Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Ja właśnie od jakiegoś czasu już kąpię Ignasia w dużej wannie i ma niesamowitą frajdę, położę go na brzuchu i się przesuwa szczęśliwy do tyłuJak siedzi to chlapie wodą jak szalony, nawet Nadia go trochę strofuje,gdy kąpią się razem, żeby tak nie chlapał Uwielbia wodę, a w dużej wannie ma pole do popisu

    Ojjj...mam nadzieję, że pośpimy trochę.

    Dobranoc:*


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Co do kąpieli w wannie dużej to ja nie kąpie bo ma tylko prysznic i to na dodatek z 5 cm brodzikiem czyli nawet tam nie idzie nalać wody żeby posadzić maluchy.

      Sylwia jeśli możesz to do poniedziałku daj znać na co się zdecydowałaś a żeby ci namącić w głowie to masz już ostatnie wzory kolczyków obiecuję więcej nie będzie na pw wyślę ci orientacyjne ceny

      Ja jutro od rana gonitwa to pakowanie to fryzjer a wieczorem impreza ( na 16). Sąsiadka malowała mi dziś pazury lakierem magnetycznym widziałyście już taki? Niezły bajer a efekt też ładny

      Co do wstawania to my wstajemy o 6 czasem nawet wcześniej ale to zazwyczaj Majka i ona nie chce leżeć w łóżku tak do pół godziny po niej wstaje Filip z nim idzie poleżeć bo jak byłam w ciąży to my leżeli godzinę a czasem dwie no ale niestety teraz Majka nam nie daje poleżeć.
      Co do ząbków u nas idą też kolejne dolne dwójki

      Uciekam troszkę się wyspać
      Dobrej nocy
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Termin

        cześć dziewczyny


        W całej Polsce super pogoda to wszystkie pewnie delektujecie sie piekną pogodą
        my też,jest super normalnie cieplutko a do słońca az gorąco

        posprzatane,pozmywane,poprane i luzik do wieczora
        uciekamy jeszcze na podwórko poki ciepełko

        papa

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Pięknie jest! Nareszcie! Cieplutko!
          My już po długim spacerku, zabawie na placu i obiadku
          Co do sprzątania, to jestem dzisiaj do tyłu...
          Nie mam weny.
          Tylko pranie zrobiłam ranko i wywiesiłam, reszta czeka...

          kamila kurcze, zawsze zapominam Nadii zrobić fotki w tych jeansach, które zamawiałam dla niej...ale jestem zadowolona, szersze, nie ograniczają jej ruchów, bardzo fajne. Jak teraz będzie je miała na sobie muszę jej fotkę pstryknąć.
          Płaszczyk wymieniam, bo dostała, poza tym w tym jasnym jej nie do twarzy, wymieniam na sukienusię jeansową.

          Miłego dzionka!


          Skomentuj


            Odp: Termin

            hej dziewczyny
            u nas dziś pieknie slonecznie aż się chce żyć
            ogrzewanie wylączyliśmy nawet
            spacer zaliczyliśmy bylo naprawde gorąco mam nadzieję że jutro będzie podobnie
            sylwia-mala nieżle obkupiona my tez czekamy na chrzestnego-na swięta przyjeżdza
            milego wieczorku i spokojnej nocy dla wszystkich







            Skomentuj


              Odp: Termin

              ale sliczna niedziela się szykuje........

              moja Natalia znowu wstała o 6 rano,ale takim sposobem o 10 mam juz obiad zrobiony i nawet w kościele byłam z Julią
              dziś idziemy na imieniny do mojego ojczyma-JÓzefa....
              a że do mojej mamy jest kawałek,ok 2km to szykuje nam się długi spacerek

              dziewczyny miłej i słonecznej niedzieli

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Witam i ja
                Zacznę że impreza bardzo udana tylko dziś strasznie nie wyspana jestem.

                Spacerek do południa również zaliczony grzechem by było dziś nie wyjść przy takiej temp i takim pięknym słoneczku. Mam nadzieję że już tak częściej będzie

                Miłego popołudnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej!

                  Ja niestety tego weekendu nie zaliczę do udanych.
                  U nas wirus jakiś okropny.W nocy z soboty na niedzielę ja wymiotowałam, wczoraj cały dzień przeleżałam bez sił w łóżku. Palcem nie mogłam ruszyć. Dzisiejszej nocy Nadia dwa razy wymiotowała i mąż. Nie pojechał dzisiaj do pracy. Teraz oboje śpią.
                  Nadia wybrudziła całe swoje łóżko, potem jak przeszła do nas zwymiotowała na naszą pościel. Mówię Wam, masakra jakaś
                  Dzisiaj już 3 pralki prania wyprałam. Ugotowałam rosołek, bo co tutaj na obiad zrobić...
                  Nadia rano trochę ryżu zjadła jakoś przyjął to żołądek, więc mam nadzieję, że będzie ok. Dużo pije.
                  Ignaś się trzyma póki co...
                  Idę odpocząć, bo słabo mi jakoś


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Właśnie miałam pisać co się z Wami dzieje dziewczyny że nic nie piszecie a tu masz.....

