Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    jestem
    wspolczuję Wam choróbek
    Kamila-zakonczylam jazdy jutro bede znać termin egzaminu,a dla Ciebie gratulacje
    lece sie dalej ogarniac bo wszedzie jeszcze cos czeka na schowanie







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hej Kochane!

      Co tak pusto? Wszystkie sprzątają? Ja zrobiłam sobie małą przerwę na kawę...i pierniczki. Wcinamy z Nadią.Ona koloruje swoje MonsteryPotem czeka mnie sterta prasowania i szafki kuchenne do wyczyszczenia ale dzięki Bogu tylko z wierzchu bo środek jakiś czas temu sprzątałam i mam spokój.

      Wczoraj byłam u lekarza z tym moim bolącym gardłem. Gardło nie jest zaczerwienione wręcz blade jak to lekarz określił. Uważa że to coś o podłożu alergicznym. Dostałam Zyrtec na noc i Budherin do nosa. Po dwóch tygodniach do kontroli jeśli nie pomoże skierowanie do laryngologa a potem do alergologa...Ciekawam co we mnie siedzi...
      Ostatnio strasznie też boli mnie kręgosłup i muszę jakieś badania zrobić. Chwilę dłużej postoję i już się środkowy odcinek odzywa...
      Sypię się.

      Dziewczyny czy Wy umiecie sprzątać w rękawiczkach?
      Ja nie umiem i mam strsznie dłonie poniszczone. Mąż na mnie krzyczy że mam rękawice zakładać a nie tylko grzebię w tych detergentach i wodzie...

      Macie jakiś sprawdzony krem? Mi jedynie pomaga koncentrat z Neutrogeny...ale i to ostatnio coś nie zdaje egzaminu. Łapki jak suche tak suche.

      Jutro do fryzjera się umówiłam a wieczorkiem pakowanie mnie czeka...

      jogobellaWspółczuję. Znowu Majka chora. Oby do Świąt wydobrzała.

      Piszcie co u Was.
      Last edited by jaka_ja; 21-12-2012, 13:28.


      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej
        macie jakiś przepis na piernik świąteczny tylko taki babkowy w smaku chciałam zrobić w tym roku i szukam propozycji.
        A jak tam wszystkie prezenty kupione? U mnie tak. Majce kupiłam układankę motoryczną a Filipowi puzzle i mega kolorowankę z naklejkami z dinozaurami które uwielbia. U nas raczej skromne prezenty bo cienko z kasą szczególnie że ostatnio po 400 zl na leki wydaj,ę a do tego prywatne wizyty u lekarza i dodatkowe badania, ale miejmy nadzieję że to da jakiś efekt

        co do sprzątania ja też nie stosuję rękawiczek

        ja jutro jadę na ostatnie zakupy do lodówki i może jakieś ciasto i śledziki zrobię sama nie wiem jakoś się nie umiem ogarnąć chyba wszystko pójdzie spontanicznie czyli jak dzieci dadzą coś zrobić

        uciekam bo kawa się kończy
        miłego dnia i wypatruję od was ciekawego przepisu

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          ja tak na szybko,bo kupe roboty,u Was pewnie też....

          Justynka ja nie pomogę,robie zawsze sprawdzone-od kogos przepisy,do pieczenia to nie mam jakiegoś specjalnego talentu
          zdrówka dla Majeczki
          no ja w tym roku podobnie jak u Ciebie,z tym że u mnie to związane z kasą (też mi się zachciało na święta prawko robić )
          ale prezenty i tak muszą być,dziewczynkom kupiliśmy wypasione zabawki-Natalii wózek głęboki a Julce lalke-głowe do czesania i taki zestaw w walizce (szczotki,wałki,gumki,spinki,suszarka) ostatnio to tylko woła "mamo chodz zrobie ci fryzure" a jak moje włosy wtedy cierpią nie musze mówić

          Sylwia to zdrówka tym razem dla Ciebie
          oj tego bólu w kręgosłupie to współczuje,ja mam odwrotnie-jak długo się pochylam np szoruje wanne i wstane za szybko,oj nieciekawie wtedy jest
          rękawiczek używam tylko w łazience ale mam koleżanke która myje naczynia w rękawiczkach
          ja do fryzjera dopiero jutro,ale dobrze ze się wogóle załapałam,robie spowrotem grzywke

          Iza,daj znać kiedy masz egzamin,będe trzymać mocno kciuki,ja mam 9 stycznia.........

          Lena,jak u Was ,wszystko dobrze?

