Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Hej u nas szaro buro i ponuro zanosi się na deszcz, w końcu trochę wytchnienia od tego ciepła.

    Lena co do prezentu to trampolina fajna sprawa ale ja ostatnio stwierdziłam że dziecko dostaje tle zabawek i pierdoł od gości że ja małego zabieram gdzieś ostatnio wzięłam go do figlolandi to jest taka sala u nas z dużą ilością piłek i trasami z przeszkodami

    Kamila oj ja też bym się zmartwiała jakbym mi się spóźniał lub nie przyszedł okres, na razie nie mam sił na kolejne dziecko.Ja tak poza tym nie planuje 3 dziecka przynajmniej na razie bo nie wiadomo co za kilka lat mi się u widzi, no i wiadomo czasem istnieją wpadki ale raczej nie mam w planach kolejnych dzieciaczków, a wy??

    Miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej dziewczynki
      Sylwia-bardzo wspolczuje..
      Justynka-kuruj sie aby wyjazd Ci wypalil
      Kamila-u nas jakos leci syn nadal tam jest ale jest szansa ze do konca maja bedzie juz w domu chyba tez troche zmadrzal tak sadze po rozmowach z nim ale zobaczymy
      Lena-co do prezentu trudno doradzic moze tak jak dziewczyny pisza-trampoline mu sprawcie-moj swoja uwielbia







      Skomentuj


        Odp: Termin

        Co u Was Kochane?

        My wczoraj z samego rana zawieźliśmy dzieci do Kościerzyny do teściowej i pojechaliśmy na pogrzeb mojej babci.
        Smutny dzień.
        Jedno dobre, że się spotkałam z kuzynką z Niemiec której chyba z 7 lat nie widziałam więc sobie pogadałyśmy.
        Urodził się też pomysł, żebyśmy razem z moim m, moją siostrą z narzeczonym do nich na kilka dni pojechali latem.
        Mam nadzieję, że wypali.

        Dzisiaj m jechał do szwagra musi mu pomóc, coś mu oświetlenie punktowe siadło w domciu, popołudniu przyjeżdża moja siostra z narzeczonym i orzechówką, trzeba się trochę rozweselić.

        jogobella Ja już więcej dzieci nie chcę. Mam chłopca, dziewczynkę, wszystko czego pragnęłam w tym temacie. Czuję się spełnioną mamusią. Mam nadzieję, że wpadki nie będzie. Nie chciałabym już przechodzić przez ciażę, poród i to wszystko i mówię o tym otwarcie. Wystarczy.Teraz te dzieciaczki wychować, wykształcić i niech dorastają na dumę naszą

        Miłego dnia!


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Hej u nas wczoraj cieplutko, rano pojechałam do lumpeksu wydalam 130zł ale obkupiłam dzieci i męża jak szalona.Pierwszy raz byłam w tym sklepie ale rewelacja na co 4 rzeczy czy to na wadze czy na wycenie były jeszcze metki, chyba częściej będę tam zaglądać

          i większe pól dnia na dworku byliśmy a pod wieczór zrobili my grilla z sąsiadami którzy z nami jadą na Słowację
          Dziś znowu słoneczko za oknem i majówka na wsi więc pewnie pójdziemy na chwilę.

          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Termin

            To ładnie się obkupiłaś jogobella

            Ja wczoraj miałam lekkiego kaca po sobotniej orzechówce W sobotę przyjechała moja siostra z narzeczonym, posiedzieliśmy do 3:00 więc wczorajszy dzień cały zamulałam. Wczoraj też cały dzionek z nimi spędziliśmy. Wesoło.

            U nas pochmurno, deszczowo...pewnie nawet nie wyjdziemy


            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej u nas też szaro i ponuro za oknem chciałam się wziąć za pakowanie rzeczy na wyjazd ale jakoś nie mam natchnienia i sił

              A co u was dziewczyny jakoś tu cicho

              miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                No właśnie...cicho tutaj...

                Ja prasowania miałam stertę uporałam się z tym, krupniczek zrobiłam. Odpuściłam sobie dzisiaj spacer, bo i pogoda nie nastraja i oglądam ''War Horse'' Spielberga. Polecam!
                Przerwa na zrobienie kawy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Ja troszkę kolczyków narobiłam i idę poszykować jakieś ciuchy i sprawdzić czy nie trzeba coś wyprać. Jedyny minus zapowiadają zimno oj nie ładnie

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    pup puk dziewczyny co u was?

