Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    Czesc dziewczyny...

    Jak Wam dzionek minal? U nas ok. Rano zaprowadzilam Olka do przedszkola,zostawilam Natka i poszlam na zakupki... Fajnie tak samej... Pokupowalam pare rzeczy,odwiedzilam kumpele.

    Poszlam po Olivka do przedszkola i uslyszalam od niego,ze czas do fryzjera,bo fryzure trzeba zmienic az sie poplakalam ze smiechu. Wiec poszlismy do fryzjera... hehe jak mus to mus. Przy okazji w domku zlapalam za nozyczki i obcielam Nanusia

    Teraz sobie odpoczywam,dzieciaki spia. Milego wieczorku!!
    [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      hej

      brrr...zimno!

      Justynka,tak,tak chodzi mi o nebulizator
      czyli polecasz?
      oglądam na all,spory wybór,nie wiem co brać pod uwagę,czym się kierować...będe musiała troszkę poczytać
      jak tam maluchy?

      Lena proszę,proszę mały przystojniak Ci rośnie
      ale to dobrze że dba o swój wygląd,niech się uczy od małego

      moje jak widzą nożyczki...ojjoj
      moja bidula mała jeszcza kaszle,doszła chrypa
      a ja jutro musze ją zostawic na pół dnia,dobrze że pod dobrą opieką mojej mamy

      uciekam,
      ciepłego wieczorku

      Skomentuj


        Odp: Termin

        W końcu i u nas popadało Dzieci zadowolone
        Poniżej zdjęcie z dzisiaj...

        kamila Ja polecam, od jakiegoś czasu mamy i gdy tylko się katarek pojawi, czy kaszelek inhalator idzie w ruch
        Ja mam taki http://allegro.pl/nebulizator-microl...836482607.html i jestem zadowolona.

        Lena U nas też by się przydało za nożyczki złapać ale jakoś serca nie mam

        Lecę dokończyć obiadek. Ignaś śpi a Nadii włączyłam Eye Peta i maluje na konsoli
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Termin

          Kamila najważniejsze w nebulizatorze to żeby był cichy ja kupowała, ma szybko bo musiałam mieć na już i jest strasznie głośny co przeszkadza.
          U nas cały czas sypie śnieg,a my niestety na dwór wciąż nie wychodzimy bo na razie się boję bo z tą Majką nic nie wiadomo po niedzieli idę do lekarz na kontrolę i wtedy zobaczymy co dalej, na razie widać poprawę miejmy nadzieję że to nie chwilowe

          Skomentuj


            Odp: Termin

            hejka
            my się do mamy przeprowadziliśmy,pisalam może Wam umknęlo i mieliśmy do wiosny tam być ale trafilo się super mieszkanie w przystępnej cenie-więc sie zdecydowaliśmy
            Kamila-plytki są takie jakby z kamienia,nie gladkie świecące i beże-z brązem kolor no fotki zrobię to wstawie
            Zdrówka dla dzieciaczków







            Skomentuj


              Odp: Termin

              hej co u was u mnie wir porządków, a dziś stwierdziłam że upiekę ciasteczka kruche na choinkę z Filipem więc jak tylko wróci z przedszkola bierzemy się do pracy. Upiekła bym też chętnie małe pierniczki ale nie mam przepisu macie jakieś sprawdzone swoje?? a wy pieczecie z dziećmi ciasteczka ja mam debiut w tym roku zobaczymy co z tego wyjdzie.

              Skomentuj


                Odp: Termin

                a to moje łobuzy
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  hej

                  wpadłam się tylko pochwalić że już po teorii-zdałam...
                  uffff

                  Justyna maluchy urocze,bardzo bardzo podobne do siebie

                  ja w tym roku odpuszczam troche
                  raz że kasa idzie na to prawko
                  dwa nie mam czasu
                  coś tam będe kombinować pewnie w niedziele przed świętami

                  uciekam sałatke kończyć,dziś mój mężulek kończy 30 lat

                  papa

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Kamila ogromne gratulacje zdanego egzaminu

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Cześć Dziewczyny!

                      Wczoraj byłam z Nadią u lekarza. W środę miałam telefon z przedszkola, że moje dziewczę płacze przy siusianiu...odebrałam ją szybciej, biedna siedziała wtulona w panią.
                      Skierowanie na posiew i ogólne badanie moczu, wynik jest przed 13:00 więc mam dzwonić i lekarka podejmie decyzję co dalej.
                      Najgorsze, że w nocy miała gorączkę 39 st,zbijałam jej, co chwilę do łazienki biegałyśmy bo miała takie parcie.
                      Trochę jestem zła, że lekarka nie włączyła od razu leków.

                      Do nocy skręcaliśmy z m szafę, dzisiaj muszę się uporać z rzeczami. Póki co mam straszny bałagan.
                      Nie mam siły się za to zabrać a muszę..., spałam w nocy może z 2 h. Poza tym gardło mnie boli, dreszcze mam więc jakieś choróbsko mnie bierze...

                      kamila Serdeczne gratulacje! Oby tak samo było na egzaminie praktycznym!

                      jogobella Ostatnio robiłyśmy z N. cynamonowe ciasteczka, wyszły pyszne...a ile frajdy Nadia miała przy tych kształtach

                      Miłego dnia.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Oj,cisza na forum....

