Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Sylwia a ten refluks czymś innym też się objawia?
    bo nie mam ani zgagi ani bóli żołądka ani nic w tym stylu. tylko te ciągłe infekcje gardła. no i ostatnio raz w miesiącu potworne migreny przez 2-3 dnia a potem się uspokajają. W tym tyg wybiorę się do lekarza to podpytam od czego to może być.

    Właśnie oglądam film na tvn i te reklamy mnie chyba dobiją

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Dzień Dobry!

      Już o 6:00 musiałam zasiąść do komputera, żeby zarejestrować dzieci do przychodni na dzieci zdrowe- Nadię na szczepienie, Ignasia na bilans, bo jeszcze nie byliśmy.
      W piątek dzwoniłam, to pani mnie nie zarejestrowała, twierdząc, że limit na telefoniczną rejestrację do końca roku wyczerpany na dzieci zdrowe i kazała przez internet się zarejestrować. Paranoja, te ich limity itd. Udało się zarejestrować na 16-tego.
      Wyprawiłam męża z Nadią do pracy i szkoły....i położyłam się jeszcze, bo Ignasio spał do 8:00. Tak więc włączyłam sobie Miasto Kości.

      jogobella Ja nie oglądam filmów w tv, bo szału dostałabym przez te reklamy.
      Co do refluksu...to raczej czułabyś dolegliwości ze strony żołądka. Ja nie mam zgagi ale dużo rzeczy mi się odbija kwaśno i mam taką ciężkość na żołądku.
      Od kiedy staram się nie jeść smażonego, ciężkiego jedzonka, nie jeść wieczorem to jest ok.
      Żadnych ciepłych herbatek wieczorem, tylko woda. To zmiana sposobu myślenia o odżywianiu.
      O dziwo wczoraj po dewolaju i frytkach nic mi nie było

      Miłego!


      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej

        Sylwia przywołuje to jestem

        a tak na serio to sorki dziewczyny że nie pisałam ale co Wam będe pisać o kłopotach a ja już tak mam,jak wpadam w deprechę to się zamykam w sobie co oczywiście nie jest dobre


        Justyna zdrowia i uciekaj do lekarza,jeszcze jak mówisz masz bóle migrenowe...
        co do świąt to my podobnie jak u Was-troszkę w domu,potem do mamy i obowiązkowo do mojej babci i w tym roku chyba pojedziemy tez tam na wigilię,
        U mnie w domu rodzinnym zawsze była i do tej pory jest żywa choinka,sama się zastanawiam nad taką
        i jeszcze co do mikołajek to Julka dostanie w szkole ale do domu też "zapraszamy" co roku mikołaja i prezenty muszą być,będzie nieźle zaskoczona bo gdy sama pisała list co mi się potem przyznała ze łzami w oczach "mamo,zapomniałam o najważnieszym-laptopie!" a własnie dzis kurier dostarczył
        a Natalka dostanie ja to nazywam-pedagogiczny zakup,łózeczko-kołyskę z lalą bo mamy teraz cyrk z wieczornym spaniem
        co wieczór gdy tylko wie że ma iść spać wpada w histerie że ją gardło boli na co daliśmy sie nabrać-dałam jej nawet leki ale na drugi dzień nic,i zauważyliśmy że mówi tak jak ma iść spać,to trwa już chyba z tydzień i nawet wczoraj do mojej mamy powiedziała że ona nie pójdzie spać bo ją gardło będzie boleć,
        też się zastanawiam czy nie zrezygnować z popołudniowych drzemek ale znowu przyjdzie 17.00 i bedzie masakra...

        Sylwia współczuje takiej formy rejestrowania,napisz jak tam po bilansie Ignasia

        miłego popołudnia

        Skomentuj


          Odp: Termin

          Witajcie

          Kamila jak masz kłopoty to pisz my chętnie wysłuchamy a Tobie może ulży może czasem coś doradzimy .

