Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Lena i jak po babskim wieczorze? Jak się wyluzujesz z dziewczynami to i ochota na święta wróci i wszystko w tydzień ogarniesz
    U nas też przygotowania idą mozolnie do tego dzieciaki znowu się rozchorowały najpierw Filip teraz Majka więc z robotą jestem do tyłu. Na szczęście wigilia u mamy a drugi dzień u teściowej. U nas w tym roku żywa choinka już od środy stoi, robiliśmy bombki i ciasteczka (ale wszystkie zjedzone trzeba upiec nowe).
    A u nas jeśli chodzi o prezent stwierdziłam że zrobię jeden wspólny o którym mąż nawet nie wiem. Od dłuższego czasu chodzi za mną x-box i chyba znajdzie się u nas pod choinką w tym roku.
    Mam ostatnio problem z Filipem bo zrobił się strasznie niegrzeczny i brzydko mówi do przedszkola bardzo nie chce chodzić i nie wiem dlaczego. próbuje go pytać co się dzieje ale nie za bardzo odpowiada.Rozmawiałam już z nauczycielką ale nic mi nie doradziła ,powiedziała tylko że Filip strasznie się zmienił. Sama nie wiem jak z nim postępować.
    Zmykam robić obiadek a po południu świąteczne warsztaty dla rodziców w żłobku.
    miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hej...

      Jogobella...no powiedzmy,ze wrocila...aczkolwiek nie do konca. Nawet nie wiem od czego mam zaczac... Nie mam zamrazarki i to mnie dobija... chyba czas w jakas sie zaopatrzyc...tylko problem...gdzie ja wstawic...bo w kuchni kompletnie nie mam miejsca...

      Oli wrocil dzis do szkoly...ale nadal kaszle...nie chcemy jednak, zwby opuszczal, bo szkoda. Zostal im tylko ten tydzien i koniec. maja ferie do 7.stycznia.

      Szczerze nie mam kompletnej weny do niczego... zaraz poloze spac Natanka...pozniej pojade po Olivka i obiadek. Nim sie obroce minie kolejny dzien. Musze wkoncu kupic cos na choinke... ehhh chyba potrzebuje porzadnego kopniaka w tylek... zmykam.

      Milegi Dnia Wam Zycze
      [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

      Skomentuj


        Odp: Termin

        U mnie jakoś też bez nastroju świątecznego póki co...
        Jakoś co roku mi trudniej o ten klimat świąteczny.
        Choinki jeszcze nie ubieramy, bo mnie dzieci zamęczą o prezenty i Mikołaja...

        Dzisiaj odebraliśmy z Ignasiem Nadię ze szkoły i pojechaliśmy do przychodni. Ignaś zbilansowany a Nadia zaszczepiona.
        Wszystko ok, pediatra mówiła, żeby nie przejmować się tym, że on mało mówi. Wszystko rozumie, składa zdania 2-3 wyrazowe...czyli wszystko w normie. Potrzebuje więcej czasu.
        Nadia popłakała jak zobaczyła igłę ale szybko się uspokoiła, przytuliła mnie i dzielnie zniosła szczepienie.


        Lena Czym Ty karmisz tego swojego Wielkoluda? Wszyscy mówią, że Ignaś jest duży, waży 15 kg, wzrost 90 cm.
        Fajnie, że dzieciaki mają taką przerwę długą. Odpoczną

        jogobellaTo szybciutko z tą choinką Zjedzone ciasteczka...hehe...u mnie pewnie też tak by byłoZdrówka dla dzieci.
        Fajny prezent. My mamy PS3 też dużo korzystamy. Teraz 4 wyszła i m się napala ale tyle w mieszkaniu do zrobienia, że nie ma szans...muszę mu z głowy wybić...bo to taki gadżeciarz, kręcą go takie bajery.

        Miłego wieczorka!
        Last edited by jaka_ja; 16-12-2013, 17:49.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          pamiętacie mnie jeszcze?

          i u nas jakoś bez nastroju świątecznego...
          chociaż choinka już jest i jak na razie to jedyny znak zbliżających się świąt
          prezentów brak
          zakupu spożywcze dopiero w planie
          a wszystko przez to że dziadek nasz wylądował w szpitalu(teściowa co dzień dojeżdza do niego) i praktycznie cały dom na głowie mojej,
          Dziewczyny poczytałam tylko wcześniejsze posty
          ale nie umknęła mi waga i wzrost Natana wow Lena naprawde duży chłopak rośnie,no nic tylko gratulować
          mi tak samo pediatra powiedziała bo moja też poza siatką centylową-waga 16kg i 97 cm wzrostu- że waga i wzrost proporcojalnie rosną i taka juz będzie "większa"

          Sylwia Ignaś też "spory" chłopiec i Twoja pani doktor ma rację żeby sie nie przejmować,za chwile tak Ci sie rozgada że hej

          Justyna oby dzieciaczki wyzdrowiały do Swiąt

          Moje jakoś "odpukać" zdrowe,Julka jeszcze ani jednego dnia nie opuściła w szkole a Natalii katar lub lekki kaszel szybko zwalczamy inhalacjami
          muszę się jeszcze pochwalić moją Natalką,nauczyła się liczyc-liczy do 14 potem już jak leci hehe no i kocha Dore i z Dorą nauczyła się liczyć po angielsku do 10 hehe,mało tego całkiem przypadkiem w czasie nauki z Julką odkryłam że ona normalnie jak leci,wszystkie wyrazy przesylabizuje bezbłędnie,aż Julka oczy otwierała i pytała "mamo,skąd ona to umie?"

