Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    co to się dzieje z naszymi dziecmi?!
    chyba się wczoraj zmówiły wszystkie na raz!
    moja to samiutko,marudzi że hej,wczoraj z małymi przerwami non stop na moich rękach,co chciałam ją odłożyc to bek
    zęby,zęby w natarciu
    oj,zmęczona jestem,tzn ręce mnie w barkach bolą od tego noszenia
    dziękuję za komplementy dla moich panien,jeszcze żeby takie grzeczne były jak wychodzą na zdjęciach to by było super

    Justyna moja Julka tez ma takie tylko czerwone,takie sobie zażyczyła a Natalci tez takie kupie ale niewiem jaki kolor,
    a dziś na obiad pomidorówka z ryżem i spagheti,szybciutko...

    Sylwia u Ciebie słoneczko a u nas buro i ponuro,jezu ja chce wioooosny i słońca,też miałam wczoraj naleśniki

    Iza,ja Cie nie mogę znalezć na nk,wyskoczyła mi jakaś panna 13-letnia a to chyba nie ty,chociaż też młodziutko wyglądasz haha,a Twój synuś uroczy i rzeczywiście kędziorki ma jak nie jedna dziewczynka

    wpadnę jeszcze popołudniu pa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      My po spacerku. Nadia rozpoczęła sezon rowerkowy. Oczywiście tak szalała z synkiem znajomej, że upadek zaliczyła ale zniosła go dzielnie...wstała i jeździła dalej
      Ignaś ładnie pospał na dworku, teraz się póki co zajmuje sam sobą a ja kawusię popołudniową piję i zaraz muszę obiadek dokończyć zanim m wróci z pracy.

      jogobella jak Twoje dziewczę? Dzisiaj spokojniejsza?

      Miłego popołudnia!


      Skomentuj


        Odp: Termin

        hejka
        my dziś dluuugi spacer zrobiliśmy więc myśle ze o19synuś zasnie
        tak ma dlugie w tej chwili i kręcone wlosyostatnio zaplotlam mu warkocze he he
        Kamila to podaj mi namiary,to cie poszukam
        jak M nie ma nie wysilam sie na obiady maly je w przedszkolu a nam z Matim zupka lub naleśniki wystarczą







        Skomentuj


          Odp: Termin

          Hej

          Oj tak Majeczka dziś już w miarę normalna tylko coś mi ostatnio zupek nie chce jeść, wszystko inne tak tylko nie zupki

          U nas od rana też pięknie, więc spacerek zaliczony grzechem by było dziś nie wyjść

          A i znajoma na kawę z dzieciakami wpadła a że ona ma 4 to małe przedszkole było

          Spokojnego wieczoru

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Nadia z tatą w oceanarium, jechali bo do dzisiaj groupon miałam ważny.Trochę mi żal, że z Ignasiem nie jechaliśmy, ale tak słodko spał, że nie miałam sumienia go wybudzać.
            Teraz trochę marudny, ale w porównaniu do wczoraj,to i tak niebo a ziemia...
            Zabrałam się za kompletowanie wiosennej garderoby dzieci.
            Zamówiłam Nadusi płaszczyk
            http://allegro.pl/plaszcz-plaszczyk-...150549523.html
            i spodnie
            http://allegro.pl/spodnie-jeans-pump...150546043.html


            jogobella to dobrze, że Majeczka spokojniejsza.Jak ta znajoma sobie radzi z 4 dzieci???

            itka mi też daj namiary na nk czy fb nie wiem z czego korzystasz...
            a mały włoski ma super, gdy mój będzie miał kręcone, to też mu nie obetnę tak szybko

            kamila a jak Twoja mała? Dzisiaj też dała w kość?

            Miłego wieczorka
            Last edited by jaka_ja; 29-02-2012, 19:09.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej

              a co tu dzisiaj takie putki?
              hmm...?

              Iza wpisz,tak jak powyżej Kamila Wielgosz,napewno mnie znajdziesz-na avatarze moje dziewczyny...

              Sylwia na szczęscie to było jednodniowe megamarudzenie
              super ta kurteczka i spodnie też,chyba nawet je zakupie bo mojej ciężko kupić spodnie,tyłek ma jak a la lopez i tylko dresowe albo legginsy na nią są dobre

              miałam wczoraj wpaść ale przyszedł mi levebox z dekoderem,którego "fachowcy" nie umieli podłączyć,nie miałam więc netu
              dziś mega sprzątanie po wczorajszym przenoszeniu kompa do innego pokoju,wierceniu dziury w ścianie,zakładaniu anteny itd itd

              kurczę,wypiłam kawkę i coś mi się słabo po niej robi,normalnie co ruszę łepatynką to w głowie mi się kręci co jest....
              ech idę się położyć póki mała śpi,może mi przejdzie.....