          U nas od wtorku jakoś wszystkich zaczęło rozkładać Majka tak brzydko zaczęła kaszleć i sarkać że poleciałam do lekarza, zrobiliśmy wymaz z noska i dostaliśmy leki na przetrzymanie żeby dobrze dobrać lek do tego co wyjdzie ale dziś już jest dobrze. opanowaliśmy ropę z noska więc najgorsze za nami. Kupiłam nowy nebulizator z przystawką do płukania zatok i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona działa rewelacyjnie http://allegro.pl/nebulizator-do-czy...758387030.html
          A żeby było weselej Filip po akademii w przedszkolu z okazji dnia górnika przyszedł zachrypnięty co oznacza problemy z krtanią. No i się nie pomyliłam w środę nad ranem było już szczekanie. więc znowu do lekarza. Lekarka mówi że to wirusowe zarówno u jednego jak i drugiego. Na szczęście dziś już jest dobrze i jutro wybieramy się, do przedszkola żeby spotkać specjalnego gościa
          Dziś wymyśliłam z siostrą że w ramach prezentów pod choinkę zrobimy zrzutę całą rodziną( wszyscy co będą na wigilii) i poskładamy się dla każdego na jeden konkretny prezent siostrze myślałam kupić bilet na kabaret bo zawsze taki chciała, mamie i babci jakiś bilet na masaż, "chłopakom" jakiś bilet wstępu na mecz lub box tak żeby to było coś, osobistego a zarazem coś co każdy by chciał a zazwyczaj szkoda mu na to pieniążków. dzieciakom zamówiłam aparaty cyfrowe z fisher prica http://allegro.pl/cyfrowy-aparat-fot...757434532.html

          a co tam u Was??

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej kochane!

            U nas ciąg dalszy ''piździawy'',wieje, sypie śniegiem, koszmar...
            Siedzimy w domciu. Ignaś pokasłuje, Nadii od wtorku nie puściłam do szkoły, bo jakieś stany podgorączkowe, sama nie wiem, o co chodzi, przedwczoraj nie miała temp., wczoraj miała rano 37,3, dzisiaj nie ma.

            Tydzień odwiedzin u mnie, w poniedziałek jedna koleżanka, we wtorek druga, w środę były u mnie siostrzyczki obie, miło spędzony dzionek, wieczorem winka trochę popiłyśmy. Nawet moja rwa kulszowa tak mnie nie bolała ( bo coś mi ostatnio weszło w pośladek i promieniuje do nogi).
            W poniedziałek Nadia miała Mikołajki w szkole. Dzisiaj dzieci znalazły prezenciki w wyczyszczonych wczoraj bucikach więc szalały cały ranek

            Teraz zbudowaliśmy dom z lego i bawimy się.

            Dziewczyny, macie jakieś pomysły...Ignaś ciągle Nadię bije, szarpie, już nawet gryzie. Ręce mi opadają.

            Na obiadek dzisiaj rybka, frytki i surówka więc szybko.
            Idę kawusię sobie zrobić.

            kamilaPisz...pisz...może Ci ulży jak się z nami podzielisz.

            jogobella Dobrze, że ze zdrówkiem lepiej. Daj znać, jak po wizycie św. Mikołaja w przedszkolu

            Miłego dnia!


            Skomentuj


              Odp: Termin

              Sylwia podejrzewam że u Nadii to jakiś wirus. Podajesz jej coś?? Jeśli nie to spróbuj ostilokocinum w granulkach 1 ampułkę wieczorem i jedną rano tak przez 3 dni nie przejmuj się że tam pisze od 6 lat mi lekarka to kazała podawać Filipowi i 2 dni i było już ok. to są leki ziołowe i nie zaszkodzą a jeśli temp. dalej jej będzie tak skakać to i tak w pon byś musiała do lekarza iść bo to troszkę długo.

              Odebrałam wymaz Majki z nosa lekarka mówi że jest tam bakteria na którą była szczepiona więc na wiosnę musimy rozważyć ponowne szczepienie ale alergolog ma się jeszcze w tej sprawie wypowiedzieć.

              U nas wieje przeokropnie wszystko na placu lata buuu

              Wczoraj dostałam telefon zmarła prababcia m u której byliśmy niespełna miesiąc temu na 90 urodzinach jutro na 8 rano pogrzeb.

              Dzieciaki jeszcze w przedszkolu zobaczymy jak tam wrażenia po Mikołaju jak wrócą
              Idę wypić szybką kawę i naszykować rybkę na obiadek i trzeba po nich zaraz jechać miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Hej Kochane!

                U nas białooooo, żeby tylko tak nie wiało...ale i tak jest lepiej.
                Dzieci kolorują, ja zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu.

                Nadia ok, nic jej nie podawałam oprócz jednej rutinoscorbin dziennie i psikałam do gardełka.

