Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Hej Kochane!

    Jakie ładne słoneczko u nas...aż szkoda że nie wychodzimy jeszcze
    Ja przy kawce. Ignaś buduje z klocków. Dzisiaj już noc lepiej wyglądała ale jeszcze kaszle. Na dzisiaj mamy jeszcze antybiotyk a jutro pójdę z nim do kontroli. Ten kaszel mi się nie podoba.
    Nadia w przedszkolu.Dzisiaj cała w skowronkach bo mają wycieczkę do EduParku. Wczoraj wykąpała się już o 18:30 i poszła szybciej spać bo nie mogła się doczekać dzisiejszego porankaWyciągnęła swoje oszczędności ze skarbonki i powiedziała że ze swoich pieniążków sobie zapłaci bilet
    Ojjj...był z niej wczoraj ubaw

    jogobellaWspaniała wiadomość z tymi pieniążkami. Przydadzą się

    itka O co chodzi z synem? Nie jestem w temacie.

    kamila Lena Co u Was?

    Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej a u nas znowu jakieś choróbsko bo Majka obudziła się z temp. 38.5 dostała czopek , ale teraz znowu ma temp. Na 16 idziemy do lekarza
      Sylwia fajnie że pogoda udana bo na wycieczkę Nadii to akurat.
      przez tą kolejną chorobę coraz poważniej myślę o zmianie klimatu dla dzieci muszę spytać dziś o to lekarkę jeśli to by miało naprawdę pomóc to nie będę się długo zastanawiać tylko już szukać ofert. Wiem że musi być to przynajmniej 3 tyg. najlepiej w maju i to nad morze. Oj będzie ciężko bo nie bardzo wiem z kim jechać wszyscy w około pracują a samej z 2 dzieci będzie ciężko jechać. Byle to dało choć cień nadziei że będzie lepiej.
      Jadę dziś zobaczyć za strojem czarownicy na to spotkanie w przyszłym tygodniu, bo jest u nas niedaleko wypożyczalnia stroi, jakby było nie drogo to może się skuszę na gotowy strój.
      Lena Kamila itka co u was?
      miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Termin

        cześc u nas pomalu się kręci zdrowi jesteśmy odpukać tylko w małżeństwie się sypie...coś ten mój chłop głupieje z wiekiem zamiast dojrzewać..mam go naprawdę dość
        Sylwia-Mateusz był w Schronisku dla Nieletnich zawalał szkołe itd mam nadzieję że teraz już wyjdzie na prostą
        Justyna-zdrówka dla Majeczki a nad morze chętnie bym z Tobą pojechała hi hi







        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej Kochane...

          CZytam co u Was sobie i przykro mi z powodu tych Waszych chorobsk.. My jestesmy zdrowi. Trzymam kciuki za Was i Wasze dzieciaczki.

          U nas leci powoli,Daniel wlasnie usypia maluchy a ja mam chwilke. Troche sie miedzy nami nie uklada. Nie umiemy sie dogadac,wszystko w sobie nam przeszkadza,nawet o ton glosu potrafimy sie poklucic. Smutne to troche i jakiegos takiego dola lapie. Myslalam,ze bedzie inaczej ale chyba rozlaka nas podzielila.

          Itka...Nie martw sie,wiem o czym mowisz. Skarb z mojego faceta,ale wkurza mnie ,ze jak malego dzieciaka trzeba wszystkiego uczyc i prosic. ehhh faceci. Przykro mi z powodu Matiego,ale zobaczysz bedzie dobrze.

          Sylwia... pewnie maly dojdzie szybko do siebie. Moj Natan to sie tak ze wszystkim rozbrykal,ze masakra.

          Jogobella... super z powodu zapomogi... fajny prezent i mile zaskoczenie. Co do wyjazdu,nawet sie nie zastanawiaj. My do morza tutaj mamy 30min a do portu 10min wolnym spacerkiem...

          Kamila co u Ciebie?? gdzie sie podziewasz??

          Uciekam i pozdrawiam z Exeter.
          [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej Kochane!

            Melduję się z rana.
            Oglądaliśmy z Ignasiem książeczki( jakoś nie lubi jak mu czytam ale oglądać lubi bardzo) szczególnie książeczki z kotkami Budowaliśmy z klocków. Chwilowo bawi się sam więc skrobię do Was i kawkę piję.
            U nas znowu słoneczko piękne świeci aż się prosi żeby wyjść.

