Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Mój Natuś...
    Attached Files
    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      A tu Olivek
      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej...

        zzzdziewczyny powiedzcie mi na jakim etapie są Wasze szkraby? chodzi o raczkowanie, przewracanie i takie tam.... Moj Nataniel jest strasznie leniwy, nie chce wogole lezec juz nie mowiac wogole o lezeniu na brzuchu... kompletnie nic. siedziec siedzi ale sam usiasc nie potrafi.... nawet nie pelza... czy mam sie martwic? Napiszcie jak to wygląda u Was?
        [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Witam i ja już jestem , dziś pół dnia bez internetu jakaś awaria była. Człowiek już się tak przyzwyczaił że to powoli jak bez prądu

          Natuś Fajny chłopczyk, a Oliverka zdjęcie nie wyszło
          Co do rozwoju maluchów to każdy dzieciaczek jest inny. Moja Majeczka to jest wyjątkowa bestia bo ona sama już siada i ostatnio coraz częściej przybiera pozycję do raczkowania lecz jeszcze nie śmiga, a jak sięga przedmioty z pozycji siedzącej masakra normalnie mała cwaniara z niej

          Sylwia co do kompleciku to ty proponujesz?? ja myślałam 10-15 zł, a jak tylko znajdę coś fajnego to wstawię coś bo nie pamiętam czy zostały mi jakieś bluzy ale to tak pod koniec tygodnia bo mam natchnienie na biżuterię i na razie dłubię jak tylko mam chwilę wolnego oczywiście też wkleję jak porobię zdjęcia. A i jeszcze jedno mam nadzieję że się nie obrazisz ale Fafik kojarzy mi się z pieskiem, my mówimy Fifi, Fifik na Filipa

          Co do pogody to owszem koszmar a bez bólu głowy też się nie obeszło, u nas pada prawie cały dzień ale mówią że to kilka dni tylko a potem wiosna i ok 20 st w okolicach 20 marca więc czekamy

          Spokojnej nocki

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Jaki fajny dzionek! Wpadła moja siostrunia z niezapowiedzianą wizytą, wypiłyśmy kawkę, byłyśmy na długim spacerku, pojechałyśmy z dzieciaczkami na zakupy i na fajny plac zabaw.
            Wróciłyśmy ok 19:00

            Lena co do ruchliwości dzieci...każde ma swoje tempo. Ignaś też jest raczej leniuszkiem ale przekręcanie ma opanowane, na brzuchu polubił leżeć, przesuwa się wokół własnej osi, pełzanie jakoś specjalnie też mu nie wychodzi,trochę do tyłu próbuje się odpychać, o raczkowaniu nie ma mowy. Jak go posadzę to siedzi ale sam nie siada. Niektóre dzieciaczki nie pełzają, od razu raczkują, inne nie raczkują od razu chcą chodzić...chociaż lepiej jest dla stawów itd., żeby jednak raczkowały.
            Z pozycji siedzącej jak sięga to też potrafi cuda robić ...no i na nóżki chce tylko i się prostuje przy tym i pręży mięśnie
            Ćwiczysz z małym dużo?
            Mi pediatra pokazała sporo ćwiczeń dla takiego leniuszka...Ignaś zawsze chętny na tego typu zabawy.

            jogobella ojjj...jaka Ty przeczulona na punkcie tych imion swoich dzieci Fafik, bo znajomi mają Filipa i mówią Fafik, nie obraź się, postaram się pamiętać


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hej dziewczyny co tu tak pusto??
              U nas cały czas siąpi i wczoraj i dziś od ran też.

              A mnie coś ostatnio na pieczenie wzięło co najmniej raz w tygodniu coś piekę wczoraj kolejne ciasteczko Zapraszam na kawkę

              Dziś przyjedzie koleżanka pofarbować mi włosy. A w sobotę idziemy na 50-tkę.
              A co u was miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Sylwia coś dla ciebie
                Attached Files
                Last edited by jogobella198; 14-03-2012, 14:24.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Cześć dziewczyny!

                  NO,Justynka pustki,pustki....
                  a co robisz z włosami? szalejesz czy bardziej spokojnie?
                  kurde,ja nie mam pomysłu co z moją czupryną zrobić? mam ochotę właśnie na jakieś radykalną zmianę koloru ale się bojeeee
                  śliczną robisz bizuterie

                  Sylwia i jak tam po spotkaniu? udało Wam sie cos ustalić?

                  Lena,mogę o coś zapytać?
                  nie podpytywałaś rodziców dlaczego dali Ci takie właśnie imię?
                  kiedyś nie były one tak modne,bo teraz to plaga małych Lenek
                  a Twój malutki jest taaaaaki słodziutki,śliczny chłopczyk,naprawdę
                  ale Olivierka też nie ujrzałam,może spróbuj jeszcze raz wstawić
                  no i tak jak dziewczyny pisały nie masz się czym przejmować,wszystko w swoim czasie

                  Izunia co u Was słychać?

                  miłego popołudnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Dzisiaj o 9:00 byłam na rozmowie z panią z przedszkola, godzinkę gadałam a w tym czasie Nadia załapała się na zajęcia z rytmiki, druga pani grała na pianinie i prowadziła zajęcia. Nadia cała w skowronkach.Uśmiech od ucha do ucha...gdy ją podglądałam przez małe okienko w drzwiach.
                    Samo przedszkole i obie panie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
                    Nowy budynek, piękne kolorowe sale, miła atmosfera.
                    Jestem przekonana, teraz tylko naradzimy się z mężem, czy zapisujemy Nadię już teraz, czy też czekamy do września....no i czy na 2 czy 3 dni w tygodniu.
                    Powiem Wam, że ja się tak napaliłam na to przedszkole widząc jej entuzjazm i szczęście na buziuni, że posłałabym ją choćby jutro

                    Była u mnie siostra, zjadłyśmy obiadek, byłyśmy na spacerku...