                    U nas za oknem niby słoneczko niby szaro tak ni jak ale może na spacerek wyjdziemy później.

                    Myślałyście może już kiedy wziąć się za nocnik. Filip miał 1,5 roku jak go zaczęłam wysadzać, i zastanawiam się czy pod koniec lata nie zacząć z Majeczką ale nic na siłę jak będzie nam to szło to polecimy z tym koksem a jak nie to wtedy poczekamy do wiosny bo to najlepsza pora na naukę nocniczka kiedy już cieplutko.

                    Bardzo poważnie zastanawiam się nad otwarciem firmy z biżuterią którą robię i zajęcie się tym na troszkę większą skalę, mam znajomą która zaoferowała swój czas i chęć stania na odpustach z moimi wyrobami. Oj bardzo mnie to kusi tym bardziej że na chwilę obecną nie płaciła bym całego zusu tylko składki społeczne bo będąc na wychowawczym resztę składek mam opłaconą przez kaufland. Oj kusi mnie to kusi a z drugiej strony przecież jak nie przyniesie mi to zysków to zawsze działalność można zamknąć. Oj mam już kilka pomysłów i coraz bardziej się nakręcam na ten pomysł

                    A mnie sprzątanie od rana wzięło potem jadę na załupki i prasowanie mam w planach jeszcze na dziś.

                    Sylwia zapomniałam ci mówić nad morze jadę na pewno w połowie lipca tylko jeszcze nie wiem gdzie stwierdziłam że jedziemy w ciemno na miejscu na pewno coś ciekawego znajdziemy tylko teraz musimy jeszcze pomyśleć czym jedziemy autem czy pociągiem ale to wyjdzie jeszcze w praniu. Na pewno to będzie jakaś mała miejscowość gdzie nie ma takich tłoków jak w dużych miastach, myślałam o Karwi , Rowach itp.

                    Miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Ja przy kawce...szukam jakiegoś wózka-parasolki dla Ignasia i fotelika dla Nadii, mam problem, bo nie wiem co dla takiej 3,5 latki byłoby najlepsze...jeszcze fotelik czy już jakaś podkładka???

                      Ignaś śpi, Nadusia robi wyklejanko-kolorowanki. Jak cichutko
                      Jak Ignaś się obudzi to idziemy na spacerek, Nusia na rowerek.

                      jogobellaJeszcze nie myślałam nad tym, z Nadią nam niesamowicie gładko poszło odstawianie pampersów. Mam nadzieję, że z Ignasiem będzie podobnie. Myślę, że teraz koniec lata będzie jeszcze za szybko bardziej nastawiam się na wiosnę, chociaż spróbować można, jeśli się uda będzie super.

                      Co do biżuterii- działaj, nie ma co się dużo zastanawiać

                      Co do morza...fajnie, odpoczniecie, tylko, żeby pogoda dopisała.
                      My jeszcze planów nie mamy, poza Niemcami- na kilka dni ale to bez dzieci, a z dziećmi to chciałabym gdzieś nad jeziorem w jakimś domku, może Biały Bór, byliśmy tam kiedyś, jak Nusia była malutka, podobało mi się...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        U nas się koło południa przejaśniło słoneczko ładnie wyszło i na dworze nawet cieplutko było
                        Zakupy na wyjazd zrobione, ale ja nadal nie spakowana oj jakoś nie mam weny do pakowania aż nie mogę w to uwierzyć
                        Jutro to będzie gonitwa dzieci spakować siebie spakować dzieci zawieźć do mamy i jeszcze do lekarza jechać , niestety antybiotyk mi ni pomógł i gardło nadal boli i ostatnio coraz bardziej

                        Co do fotelika niestety ci nie doradzę bo nie wiem dokładnie jakie są wymogi ja kupiłam Filipowi za ok 100 zł na allegro taki już do 36 kg czyli taki do końca bo rozkłada się go aż do samej podkładki jak trzeba i jestem bardzo zadowolona z niego. Co do spacerówki to mogę ci tylko doradzić jak najlżejszy i żeby miał siedzenie rozkładane do pozycji leżącej ja mam pół leżącą i niestety żałuję ale ja mam wózek po Filipku i nie planuje nowego bo mi dzieciaczki mało siedzą w wózku nawet Majka woli już kaczuszkę( rowerek)

                        Zmykam do łóżka dobranoc

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Ja spacerówkę mam X-Landera z której jestem bardzo zadowolona a ta parasolka ma być tylko na wyjazdy, bo ten wózek który mamy za dużo nam miejsca w samochodzie zabiera, jak gdzieś z dziećmi jedziemy.
                          Z wózka na pewno jeszcze jakiś czas korzystać będziemy więc myślę, że warto jeszcze kupić dla tego naszego klopsa.