                Dzisiaj idę wieczorem do koleżanki na urodzinki. Będzie babska impreza
                Jutro mamy jechać do znajomych. Koleżanka zaczęła się bawić w fotografa i planuje zrobić swoim i naszym dzieciom sesję mikołajkową. Zobaczymy co z tego wyjdzie

                jogobella Współczuję tego pogrzebu.Nic przyjemnego. Jak dzieci po Mikołajkach?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej
                  Dzieciaki po Mikołajkach zadowolone Majka mówiła był kokołaj i dał jej prezent zadowolona tak że wypuścić z rąk prezentu nie chciała. Filip też uradowany opowiadał że był Mikołaj że dał mu prezent był ubrany na czerwono biało i miał maskę.
                  Powiem Wam że jestem strasznie zaskoczona że z Filipa taki mądry chłopczyk. Kiedy siostra z nim została w sobotę powiedział jej że dostał od św.Mikołaja czekoladę ale on nie może jej jeść bo będzie chory. A kiedy ostatnio Majka zwędziła mi kawałek sera żółtego i mu zaniosła to powiedział ja nie mogę jeść sera i przyniósł mi go. Ale jestem z niego dumna że jest taki mądry. I mimo tego że bardzo by chciał odmawia.
                  U nas zimno i pada aż się nie chce wychodzić a dziś jeszcze muszę po przedszkolu jechać z Filipem do dentysty. Oj chciała bym żeby przyszedł w końcu ten śnieg i mróz przynajmniej przyjemniej by się na dworze zrobiło.

                  Latałam dziś chwilę po sklepach i kupiłam dzieciakom styropianowe bombki i trochę ozdób mam nadzieję że lada dzień stworzymy piękne bombki żeby móc je potem powiesić na choince. A wy robicie jakieś ozdoby z dzieciakami??

                  Sylwia i jak tam sesja pochwal się
                  Miłego dnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Dziewczyny, zdjęcia sama obrabiam, ale kilka mogę pokazać bo właśnie nad tym siedzę

                    https://plus.google.com/photos/11548...LXDztuCsviEpgE


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      śliczne te zdjęcia jak będziesz mieć wszystkie daj znać i wklejaj aż mi narobiłaś ochoty na sesję mikołajkową

                      W jakim programie obrabiasz zdjęcia?
                      Last edited by jogobella198; 10-12-2013, 08:52.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Hej!

                        Nadia już po szkole. Szykujemy obiadek.Potem zawozimy ją na taniec, a ja z Ignasiem idziemy sobie butki kupić.

                        Co u Was?

                        jogobella Dzięki Te zdjęcia obrabiałam w Picasie. Jednak niestety biały ciągle jakiś taki szary mi wychodzi.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          a ja kupiłam dziś żywą choinkę, przed chwilą wróciliśmy z przedszkola więc trochę odetchniemy i bierzemy się za robienie bombek Filip już od rana nie może się doczekać.
                          A mnie zaczyna głowa boleć więc ciężkie popołudnie się szykuje

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Hej Kochane!

                            Jak tam przygotowania do Świąt? Prezenty gotowe?

                            Ja ostatnio dużo czasu spędzam z koleżanką z bloku. Nasze dzieci młodsze są w jednym wieku, jak nie u nas, to u nich gościmy sięDzieci się fajnie razem bawią...zawsze to weselej niż takie siedzenie samemu w domku.

                            Ostatnio byłyśmy też wieczorem razem na babskich zakupach Zeszło nam kilka godzinek...ale wróciłam z nowymi kozaczkami
                            Ignasiowi też butki kupiłam fajne, bo chodził w takich jesiennych za kostkę, troszkę tylko ocieplonych.

                            Co do prezentów-Ignasiowi zamówiłam kolejkę http://allegro.pl/show_item.php?item=3787356286.
                            Dla Nadii jednak stwierdziliśmy, że kupimy tablet edukacyjny, trochę się nam teściowa dołoży i moja mama http://allegro.pl/tablet-overmax-edu...783230151.html
                            Trochę więcej wydamy ale będzie miała coś co posłuży na lata.
                            Mężowi jakiś ładny skórzany pasek myślałam.
                            Dla rodziców i teściowej myślę wywołać po 3 zdjęcia z tej mikołajkowej sesji i dać w takich ikeowskich potrójnych ramkach.

                            Piszcie Dziewczyny co u Was.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej dziewczyny.