                    Sylwia trzymaj sie kobieto! Współczuje naprawde! to pewnie jakiś wirus skoro tak przechodzi jedno na drugiego- byliście juz u lekarza?
                    nas takie coś zaatakowało 4 lata temu na samiutkie święta Wielkanocne! jak nas jest w domu 8,tak wszyscy po kolei wymioty i biegunka....masakra.........
                    kurcze,ani nawet nie masz nikogo żeby Ci ktoś pomógł troszkę jak taka słaba jesteś
                    oby tylko Ignaś do Was nie dołączył,duuuużo zdrówka,oby Wam szybko przeszło

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Nie jest łatwo jak nie ma nikogo do pomocy, szczególnie w takich chwilach...
                      Póki co nie byliśmy u lekarza, dałam jej LacidoEnter, nie wymiotowała więcej, biegunki nie ma. Zjadła obiadek. Pije.Humorek wrócił.Może najgorsze za nami. Mam nadzieję.
                      Ja już lepiej się czuje.
                      Ignaś tylko strasznie marudzi, jak na złość...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        jogobella co do tych bransoletek to ta wersja z ostatniego zdjęcia poproszę, poza tym jeszcze chciałabym te czarne koła ''pawie'', fajne są
                        Tak więc te wszystkie wkrętki o których pisałam, jedna sztywna bransoletka z zestawem z kolczykami kołami, druga o której przed chwilą wspomniałam w zestawie, koła czarne dodatkowo i czarne ''pawie'' i to byłoby na tyle. Proszę o wycenę na priv. Jakbym wyraziła się z czymś niejasno, to pytaj...


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Itka i Sylwia jutro do południa zrobię wam to co mi brakuje dla was i jutro wyślę wam wycenę. w środę z rana będę na poczcie więc wam to wyślę tylko poproszę wasze adresy jeszcze raz na priv.A i jeszcze jedno tylko Sylwia co masz na myśli pisząc czarne pawie? bo nie mam pojęcia o które ci chodzi. Czyżby o piórka?

                          U nas dziś dzionek jakoś przeleciał rano padało po południu troszkę się przejaśniło. I tak siedzimy w domku bo Majka strasznie marudzi ale kolejny ząbek się przebija bo już go kawałeczek widać - dolna dwójka.

                          Sylwia współczuję zatrucia podawaj malej acidolak baby albo lakcid lub coś osłonowego przez najbliższe kilka dni ja to przerabiałam po wyjściu ze szpitala bo mi Filip wtedy też coś złapał niestety u niego to trwało tydzień po 3 dniach niby wszystko się uspokoiło a na drugi dzień wszystko wróciło, ale mam nadzieję że u was już nie wróci

                          Spokojnej nocki

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            jogobella co do ''czarnych pawii'' już mówię...pierwsze kolczyki na tym zdjęciu, które wstawiłam poniżej
                            Adres zaraz Ci wyślę na priv.

                            Podaję małej LacidoEnter. Zostało nam kilka saszetek po ostatniej tego typu akcji.
                            Póki co nic złego się nie dzieje. Biegunki w ogóle nie miała, tylko te wymioty w nocy. Mam nadzieję, że już dzisiaj nie będzie powtórki. Póki co to dziewczę moje w ogóle nie jest śpiące, bo spała dużo w ciągu dnia. Ciekawe o której zaśnie....
                            Po takiej nocy jak dzisiaj to tylko kąpiel i spaaać.
                            Dobranoc.
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Sylwunia i jak tam dzisiaj się czujecie?
                              Mam nadzieję że juz lepiej......

                              Justyna to ile Majeczka już ma ząbków?
                              masz może jakieś zdjęcie w nowej fryzurce?

                              a coś nam Lena ostatnio znikła,haloooo napisz kochana co tam u Was

                              a ja mam całkowicie humor zrębany.....
                              wczoraj mój mąż mnie powiadomił że byc może,ale raczej napewno będziemy musieli spłacać kredyt za jego kolege (mają takie pożyczki bezprocentowe w pracy i jeden drugiemu żyrantuje) tego kolege zwolnili jakiś czas temu i nie płacił do tej pory rat.....
                              ma dzisiaj powiedzieć czy to napewno bo szukają innego rozwiązania
                              boże no,my zawsze jakiegoś pecha mamy...........

                              ach,ide zrobić sobie kawkę,jeszcze wpadnę do Was

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Hej!

                                Dzisiaj już lepiej. Nawet kawusię piję. Po Nadii śladu nie widać, że coś jej było. Bryka jak zawsze
                                Ignaś zjadł rosołek z wielkim apetytem i teraz śpi.
                                Nie wychodzę dzisiaj, bo u nas taki wiatr porywisty, że aż strach wyjść...
                                Suszarka z praniem to mi lata po balkonie.

                                kamila Nie zamartwiaj się kochana. Wiem...wiem...łatwo mówić...też pewnie bym się stresowała. Duży to kredyt, jeśli nie uznasz tego za wścibskie pytanie.
                                Mam nadzieję, że uda się to wszystko jakoś obejść.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X