            Wczoraj sobie wyskoczyłam na małe zakupy.Trochę kosmetyków potrzebowałam. Dla mnie nawet takie zwykłe zakupy to miła odskocznia.

            Dostaliśmy wczoraj z przedszkola umowę do przejrzenia i dyrektorka prosi żeby się zastanowić nad przyszłym rokiem i tym czy chcemy by Nadia kontynuowała zerówkę w przedszkolu.
            Generalnie jestem na tak. Minusem jedynym są pieniądze. Opłaty za czesne wzrosły.Na pytanie czy stawka żywieniowa będzie taka sama pani nie potrafiła jeszcze konkretnie odpowiedzieć.
            Trochę mnie zdenerwowało też to że okazało się iż nawet jeśli Nadia nie będzie chodziła do przedszkola w wakacje czesne musimy płacić.
            Stąd też moje pytanie- jak jest u Was z okresem wakacyjnym?

            itka Dobrze że syn na prostej.

            jogobella Samej z dwójką nad morze będzie Ci ciężko jechać. Obyś znalazła jakieś towarzystwo na tą podróż. Strój znalazłaś?

            Lena Żebyście się dogadali. Ta rozłąka zrobiła swoje. Trzeba trochę czasu żebyście się dotarli.Trzymaj się i nie dołuj. Będzie dobrze.
            Wrzuć trochę zdjęć z okolicy w której mieszkacie Fajnie że do morza macie tak bliziutko.

            kamila Gdzie jesteś?Melduj się.

            Wracam do synka. Miłego dnia!


            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej u nas dziś pochmurno.
              Byliśmy wczoraj u lekarza, na szczęście oskrzela czyste ale słychać już oddech oskrzelowy więc dostaliśmy antybiotyk. Po powrocie do domu Majka dostała 40 stopni gorączki, na szczęście rano miał już tylko 38,4 i poradziła sobie z nią bez leków.teraz nie ma temp. ale śpi mi na rękach bidulka. Dobrze że Filip w przedszkolu.
              Oj zachciało mi się placków więc dziś będą na obiad
              Lena itka oj z tymi chłopami naszymi to niestety czasem bywa różnie u nas jak się wali to staram się wyjechać na jeden dwa dni gdzieś wspólnie żeby odpocząć i naładować akumulatory
              Sylwia jak tam Nadia po wycieczce? A masz już zdjęcia z balu przebierańców?
              miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                hej,hej

                melduje się w końcu
                cały tydzień,dzień w dzień wyjazdy,się pochwalę że robimy małą zamiane tzn robimy sobie sypialnie w Julki pokoju a dziewczynki przeniesiemy do naszej-obecnej-sypialni
                i tak jeżdze (przynajmniej trenuję tą moją jazde ) oglądałam łózka,materace-ceny masakryczne więc zamawiamy z allegro
                no i kolory,robimy przemalowanie całego mieszkania
                troszkę miałam innych załatwień(typu zalałam klawiature )

                Poczytałam co u Was,Justyna współczuje że Majeczka znowu chora,jeszcze taka wysoka temperatura,ja sobie nawet nie wyobrażam,jakie dziecko musi być osłabione,zdrówka dla malutkiej

                Lena,super że Twoi chłopcy zdrowi,oby tak dalej i ja się zgodzę z Sylwią,jak będziesz miała okazje to wrzuć pare fotek
                Lena,nie martw się,napewno się dogadacie,choć przyznam szczerze że rozłąka powinna działać w odwrotną strone,

                Iza,bardzo się cieszę że syn jest już z Wami
                a jak Twoje prawko?na kiedy masz drugi termin?
                co do męza,hehe to się zgodze,faceci naprawde zamiast mądrzeć wraz z wiekiem to zachowują się jak nastolatki
                mam nadzieje że się pogodzicie życzę Ci tego

                Sylwia Ignasiek zdrowieje to super!
                Moja tez nie lubi jak się jej czyta,znaczy ona woli sama sobie czytać,tak usiądzie na dywanie i coś tam gada po swojemu
                a co do tego przedszkola,to nie wiem jak to jest ale bardzo to dziwne że będziesz płacić przez wakacje

