Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    itka29 witam nową koleżankę, a ja myślałam, że nikt nas nie czyta...tylko my dwie sobie tutaj piszemy...

    jogobella bosko Maja się śmieje, super zębolki!!! Słodziak okrutny Do wycałowania taka
    Naciesz się Filipkiem.

    Ignaś zasnął...kurde, taka pora ni w pięć ni w dziesięć.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      dzięki za mile przyjęcie
      Majeczka rozkoszna
      zazdroszcze maluszków mój juz przedszkolak,ze o starszym nie wspomne
      coś o sobie,hm mam 33lata mieszkam w Poznaniu starszy dzieć 14lutego kończy15lat
      malec w lipcu3
      ucze sie jeszcze zaocznie oczywiście,i szukam pracy jednak trudno znaleść coś nie kolidującego z przedszkolem,ale nie trace nadziei
      co by tu jeszcze..nie wiem moze jak co pytajcie jak coś chcecie wiedzieć wtedy latwiej niz tak o sobie elaborat napisać ha ha







      Skomentuj


        Odp: Termin

        Witam wieczorkiem

        i witam nową mamę ja też dopiero dolączyłam i sie poznajemy

        Justyna Majeczka jest boooska ! śliczna dziewczynka! podobna do brata zarazem i jak ładnie siedzi, super!
        A tesciową się nie przejmuj, ja kiedyś bardzo się wszystkim przejmowałam,co do mnie powiedziała przykrego to ja zaraz humor spieprzony na kilka dni ale ktoś mnie nauczył nie przejmować się takimi osobami i naprawde to działa.
        Mamy ważniejsze rzeczy na głowie.
        ja mam na górze swój osobny licznik i co,dalej są pretensje,takiej osobie nigdy nie dogodzisz,takie jest moje zdanie.

        sylwia nie ma czego mi zazdrościc,ja też siebie nie lubie takiej kościstej,ja natomiast planuje przytyć hehe no i słodycze też uwielbiam
        ja w ciąży,tzn ja jako moje ciało nic nie przybrałam,niuńka 4,5 kg reszta wody płodowe a miałam ich bardzo dużo,całą sale zalałam haha, na serio coś ze 4 litry było no i bardzo puchłam pod koniec

        itka no dziewczyny maja parkę,tobie brakuje córuni i naprawdę jeśli sie staracie to trzymam kciuki bo ja narazie dziekuję....

        lecę jeszcze na allegro bo licytuje pare rzeczy i dr hausa pooglądać

        do juterka

        Skomentuj


          Odp: Termin

          itka a jak masz na imię? Chcesz się zdecydować na 3 dzieciątko to podziwiam cię, ja może i też kiedyś bym w przyszłości chciała ale raczej nie zdecyduję się ze względu na brak funduszy jak by nie było dziecko kosztuje. A widzę że mamy dzieciaczki w podobnym wieku, jak chwalisz sobie przedszkole? czy twój mały dużo mówi? mój Filip prawie wcale, choć ostatnio zaczyna po troszku ale w porównaniu do innych to niemowa

          A czym zajmują się wasi mężowie?/

          Sylwia mi Majka też zasnęła ok 18:30 na pół godzinki choć o tej godzinie to raczej nie daję jej już spać, na szczęście przed 21 poszła spać więc jeszcze nie najgorzej

          Mąż ma nocki na szczęście Fifik wrócił to mam z kim spać
          A jeszcze takie pytanko czy macie osobne pokoje dla dzieci czy urzędują w waszym pokoju, ja niestety nie mam wszyscy mamy wspólnie sypialnie choć każdy ma swoje łóżko a pokojem do zabawy dla dzieci niestety jest nasz stołowy, ale niestety u nas nie ma możliwości zrobienia pokoiku dla dzieci

          Spokojnej nocki

          Skomentuj


            Odp: Termin

            jogobella Na szczęście u nas drzemka też nie była długa i Ignaś już śpiocha przeszło godzinkę.

            Co do pokoju, to u nas chyba wiesz, jak jest, my mamy małe mieszkanie 2 pokoje, dzieci mają swój i my swój
            Ja już od kilku dni nie śpię w pokoju dzieci.
            Teraz jak nie ma Nadii Ignaś śpi sam

            Dobrej nocy kobietki!
            Obejrzymy sobie kolejny odc. ''6 stóp pod ziemią'' idziemy spać.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
              itka29 witam nową koleżankę, a ja myślałam, że nikt nas nie czyta...tylko my dwie sobie tutaj piszemy...

              jogobella bosko Maja się śmieje, super zębolki!!! Słodziak okrutny Do wycałowania taka
              Naciesz się Filipkiem.

