Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Nie, na basen się nie wybieram. Nie znam w Gdańsku czystego basenu, tymbardziej takego, gdzie woda byłaby ozonowana ( dla dzieci taki byłby najlepszy), a nie chlorowana.
    Mam złe doświadczenia z basenami tutaj, więc póki co napewno nie.
    Jeśli macie czyste baseny, gdzieś w pobliżu, to Wam tylko zazdroszczę.

    Co do wykształcenia, to mam wykształcenie informatyczne, a pracowałam w księgowości.
    Wracasz do pracy po macierzyńskim, czy idziesz na wychowawczy?

    Dobrej nocki.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Jeśli chodzi o mnie to jestem technologiem żywności ze specjalizacją piekarsko ciastkarską oraz technikiem bhp a pracuje w supermarkecie

      Jeśli chodzi o powrót do pracy to szczerze powiem że jeszcze nie wiem co zrobię z jednej strony bym chciała wrócić bo i kasa a i chwila wytchnienia od dzieci a z drugiej nie wiem czy mi pójdą na rękę bo u mnie opcja zostawania dzieci z dziadkami nie wchodzi w grę jeśli dopasują nam zmiany tak żeby się zakładać to niema problemu a jeśli nie to pójdę na wychowawczy a gdzieś sobie poszukam czegoś dorywczo.
      Dlaczego opcja dziadków nie wchodzi w grę?? Bo moi rodzice też pracują a u teściowej ich nie zostawię bo ona robi wszystko na przekór tego co mówię a poza tym teść to alkoholik więc bała bym się zostawić tam dziecko a główny powód to też to że z mężem uważamy że zrobili my se dzieci to mamy my je wychować a nie dziadki rozpuścić i za nas to robić

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Ja idę na wychowawczy, w pracy sytuacja na tyle zrobiła się skomplikowana, że nie mam do czego wracać(wiedziałam już o tym zachodząc w ciążę, że nie będzie do czego wracać) więc wykorzystam, to, że mam umowę na stałe. W trakcie wychowawczego będę musiała szukać czegoś nowego, wiem, że nie będzie to łatwe.
        Zależałoby mi na takich samych godzinach pracy jakie miałam i na wolnych weekendach.
        Z jednej pensji napewno nie będzie łatwo, ale jakoś damy radę.
        Trochę dzieciaczki odchowam i pomyślę, co dalej...Póki co nie zamierzam się tym stresować.

        Wiem, że dopiero w sumie zaczęłyśmy macierzyński, ale pamiętaj by złożyć u pracodawcy wniosek o 2 tygodnie dodatkowego macierzyńskiego przynajmniej 7 dni przed. Takie procedury.
        Masz dużo urlopu do wykorzystania? Pewnie po macierzyńskim wykorzystasz, co?

        U nas dzisiaj pogoda znowu do do...
        Nie wiem, czy wyjdziemy.
        Ignaś śpi, Nadia maluje na tablicy, mam chwilę dla siebie.
        Może obejrzę sobie kolejny odcinek True Blood

        Miłego dnia.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          O tych dodatkowych dwóch tygodniach pamiętam i załatwię to przy najbliższej okazji jak będę w pracy. A urlop mam prawie cały może ze 2 dni wzięte więc wykorzystam go na pewno od razu. tym bardziej że Chrzciny będą w styczniu więc nie zamierzam wcześniej iść do pracy jak w luty jak co

          A u nas słoneczko świeci i ładniutko na dworze, dzieciaki śpią a ja mam chwile dla siebie,

          Coś Maja mi strajkuje z jedzeniem domaga się cyca co godzinę - dwie ale po ciągnie ze 2-3 razy i dość

          Zamierzam zamówić zestaw do robienia kolczyków ciekawe jak mi to będzie wychodzić

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Wypogodziło się, więc byliśmy na długim spacerku, potem poszliśmy na plac zabaw. Spotkałam koleżankę, pogadałyśmy, Nadusia pobawiła się z dziećmi.

            Masz fajnie, że Ci Filip jeszcze w ciągu dnia śpi, Nadusia już jakieś 8-9 miesięcy nie śpi w ciągu dnia.

            Z tą pracą, przy dwójce dzieci, to zawsze dylemat, no nie...?
            Taką oto mamy w Polsce politykę prorodzinną...załamać się można.
            Moja kuzynka w Niemczech ma dwie córeczki, jest z nimi w domu i dostaje tyle, że jest w stanie się za to utrzymać.

            Ja Ignasia od początku karmię co 2,5 h, chyba, że śpi to go nie wybudzam, ale zauważyłam, że jak nie śpi, to ostatnio też chce częściej.

            Idę odkurzyć i poprasować, bo jakoś ze sprzątaniem, to dzisiaj jestem do tyłu...Nic mi się nie che.

            Co to za zestaw do robienia kolczyków?


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Znalazłam fajny kalkulator, który wylicza, do kiedy masz urlop macierzyński:

              http://www.ciazowy.pl/kalkulator,url...ierzynski.html

              Mi wyszło, że do 8 stycznia.

              Kochana i fajna wiadomość, to ta, że w 2012 dodatkowy urlop macierzyński wynosi nie 2 a 4 tygodnie!
              Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z tą informacją.
              Słyszałaś coś o tym????