                          Co do fotelika to mam dylemat czy fotelik czy też już siedzisko-bo widziałam takie od 15 kg. Jednak wydaje mi się, że w foteliku dziecko jednak bezpieczniejsze...
                          W każdym razie Ignasia już muszę przesadzić do Nadii fotelika, bo z Maxi-Cosi do 13 kg już wyrósł.

                          Mi jakoś to gardło przeszło a też po skończeniu antybiotyku jeszcze kilka dni mnie pobolewało...teraz jest ok.

                          Jutro wyjeżdżacie?

                          Co u pozostałych Dziewczyn? Piszcie...


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Chyba reszta dziewczyn nas opuściła

                            Tak jutro punkt 8 rano wyjeżdżamy będziemy w niedzielę po południu trzymaj kciuki za ładną pogodę.
                            Byłam u lekarza kazała mi iść do laryngologa ale uparłam się że nie mam czasu i dał mi tylko inny antybiotyk, ale jak po nim nie przejdzie to bez wizyty u specjalisty się nie obejdzie. Jak mnie zaczyna drapać gardło to mnie dusi jak nie wiem masakra jakaś

                            Uciekam się w końcu spakować
                            miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej,hej

                              meldujemy że żyjemy
                              ale brak czasu doskwiera......

                              Justynka to kiedy ten wyjazd?
                              a z tymi kolczykami to się nawet nie zastanawiaj tylko działaj! jeśli to lubisz-a lubisz,masz stały zbyt na to,to śmiało,najwyżej zamkniesz jęsli by coś nie wyszło,ja bym spróbowała......
                              a pytałaś o dzieciaczki,no Wy dziewczyny macie parkę to super,zazwyczaj chce się mieć i chłopca i dziewczynkę
                              wiem że mój mąż baaardzo by chciał mieć syna i będziemy próbować kiedyś jeszcze ale napewno nie teraz,dlatego tak się martwiłam tym brakiem okresu-chociaż nie było "powodu" to i tak się bałam,same wiecie.....

                              Sylwunia też Ci nie doradzę,ja mam wózki po Julce,nie jakieś firmowe,ale spełniają nasze oczekiwania
                              fotelik Natalia też już ma na długi okres tak jak Julka,ale Julki już się troche "zuużył" chodzi mi wygląd,bo reszta w normie i sama się zastanawiałam nad tymi podkładkami? ale to chyba za małe nasze panny? niewiem?

                              u nas zimno i pochmurno,mam czego chciałam...
                              ale i tak wychodzimy na podwórko
                              Natalia dalej ma jedną dłuższą drzemkę ok 12-14.30
                              za dwie rąćzki maszeruje jak stara.no i wiecie co-zaczęła się puszczać-w sensie stoi i puszcza rączki i tak stoi sama kilka sekund a jak się cieszy małpa
                              ma duży apetyt,je normalnie co chwile i chyba prawie już wszystko,w nocy nadal pierś
                              ach no i mamy nowego ząbka,górną 2,ale dziąsła nadal podrażnione.....

                              pozdrawiam Was dziewczyny i maluszki

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Dzieciaczki odwiezione, powiem szczerze że jak odjeżdżałam to tak smutno mi się zrobiło i tak jakoś dziwnie. Oj ciężka będzie ta rozłąka

                                Teraz spakować wszystko do torb i spać.I w nocy nikt nie będzie przeszkadzał

                                Spokojnej nocki i miłego tygodnia wracam w niedzielę do usłyszenia

                                P.s i coś słodkiego, tak spały ostatnio moje dzieciaki
                                Attached Files
                                Last edited by jogobella198; 09-05-2012, 21:13.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X