                Ja się jeszcze pochwale że Natalka z dnia na dzień coraz więcej mówi,ostatnio do mojego woła "tatuś" no i m oczywiście pęka z dumy a do mnie to "ej,mamo"
                codzieennie spacerujemy,wczoraj była tak ciepło i pogodnie,muszę ich wymęczyć trochę bo Natalka chyba będzie kończyć ze spaniem w dzień-kurde,kończy się dobre...jak jest u Was?chętnie śpia w dzień?
                pozdrawiam i do napisania

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  hej u nas pięknie słoneczko świeci aż chce się żyć, tylko żal że wyjść nie możemy.
                  Majczka wczoraj cały dzień nie miała temp. tylko wieczorem ale już tylko 38,3 dziś na razie też nie ma zobaczymy co będzie wieczorem

                  Sylwia my wczoraj chyba pisały w tym samym czasie Co do stroju kupiłam sobie materiał i chcę żeby mama mi uszyła tiulową spódnicę i do tego czarna bluzka i gorset - kapelusz i miotłę już mam A i mam jedno pytanie a dlaczego nie chcesz puszczać Nadię przez wakacje do przedszkola? A zastanawiałaś się nad państwowym przedszkolem skoro to zerówka to muszą was przyjąć wszędzie a opłaty są dużo mniejsze ( tam płaci się tylko za wyżywienie dzieciaczków)

                  Lena również chętnie pooglądam zdjęcia.

                  Kamila czekamy na zdjęcia nowego mieszkanka Sama bym chętnie coś pozmieniała ale z moim mężem to ciężka sprawa, sama musiała bym pozmieniać i o jak go nie ma w domku
                  miłego popołudnia

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    U nas taka spokojna sobota. Jakieś zakupy gotowanie i sprzątanie. Zabawa z dziećmi i dzionek zleciał.

                    kamilaPochwal się jak już urządzisz tą sypialnię i pomalujecie ściany.
                    Natalka rozgarnięta bardzo. U nas żadnych nowych sukcesów. To co Ignaś mówił miesiąc temu to mówi i ani słówka więcej. Cóż...Mówimy do niego i czekamy aż on do nas przemówi
                    Co do spania to u nas standardowo- jedna drzemka ok.3 h.

                    jogobellaNie mam blisko przedszkola państwowego. Nie uśmiecha mi się autobusami w tych naszych gdańskich korkach...Nadii zawozić i odbierać. Zerówkę też nam przenoszą dwa osiedla dalej. Gdzie nawet nie mam bezpośredniego połączenia autobusowego tylko z przesiadką. Bez samochodu to nie wiem jak to logistycznie ogarnąć. Mąż zabiera auto do pracy. Ja jestem bez. Generalnie coraz częściej myślę żeby sobie jakieś małe kupić...ale kurde z jednej wypłaty ciężko...
                    Najchętniej to już bym ją dała do tej szkolnej zerówki.
                    To przedszkole do którego Nadia chodzi mam bliziutko. 5 min spacerkiem.Wszystko mi się tam podoba. Poza kasą...
                    Mam dylemat.
                    Co do wakacji. Chcę żeby miała wakacje. Dlatego jej nie chcę puszczać do przedszkola. Ot co. Planujemy jakiś urlop. Poza tym chcę jechać na wieś do mamy i do teściowej...więc mało będziemy w Gdańsku w wakacje. Poza tym dzieci z osiedla z którymi N. się dużo bawi też nie chodzą w wakacje.

                    Miłego wieczorka!

                    Moje Mordki
                    Attached Files
                    Last edited by jaka_ja; 03-03-2013, 13:44.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej

                      u nas dziś halny wieje
                      my po obiadku,dopijam kawkę a tu jeszcze teściowa przyniosła (co to się stało? ) torcika do kawy,ale się objadłam....
                      zaraz ruszamy po farby,
                      jak ładnie wyjdzie to Wam pokaże hehe
                      a tak serio to sypialnia bardzo mała,chyba 12 m,tylko łózko i szafa będzie
                      a dziewczynkom to narazie tylko przemalowanie,meble i łózka zmienimy za rok,tak żeby Natalia mogła już w normalnym łózku spać
                      no ale ciesze się bardzo na te zmiany

