Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Hej
    niestety sukieneczki nie udało się kupić ktoś mnie przelicytował niestety nie było mnie w domu żeby podbić cenę

    Wczoraj byliśmy u prababci męża czyli dla dzieci dwa razy pra, za 2 lata skończy 90 lat masakra ale też piękny wiek choć już troszkę słaba jest i niestety na chrzciny nie przyjdzie

    Dziś przyjeżdża w odwiedziny chrzestny Filipa, jutro jedziemy do moich rodziców a w niedziele siostra męża na obiad ma wpaść. Kiedy ja odpocznę?? Nie wiem zmęczona jestem codziennością ostatnio jakoś.

    A wy jakieś plany na długi weekend?
    A za oknem pada paskudna ostatnio ta pogoda ani wyjść ani nic

    Dość narzekania miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hej!

      U nas dzisiaj byli Nadii chrzestni. Z racji, że nie spędzaliśmy razem świąt przywieźli Nadusi spóźniony prezent od Świętego Mikołaja. Lego zestaw szpital.
      Dziecko zachwycone. Bawi się cały dzień i odgrywa scenki jak nie z ciocią, to z mamusią. Mądra ta moja dziewczynka, taka rozumna i rezolutna się zrobiła.

      Jutro przyjeżdża moja siostra z narzeczonym, więc długi weekend pod znakiem gości.

      Mnie męczy głównie ta pogoda i to, że Ignaś znowu gorzej śpi w nocy.
      Był już unormowany, zawsze budził się ok 3:00 i 6:00 i tak do 8:00-9:00 jeszcze spał, a po powrocie do domu coś mu się przestawiło znowu

      Miłego wieczorka!


      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hej wizyta chrzestnego wczoraj udana Fifik też dostał spóźniony prezent grającego i tańczącego pieska

        I mamy pierwszy sukces Majeczka ma pierwszego ząbka no i od paru dni gaduła się z niej w końcu zrobiła.

        dziś może spacerek zaliczymy bo za oknem dość względnie i lodówkę muszę umyć bo kałuża mi się zrobiła

        Miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Dzisiejsza noc straszna była! Jak się położyłam ok 24:00 to Ignaś non-stop się wybudzał i marudził...czyżby ząbki...strasznie był nerwowy i niespokojny. Spałam od 6:00 do 9:00. Maskara.
          Mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie powtórki z rozrywki, bo zwariuję!

          Maja chętnie je z łyżeczki?Ignaś po pierwszych karmieniach, coś nie jest zadowolony

          Dzieci śpią, a my z mężem popijamy likierek i wciągamy się w kolejny serial "6 stóp pod ziemią''
          Serialomaniacy z nas

          Dobrej nocy


          Skomentuj


            Odp: Termin

            U nas nocki też ostatnio nie spokojne tak od 2-3 rano co chwila się Majka przebudza. Co do jedzenia łyżeczką to też nam za bardzo to nie wychodzi jeszcze ale po woli próbujemy ostatnio i na wyjeździe to zupki z butli jej podawałam takie rozwodnione żeby powoli coś wprowadzać a tera pół na pół bo ona na razie więcej wypluwa niż połyka. Wczoraj podałam jej kawałeczek banana A dziś do zupki dodałam kawałeczek brokuła.Gotujesz sama zupki czy słoiczki podajesz ja na zmianę jak mam czas gotuje jak gdzieś idę lub nie mam czasu wtedy słoiczek.

            Dziś ostatnie zaproszenia mamy do rozdania na chrzest i w końcu z głowy, Jakoś ostatnio strasznie szybko mi czas ucieka masakra

            Miłej niedzieli

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Jak Wam mija niedziela?

              My leniuchujemy. Żadnych gości. Święty spokój
              Czytamy, oglądamy serial, bawimy się.
              Rodzinnie w kuchni- zrobiliśmy pizzę. Nadia ciasto zagniatała aż miło.

              Co do zupek, póki co gotuję ale pewnie, jak nie będę miała czasu, to i kupię coś.

              Dobrze, że dzisiaj Ignaś dobrze spał, obudził się tylko o 3:00 na karmienie i spał aż do 8:00.

              Miłego popołudnia.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                Zdjęć kilka najnowszych:
                Attached Files


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  ...i jeszcze kilka...
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Dzieciaczki słodkie

                    My wczoraj mieli gościa siostra męża na obiad przyjechała, za półtora roku biorą ślub już sale rezerwowali ale niestety w głowie jeszcze takie dziecko z niej

                    Jadę dziś na spotkanie z koleżanką na kawę i plotki na mieście już nie mogę się doczekać
                    wieczorem postaram się wkleić jakieś zdjęcia dzieciaków może ze świąt w końcu ale jakoś ostatnio nie mam na nic czasu z niczym nie umiem się wyrobić masakra jakaś

                    Ja już po spotkaniu, zamówiłam sobie ogromny deser lodowy oj ale mam zachcianki.Przed powrotem do pracy czeka mnie rozmowa z dyrektorką i z tego co się dowiedziałam to mój powrót stoi pod znakiem zapytania bo ja się nie zgadzam na zmianę stanowiska.Jeszcze w tym miesiącu muszę to załatwić żeby wiedzieć na czy stoję

                    Zamówiłam sobie taką sukienkę http://moda.allegro.pl/25d451-nowe-t...032862394.html

                    Muszę jeszcze coś Majeczce znaleźć na te chrzciny

                    Zastanawiam się nad sesją u fotografa dla dzieciaków kilka zdjęć studyjnych i nad książką w fotojoker ze zdjęć 28 str kosztuje 65zł nawet nie drogo a książka rewelacja bo dziś oglądałam

                    miłego wieczoru
                    Attached Files
                    Last edited by jogobella198; 09-01-2012, 21:16.