              Ignaś zasnął...kurde, taka pora ni w pięć ni w dziesięć.
              jaka_ja ja jestem na bierzaco podczytuję zarówno ten wątek jak i listopad 2008


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Termin

                majajula Pamiętam, że na wątku Listopad 2008 już jakieś słówko zamieniałyśmy
                Może Ty mnie śledzisz??? Przyznaj

                Dobrej nocy.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  hej wczoraj sie rozpisalam i mi zjadlo posta wrr
                  dzis bylam w szoku jak sie dowiedzialam o malej Madzi...no coments...

                  a teraz odpowiem na kilka pytań jogobelli
                  mam na imie Iza,mój maly mówi juz wszystko czasem mnie zaskakuje swoim zasobem slów naprawde..z przedszkola jestem bardzo zadowolona maly chetnie chodzi usamodzielnil sie troche, cześciej sam sie bawi, jest pomyslowy.
                  mój mąż jest alpinistą przemyslowym.
                  a co do pokoików my mamy swój chlopcy swój a jadamy w kuchni a jeśli jesteśmy sami z malym mykamy jeść do pokoju
                  milego dzionka Wam zycze a co do wątków ja udzielam sie na dziecko-kwiecień i kawalek marca,są super dziewczyny.
                  wątek wlkp mamuśki troche nam upadl ale widujemy sie za to-sporadycznie ale zawsze coś







                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    itka Ja też jestem wstrząśnięta wiadomościami o małej Madzi...Nie wiem co myśleć i co czuć...Jak ta matka mogła to wszystko sfingować? Dlaczego dopiero teraz policja mówi, że na monitoringu jednak nie było widać napaści na tą kobietę...Przecież rozmawiała z policja, profilerami, psychologami i nikt nie potrafił zadać jej pytania, które ją złamie...dopiero Rutkowski?
                    Tyle pytań...


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      dziwne to wszystko,ale ja nie rozumiem czegoś no ok spadla jej mala ale dobra to co na pogotowie do sąsiadów gdziekolwiek a nie do lasu i ta historia stworzona no dla mnie to laska jakas nie zrównoważona i tyle!!







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Dokładnie, wypadki chodzą po ludziach...Pierwsze co- wezwać pogotowie.
                        Masakra.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          a u nas dziś zimno rury zamarzly wody nie mamy ale dziwnie jakoś bo do kibelka wode pobiera to dlaczego nie ma pod prysznicem??
                          jak nie puści do mamy pojedziemy i tyle bo co innego nam pozostalo







                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            itka z tą wodą to współczuję. A jak twoje relacje z teściowa się układają?

                            Co do Madzi to mi brak słów nie ma kary dla takiej matki dożywocie nawet to za lekka kara choć wspominali coś ze to nie umyślne spowodowanie śmierci możne być, ach szkoda słów

                            Kurcze Majeczka ma okropny katar i potworny kaszel wszystko jej się tam zbiera i nie umie tego odkaszleć, znacie jakieś dobre domowe sposoby? bo jak byłam we wtorek z Filipem u lekarza to i majkę wzięłam to mnie lekarka opieprzyła po co ja wzięłam bo najpierw domowymi sposobami mam ją leczyć a potem do lekarza

                            a jakie plany na dziś macie? My siedzimy w domku i się kurujemy ale wieczorkiem jakieś winko chyba wyjmę bo mnie smaki trzymają na lampkę dobrego wina

                            Miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              z tesciowa-kiepsko niby gadamy ale to takie sztuczne wszystko,na pokaz we wrzesniu powiedzialam jej pare slow prawdy obrazila sie a jakze i od tej pory omijamy sie he he jak przyjezdza do dzieci to ja albo obiad robie albo sprzatam,zawsze cos znajde pilnego zeby nie siedziec razem bo i po co?ma jedna synowa bogata i niech sie jej trzyma he he







                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                kurczę co jest z tym netem
                                wczoraj mi posta wcięło o dziś to samo ! nosz!

                                witam sie w mrozny piątek
                                jeju dziewczyny ja sie już nawet nie wypowiadam na ten temat, szkoda dziecka po prostu więcej nikogo!

                                jogobella coś dziwna ta Twoja doktorka, najpierw trzeba leczyć dziecko domowymi sposabami? pierwsze słyszę....
                                moja też zaraz z kataru ma kaszel, przede wszystkim odciągaj jej ten katarek,oklepuj plecki ale Justyna jak Majka ma już kaszel to powinna jej coś doktorka przepisać

                                jejku dziewczyny nie mogę sie skupić na niczym całkiem zapomniałam co miałam napisać
                                myślę o tek malutkiej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X