Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Zarejestrowałam nas dzisiaj do pediatry na 14:10.Do mojej już nie było miejsc, więc idziemy do innej.
    Dzwoniłam 7:10 i już żeby miejsc nie było...dziwne...
    Kupiłam ten tran Mollera cytrynowy. Będę jej podawać.Zobaczymy.

    Co do zaparć. Podawałam Lactulozę, dieta lekkostrawna, żadnych słodyczy, dużo owoców, warzyw, zupki, gotowane mięso, jogurty, suszone śliwki, pieczywo razowe pełnoziarniste.

    Nocka ok.Dzieciaki ładnie spały.Nadia już tak nie chrapała.Tylko siedziałyśmy z moją siostrą i gadałyśmy do późna, więc i tak jestem niewyspana.

    U mamy raczej nie mam dostępu do neta, chyba, że pożyczę od męża bezprzewodowy firmowy( no wlaśnie może się uda)

    Co do chrzcin, to jakoś na wiosnę myślę, ale konkretnie nie wiem.

    Miłego dnia.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hej, I co pediatra ci wczoraj powiedział?

      Daj znać czy będziesz mieć laptopa czy nie i kiedy ostatecznie wyjeżdżasz

      W jakim proszku pierzesz ciuszki małego?? Ja ostatnio piorę już ciuszki Majki razem z naszymi, Z Filipem miałam problem i ponad rok prałam w dziecięcych proszkach i płynach

      Kurcze muszę porządnie siąść nad listą rzeczy na wyjazd niby 5 dni a więcej pakowania niż na 2 tyg zresztą tak zwykle bywa im krótszy wyjazd tym więcej pakowania

      Miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Pediatra powiedziała, że to kolejna infekcja gardła. Mamy kontynuować te leki które bierze + krople Pulneo i syrop PectoDrill.
        Antybiotyku nie chce włączyć, bo jest zdania, że Nadia sobie z tą infekcją poradzi.Zobaczymy.
        Dzisiaj temperatury nie ma.

        Wyjeżdżamy w niedzielę. Dostęp do netu będzie.

        Ignasia ciuszki piorę od niedawna z naszymi i nic się nie dzieje. Prałam w Loveli.

        Miłego pakowania


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Witam!

          I jak tam wyjazd dziś aktualny?? I co będziesz mieć laptopa? bo nie wiem czy mam ci już życzyć wesołych świąt

          Ja wczoraj załatwiłam księdza, Chrzciny będą 29 stycznia nawet jakoś łatwo poszło aż dziwne, teraz za salą trzeba się rozejrzeć

          Dziś od rana zakupki bo lumpeksach trochę pobiegałam i kupiłam kilka rzeczy oczywiście zamiast sobie to dzieciom

          Dziś coś chłodno na dworze i zachmurzone

          Co tam u was miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Chyba nie przeczytałaś mojej wczorajszej wiadomości

            Jutro wyjeżdżamy, muszę nas dzisiaj spakować jako tako.
            Dzisiaj mam w planach jechać na jakieś zakupy- może jeszcze jakieś prezenty zrobię, chociaż wiem, że centra handlowe będą tak zawalone, że odejdzie mi ochota, jak to zobaczę. Nie lubię aż takiego tłoku.

            Jeszcze tydzień do Świąt, więc u rodziców sobie wyskoczę najwyżej do pobliskiego miasteczka, zresztą u nich też trochę sklepów jest.

            Miłego dnia.


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hej u nas nocka strasznie nie spokojna bo Majka co chwila się budziła

              Co do ostatniej wiadomości to czytałam ją chyba ze 3 razy i jakoś to zdanie przegapiłam,, no ale czasem tak bywa

              Dziś w pracy robią wigilijke i zostałam zaproszona więc po południu wyjście

              Spokojnej podróży i miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej!

                My już w Karsinie
                Warunki drogowe złe, w dodatku mamy jeszcze letnie opony!

                Nadia przeszczęśliwa, bo dziadkowie dorobili się małego pieska
                Wszystko fajnie, tylko Nadia znowu temperaturę ma.Ok 18:00 stwierdziła, że idzie spać. Wykąpałam ją, dałam leki i śpi.

                Ignaś zadowolony, bo tyle tutaj rąk do noszeniaRozbestwią mi synka!
                Moja babcia, która mieszka obok, gdy wpadła do nas na kawę nie mogła znieść widoku Ignasia leżącego na kocyku, na podłodze...''Biedaka na podłogę kładą, na to twarde''...

                Miłego wieczorka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Oj kochana z jednej strony zazdroszczę bo będziesz mieć trochę odpoczynku ale z drugiej strony współczuję bo ci go rozpieszczą.

                  A Nadia dalej bierze jakieś lekarstwa?? Miejmy nadzieję że jej w końcu to przejdzie po oddycha innym powietrzem to może się poprawi

                  A ja po wigilijce i głównym życzeniem było żebym szybko wróciła do pracy, fajnie było się spotkać i oderwać się na chwilę od domku, niby chcę wrócić do pracy ale jak sobie pomyślę co mnie tam czeka to aż mi się nie chce

                  Spokojnej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Tak, Nadusi daję w dalszym ciągu leki.
                    Moja ciotka pracuje tutaj w przychodni, więc weźmie do badania Nadii krew i mocz, zobaczymy, co wyjdzie...