              piszcie co u Was dziewczyny

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Kamila-dodalam Cie na nk
                Sylwia-poszukaj mnie u Kamili jak juz zaakceptuje







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Sylwia Justyna wyslalam Wam zaproszenie na nk







                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    itka zaproszenie przyjęte. A poza tym masz datę ślubu w moją datę urodzin

                    A tak przy okazji jaki staż małżeński macie. Ja w 29 kwietnia 6 lata w sumie razem jesteśmy ze sobą 10

                    Sylwia kurteczka bardzo fajna tylko jak dla mnie za jaśniutka moje dzieciaczki to straszne brudaski i u nas by się nie sprawdziła

                    U nas od rana pada i chyba ciśnienie nie bardzo bo głowa coś mnie boli

                    A co do znajomej i jej 4 dzieci to dobrze sobie radzi ale ona to taka dziewczyna bardziej ze wsi nie obrażając nikogo. Nie pracuje tylko zajmuje się domem kiedyś pola trochę miała to je uprawiała, ale jest tak a na czasie i do przodu a nie tak jak niektórzy

                    Kurcze babeczka ze zdjęć się nie odzywa normalnie już się niecierpliwię nawet na maila nie odpisała nie mogę się ich doczekać normalnie

                    spokojnego wieczoru

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      itka nie dostałam zaproszenia na nk, przed chwilą sprawdzałam

                      jogobella ciemniejsze kurteczki mamy, do piaskownicy w niej chodzić nie będzie raczej, zresztą u mnie i tak pralka non-stop chodzi

                      kamila dobrze, że mała spokojniejsza. Jestem ciekawa jak te spodnie. Nadia generalnie jeansów nie lubi tak samo jak Twoja woli w legginsach albo dresach biegać...ale te takie szersze się wydają, zobaczymy...

                      Co do stażu...my mieszkamy razem od 10 lat, a tylko 4 lata po ślubie, jak zaczęliśmy się starać o Nadię padła decyzja o ślubie

                      Ignaś śpi, Nadia z tatą lecieli na pocztę...a mi się chce kawusi, ale chyba już za późno...chociaż...na mnie to średnio działa.
                      Dzisiaj miałam wenę do sprzątania, sporo zrobiłam
                      Pogoda beznadziejna nawet na spacerku nie byłam z dzieciaczkami
                      Wiosno przychodź!

                      Miłego wieczorka!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Sylwia-wyslalam jeszcze raz







                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          21:00 a my z m lody wcinamy...cóż...raz nie zawsze

                          itka tym razem doszło Dziękuję

                          Dobrej nocy:*


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej wieczorkiem

                            Iza to jak ja to szukałam hehe że Cię nie znalazłam
                            oj dziewczyno byłam w wielkim szoku jak zobaczyłam ile masz lat,nie dałabym Ci w zyciu tyle,i wogóle masz bardzo przystojnych facetów w domu,a najsłodszy ten malutki,taki sliczny jak dziewczynka,super z Was rodzinka!

                            Justyna a miałam pytanie dotyczące zdjęć zarezerwowane na jutro,ale jeszcze ich nie masz widze,napewno przyjda,może sam spróbój zadzwonić i podpytać?
                            a my w czerwcu mamy 5 rocznice ślubu i 9 lat razem,jezu miałam 15 lat i pamiętam jak dziś jak po 2 dniach "chodzenia" powiedziałam R że on już jest mój na zawsze......
                            ja też mam sąsiadke która ma 4 pociech i też sobie świetnie radzi

                            Sylwia weź tu wyslij do mnie chociaż gałkę pliss......
                            za mną chodzą lody od kilku dni,oj ale mi narobiaś smaka
                            to ja poczekam jak przyjdą spodnie to wrzucisz Nadusi fotkę cio?
                            chociaż one mi się wydają naprawde fajne i cena tez fajna nie za wysoka

                            całe towarzystwo już śpi
                            lecę pod prysznic jutro zryw rano jedziemy z Natalią na bioderka
                            właśnie,wy macie taką kontrolę po 6 miesiącu?

                            dobranoc

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              matyldziu przepraszam za błedy
                              spróbuj przez ó....haha....
                              no...sama się ze siebie śmieje.....

                              dobra,już uciekam

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                hej
                                Kamila dziękuje naprawde same komplementy...aż się zarumienilam...
                                a maly faktycznie jak piszesz,wszyscy myślą że dziewczynka he he
                                ja dziś owocny wieczór wysprzatalam kuchnie na blysk,uszykowalam obiad na jutro poprasowalam moge z czystym sumieniem poklikać troche
                                Sylwia-podziel się







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X