Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    czesc dziewczynki! wpadlam tylko na chwilke- jestesmy uziemnieni, czekajac na ten huragan narazie leje okropnie. Mieszkamy w MA wiec moze byc nieciekawie ( wschodnie wybrzeze, )....koncze, bo staram sie oszczedzac baterie na lap. podobno ma niebyc pradu. Caluski dla wszystkich !








    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Napisane przez sunnyme Pokaż wiadomość
      czesc dziewczynki! wpadlam tylko na chwilke- jestesmy uziemnieni, czekajac na ten huragan narazie leje okropnie. Mieszkamy w MA wiec moze byc nieciekawie ( wschodnie wybrzeze, )....koncze, bo staram sie oszczedzac baterie na lap. podobno ma niebyc pradu. Caluski dla wszystkich !
      Cały czas myślę jak tam u was więc jak będziesz miała chwile zamelduj się ,jak patrze na wiadomości itp to ciary mi przechodzą.....
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Sunny trzymaj się! Ojo, mi tez az ciarki chodza...
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          czesc dziewczyny
          ja tez sie zastanawiałam jak tam sunny, trzymajcie się i daj znac jak juz bedzie po wszystkim

          U nas marudnie. Lenka dziś taka nieswoja, wczoraj miała biegunkę a dzis tak jakby śluz w kupce. No mam nadzieję ze to ząbek a nie jakaś alergia czy coś. Na razie trzymam ją tylko na piersi i kaszce i zobaczę czy się unormuje. Kurcze nie wiem co jest z tą jej kupą, ale ona robi ostatnio z 8 razy na dzien, no wczoraj to tak na rzadko ale wczesniej to tak normalnie, no ale tyle razy co nie zajrzę do pieluchy to kupa

          Błażejek powrotu do zdrowia !!!

          a teraz ja mam stresa z ciążą, miałam jednego dnia takie bóle jak na okres jakbym miała juz dostac następnego dnia, akurat powinnam wtedy dostac, a tu nic i teraz chodzę i myślę. Pocieszam się tylko tym ze to dopiero drugi więc może się jeszcze wszystko nie uregulowałao
          O matko jak tak bedzie co miesiąc to się wykończę nerwowo


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            heja
            Sunny trzymaj się kochana ja TV nie mam więc nie wiem dokładnie co i jak ale czytałam że nie ciekawie

            Dorcia moja jak jej nowe rzeczy do amkania daję też robi wiecej kupek nawet tak jak piszesz co jej zajrzę do pieluszki tam kupcior
            co do okresu to ja mam od zawsze tak nieregularne cykle że nikomu nie życzę na prawdę przez to jestem ciągle w stresie i dla pewności wolę zrobić test raz w miesiącu i tak wypada koło 20 i wiedzieć na czym stoję niż potem dowiedzieć się w 20 tyg o jestem w ciąży (moja szwagierka w sierpniu poszła 1 raz do gina a tam co termin na listopad więc około połowy ciązy się kapnęła)

            Dorcia wyślij mi też tą książkę monika.zalewska@wp.eu
            dziś gotuję małej obiadek 1 raz wyjęlam już pierś ale co dalej jeszcze nie wiem
            wczoraj zrobiłam jej deserek sama: pół jabłka pół banana i do tego starłam kikla herbatników ja robiłam z 10 minut to a ona zjadłą w 3 sekundy hehe
            dziś kupię morele i jej z manną zrobię np plus jabłka i zobaczymy czy zje


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              sunny mam nadzieje ze u was dobrze i nie odczujecie tego okropnego huraganu...

              majajula jesli masz tak nieregularne cykle to lekarz powinien jakos zaradzic bo na pewno cos jest nie tak i nie jest normalne ze sa tak nieregularne

              moj mluszek wcale nie chce jesc a byly takie dni ze tak pieknie juz jadl a teraz to masakara jakas i po godzinie poddaje sie bo nie wartko stresowac maluszka i siebie tez...ale za to lepiej pije mleczko zastanaiwam sie czy on nie ma problemu z zoladkiem moze ma za malutki albo cos nie tak bo to jest troche nienormlane zeby tak jadl i w ogole....

              my dzis mamy bank holiday wiec mezus ma wolne i jestesmy razem w ten weekend zapisuje sie na silownie wiec zaczynam ostro sie za siebie brac bo ostatnio nie uwierzycie przytylo mi sie 4 kg i strasznie to odczuwam az patrzec nie moge na siebie a wczoraj ogladalismy kasete z wesela to az plakac mi sie chcialo taka szczuplutka bylam a wtedy uwazalam ze jestem za gruba tylko nie wiem gdzie bo same kosci mialam i na prawde zle wygldalam no ale coz do takiej figury to ja juz nigdy nie wroce <placze>

              dobra uciekam sprobuje maluszkowi dac deserek...




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ninka niestety nikt nie jest w stanie temu zaradzić żadne leki itd bo nikt nie wie czy mój lewy jajnik w danym cyklu wypuści jajeczko czy nie hehe
                chyba jak zacznę brać normalne 2 składnikowe tabletki anty może coś się da wyregulować choć nie ma pewności
                no ale jak na razie jeszcze nie miałam okresu od porodu
                jest któraś mam co nie miał jeszcze @ od porodu???


