Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Spokojnych Świąt i dużooooo dużo zdrówka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Zdrowych, spokojnych, ciepłych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Wielkanocnych dla Was Kochane!
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: Termin

        Cisza na forum nastała zupełna...
        Co u Was?
        My korzystamy z pięknej pogody, dużo czasu na powietrzu spędzamy.
        Poza tym zaczęłam przygodę z bieganiemZakupiłam butki i mam zamiar co drugi dzień z koleżanką biegać.
        Wczoraj po bieganiu tak mi endorfiny skoczyły, taka byłam zadowolona Oby starczyło zapału...

        Piszcie...piszcie Kochane.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej a ja jakoś zabiegana ostatnio niby nic konkretnego ale to na działkę jeździmy to coś do załatwienia wyskoczy.
          Sylwia skoro po dworze chodzicie to dzieciaczki w końcu zdrowe to fajnie
          muszę zebrać myśli bo mam na 4 maja tort komunijny na zamówienie i kompletnie nie mam na razie weny jak go ozdobić.

          Dziś z mężem mamy 8 rocznice ślubu oj jak ten czas leci szybko...
          Doszliśmy do wniosku że w sierpniu jedziemy nad morze w końcu razem wszyscy całą rodzinką jeszcze nie wiem gdzie ale jeszcze troszkę czasu jest na znalezienie ciekawej ofert.

          W poniedziałek idziemy do dentysty z Filipem będzie miał robione ząbki pod gazem rozweselającym oj zastanawiam się jak to będzie?

          Spokojnej nocy

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Majka nauczyła się wierszyka jak robi się babki z piasku mianowicie " babko babko udaj się to cię zjem" hihi

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Sylwia co u Was?
              My wczoraj mieli jak ja to mówię zabieg.Leczyliśmy ząbki pod podtlenkiem azotu. Na szczęście udało się wszystko ząbki zrobione a i Filip dobrze się czuł i nie było żadnych komplikacji
              Oj ale ten czas zaiwania dni strasznie szybko uciekają, człowiek się dobrze nie ogarnie i kolejny dzień z głowy. Za półtora tygodnia przyjeżdża bratowa z Anglii a za niecałe 3 tyg idziemy na pierwsze wesele.

              Dziś moja babcia ma badanie i zabieg w narkozie będą oglądać jej jelita i ewentualnie laserowo usuwać jakoś troszkę się niepokoję w końcu w tym roku kończy 70 lat. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie.

              Dziś zebranie u Filipa jestem ciekawa co znowu wymyślili pewnie będą dzień dziecka omawiać. Zobaczymy co wymyślą.

              Sylwia puszczasz Ignasia w tym roku do przedszkola? Ja zapisałam Majkę do państwowego i na szczęście się dostała.
              Pozdrawiam miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Dziewczyny, porządkujemy forum, i wszystkie wątki z dziećmi urodzonymi w danym roku będą podpięte pod jeden katalog ("Dzieci urodzone w 2011 roku") - a nie oddzielne, podzielone na miesiące. Dostęp do Waszego wątku zmniejszy się więc o jeden klik
                Mamy nadzieję, że ta zmiana nie sprawi Wam kłopotu.
                pozdrawiamy serdecznie,
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej!

                  U nas ok.Majówka szybko zleciała. Fajnie, bo mężem się trochę nacieszyłam/nacieszyliśmy. Byliśmy z dziećmi w zoo, u męża kuzyna na grillu, jakieś spacerki, wspólne leniuchowanie.Od przeszło tygodnia biegam wieczorami i tak mi się to spodobało Nowa energia we mnie
                  Nadusia do szkoły chodzi. Ciekawe jak długo.
                  Muszę do pediatry z nią iść, żeby powtórzyć badania.Mieliśmy przyjść po ospie i jakoś się jeszcze nie zebrałam.
                  M. odszedł z firmy i będzie się starał o dotację na otwarcie działalności. Oby wszystko poszło po jego myśli.

                  jogobella Nie posyłam Ignasia do przedszkola jeszcze w tym roku. Jestem do końca kwietnia w domciu, jakby co już mam z teściową uzgodnione, że zajmie się małym, gdy wrócę/jeśli wrócę do pracy.