                      Ach,Sylwia jak ja Ci zazdroszcze tych 3 godzin,a jak w nocy?poprawił się jego sen?
                      co do przedszkola to tez uważam żeby dziecko jednak miało te wakacje,co innego gdy dwoje rodziców pracuje i po prostu musi dziecko zostawić pod czyjąś opieką
                      wakacje to wakacje,zabawa,szaleństwo do wieczora,wyjazdy....
                      no to czeka Cie trudna decyzja,

                      Justyna i jak Majeczka,przeszła jej ta temperatura?

                      miłej niedzieli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        oj,dopiero teraz zauważyłam te "mordki" hehe
                        ale jakie sliczne!
                        Ignaś jaki dorosły,wygląda na starszego
                        a Nadia też się zmienia,urocza
                        też wrzuce jakieś zdjęcia,tylko musze zgrać z aparatu

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Sylwia-to nie fair że musisz płacić!!młody jest zapisany na wakacje bo nie dostanę dwóch m-cy urlopu ale zapłacę tylko za te dni w których będzie.tak jest również podczas całego roku ostatnio chorował długo i za przedszkole zapłaciłam tylko41zł-za dni w których uczęszczał
                          może lepiej by było gdybyś zapisała Nadię do publicznego przedszkola??hmm,teraz jest mus i 5latki muszą przyjmować
                          czytałam że skarby zdrowe-to najważniejsze,a ich fotki powalające
                          Kamila-powodzenia w remoncie czekamy na efekty







                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            U nas cd.lenistwa weekendowego.
                            Teraz nam się ciacha zachciało więc zaszyjemy się w kuchni i coś zrobimy...

                            jogobella Pytałaś o zdjęcia z balu przebierańców. Tak. Mam na płycie i 4 wywołane. Jak zgram to coś wrzucę.

                            itka Nie mam w pobliżu przedszkola państwowego.Niestety więc odpada.

                            kamila Odpukać...Ignaś bardzo się poprawił ze spaniem w nocy. Zasypia ok 20:30 w swoim łóżeczku i śpi do ok 6:30-7:00. Czasami jest pobudka albo dwie ale takie że dam mu smoczka i śpi dalej a czasami już noc przespana....ale i tak baaaaardzo duża poprawa. Tak więc się cieszę ogromnie.

                            Miłej niedzieli.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej my również leniuchujemy cały dzień, zrobiłam tylko obiadek a ciasto mam z wczoraj bo mnie naszło ostatnio na pieczenie i wymyślam strasznie

                              Majeczka od wczoraj nie ma temp. ale dziś jakoś strasznie zmierzła jest, nie wiem czemu.

                              Myślałyście już o powrocie do pracy?Oj ja bym bardzo chciała niestety przez tą chorobę Majki nie mam możliwości.Marzy mi się własna ale mała firma jakaś ale niestety na razie nie mam co myśleć bo co snuję plany to Majka zaś chora a jednak na swoim to trzeba troszkę pracy i poświęcenia a w obecnej sytuacji to niemożliwe
                              Sylwia Nadia jak zawsze urocz a Ignaś po twarzy bardzo się zmienił
                              Lena a co u was?
                              Spokojnego wieczoru
                              P.S oglądacie te wszystkie programy rozrywkowe typu tylko tańcz czy X-Faktor? Ja przyznam szczerze że tak i nawet je lubię

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Hej!

                                U nas piękne słoneczko i planujemy spacerek.
                                Mam nadzieję że Ignasiowi nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie...

                                jogobella Ignaś dużo się nie zmienił. Te włoski krótkie sprawiają takie wrażenie że buźka inna.
                                Co do pracy...mam być szczera- mi się nie spieszy...Jak pomyślę o tym że moje dzieci gdzieś po żłobkach...świetlicach tyle godzin...że je odbieram i wracam ok.17:30-18:00 do domu i z jęzorem na wierzchu sprzątam i piorę i prasuję i gotuję i nie mam dla nich czasu ...Oczywiście jak nas sytuacja finansowa zmusi to wrócę. Za niektórymi aspektami pracy tęsknię nie ukrywam.
                                Wychowawczy w każdym razie mam do kwietnia 2015...a co będzie to zobaczymy.

                                Co do tych programów. W ten sezon jeszcze się nie wciągnęłam...ale lubiłam.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X