                              Troche czasu sie nie odzywalam..wybaczcie...tyle sie dzieje. Byla moja mama...we wtorek juz wrocila i tak pusto...smutno. Przyzwyczailam sie do jej obecnosci... obiadkow...zabaw z dzieciakami...a tu znow jestem sama. Oli mi sie pochorowal...zapalenie oskrzeli wiec tydzien szkoly ominal... Musze sie Wam pochwalic.... taka jestem z niego dumna... zostal mianowany na najlepszego ucznia w swojej klasie... Oni tu maja cotygodniowe apele z nagrodami za najlepsze postepy...czytanie... itp. fajne...i mobilizujace dzieciaki. niestety martwi mnie ze nadal wychodza w porze lunchu na dwor bez kurtek...i moj Oli polegl z chorobskiem.

                              Sylwia...fajna ta kolejka tez o takiej myslalam dla Natanka...choc z niego maly czytelnik...zaniemowilam, ze moje dziecie zna juz tyle literek... tylko nadal sika w pieluchy... nawet mama nic nie pomogla...ehh. Wczoraj byla u nas pielegniarka zwazyc go i obejrzec... wazy 20kg smoczysko ale ma i 105cm. wiec poza siatka centlowa ale w proporcjonalnej normie.

                              Co do Swiat...jakos nie czuje ze sie zblizaja. za 10dni Wigilia a my w rozsypce. Jedyne co mam to pierniczki upieczone...jeszcze babcia piekla z chlopcami... Nie mamy choinki...ozdob... jakos nie mam weny. Prawdopodobnie wpadna do nas znajomi z synkiem 4latka i jeszcze jedni z mala Emcia... jakas deprecha mnie lapie... Ty Swieta to zakupy...zakupy i zakupy... a mnie nawet nie chce sie po nich chodzic... Bez rodziny...z dala od domu... jakos dziwnie... smutno.

                              Musze wziasc sie w garsc chyba... jutro zabieram sie za porzadki...choc ja to raczej na bierzaco wszystko mam wysprzatane. Daniel ma w niedziele wolne, wiec pewnie beda zakupy... Oli wraca w poniedzialek do szkoly, wiec tez bedzie latwiej polatac po sklepach, bo ten tydzien bylam uziemiona..

                              Uciekam zrobic obiadek dla Dana i wieczorkiem zmykam na babski wieczor... Milego Wieczorku
                              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                hej dziewczyny.

                                Troche czasu sie nie odzywalam..wybaczcie...tyle sie dzieje. Byla moja mama...we wtorek juz wrocila i tak pusto...smutno. Przyzwyczailam sie do jej obecnosci... obiadkow...zabaw z dzieciakami...a tu znow jestem sama. Oli mi sie pochorowal...zapalenie oskrzeli wiec tydzien szkoly ominal... Musze sie Wam pochwalic.... taka jestem z niego dumna... zostal mianowany na najlepszego ucznia w swojej klasie... Oni tu maja cotygodniowe apele z nagrodami za najlepsze postepy...czytanie... itp. fajne...i mobilizujace dzieciaki. niestety martwi mnie ze nadal wychodza w porze lunchu na dwor bez kurtek...i moj Oli polegl z chorobskiem.

                                Sylwia...fajna ta kolejka tez o takiej myslalam dla Natanka...choc z niego maly czytelnik...zaniemowilam, ze moje dziecie zna juz tyle literek... tylko nadal sika w pieluchy... nawet mama nic nie pomogla...ehh. Wczoraj byla u nas pielegniarka zwazyc go i obejrzec... wazy 20kg smoczysko ale ma i 105cm. wiec poza siatka centlowa ale w proporcjonalnej normie.

                                Co do Swiat...jakos nie czuje ze sie zblizaja. za 10dni Wigilia a my w rozsypce. Jedyne co mam to pierniczki upieczone...jeszcze babcia piekla z chlopcami... Nie mamy choinki...ozdob... jakos nie mam weny. Prawdopodobnie wpadna do nas znajomi z synkiem 4latka i jeszcze jedni z mala Emcia... jakas deprecha mnie lapie... Tu Swieta to zakupy...zakupy i zakupy... a mnie nawet nie chce sie po nich chodzic... Bez rodziny...z dala od domu... jakos dziwnie... smutno.

                                Musze wziasc sie w garsc chyba... jutro zabieram sie za porzadki...choc ja to raczej na bierzaco wszystko mam wysprzatane. Daniel ma w niedziele wolne, wiec pewnie beda zakupy... Oli wraca w poniedzialek do szkoly, wiec tez bedzie latwiej polatac po sklepach, bo ten tydzien bylam uziemiona..

                                Uciekam zrobic obiadek dla Dana i wieczorkiem zmykam na babski wieczor... Milego Wieczorku
                                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X