Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    hej mamcie

    bylismy wczoraj nad morskim okiem, ojeju jak tam przepięknie pogoda była piękna, ale droga cięzka samemu to jeszcze ujdzie a tu trzebz było wózek pchac pod górę albo Zosie niesc bo nie chiała cały czas leżec i pod górę zajeło nam 3 godziny powiem Wam,że ja kondycji zero taka zadyszke łapałam i czerwona jak burak poprostu masakra wiec trzebva sie wziasc za siebie, ale na miejscu cudownie piękne góry i ta woda cudny kolor, mogłabym z tamtąd wogóle nie wracac i jakie wspaniałe powietrze ach.... jak wracaliśmy to zaraz przed samochodem dopadł nas deszcz na poczatku drobniutki a potem jak luneło to byliśmy przemoczeni bo nie wzieliśmy nic przeciwdeszczowego bo niebo bez chmur było a tu sie na koniec pogoda zepsuła ale za to z przygodami ale jak wyjechaliśmy do bukowiny o juz przejrzyste niebo i słoneczko świeciło i było tak parno,że nie było czym oddychac

    a w nocy było 23 stopnie spaliśmy przy otwartym oknie odkryci i nie dało sie wytrzymac

    jutro zamierzamy zdobyc babia górę i mała już w chuste

    ja tez się musze wziasc za siebie bo oponka mnie denerwuje no in ten brak kondycji, wczesniej to do pracy jezdziłam na rowerze wchodziłam do domu na piechote nie winda i kodycha była a teraz no i te cycki oklapłe, znacie może jakies cwiczenia na podniesienie piersi???

    aguszasza wracaj do zdrówka

    karlin gratulacje za kolejne zeby idziecie jak burza i za przespane nocki

    dorcia ja tez chce ta ksiazke przesle ci maila na priva

    boxena głowa do góry, jak widzisz kazda ma problem ze swoim ciałem, a z tymi finansami to rzeczywiscie sie nie opłaca isc do pracy i cała wypłate oddac opiekunce, a może jakas praca dorywcza, a z ta zagranica to najlepiej jakby mąz miała kogos znajomego żeby sie miec gdzie zatrzymac albo prace załatwił moi znajomi tak wyjechali i teraz nie zamierzaja wracac bo niezle zarabiaja. A gdzie chce pojechac???

    sunnyme a ta wastektomia to chyba nieodwracalny zabieg tak???

    majajula j ana razie jak skoncze karmic to na tabsach bede bo z gumkami to taka srednia przyjemosc a o wkładce nie myslałam, ale jak mówisz,że ryzyko wieksze to po co ryzykowac i jeszcze potem problemy jakby sie w ciaze zaszło
    Gosia

    Zosieńko rośnij zdrowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Napisane przez aniazio Pokaż wiadomość
      Majajula jaka jest Twoja ulubiona dieta?
      Ania dieta sie nazywa MNIEJ ŻREĆ hehe

      Gosia ja jak przestanę karmić to też chcę tabletki ale to będzie tak do marca a te 7 miechów nie wiem sama
      co do wkładki to ja jednak wolę nie ryzykować a wasektomia przeraziła mojego męza poza tym on chce jeszcze syna więc nie ma mowy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Napisane przez gosiaczekp81 Pokaż wiadomość





        sunnyme a ta wastektomia to chyba nieodwracalny zabieg tak???
        w 30% jest szansa na przywrócenie wypływu plemników ale bardzo dużó to kosztuje

        Gosia ale bym sobie w góry poszła a chusta no jasne najlepsze rozwiązanie
        mąż plecak z niezbędnymi rzeczami dla małej a Ty małą w chustę albo na odwrót


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej kobietki juz mi troche lepiej ale nos generalnie odpada a oczy same sie zamykaja...

          mlody juz pieknie siedzi sam pisalam Wam ? ostatnio jeszcze sie chyba kiwal...
          a teraz potrafi i godzine bez wywrotki siedziec no i odkryl ze szczebelki i oparcie lozka moga sluzyc cdo podciagania... i trzeba bedzie chyba obnizyc bo jak sie ktoregos dnia wezmie to sie podciagnie i gdzie poleci ...
          zaraz zbieramy sie doprzedszkola dzis bal przebeirancow na zakonczenie wakacji i ostatni dzien w maluchach dzis przenosiny do nowej sali w skrzydle "starszakow" no i w poniedzialek powitanie nowej sali i wizyta(cja) rodzicow
          a dzis lece do starej pracy bo ciagle place z nimi grupowe ubezpieczenie i musze im zaniesc na skladke a potem zobacze moze do galerii bo mam kupon 20% do c&a moze Szymkowi cos kupie bo na jesien to ma powyrastane...
          a jutro jedziemy z ranca na wies po maliny a potem wytwarzanie sokow mnie czeka wiec jutro pewnie nie wpadne no chyba zeby

          kobiety a jakie niekapki stosujecie? bo chce kupic i nie wiem co bo tyle tego mialam z aventu dla Szymka ale jakos sie nie sprawdzil albo feralny model mialam bo cieklo czesto...

