Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    No widzę że dziewczyny interesiki robią

    no i u nas też słoneczko ale nie wychodzę dziś nigdzie bo ściągnęłam sobie 4 wory ciuchów po Julii bo Natalka już mi powyrastała z tych co ma i mam co robić do wieczora

    Sylwia ale Ci zazdroszcze takich chrzestnych,moi to już nawet o Julii zapomnieli jak miała urodziny ach szkoda gadać
    mi sie bardzo podobają te buciki z ecco,super taka sportowa elegancja

    Justyna to jak będziesz miała okazje to pochwal się nową fryzurka
    i napisz jak tam po wizycie ale napewno wszystko dobrze
    widzę że Majeczka to nasz przodowniczka
    moja też cyrki wyczynia,z siadu na czworaka też już da rade ale się rozpłaszcza zaraz hehe
    no i kurka w łózeczku to franca mi na nogi już staje

    Lena,co u Was? Jak tam mały? Daje mamie pospać?

    Jezu Iza wyobrażam sobie jak Dominiś musi cierpieć,buziaczki dla niego,już dziś może lepiej co? bo aż żal naprawde jak taki aniołek cierpi

    no to wracam do "roboty"

    buziole

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Cześć dziewczyny.

      Mam tak zawalone dni, ze nie mam na nic czasu. Maly potrzebuje cosraz wiecej uwagi. Juz nie posiedzi, chce ciagle stac na swoich krzywych nozkach.. ehhh....
      Co do cwiczen dostalam skierowanie do rechabilitanta od lekarza jako ze nie mamy pediatry tylko lekarza rodzinnego a ze maly jest leniuszkiem nic mu sie nie chce. Lekarka stwierdzila, ze nie moze nam udzielic fachowej porady ,wiec stad to skierowanie,ale nie pojechalismy bo kilka dni wczesniej moj maz spadl ze schodow i zerwal miesien udowy... no i operacja i takie tam. ale poza tym ze nie chce lezec na brzuszku jest ok.
      Co do mojego imionka.... nigdy nie pytalam... :P
      Wiem wiem zadaje mnostwo pytan..... ale zastanawialam sie dzis kiedy dawac zółtko...? Maly jest karmiony piersia,wiec wprowadzalam mu stale pokarmy dopieo miesiac temu... no poltora.... maly jest z 1.08 teraz dopiero probuje miecha... a i jeszcze jedno.. jestem zwolenniczką sloiczkow jako ze nie mam dostepu do dobrej zywnosci w sklepach, nie ma zadnego targu itp a poza tym z doswiadczenia po Olku wiem ze to zdrowe i przede wszystkim wygodne.
      Milego wieczorka i z gory wielkie dzieki.... Fajnie miec kogos do kogo moge sie zwrocic...
      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hej
        co do bioderek oczywiście ok. Mam jej nie zabraniać raczkować ani wstawać jeśli sama tego chce

        Lena ja kiedyś widziałam po 6 miesiącu słoiczek krem dyniowy z żółtkiem czy coś takiego.A co do męża to współczuję .

        Fryzurką na pewno się pochwalę po imprezie

        Sylwia i coś dla ciebie tylko jeśli któreś ci wpadną w oko mów od razu bo mam mało a schodzą jak świeże bułeczki, bo zamówiłam je tylko na próbę wkrętki małe 1,5 zł duże 2,5 zł

        Spokojnej nocy
        Attached Files
        Last edited by jogobella198; 15-03-2012, 20:22.

        Skomentuj


          Odp: Termin

          jogobellaŚliczne wkrętki Śliczniutkie i fajne kolorki na lato

          Możesz mi odłożyć od razu
          zdjęcie pierwsze:rząd pierwszy-kolczyki 2,3 , rząd drugi- kolczyki 2
          zdjęcie drugie: niebieskie kwiatki
          zdjęcie trzecie:żółte przezroczyste kulki
          zdjęcie piąte obie pary

          I jeśli mi dorobisz do tej mojej bransoletki właśnie kulki takie to będę happy

          Lena Co do żółtka, ja daję co drugi dzień pół żółtka do zupki, chyba, że zapomnę...Ostatnio miałam jakąś kupną zupkę z kabaczkiem to już miała w sobie żółtko...
          Współczuję Twojemu mężowi, co za pech...

          ...no i nawet na spacerku dzisiaj nie byłam, bo wpadła kumpela z spontaniczną wizytą i siedziała prawie 4 h...

          Dobrej nocy kobietki, ja zaraz lecę do kąpieli.
          Last edited by jaka_ja; 15-03-2012, 20:49.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            Witam słonecznie od rana

            Sylwia kolczyki odłożone niestety czarno przezroczystych nie zrobię ci bo to trzeba kupić takie specjalne koraliki a nie ma w takim kolorze. Ale dorzucam jeszcze co znalazłam.
            Zdj nr 2 do kompletu do sztywnej bransoletki a te 2 ostatnie to powiedz czy któreś z tych być chciała oba są na wkrętkach tylko te jedne króciutkie a drugie długie do tego będzie zawieszka taka sama jak kolczyki czy coś innego mam wymyślać, a co do pozostałych zestawów to mają być tylko czarne czy jakiś inny kolor wchodzi w grę a jak tak to jaki

            Miłego dnia dziewczyny
            Attached Files
            Last edited by jogobella198; 16-03-2012, 09:12.

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hej!