          No nic,uciekam,za chwilę bedziemy robić pierniczki

          mam nadzieje że zajrze jeszcze przed świętami a tymczsem pozdrawiam Was wszystkie

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Kamila jeśli chodzi o Dorę to u mnie to samo Majka dora i dora a Filipek Diego jak mówią po angielsku Majka pięknie powtarza Filip liczy do 7 to i tak ładnie jak na 4 latka. Ogólnie Majka się rozgadała jak szalona powtarza wszystko po Filipie ale i wszystko co on robi to ona też.
            Poza tym Kamila nie pisz głupot pamiętamy pamiętamy o Tobie i współczuję choroby teścia.Ale będzie dobrze.
            Zmykam bo mam sporo latania dziś jak zwykle u mnie wszystko na ostatnią chwilę przez moją niewiedzę ale to długi temat. Miłego dnia

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Dziewczynki w wirze przygotowań do Swiąt na chwilkę wł kompa żeby Wam złożyć świąteczne życzenia

              Zdrowych,pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych!

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Najserdeczniejsze życzenia
                Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
                Ciepła i wielkiej radości,
                Miłych oraz hojnych gości,
                Pod choinką dużo prezentów,
                A w Waszych sercach wiele sentymentów.


                P.s Sylwia pozazdrościłam ci sesji i u nas też powstała choć nie taka profesjonalna jak u Ciebie. W Święta może wkleję jeszcze kilka ciekawych zdjęć które nam wyszło.
                Dziewczynki proszę zameldować grzecznie jak tam spędzacie święta w wolnej od obżarstwa chwili
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej Dziewczyny.

                  Melduję się z domku.
                  Wigilia i pierwszy dzień Świąt u męża siostry. Miły klimat, masa prezentów. Drugi dzień świąt u moich rodziców, zostaliśmy do soboty. Znowu prezenty...dużo jedzenia...W sobotę do Kościerzyny, do teściowej, spotkaliśmy się z męża kuzynem i jego żoną. Wesołe drinkowanie
                  Zresztą ten okres świąteczny, to cięgle jakieś picie...po Sylwku idę na odwyk

                  Dużo prezentów, nie wiem, gdzie ja to wszystko pomieszczę. Jak byliśmy u rodziców, to pojeździliśmy sobie z mężem bez dzieci na jakieś zakupy. Fajnie.
                  Obkupieni.

                  Miło spędzony czas i mąż w końcu miał trochę wolnego Cieszę się

                  Wczoraj wróciliśmy, dzisiaj mam masę prania, muszę mieszkanie ogarnąć.
                  Bałam się o naszego kota i rybki...bo jednak nie było nas kilka dni ale dzielnie przetrwali wszyscy

                  Meldujcie się Dziewczyny.
                  Jakie plany Sylwestrowe?


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Bardzo dużo prezentów,

                    mało w życiu zakrętów,

                    Dużo bąbelków w szampanie,

                    Kogoś kto zrobi śniadanie,

                    a na każdym kroku,

                    szczęścia w Nowym Roku!

                    U nas sylwester na białej sali w piżamie i kapciuchach przed telewizorem. A u Was?? Jak dojdziecie do siebie to piszcie co u Was bo pusto i smutno się tu u Nas zrobiło. Udanego wieczoru

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Dziewczyny NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!

                      u nas Sylwester spędzony również w domciu ale w miłym towarzystwie,fajnie było a jeszcze fajniej że mnie głowa dziś nic a nic nie boli choć drineczki były
                      Julka nie doczekała do północy,padła przed 23 ale obudziła się na fajerwerki
                      za to Natalia dzielnie nam towarzyszyła do 1.00 w nocy...
                      idziemy odpoczywać...

                      Miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Nowy rok nowe nadzieje przynajmniej u nas właśnie dostałam pismo z nfz że 12 marca jedziemy do sanatorium. Ale się cieszę.

                        Dzieciaki poszły dziś do przedszkola a ja wzięłam się za porządki bo przez to ostatnie lenistwo troszkę się tego nazbierało.
                        Po południu kawka u znajomej więc dzień szybko zleci. A co u Was?

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          hej

                          Justyna to super z tym sanatorium! A więc macie na co czekać,do marca już niedaleko

                          oj ja również za sprzątanie się wzięłam
                          niewiem jak u Was ale u mnie chyba więcej tego sprzątania jest PO świętach a nie przed...
                          na drugi rok będe mądrzejsza.....