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  majek karmisz cycem wiec nadal nie masz,moja koleżanka nie miała przez 1,5 roku i bardzo sie z tego faktu cieszyła
                  jeszcze bedziesz miec dość tej @....wiec nie narzekaj
                  ja sama z tego co pamiętam dostałam po 5miesiacach,ale cyckiem prawie nie karmiłam....
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    ja nie narzekam ale mam stresa bo jednak @ świadczyła o braku ciąży a tak huk wie co może mi sie jeszcze przytrafić


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hejka mamcie! witam was o poranku i baaardzo wam dziekuje o troske i mysli. Jakos to wszystko przetrwalismy- zanim h. dotarl do nas troche sie oslabil- wiec jestesmy cali i zdrowi, i wciaz mamy dach nad glowa ....
                      Za to dzis mamy sliczna pogode: slonce i blekitne niebo
                      Nie moge pisac- bo wszyscy jestesmy w domu i zaraz pewnie gdzies wychodzimy, odezwe sie wkrotce
                      Majajula: ja tez jeszcze nie mam okr.
                      Wczesniej jak karmilam p. okr. wrocil mi po 9, i 7 mcu... wiec mysle ze wszystko jest ok.








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        SunnyMe dobrze ze nic Wam sie nie stalo, ja jak w wiadomosci obejrzalam to potem caly czas o Tobie myslalam i spac nie moglam



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          sunny jak dobrze ze nie mieliscie silnego huraganu i ze wszystko ok
                          z tym karmieniem i okresem to jest to idnywidualna sparwa bo znam mamcie ktore dosc szybko dostaly okres a karmily....

                          u nas ak sobie pogoda dolujaca pochmurno dosc zimno i czasami deszczowo czuc nadchodzaca jesien

                          maluszek zaczal wiecej pic mlecka to znaczy pije 3 razy dziennie ale juz wypija od190-220ml wiec ladnie a tak to kiepska ze stalymi pokarmami w sumie dzis nie dostal kaszki wiec tylko deserek typu rice pudding banana i odiadek kurczaczek ze slodka dynia...

                          widac ze zabki beda mu kolejne isc ale pewnie to jeszcze troszke potrwa tak jak poprzednie...
                          wydaje mi sie ze ostatnio troszke sie wydluzyl albo to tylko moje marzenie

                          milego wieczorq




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            hej
                            majajula ja też jeszcze nie mam @.

                            sunnyme
                            cieszę się że u was ok.

                            my w sobotę byliśmy znowu na weselu. dzieci zostały z moją mamą.
                            Ignaś troszkę płakał bo na tak długo jeszcze go nie zostawiałam. jak wróciliśmy ok.3 to obudził się i tak się cieszył że mnie widzi. a cyca jak głaskał. i teraz jak widzi to się cieszy. wydoił od razu dwa na raz co mu się już nie zdarzało.
                            a my przynajmniej troszkę się pobawiliśmy.




                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              witam

                              sunnyme super,że jestescie cali i zdrowi

                              majajula ja jak brałam tabsy to krwiwłam nieregularni i jak je odstawiłam to pojawi mi się @ wiec chyba juz tak bedzie, ale wolałabym miec jeszcze spokój, a moja znajoma mimo karmienia dostała po 2 miesiacach od porodu

                              aguszasza zdrówka dla Błażejka

                              dorcia moja mała teraz tez robi kupsztale non stop, niedawno był jeden dziennie a teraz to chyba z 5 i tez sie zastanawiam dlaczego

                              ninkapa może małemu sie powoli ureguluje to jedzenie, trzymam kciuki

                              agaaepyen jak tam przygotowania do pracy???

                              czy któras z Was wraca jeszcze do pracy lub zamierza szukac???

                              a co dajecie dajecie dzieciakom do picia i jaka wodę???

                              i jak wprowadzacie nowe posiłki to dajecie po łyżeczce czy cały słoiczek???

                              no chyba o wszystko już zapytałam

                              a ja znów dzisiaj umierałam bo sie wczoraj winka napiłam i po cholere mi to było, chyba musze przejsc na abstynencje powiem Wam,że strasznie mi ciezko z tym zoładkiem bo nikt nie potrafi mi powiedziec co mi jest i co powinnam z tym robic

                              dobrej nocki
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Sunny, uff! Ja również się cieszę, ze wszystko ok.

                                Ninkapa, a probowalas dawac maluszkowi cos do raczki? Moze to by go zachecilo troszeczke? Moj uwielbia wcinac sam, a jak w miseczce miesza, a dzis nawet mnie probowal karmic...

                                Dorcia, rob testa, co sie bedziesz denerwowac!

                                Majajula, a to Ci jajnik no. Leci sobie w kulki

                                MoniaB, ale sie rozweselowy...scie Hehe, niezle Cie Ignas pomizial.

                                Aguszasza, jak tam glutki? Przechodza?

                                Ojo, jutro ostatni dzien wolny dziewczyny. Mam stresa, ze nie ogarne tego wszystkiego.
                                Branoc!
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X