              Skomentuj


                Odp: Termin

                to zestaw do robienia kolczyków
                http://allegro.pl/200-szt-zestaw-kor...807568391.html

                A u nas dziś pełna chata gości najpierw mama, potem jedna koleżanka potem druga i tak zleciał mi cały dzień, a Fifi przynajmniej pobawił się z kolegą a potem koleżanką

                Co do polityki prorodzinnej to się nie wypowiadam bo cenzura obowiązuje jednym słowem jedna wielka kpina, a przecież powinniśmy się cieszyć becikowe mamy. Ach szkoda słów

                skąd masz informacje o 4 tyg macierzyńskiego, nie słyszałam o tym.mi wychodzi że do 28 grudnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  http://kadry.infor.pl/wiadomosci/art...zynskiego.html

                  kilka artyk. znalazłam na ten temat, min. ten wyżej...


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Jak tam nocka u was minęła u nas spokojnie, standardowo 2 pobudki na jedzonko i wstaliśmy po 7.

                    Co do macierzyńskiego to ciekawe czy się załapie na te 4 tyg, ale nie wiadomo bo mi niby macierzyński kończy się 28 grudnia czyli jeszcze w tym roku,a potem biorę te 2 dodatkowe tyg. Z ciekawości pojadę po niedzieli do pracy i się wszystkiego dowiem.

                    U nas dziś Rajd Wisły więc pewnie na chwilę pojedziemy pozaglądać jak głupną rajdowcy za kierownicą.
                    A pogoda na razie nie wyraźna ale to już któryś dzień tak się dzionek zaczyna a potem się wypogadza i pięknie świeci słoneczko

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Noc nieciekawie, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej, przyznam, że jestem zmęczona.

                      U nas dzisiaj fajna pogoda na spacerek, więc skorzystaliśmy.

                      Pokłóciłam się z mężem, więc humor u mnie nienajlepszy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        U nas dzionek w porządku najpierw rajd, potem spacerek, a na koniec goście i tak dzień sobie zleciał.

                        A mnie strasznie wkurza teściu, który uważa się za pępek świat. Oj nie mam już słów jak wybuchnę kiedyś to nie ręczę za siebie. Najbardziej mnie wkurza że nie liczy się z moim zdaniem jeśli chodzi o Filipa, a jakby tego było mało to oczywiście trzeźwy to on nie był zresztą jak jest trzeźwy to do Filipa nawet nie podchodzi i się nie odzywa. Jak mnie wyprowadzi następnym razem z równowagi to zadzwonię na policje i się skończy. On nie powie czy może iść z Filipem na huśtawki tylko jak mówię Filip chodź a on Filipku idziemy na huśtawki jakby mnie tam nie było albo jakby gdzieś miał to co mówię.

                        A ty kochana nie denerwuj się wszystko się wyjaśni i jutro będzie dobrze już z mężem, a teraz spokojnej nocki

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Już dzisiaj między nami lepiej, wyjaśniliśmy sobie dużo przed zaśnięciem, najbardziej mi nie w smak, że jak mnie ponosi, to krzyczę, nie umiem zapanować nad emocjami...niestety Nadia słyszała naszą kłótnię i powiedziała do mnie wieczorem, żebym już tak nie krzyczała na tatusia, ależ mi było przykro

                          Noc minęła trochę lepiej. Z tym, że o 5:00 Ignaś już nie chciał zasnąć w łóżeczku, a w łóżku u nas zasnął.

                          Specjalnych planów na dzisiaj nie mamy. Pogoda nieciekawa. Póki co obejrzeliśmy z Nadią Shreka, robię obiadek, Ignaś śpi.

                          To widzę, że z teściem, nie masz za ciekawie...Trudny temat.

                          Pozdrawiam.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Cieszę się że z mężem się dogadałaś.

                            A u nas przyjemny dzionek rano sąsiadka wpadła na kawę bo mój był w pracy a potem pojechaliśmy do parku dinozaurów i miniatury tam były. ogólnie fajny niedzielny wypad nam się udał, żeby tak częściej było a nie ino telewizor i leberstwo jak to z zasady w niedziele jest po męczącym tygodniu

                            A my mieli ciężką noc wczoraj bo Fifik pół nocy przepłakała ale to od zębów już 2 trzonowiec się przebija bo go zaczyna być widać, mam nadzieję że dziś nadrobimy ten sen

                            Spokojnej nocy

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              To fajny dzionek za Wami
                              Ja przez weekend trochę się zregenerowałam, więcej pospałam, mam więcej energii dzięki temu.

                              Dzisiejsza noc całkiem znośna. Ignaś spał do 1:00, potem obudził się o 5:00 i o 8:00 dopiero, więc w sumie się wyspałam.
                              Pogoda u nas dzisiaj brzydka, szkoda.Zapowiadali, że ten tydzień będzie jeszcze ciepły.
                              Muszę dzisiaj do przychodni zadzwonić umówić Ignasia na pierwsze szczepienie, kazali dzwonić 19-stego.
                              Szczepisz skojarzonymi szczepionkami, czy zwykłymi?

                              Miłego dnia.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                witam

                                Co do szczepionek to sama nie wiem co zrobić i którymi szczepić, Filip był szczepiony tymi bezpłatnymi ale źle znosił te szczepienia dlatego rozważam te płatne. my na szczepienie mamy przyjść jak Maja skończy 7 tyg u nas nie trzeba się umawiać. A na pneumo- i meningokoki będziesz szczepić??
                                Ja tak ponieważ u nas fundacja nam sponsoruje te szczepionki a skoro są za darmo to chce skorzystać

                                U nas też brzydko od samego rana deszcz siąpi. I co tu robić w taką pogodę??
                                Nawet nic się nie chce mimo że mam trochę zaległości w porządkowaniu domu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X