Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Ja wczoraj miałam dzień porządków tak mnie naszło że rozmroziłam zamrażarkę wyprałam pierwsza partie ciuszków ogarnęłam domek i tak cały dzień coś robiłam, a dziś to już gorzej bo od samego rana mam potwornie palącą zgagę i kłuje mnie coś podbrzusze więc dziś chyba przeleżę cały dzień
    Po południu mam jechać obejrzeć pieska, ale nie wiem co z tego będzie bo to 1,5 godziny drogi i niewiem czy się nadaje na taką podróż dziś.
    czekamy na wieści co ci lekarz powiedział na usg
    Miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      No hej!

      Jestem po USG dopplerowskim.Płeć potwierdzona na 100% chłopczyk. Serduszko, wszystkie inne narządy- w normie, badanie i przepływ żył ok, tylko miedniczki nerkowe są na granicy normy, a właściwie nieco powiększone, zwą to ''pielektazją miedniczki nerkowej".
      Mam zrobić jeszcze jedno USG kontrolne za ok 3 tyg.Większość przypadków samoistnie ustępuje zaraz po urodzeniu, więc mam głęboką nadzieję, że u nas też tak będzie i nie będzie problemu z tymi nereczkami
      Zmartwiłam się, wiadomo...człowiek chce usłyszeć, że jest wszystko ok

      Mały waży już przeszło 2,5 kg.
      Termin wobec tego mi się przesunął z 27.08 na 18.08.

      Buźka.


      Skomentuj


        Odp: Termin

        Kochan dobrze że wszystko ok z małym a o te nerki się nie martw napewno będzie dobrze

        A my byliśmy po pieska i wróciliśmy z nią, teraz zastanawiamy się nad imieniem ale chyba Luna będzie. Myślałam żeby miał tak na imię jak poprzedni piesek ale przecież to nie to samo i nikt ani nic jej nie zastąpi dlatego zdecydowali my że ten piesek będzie się inaczej nazywał.A Filip zachwycony ile szczęścia może dać takiemu dziecku takie stworzonko, ale teraz długa droga wychowania przed nami zobaczymy jak nam pójdzie. Jak porobię zdjęcia napewno wkleję ale już nie dziś bo jestem padnięta
        Miłej nocy

        Skomentuj


          Odp: Termin

          To fajnie, że masz pieska.

          My zaraz wyjeżdżamy, odezwę się po powrocie, bo u moich rodziców nie mam dostępu do neta, tylko przez komórkę.

          Buźka.


          Skomentuj


            Odp: Termin

            miłego wypoczynku

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Hej!

              Trzymasz się jeszcze???
              Ja jeszcze na tydzień postanowiłam zostać u teściowej.
              W razie czego tutaj jest bardzo dobra porodówka, więc będę rodzić tutaj

              Jak się czujesz?
              U mnie ok. Tylko w nocy spać nie mogę, malutko śpię. W ciągu dnia jak się położę to i tak nie zasnę. Starałam się więcej wypoczywać u rodziców. Nadusią zawsze ktoś się zajął, więc miałam lżej.
              Ostatnio tylko brzuch mnie bolał tak w dole, tak jakby mnie ciągnęło ku dołowi...

              Napisz co u Ciebie.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                witaj
                A my mieli trochę nieciekawie bo Filip dostał zapalenia jamy ustnej od zębów co mu wychodzą, 3 dni wycięte z życia najpierw gorączka 39 stopni prawie potem 3 dni nic nie jadł tylko pił. Jednym słowem masakra na 5 minut od niego nie mogłam odejść więc w domku masakra się zrobiła ale już powoli doprowadziłam domek do porządku. No ale oczywiście dalej stoję w miejscu z rzeczami dla malej ciuszki dalej nie poprasowane a torba nie spakowana, ale raczej już wszystko mam chyba kupione więc to najważniejsze.
                A moje samopoczucie hmmmmm raczej dobre choć już strasznie zmęczona się szybko robię w nocy też się często budzę i nie umiem sobie miejsca znaleźć. Wszystko co robię coraz większą trudność mi sprawia i zaczyna kręgosłup dawać o sobie znać. Ale jutro idę do lekarza więc dowiemy się czy coś tam już się zaczyna ruszać czy nie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  A ja po wizycie u lekarza mała rośnie jak na drożdżach ma już............3300 normalnie aż się boje ile będzie mieć jak będę rodzić wkońcu to jeszcze jakieś 3 tyg choć na usg data wyszła na 11 sierpnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Właśnie chciałam zapytać, jak tam wizyta...
                    Ojjj, to spora już dziewczynka! Naprawdę! Nadia jak się urodziła miała 3450, w 38 tc. a Filip ile ważył?
                    Co do imienia, to już jesteś przekonana w 100%?Maja?