          Kochane już nie będe chyba zaglądać także już dziś chciałam Wam złożyć serdecznę życzenia na nadchodzące Święta,spędzcie je w zdrowiu,radosći,wśród rodziny. Wesołych Swiąt dla Was i całej Waszej rodzinki!!!

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Hej
            Kamila,ja mam egzamin16stycznia a za Ciebie trzymam kciuki
            Justyna-ja kiepsko z przepisami tylko sernik lub makowiec mam sprawdzone
            Sylwia-współczuję tego bólu,ja mam dokladnie to samo niestetyZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZE!!!!!!







            Skomentuj


              Odp: Termin

              Lawiny radości, potopu miłości,
              lampek migania, kolęd śpiewania,
              prezentów bez liku, wiele kolędników
              oraz sylwestra do rana z lampką szampana.
              Wesołych Świąt.

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Kochane....


                ZDROWYCH,RADOSNYCH,RODZINNYCH I SPOKOJNYCH SWIAT WAM ZYCZE RAZEM Z MOIMI CHLOPCAMI.
                [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Kochane

                  Wszystkiego dobrego z okazji tych Świąt. Dużo miłości, ciepła, zrozumienia...Dużo zdrowia, radości, pomyślności, spokoju wewnętrznego, harmonii ciała i duszy...Magii...poczucia wyjątkowości przeżywanych chwil...Tego Wam życzę :*

                  Melduję się od teściowej. Jutro jedziemy do moich rodziców.
                  Trzymajcie się ciepło.


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    hej i jak tam święta mijają. Objedzone? z prezentów zadowolone?

                    Do nas dziś przyjeżdżają chrześni dzieci, wczoraj byliśmy oglądać żywą stajenkę - nawet wielbłąd był.Filip strasznie zadowolony a Majka niestety przespała wyjazd na ale może pojadę z nią dziś jeszcze raz
                    Miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Melduję się od mamusi
                      Ja strasznie objedzona po tych Świętach. Mam wrażenie, że pęknę w szwach...
                      Chata pełna...bo obie moje siostry, brat.Jest wesoło.

                      Pozdrawiam Was serdecznie.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Kilka zdjęć z Wigilii
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Wszystkiego dobrego po Świętach Wam życzę
                          Sylwia-zdjątka piękne Dominik ze mną oglądał i pyta co to za dzieci-mówię że Nadia i Ignaś -ostatnio choruje na małego brata-mówi ale fajny mały taki pojedziemy do niego?
                          ja mówię że nie bo bardzo daleko mieszka,mówi że mu przykro ....
                          szaleństwo posiadania rodzeństwa u nas,próby mojego M że może kotek lub piesek nie działają
                          Dominik mówi -mamo chcę brata wiesz
                          ja-masz brata...
                          ale ja małego chcę no
                          wiesz synek czasem tak jest,że się siostrzyczka rodzi-i co wtedy?
                          to nic mamo-ja tatę poproszę to mi brata urodzi dobrze???







                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Czesc dziewczyny...

                            Dlugo sie nie odzywalam,ale nawet nie wiem w co rece wlozyc. Ciagle sie cos dzieje. Nawet nie wiem o czym pisac. Swieta minely jako tako. Nic mnie nie cieszylo. Brak mi Daniela. Ciesze sie,ze u Was ok

                            Sylwia... fajne foteczki. Ignas taki duzy juz i wloski ma takie fajoskie. Nadusia juz piekna pannica

                            Nie mam jakos weny. Poklucilam sie z mama w wigilie i Swieta juz wogole byly beznadziejne.

                            Nic mi sie nie chce.
                            [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              hej
                              Lena głowa do góry już niedługo będziecie razem i nadrobicie te wszystkie samotne chwile.
                              itka no nieźle moja siostra jak była mała zawsze mówiła że ją tata urodził ona to wie bo czuła jak była u taty w brzuchu
                              A jakie macie plany na sylwestra? My siedzimy sami w domku bo ze względu na Majkę nic my nie planowali bo z nią w każdej chwili może być różnie, a znajomi wszędzie gdzieś idą
                              A jak wasze dzieciaki przesypiają nocki całe u mnie niestety nadal nie nie wiem czy Majce zęby nie idą bo często się budzi i płacze jakby coś ją bolało
                              pozdrawiam i spokojnej nocki
                              Sylwia zdjęcia super a z ciebie laseczka że huhu a dzieciaczki po mamie urocze i bardzo podobne do ciebie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X