              Ja przy kawusiIgnaś zasypia a Nadusia ogląda bajkę.
              Słoneczko pięknie świeci, więc jak się trochę ogarnę idziemy na powietrze.

              jogobella z tego pierwszego zdjęcia odłóż mi te czarne kuleczki.
              Te kolczyki i zawieszka do zestawu z tą sztywną bransoletką też już możesz odłożyć. Drugi komplet też ma być najlepiej z czarnymi albo jakimiś innymi ciemnymi koralikami....kolczyki dłuższe, bransoletka i zawieszka.
              ...a te z ostatniego zdjęcia, to nie takie same koraliki jak ja mam w bransoletce?
              ...a takie czarne koła mogłabyś mi zrobić jeszcze drugą parę?
              Last edited by jaka_ja; 16-03-2012, 09:44.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                hej
                u nas zapalenie oskrzeli oba dzieciaki grr
                lena-wspólczuje,duzo zdrówka dla męża
                justyna-i skusilaś mnie
                ja tez moge zamówic?
                jak tak to poproszę zdjęcie1 rząd1 3para
                zdjęcie2 rząd1 3para
                zdjęcie4 rząd1 2para
                i z drugiej partii która dodalaś zdjęcie2 caly kpl
                daj znać na priv jaki koszt i Ci wysle dane a Ty mi nr konta pozdrawiam







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  A my już po spacerku pogoda cudowna

                  Sylwia tak te ostatnie kolczyki to z takimi jak w twojej bransoletce a koła chcesz cale czarne czy może do twojej bransoletki. Resztę zestawów wkleję najpóźniej we wtorek środę bo jutro impreza i muszę troszkę się na nią pozbierać
                  A to bransoletki z zestawów z zawieszką i kolczykami jakie obecnie posiadam na stanie. Gdyby któryś wzór ci się spodobał to zrobię w kolorze czarnym i wtedy wstawię kolczyki i zawieszki do wglądu

                  Dziś kolo 16 idę z sąsiadką na rower trzeba zabrać się za kondycję w końcu

                  Itka to współczuję taka pogoda a dzieciaki chore
                  Miłego dnia
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej

                    itka trzymaj się i dużo zdrówka dla Twoich chłopców
                    to chyba ta pogoda taka zdradliwa,niby ciepło a jak zawieje to ho ho

                    dziś byłam na mieście trochę małe obkupiłam na wiosne
                    jeszcze M coś kupić no i sobie a przyczaiłam taaaką zajefajną skórkę ekri że nosz muszę ją miec
                    Julkę umówiłam do fryzjera na jutro,miałam jej nie ścinać ale co jak cholera nie chce gumeczek ani spineczek nosić tylko w rozpuszczonych jak czarownica łazi
                    oj moja coś wyje
                    już pospała
                    kurde

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      A ja już po godzinnej przejażdżce, kurcze tyle czasu nie jeździłam że powoli zapomniałam jak się jeździ

                      Dziewczyny a tu jeszcze coś dla was dla namieszania w głowie tylko każda para jest jedna i nie ma możliwości zrobienia takiej samej
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Tak, pogoda dzisiaj cudowna! Wiosenka!
                        Długo byliśmy na dworku, potem sąsiadka z dziećmi przyszli jeszcze do nas, dzieciaczki się pobawiły a my kawusię wypiłyśmy

                        jogobella muszę się na spokojnie zastanowić nad tymi kolczykami i bransoletkami i dam Ci znać.
                        Mój mały taki nerwowy a ja zaraz przy nim chyba szału dostanę!Na rękach źle,nie na rękach też źle, krzyczy, piszczy...ehhh...straszny jest dzisiaj....przynajmniej wieczoremWczoraj wieczorem to samo


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Sylwia to współczuje,ale to chyba przez zabki co?
                          jeszcze się nie przebiły jedynki?
                          mojej ta druga jedynka jakos powoli się wybija i Natalka strasznie gryzie
                          a najgorzej jak mnie w sutek ugryzie jaaaak to boli

                          moje muchy już popadały haha
                          i ja tez uciekam lulu bo od 6 na nogach

                          dobranoc

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Zasypia po kąpieli mój księciunio
                            Kąpiel zawsze go wyciszy, wyszaleje się...
                            Kąpiecie już w dużej wannie?

                            kamila niestety jeszcze się nie przebiły...schładzam mu gryzaczki i podaję ale ostatnio najbardziej mojego palucha sobie upodobał, tak mocno zaciska te dziąsełkaBiedny. Żal mi go strasznie, dałam mu na noc Pedicetamol, żeby trochę mu złagodzić ból...mam nadzieję, że noc minie znośnie.

                            U mnie też ostatnio Ignaś 6:00-6:30 już wstaje. Chwilę po nim Nadia, tak więc też dzisiaj od 6:30 obudzona. Jedno dobre, że moje maluchy uwielbiają się ze mną wylegiwać, więc spokojnie do 9:00 czasami dłużej jeszcze leniuchujemy w łóżku, czytamy, bawimy się. Uwielbiam te nasze wspólne poranki...


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              no żal takiego malucha,biedny Ignaś...
                              moja za to tak kwili jak pieseczek mały,jak ją bolą te dziąsła
                              a takie poranki to u nas tez mamy i tez bardzo lubimy

                              oj,teraz to mi już się oczy same zamykają

                              Sylwia przespanej nocki i oby Ignaś zdrowo spał

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                ach,to jeszcze odpisze

                                moją wsadziłam niedawno pierwszy raz do dużej wanny ale miała takie oczy
                                ewidentnie się bała
                                ale szybko wsadziłam do dużej jej wanienkę-w koło zrobiło się różowo-nie biało haha i było git
                                za niedługo myśle razem pluskać moje panny ale poczekam bo Natalia jeszcze tak niepewnie w wannie siedzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X