                    Właśnie przez cały czas wszystkim mówię, że on nie jest przyzwyczajony do noszenia i wcale tego do szczęścia nie potrzebuje.
                    Bawi się ładnie leżąc na macie, albo w leżaczku.
                    Jednak trochę muszą się nim nacieszyć

                    Ignaś miał problem z zaśnięciem w łóżeczku turystycznym. Musiałam go wziąć do siebie i potem odłożyłam...Wyczuł zmianę więc i nie umiał zasnąć sam.

                    Dobrej nocy:*


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      U nas noc rewelacja pierwsza pobudka 6:15chwile pozaglądała i poszła spać dalej

                      Dziś muszę posprawdzać czy wszystko mamy na wyjazd i poprać ewentualnie co trzeba jeszcze. Jakoś nie umiem się za to wszystko zabrać. I jeszcze muszę w jedno miejsce o sale podjechać zapytać na chrzciny, nie wiem jak się wyrobie bo jakaś do tylu ostatnio jestem

                      Miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        U nas tragicznie.
                        Nadii temperatura w nocy skoczyła do 39,9 st.! Już z samego rana mieliśmy wizytę lekarza.Kazał odrzucić te leki, które brała i zapisał antybiotyk- zawiesinę-Ospamox. Ma anginę ropną. Temperatura cały dzień w granicach 39,5 st. się utrzymywała, dopiero teraz jej spadła. Jak po dwóch dniach nie będzie poprawy czekają ją zastrzyki
                        Dobrze, że moja ciotka pracuje tutaj w przychodni i wszystko tak fajnie mi załatwiła, nawet za wizytę nic nie płaciłam. Jestem jej bardzo wdzięczna.

                        Ignaś spał do 2:00, cycuś i jeszcze do 7:00.
                        Boję się o niego, żeby tylko się nie rozchorował.

                        Miłego wieczorka.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Witam

                          Jak Nadia mam nadzieje że lepiej troszkę?

                          J próbuję się ogarnąć się troszkę, rzeczy poszykowałam ale jakoś głowy nie mam śpiąca jestem chyba przez ta pogodę, za oknem strasznie mroźno cały dzień

                          Uciekam złapać się żelazka bo na raz to nie wyprasuje tej sterty a jak to włożyć do auta to już pojęcia nie mam

                          Kiedy planujesz podać pierwszą papkę Ignasiowi?? Majka wcina zupki i soczki z marchewką ale jedzenie z łyżeczki nie z bardzo jej wychodzi więcej wypluje niż połknie więc sporo czasu nam to zajmuje, a poza tym coraz częściej sama przewraca się na brzuszek i powolutku zaczyna mruczeć i gaworzyć pod noskiem w końcu

                          Miłego dnia i zdrówka

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Nadia troszeczkę lepiej, ale wczoraj też temp. jej skakała do ok 40 st.
                            Dzisiaj ma ok 38, mam nadzieję, że nie trzeba jej będzie tych zastrzyków podać.
                            Był u nas jeszcze raz lekarz, stwierdził, że z gardłem lepiej, więc mam nadzieję, że najgorsze za nami.

                            Tutaj fajna pogoda, przyjechała już moja siostra, więc coraz nas więcej...
                            Ignaśko dzisiaj na długim spacerku był. Wczoraj też. Chociaż trochę mi się podotlenia, bo przez ostatni czas przez chorobę Nadii nie spacerowaliśmy

                            Rozszerzanie diety zacznę, jak wrócę do domciu.

                            Ignaś jeszcze się nie przekręca z plecków na brzuszek ale jak leży na boczku, to robi takie śmieszne wymachy, więc lada chwila pewnie...
                            Gaworzanie, śmianie się, łapanie zabawek, potrząsanie nimi-to ma opanowane do perfekcji
                            Boję się,że mi go tutaj zauroczą, bo mówią, że z takim spokojnym i pogodnym dzieckiem się nie spotkali. On rzeczywiście, jak tylko do niego coś powiesz już się zaczyna śmiać i gaworzyć. Fajny jest synek
                            Rosną nam dzieciaczki...zobacz Twoja już skończone 4 m-ce, Ignaś jutro kończy...

                            Miłego wieczorku.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej u nas ostatnie pakowanko śniadanko kawa i w drogę, jakoś boję się tej drogi szczególnie że spadł śnieg i nie wiadomo ile potrwa. odezwę się już z Zakopanego.

                              Zdrówka dla dzieciaczków i miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Daj znać jak dojechaliście, jak podróż?

                                Nadia lepiej.Nie ma już temperaturki.

                                My z siostrą byłyśmy dzisiaj na zakupach, potem pakowałyśmy prezenty, tak nam cały dzień zleciał

                                Ignaś ostatnio więcej na sztucznym mleku i niestety 3 dni kupki nie robił, jak zrobił, to aż mama do mnie zadzwoniła, bo mówiła, że zrobił za te wszystkie dni...wszystko było brudne, po pachy...

                                Miłego wieczorka!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X