                          a na drugi tydzień czeka nas prawdziwa "bombardacja" nowe schody już niedługo ale najpierw duzo pracy....najgorzej że weny nie mam na nowy korytarz,ech

                          Nie chce wprowadzać smutnej atmosfery ale zapewne słyszeliście o tej tragedii,ja wczoraj spać nie mogłam tylko myslałam o tych ludziach,ich rodzinach,pomysleć że poszli tylko na spacer,boże

                          piszcie dziewczyny

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Wszystkiego dobrego Kochane w tym Nowym Roku.
                            Miłości, zdrowia, pieniążków


                            Byliśmy na Sylwestra u znajomych. Bawiliśmy się rewelacyjnie. 4 pary+ dzieci.Każda z nas jakieś pyszności do jedzonka zrobiła, wcześniej się umówiłyśmy....tak więc przy pysznym jedzonku i dobrych drineczkach balowaliśmy do 4:30.
                            Dzieci przywitały z nami Nowy Rok. Były zimne ognie, masa fajerwerków, konfetti, trąbek itd. Miały radochę.
                            Nadia padła o 1:00, natomiast Ignaś o 3:00. Spał w dzień ale, że tyle wytrzyma to nawet ja nie sądziłam. Wszyscy się śmieli, że mały imprezowicz rośnie
                            Tańczył razem z nami. Dobrze, że był grzeczny

                            Żałuję, że nikt o aparacie nie pomyślał.Zrobiliśmy tylko kilka zdjęć telefonem...ale ciemne, rozmazane...szkoda
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej
                              u nas imprezowy rok się zapowiada zaczynając od 50-tki mojej mamy potem 2 wesel 30 rocznicy po ślubie moich rodziców i w listopadzie taty 50 lat pomijając już to że ja mam okrągłe urodziny też w tym roku. Mamy impreza będzie w lutym więc wybrałam się na lumpeks i nie wierząc w to do końca kupiłam sobie sukienkę z baskinką bo mi się taka marzyła a więc z zakupów zadowolona jestem.
                              Teraz powoli zastanawiam się nad strojami karnawałowymi dla dzieciaków u Majki jest pod koniec stycznia bal a Filip w lutym ale jakoś nie mam pomysłów na przebranie może coś doradzicie?

                              Kamila co do tej tragedii ale nie tylko tej każdej gdzie ginie człowiek przez kogoś po alkoholu to aż mnie krew zalewa a dostanie za to śmieszny wyrok. I co z tego że pójdzie do więzienia tam będzie ciepło przytulnie i jeść dostanie za darmo jak by dostał karę finansową do tego z 50 tyś do zapłaty za samą jazdę to prędzej by się zastanowił niż wsiadł za kółko. ogólnie jeśli chodzi o alkohol i wypadki to jestem pod tym kontem nastawiona okropnie bo ie toleruję pijaństwa i głupoty i uważam że alkoholizm to nie choroba tylko głupota w wsiadając zza kierownice po alkoholu widzom co robią i powinni mieć za to najgorszą karę najgorsze to to że cierpią niewinni ludzie a tym bydlakom zazwyczaj nic nie jest ach szkoda słów i nerwów, a państwo i tak ma wszystko w d...

                              Ale dość smutków doradźcie mi co kupić mamie na te urodziny myślimy z siostrą nad zbiórką funduszy wśród gości ale nie bardzo wiemy co kupić może coś podpowiecie
                              Spokojnego wieczoru

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Dziewczyny, co taka cisza po tym Nowym Roku???

                                Za nami miłe dni.
                                Długi weekend mąż cały z nami w domku spędził, więc się nacieszyliśmy tatusiem.
                                Sobotka w domku, rodzinnie. W niedzielę cały dzionek mieliśmy gości, męża kuzyn z żonką i córcią. Musiałam trochę jedzonka naszykować dodatkowo, serniczek. Bardzo miło było. W poniedziałek byliśmy na wieży widokowej i na fajnym, dużym placu zabaw. Dzieci zadowolone.
                                Wczoraj gdy m wrócił z pracy pojechaliśmy do znajomych.Tak więc tez bardzo mile spędzony wieczór.

                                Zaprowadziliśmy N. do szkoły na 12:00, później Ignaś wybiegał się z koleżanką po placu zabaw i jak wróciliśmy do domku, padł...chociaż generalnie już w ciągu dnia nie śpi.
                                Zmykam więc chyba z książeczką pod kocyk i wykorzystam tą chwilę dla siebie Poczytam

                                jogobella Ciężko tak doradzić, co na prezent, jak się nie zna osoby. Przynajmniej ja nie umiem.
                                Dobra wiadomość z tym sanatorium.
                                Co do strojów karnawałowych, ja nie mam problemu, bo mam tego mnóstwo

                                kamila U nas też remontowoJak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w ferie czyli od 20-go zaczynamy gruntowny remont remont łazienki.Korytarz rozjaśniamy, bo mamy zbyt ciemny. Potem w planach pokój dzieci.
                                Co do tych tragedii po alkoholu, mam podobne zdanie do Justyny
                                Dramat za dramatem ostatnio. Jakaś plaga

                                Pozdrawam Kochane!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X