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Fajna sukienka! Prosta! Lubię takie.

                      Spotkania...fajna sprawa, przy kawce, czy lampce winka
                      Kochana, ale z tego co wiem, to po macierzyńskim oni nie mogą Ci tak od razu zmienić stanowiska, wracasz na tych samych warunkach...chyba, że coś się pozmieniało, o czym nie wiem...
                      Na jakie stanowisko chcą Ci zmienić?

                      Tak, te fotoksiążki są świetne, też oglądałam. Warto byłoby sobie pamiątkę zrobić.

                      Co do chrzcin, to my jakoś na wiosnę, jak cieplej będzie, ale nie mam jeszcze nic zaplanowane, ale pewnie w domu i bez wielkiego szumu, tylko dziadkowie i chrzestni.

                      U nas beznadzieja. Mnie od wczoraj wieczora coś kręci. Położyłam się szybciej, wzięłam febrisan...dzisiaj dużo lepiej nie jest.
                      Nadia obudziła się z katarem. 2 tygodnie była zdrowa i znowu coś...Ciekawe, jak to się rozwinie...

                      Miłego dnia.
                      Last edited by jaka_ja; 10-01-2012, 13:24.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        kurde skasowałam sobie całą wiadomość a litanie powoli miałam napisaną

                        W skrócie zastanawiam się nad wychowawczym i rozkręceniem biznesu koralikowego w grudniu całkiem nie źle wyszłam na tym a może to dla dzieci lepiej będzie jak zostanę w domu, muszę nad tym wszystkim pomyśleć

                        Jaki rozmiar nosi Ignaś wkleję ci jutro trochę ciuszków bo robiłam porządek są na ok 80 kilka par dżinsów kilka eleganckich koszul sama zobaczysz byle by mi to nie leżało w domku dlatego oddam za ok 2 zl za sztukę no chyba że zaś na wymianę

                        Jutro kolęda aż szkoda słów co to będzie ciekawe co zaś na wymyśla ksiądz bo jest trochę nie normalny i o co znów będzie się czepiać

                        Strasznie boli mnie kręgosłup mam wrażenie że rano się nie dźwignę z wyra chyba waga Majki daje o sobie znać pod koniec tygodnia idę z nią na szczepienie więc dowiem się ile waży ale ponad 9 na pewno

                        Spokojnej nocki

                        Strasznie b

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          to te ciuszki

                          jestem już po kolędzie co za ...... bezczelni spytał kto wymyślił takie imię Majce ale mnie wkurzył
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Ciuszków na ten rozmiar dla Ignasia mam już sporo od mojego męża kuzyna żony: bluzeczki i kilka jeansów, dresy, sweterki, bluzy, tak więc tym razem Ci podziękuję, Tylko jakieś body ewentualnie dokupię. Nie chcę więcej, bo on nie wynosi. W domciu to najlepiej jak mu body zakładam i spodnie dresowe, najwygodniej.

                            Kurde...dzieciaki mi się coś znowu rozkładają
                            Nadia od wczoraj katar ma,tak jak pisałam...Ignaś coś zaczyna pokasływać i z noska mu wyciągamy aspiratorkiem
                            Senni oboje byli, Nadia normalnie nie śpi już w ciągu dnia, a dzisiaj spała, a Ignaś na rękach dwa razy mi zasnął...

                            Co za ksiądz...jaki tupet!Ojjj...pojechałabym z takim równo, bez przesady!


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej jak dzieciaczki ??

                              My po szczepieniu Majka ma 69 cm i 8,5 kg
                              Byłam dziś w pracy do 25 stycznia mam macierzyński potem urlop za zeszły rok do 29 lutego miałam też rozmowę z Dyrektorką miała bym iść na ladę ( czyli zmiana stanowiska) i nie mam możliwości pracy na jedną zmianę więc nie wiem czy wrócę chyba się wstrzymam z powrotem na jakiś czas do końca miesiąca mam dać odpowiedz

                              Jak wam dzionek mija?

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Walczymy z katarem, ogólnie nic ciekawego.
                                Jestem zmęczona.

                                Ładna waga, Ignaś to też straszny klops. Ja nie mam siły go nosić.

                                Idę jeszcze jakiś odc. ''6 stóp pod ziemią'' obejrzeć i spać...

                                Mam nadzieję, że Ignaś da mi dzisiaj choć trochę pospać, bo przez ten katar, to dzisiejsza noc zupełnie zarwana.

                                Dobrej nocy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X