                    Biedny Filip z tymi ząbkami...

                    U nas deszczowo. Byłam z Nadią na krótkim spacerze, a teraz teściowa się nią zajmuje, poszły na zakupy itd. Ja odpoczywam w domku
                    Zaopatrzyłam się w 2 nowe książki Czytam. Jak się mały urodzi, to już nie będzie czasu na czytanie pewnie...

                    Też Ci mała się tak mocno przeciąga w brzuchu???


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Oj mała przeciąga się strasznie a że jest duża to jest to uczucie jakby mi brzuch miało zaraz rozerwać.
                      Filip jak się urodził miał 3360g choć mówili że będzie miał ok 3800
                      A chyba jednak zostanie Majka bo nic mi innego zarazie nie wpada w ucho
                      U nas też brzydko pochmurno i deszczowo aż sie nic niechce

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Fajny dzionek za nami. Byłyśmy z teściową w ogródkach na ryneczku, napiłyśmy się dobrej kawki, Nadia szalała przy fontannie, cała mokra była.
                        Byłyśmy na zakupach, kupiłam sobie bluzeczkę i perfum
                        Teraz odpoczywam, a Nadusia z babcią na rowerku.
                        Dobrze, jak to ktoś inny czasami zajmie się dzieckiem

                        To widzę, nie tylko mi się mały tak przeciąga. Znowu dzisiaj mnie tak w dole brzucha kłuło.
                        Mała ułożona już główką do dołu? U nas tak...już gotowy do wyjścia
                        Co do imion, to ja ciągle nie wiem. Igor, Aleksy....?


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Tak mała jest już ułożona główką do wyjścia

                          Oj mi też by się przydał ktoś tak na parę godzin dziennie do pomocy szczególnie teraz bo ciągle chodzę zmęczona i ostatnio rozdrażniona

                          A powiedz mi jak tam z ciuszkami ja teraz na dniach będę robić paczki bo już dziś posegregowałam je rozmiarami więc daj znać czy potrzebujesz coś

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Co do ciuszków, to bardzo dużo kupiłam będąc u mojej mamy. Mama też miała sporo kupione, więc mąż zabrał teraz do Gdańska pełen worek ciuszków dla maluszka
                            W sumie mam wszystko. Może jakiś dresik by się jeszcze przydał i czapeczka jakaś granatowa, bo mam same jasne...Jakbyś zrobiła zdjęcia, to wstaw.

                            Ty coś potrzebujesz?


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              ja chyba na razie też wszystko mam ale jakbyś miał jakiś fajny dresik 62-68 to możemy się wymienić ewentualnie chciałabym takie ala bolerko ale bez rękawków takie futrzane ( nie wiem czy wiesz o co mi chodzi?) no ewentualnie jakieś bolerka, co do czapeczek to popatrzę i dam ci znać a butki masz dla małego?? ja mam takie fajne jedne a dla małej jakbyś miała to też chętnie zobaczę

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Jak będę w domciu, to przejrzę jeszcze te ciuszki które mam. Porobię zdjęcia i sobie zobaczysz.Dresik napewno jakiś mam. Butki mam dla małego.

                                Dzisiaj prawie cały dzień przeleżałam. Teściowa zmierzyła mi rano ciśnienie, było ok 130/75 ale puls miałam 143!!!! Czułam straszne kołatania serca. Masakra jakaś. Teściowa się przestraszyła i zadzwoniła do znajomego ginekologa. Kazał mi zrobić badanie TSH z krwi. Sugeruje, że może to być coś z tarczycą

                                Jutro idę tutaj prywatnie i zrobię to badanie.
                                Jestem wkur.....bo dziwię się, że chociaż ostatnio miałam też wyższy puls, coprawda nie aż taki, moja lekarka to zbagatelizowała
                                Wiadomo jaka tarczyca jest ważna w ciąży....ehhh....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X