          a wiecie u Was upaly i burze a u nas niby goraco a wiatr chlodny i jest idealnie jeszcze zeby te cholerne komary nie zarly... a burze chodza bokami np u dorci albo miedzy nami a u nas pokropi pogrzmi bokami i na szczescie tyle... choc widzialm wtvn24 ze w zamosciu grad padala chyba przedwczoraj... tyle ze ja go nie eidzialam bo padal w poludniowo-zachodzniej czesci miasta...

          sunnyme jak wycieczka?a na nk po prostu napisalysmy swoje profile i juz http://nk.pl/#profile/3044064

          gosia to chyba jakis wirus fruwa po Polsce bo z kilkoma osobami rozmawialam ze brzuchy bola i mnie tez 4 dni trzymalo! och jak ja Wam zazdroszcze tego MOrskiego Oka... ja tez chce... wogole gory... ech...

          dorcia dzieki za ksiazeczke! juz przejrzalam trzy po trzy trzeba zaczac praktyke

          karlin - i ja ganiam w samej bieliznie bo u nas na 4 pietrze nie da sie inaczej a nawet jakby to kto mnie oglada i gratki na zabki kolejne idziecie jak burza!

          aliaga- no to macie spacerek fajny gorzej jak zima przyjdzie imrozy z tymi spacerkami... ale poki co ja bym byla zadowollona bo ja niestety tylko 100 metrow do przedszkola mam

          majajula -no chyba zadna z nas nie zdecyduje sie na antykoncepcje typu szklanka wody zamiast ale na wase moj w zyciu by sie nie dal namowic... wariatka z Ciebie z tymi testemi to ty tak co miesiac?

          boxena - nie lam sie ja jestem na granicy nadwagi i otylosci wg bmi i tez chetnie opnony bym sie pozbyla ale jakos nie idze a pokusy wkolo... dla zdrowotnosci wypadaloby sie za soebei wziasc... mialam przeciez schudnac 10 kg do listopada a tu nic chyba nawet w gore poszlo... ale sie nie lamie...
          a kasa to i u nas zaczynaja sie braki ale damy rade! co my nie damy?!!!

          ninkapa - gratki na zebolki! kurcze a z tym jedzeniem to Ty sie na prawde masz.. nie wiem co Ci napisac normalnie... a kiedy macie ta kolejna wizyte?

          karlin, aniazio - Wy bitelkowe to chyba macie latwiej z tym spaniem... Szymek na butelce zaczal przecypiac cale nocemajac niecale 2 miesiace... a ten? za sto lat chyba...

          ok spadam sie szykowac do wyjscia z moimi krolewiczami mlodszy steka strasznie pewnie jeszcze pieluche trzeba bedzie zaraz zmieniac

          buziale!!!


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            aguszasza, duzo zdrowka i sio katarowi! A Blazejkowi gratki z okazji stabilnego siedzenia Ale u Was fajnie w tym przedszkolu. U nas tak normalnie wszystko, wracamy 1 wrzesnia, nowa sala automatycznie i juz. Ale i tak jest fajnie, bo dzieciaczki po wakacjach wyrosniete i ten zachwyt w oczach pań - bezcenny

            Wiecie, ja ogolnie mam wrazenie, ze polscy mezczyzni to tak srednio podchodza do wazektomii, a tu moj maz mnie zaskoczyl, ze jak cos, to on moze sie poddac. Ale ja z kolei bym nie chciala, bo roznie to w zyciu bywa. My juz raczej dzieci wiecej nie planujemy, ale w razie gdyby cos tfu tfu, albo nawet jakby mnie tfu szybciej zabraklo, to chcialabym zeby sobie zycie ulozyl jeszcze. No i po co mialby byc nieszczesliwy... Heh, m zaraz mnie ofukuje za to czarnowidztwo
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej ja dzisiaj tylko na chwilke. przez tą straż mam cały dzien rozwalony. brud smród i ubóstwo sie panoszy w domu. musze sie wziąć za porządek bo już nie da sie przechodsić między zabawkami i ciuchami martyna znowu całą nocke przespała. w nocy dostała pare łyków herbatki i spała dalej do 7. a jak wstała wcale nie domagała sie jedzenia. i powiem wam, że przez te upały to je co 5 - 5,5 godziny bo jak jejdaje co 4 (zjadała 200) to teraz zjada 100. wiec potem zjada więcej.

