poza tym wygodniej na zakupach i jak młoda zaśnie

                  A w ogóle dużo Wasze bąblaki ważą??? Moja około 8 kg

                  Ja dziś mam w planach stertę prasowania zaliczyć ale nie wiem czy czas znajdę bo Julia dopiero na 12 ma do szkoły więc ranek ciężki będzie. Ciekawe ile razy będzie tupała nogami i uciekała na górę ech normalnie zaliczam codziennie z nią porażki wychowawcze. Nie wiem jak mam jej tłumaczyć że musi odrabiać lekcje itd Niezły mi się egzemplarz trafił zacięty zodiakalny Baran


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hejka. no monia my ważymy już jakieś 10 kg. w czerwcy było 9. Ja też już musze małą do dużego wsadzić chociaż my żadko jeździmy samochodem a na zakupach t wole ją do wózka sklepowego wsadzić na siedząco niż z małym fotelikiem jechać mo nie chce w nim siedziec. a mój fotelik sie "rozkłada" więc i jak zaśnie to jest na półleżąco. więc nie ma źle.
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Karlin ja nie lubię wozić w tych sklepowych na zakupy bo dziecko dotyka rączki a tą rączkę tysiące osób bleee a potem rączki do buzi. No i zaletą małego fotelika jest to że go wpinam w stelaż wózka i jazda nie muszę wyciągać dziecka no i jak zaśnie też nie muszę jej wyciągać więc ja np z Majką do 1,5 roku jeździłam w tym 0-13kg
                      No a te 9-18 to teraz w większości rozkładane maxi też
                      a poza tym Olga wagowo jeszcze się nie mieści hehe

                      NO wstała ta moja wredota i już sajgon w domu rządzi Majką i kur... drze sie nie mówi tylko drze może i ja się do laryngologa wybiorę może głucha ech normalnie nie wiem ale czemu od razu nerwy od rana


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no, mój mały sie nie mieści w stelażu wózka niestety i musze go wkładać do wózka a tak martyna nie chce. A duży fotelik to mam 0-18 więc moge od urodzenia w nim wozić tyle, że mały wygodniejszy dla małego dzidziusia. :P
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          witam:0
                          dlugo nie zagaladal moze tak zagladalam ale weny i ochoty nie mialam zeby cos skrobnac u nas ciagle cos jak skonczyl 3 tyg brac antybiotyk to od poniedzialku znowu w ogole to bylam przerazona bo myslalam ze starszy ma swinke bo tak to wygladalo a okazalo sie ze to tak wezly chlonne sie powiekszyly wiec antybiotyk bierze na to w sumie jest zdrowy ma tylko lekko gardelko czerowe a tak to nic zero kataru i kaszlu wiec zdziwilo mnie ze od gardla takie wezly wyszly a ja juz panika ze to cos powaznego bo wezlow nigdy nie wolno lekcewazyc wiem to z doswiadczenia
                          moj maluszek jezdzi juz w tym wiekszym foteliku i ma 3 stopnie regulacji mimo iz wagowo jeszcze nie powinien w nim siedziec ale w tym malym to chaczy juz nogami zreszta uwazam ze jest wysztarczajaco duzy zeby w nim siedziec moje dzieko lubi siedziec w sklepowym wozku a majajula wiesz bakterie sa wszedzie i mi tylko przeszkadza jak chce gryzc raczke od wozka a tak to spoko bo izolowac od wszystkich bakterii i w ogole to dla mnie przesada bo inaczej jak bede dmuchac i chuchac to kazda lekka infekcja bedzie grozna...no nic kazdy ma swoje przekonania i zasady a ja szanuje inne....
                          no nic uckema 3majcie sie i do uslyszenia pozniej




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej dziewczynkiJa się nie odzywałam bo miałam urwanie głowy.Najpierw remont łazienki,później sprzątanie po tym wszystkim a teraz jeden miał krtan a drugi oskrzela.Ale wczoraj byliśmy na kontroli i jest już okOskar waży już 10kg.więc przeszliśmy na większy fotelik bo mały po pierwsze niemieścił się już zbytnio a po drugie strasznie się rzucał w nim bo chciał siedzieć i wszystko widzieć.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia przezuc ja jak miala 9 kg bo ten od 0do 11 to juz byl za maly dla niej a ten mozna zrobic na polelezaca wiec tak jezdzi.A teraz wazy juz pewnie z 10,5kg w sobote wazenie to bede wiedziala dokladniej



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ja mojego zabieram do marketów ale w wózku tzn swoim bo całą rodziną ciasno w aucie a jak trzeba większe zakupy to mąż ma listę i jedzie sam tzn z teściem bo my auta nie mamy jest nam zbyteczne na razie.Michał jeszcze jeździ w małym foteliku ale już muszę kupić większy bo też się ledwo mieści. Waży około 11 kg ale nie jest "gruby"
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X