                    Miły dzionek.

                    Teraz piję kawusię i odpoczywam

                    jogobella bransoletkę taką ''sztywną'' z czarnymi koralikami muszę zamówić ale do niej koniecznie coś...kolczyki, wisiorek...
                    Wstawiaj, wstawiaj, powybieram coś


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej
                      Justyna-bizuterię śliczną robisz ale mam już tego tyle że kolejny zakup bylby szaleństwem-ale pomysle
                      a u nas średnio dziś maly mial zabieg chirurgiczny-sklejka-zniósl nieżle ale boli go i poplakuje przy oddawaniu moczu bidulek kochany mój..







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Hej

                        Co do włosków to tylko kolorek nakładałam i kilka pasemek błąd, co do odważnych fryzur to ja taką mam i na razie nie planuje jej zmienić bo jest bardzo wygodna a dziś do kolekcji nowy zworek wycięty co do zdjęć to jak będą z imprezy to się pochwalę jak coś zrobimy

                        Sylwia a czy któraś z bransoletek wpadła ci w oko bo nie wiem kiedy będę mieć następne a tak to ci dorobię propozycje kolczyków i zawieszki ? Acha a co z tym zestawem z adidasa będziesz go brać? bo w końcu nie napisałaś. A i mam jeszcze pytanko wyjeżdżasz na święta do mamy? a dokładnie kiedy bo nie wiem ile mam czasu z biżuterią i ewentualnymi ciuszkami

                        Itka to współczuję małemu u nas też kiedyś nam to zapowiadali ale my się tak zawzięli i udało się ściągnąć skórkę a teraz już ładnie schodzi i przy każdej kąpieli Filip już sobie ładnie sam naciąga

                        A Majeczka kolejne postępy robi - pierwsze kroczki raczkując, zrobi jeden i się rozjeżdża ale potem zaś i tylko patrzeć jak lada dzień będzie gonić po całym domu A jutro badanie bioderek po 17 aż jestem ciekawa co powiedzą

                        Lena a co u was jak nocki? lepsze troszkę.

                        Spokojnej nocy

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          jogobellaSpokojnie.Planujemy jechać na święta, ale biżuterii nie muszę mieć, spokojnie mogę jej później zawieźć albo przesłać, nie problem.

                          Bransoletka ta z czarnymi koralikami, tak jak pisałam. Do niej zawieszka i dłuższe kolczyki. Poza tym drugi ciemny komplet jakiś ale też z zawieszką i dłuższymi kolczykami. Dla mnie do mojej bransoletki- tej z koralikiem czarno-przezroczystym przynajmniej jakieś kolczyki chciałabym ale zupełnie proste jakieś. Robisz też kolczyki wkrętki? Jeśli tak, to byłabym przeszczęśliwa, gdyby taki jeden koralik był ''przyklejony'' do wkrętki i tyle...
                          Ja gustuję w skromnych i prostych wręcz klasycznych ciuchach i biżuterii.

                          Dresiku Adidasa jednak nie chcę.

                          Właśnie piję poranną kawusię, Nadia pyta czy dzisiaj też idzie do przedszkola Coś mi się wydaje, że dołączy do grupy szybciej niż we wrześniu

                          Pochwalę się Wam jak moje dziecko wróciło ostatnio obkupione z wyprawy z chrzestnymi
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            i jeszcze...
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Witam dziś słoneczko od rana świeci aż normalnie chce się żyć

                              Sylwia no to widzę Nadia się obłowiła płaszczyk czy ta kurteczka bardzo mi się podoba. Co do biżuterii to na 100% przed świętami będziesz mieć ją. Co do wkrętek to mnie wyczułaś bo miałam ci pisać czy chcesz A czy do tej sztywnej bransoletki mogą być koła?? wieczorem spróbuję wkleić kilka zdjęć teraz zmykam na dwór.

                              Miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                U nas też pięknie słoneczko świeci.

                                Ja już naczynka pomyłam( niestety nie mam zmywarki- ale mąż obiecuje że mi w końcu przerobi jedną szafkę i nawet blatu nie trzeba wymieniać), czasami już mam dość sterczenia przy zlewie, żałuję, że jak robiliśmy kuchnię nie uwzględniliśmy zmywarki....tak więc naczynka pomyte, wyprane, zupka dla Ignasia gotowa i dla nas obiadek już prawie też gotowy
                                Zostaje mi prasowanie...ale to po spacerku chyba
                                Jakiegoś powera załapałam.

                                jogobella mogą być koła, to ma być dla ciotki a ona lubi takie rzeczy bardziej wyraziste


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X