              może wieczorem będe jak mnie mężuś wpuści na kompa :P

              a ha a co do obniżania łóżeczka to mam łóżeczko jeszcze po mnie i marzena w nim też spała i tam są tylko dwa poziomy ten średni i dolny. więc mi do obniżenia jeszcze troszke czasu zostało
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                A co do wasektomi to mój powiedział " nooo ciekawe rozwiązanie, mógłbym se pukać na lewo i prawo i nic by nie było :P"
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  dzień doberek!!
                  U nas słoneczko i skwar na dworze..Nadinka śpi a Agatka w przedszkolu mamusia akurat czeka co by obiadek troszkę ostygł( a mam dzisiaj łososia i warzywa z patelni)..

                  Aga u nas z przedszkolem to jak już zimno bedzie to koleżanka zaoferowała sie zabierać agatkę ..jej córeczka jest w jej grupie ale puki ładna pogoda to wolę sie przejść..a z kolei zimą to męzuś ma mniej pracy i jeździ na 7.30 więc przed bedzie małą zawoził..a i zapomniałam dodać ze w przedszkolu pracuje chrzesna Agatki-czyli moja siostra i jestesmy umówione ze jak pogoda nie pozwoli mi wyjść z domu to bedzie ją zabierać do siebie a potem mąż po nią podjedzie jak bedzie wracał z pracy..
                  Ale jak narazie te spacerki dają mamie w nie zły wycisk bo juz koło19 padam na pysk..


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej ja tylko na chwilunie

                    kody orange wrocily kto ma na karte lub mix wpisujemy kod na dzis BUZIAKI i wysylamy na 80101 dzis dostajemy 10 zł na wydanie na 3 dni


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      Aguszasza no butelkowe moja zaczela przesypiac noce jak miala 2 miesiace ale jak skonczyla 4 miesiace to znowu sie budzila na karmienie nocne.Ale teraz juz z powrotem przesypia czasem jak nie wypije butli o 20 to budzi sie o 22 i wtedy spi do 5 albo 6.Dzis obudzila sie o 5 na jedzonko potem po 6 sie obudzila i zaczela spiewac a jak L wstal do pracy to wzielam ja do siebie i spala do 9 jak nigdy bo zawsze wstaje po 7....
                      Co do niekapków Ala ma z Tommee Tippe i Nuby-ten jest bardzo fajny ma silikonowy* smoczus* i z tego pije lepiej bo TT to gryzie,bo jest twardy.
                      Attached Files



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        no tak przyszła sobota, upał i nikogo nie ma. a ja właśnie jem śniadanie :P
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Hej B. ma katarek jak stad do w-wy gluciska... maruda straszna z rak nie schodzi...

                          wiec wam przynajmniej mi;lego i spokojnego weekendu zycze!


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            No hej
                            My mieliśmy dziś na grilla na działkę(do teścia) iść ale że nie pewna pogoda to tylko starsze chłopaki pojechali( pozrywać warzywa itp) tzn mąż i Adaś my z Michałkiem w domku zostaliśmy pospałam 1,5 godz z nim i miałam zamiar troszkę porobić w domu ale mi się nie chce!!!! wiec zapewne tylko ogarnę troszkę mam nadzieje ze choć tyle...
                            Aga trzymam kciuki za Błażejka !!... bo te cholerne wiatry no stop są więc i katary się pałętają ja długo nie mogłam pozbyć się łzawienia i ropienia (delikatnie ale jednak) z oczka u Michałka z miesiąc trwało ale na szczęście przeszło bez odwiedzin u okulisty pediatra mówił ze to właśnie od wiatru bo co mu przestawało łzawić i ropieć do 2 dni mijało i znou ale teraz z 2 tyg spokój więc ok mam nadzieje ze nie wróci...
                            Last edited by boXena83; 27-08-2011, 17:28.
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              sunnyme nie pamiętam dokładnie skąd jestes ale mam nadzieje że do ciebie nie dotrze ten huragan Irene! trzymajcie sie tam
                              Karina


                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Hej babuszki ciezko mamy z tym katarkiem maly starsznie sie meczy i marudzi ja chodze na rzesach ale chyba juz mamy delikatna poprawe moze dzis bedzie lepiej... mam nadzieje...

                                trzymam tez kciuki za nasze "stanowe" dziewczyny zeby Wam tam nie wiało i wogole zeby zelzala ta irenka bo strach o tych wszystkich wschodniowybrzezan... i wszystkich do ktorych obrocic sie moze...

                                milej niedzieli babeczki ide polozyc sie chwile moze przysne bo mlody spi...

                                buziaczki!!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X