                  Powiedz mi jaki koszt takiego leczenia zębów?

                  Pozdrawiamy


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    u nas koszt samego podtlenku azotu to 200zł + za każdą plombę( ok 60zł na każdy ząb) nam pani dała rabat i za 5 ząbków zapłaciłam 200zł czyli w sumie 400zł i tak jestem zadowolona bo spodziewałam się że zapłacę więcej.

                    Ogarnął mnie ostatnio szał sprzątania powywalałam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy pomyłam okna,i przejrzałam wszystkie półki została jeszcze tylko łazienka.
                    19 maja mąż ma urodziny i zastanawiam się jaki kształt torta mu zrobić?? myślałam o torsie Pani ale ze względu na dzieci myślę nad czymś innym dziś wpadłam na pomysł że może kierownicę z auta lub oponę samochodu mu zorbie? jak myślisz Sylwia ? Mój mąż to maniak F1 ale również lubi auta stąd też mój pomysł.Myślałam też o kuflu piwa i sama już nie wiem może doradzisz?

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hejka!

                      Lecimy z Ignasiem zaraz po Nadię, bo ok 11:00 wraca z Multikina, byli ze szkoły na teatrzyku.
                      U nas pogoda w kratkę, oby się nie rozpadało.

                      jogobella Też miałam jakiś czas temu taką wenę do odgracenia mieszkania Lżej na sercu zaraz
                      To co z tym tortem- ta kierownica mogłaby świetnie wyglądać. Pochwal się efektami Twojej pracy.

                      Kochane, biegam, biegam...i coraz bardziej mi się to podobaObym się uzależniła


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        jeśli chodzi o tort zdecydowałam się na oponę( tak mi mężczyźni doradzili. Dziś będę go kończyć więc lada dzień się pochwalę. Nawet bieżnik na oponie zrobiłam
                        U nas leje okropnie Już w piwnicy woda się zbiera katastrofa.
                        Wczoraj przylecieli z Anglii ciocia i wujek od Majki, trzeba się nimi nacieszyć bo będą tylko półtora tygodnia.
                        Majka ostatnio mnie zszokowała szła w kuchni i się podkneła i nagle słyszę Kulwa chyba się przewróciłam. Ale udawałam że nie słyszę i szybko o niechcianym słówku zapomniała choć było to trudne bo było to bardzo zabawne.

                        Dziewczyny odzywajcie się częściej smutno tu bez was ja też obiecuję że częściej będę pisać

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej!

                          Czekam na zdjęcie tortu Pochwal się.

                          Zrobiliśmy sobie dłuższy weekend.
                          Piątek, sobotę i niedzielę spędziliśmy u teściowej. Teściowa miała urodziny, imprezka udana.
                          Poza tym pochodziliśmy z m. po sklepach, bez dzieci Tak więc trochę się obkupiliśmy bo zakupy na spokojnie robione, bez marudzenia....
                          Wczoraj wieczorem wróciliśmy.

                          Piszcie Dziewczyny!


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            jak na pierwszy obkładany masą tort jestem zadowolona choć ma troszkę niedociągnięć
                            Sobotnia impreza udana a dzieciaki zadowolone że wujek i ciocia przyjechali.
                            teraz zbieranie i kompletowanie ciuchów na sobotnie wesele a w między czasie z Filipem alergolog. Choć zaczyna mnie martwić Filip bo zaczyna kaszleć mam nadzieje że pogoda lepsza, słonko świeci to i zdrówko mu się poprawi.
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              i jeszcze tort z początku maja który robiłam na komunię
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Sylwia co słychać??
                                my po weselichu zabawa udana wesele przepiękne.
                                Dziś już latanie po lekarzach filip usg na szczęście wszystko juz ok, z majką byłam u neurologa na szczęście udało nam się wykonać eeg za pierwszym razem niestety wyniki dopiero 16 czerwca.
                                Sylwia a wy jak zdrowi co porabiacie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X