                        dziewczyny dziękuję ślicznie za gratulacje


                        Sylwia,jak tam dziś Nadia? pewnie już się wyleczyła,bidulka się wycierpiała,nas kobietki jak złapie takie zapalenie to aż łzy się cisną do oczu a co dopiero małe dziecko...

                        A Tobie nic się nie rozwineło? jak mebelki,pewnie już cieszą oko w mieszkaniu
                        a powiedz sami skręcaliście? jest kupe roboty przy tym,nie?
                        ale ostatecznie warto

                        Ja wczoraj jak wróciłam z jazdy (a zmarzłam niemiłosiernie)no myslałam że juz po mnie,głowe mi rozsadzało,na zmiane się telepałam z zimna,za chwilę odkrywałam,a wszystko dlatego że jeździłam w płaszczyku,niby zimowy ale czy to grzało? albo w kurtce ale takiej krótkiej bo nawet nie mam takiej długiej
                        ale maż jak mnie wczoraj zobaczył dostałam rozkaz kupna cieplejszej kurtki i dzis byłam sobie kupić,nie taką jak chciałam ale ogólnie jestem zadowolona
                        mam nadzieje że juz nie bede marzła
                        a jeszcze troche jazd przede mną

                        własnie Iza,jak tam? zapisałaś się już na egzamin?

                        Lena,Justyna wyłazić z kuchni i pisać tu

                        miłego popołudnia

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          kamilaNadia na antybiotyku. Wyszła duża infekcja bakteryjna. Dzisiaj dzwoniłam do przedszkola że już jej nie będzie do świąt. Pani mówiła że się skontaktuje ze mną w czwartek bo coś mają przygotować dla Nadii. Żal mi córci bo pewnie dużo atrakcji w tym czasie w przedszkolu a ona wszystko opuści...ale...siła wyższa...
                          Dużo lepiej z nią ale jakaś taka senna wczoraj nawet pospała w ciągu dnia.

                          Mnie gardło cały czas boli i nawet nie mam kiedy iść do lekarza bo mój m ma ciężki okres w pracy teraz przed świętami i jest w domku ok 19:00
                          Do fryzjera chciałam iść parę rzeczy jeszcze kupić i jestem uziemiona.

                          Mebelki skręcone. Wszystko sobie ułożyłam.Szafa pojemna cieszę się z niej jak dziecko
                          Jak tylko zmienię kolor ścian będzie fajnie bo teraz się zlewa wszystko.
                          Kolejnym zakupem będzie stół z krzesłami bo mi teraz nie pasuje.
                          Sami skręcaliśmy jak zresztą wszystkie meble w mieszkaniu oprócz kuchennych.Doświadczenie mamy Trochę roboty jest ale podwójna satysfakcja.

                          Fajny rozkaz od męża dostałaśPochwal się cóż za kurteczkę kupiłaś jaki kolorek?

                          Rozgadały się Wasze dzieci?
                          Ignaś w dalszym ciągu mało...Mówi mama tata kok( kotek) Gaja( nasz kot) nie ma oko da mniam mniam bebe dada.
                          Przepraszam za brak przecinków nie działa mi klawiatura tak jak powinna.

                          Dobrej nocy. Poczytam chwilę i idę spać.


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej


                            Sylwia to dużo zdrówka dla Was
                            kurujcie się żebyście na święta były w dobrym humorze

                            no tak,troszkę ją ominie,ale na Twoim miejscu zrobiłabym to samo,niech się wyleczy do końca,miło ze strony tej Pani z przedszkola że pamieta o Nadii

                            właśnie fryzjer! kurde,a ja nawet nie umówiona a chciałam tez iśc jeszcze przed świętami!
                            a kurtka...nie ma się czym chwalić,czarna,dłuższa puchowa,prosta ale naprawde fajna,a przede wszystkim ciepła.....

                            To jak już bedziesz miała wszystko to pochwal się
                            może jakąś inspiracją dla mnie będziesz
                            na wiosne i nas czeka malowanie

                            Co do naszych milusińskich,i u nas jakiegoś dużego postępu nie ma
                            mama,tata,baba a no nauczyła się ładnie dziadzia! na Julke woła niania,na buty woła buu
                            wie jak robi kotek,piesek,krówka itp
                            pokazuje gdzie ma brzuszek,oko,nos,uszko,kolczyki hehe
                            no i ładnie odpowiada na pytania różne taaa,niee
                            a przede wszystkim to kocha muzyke! a jej ulubiona piosenka to psy "gangam style" normalnie jak ją słyszy to rzuca wszystkie zabawki i biegnie do telewizora i stanie i się nie ruszy dopóki sie nie skónczy (ewentualnie buja się w rytm) no,już się nie chwalę

                            a gdzie reszta dziewczyn? piszcie kochane

                            papa

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              kamila Ignaś non stop tańczy nawet na reklamach. Jest bardzo muzykalnyTańczy rewelacyjnie ruchy ma super. Kręci się wokół własnej osi albo na boki się buja i macha tak śmiesznie rękami- mały raper. Nadia taka nie była. Śpiewa po swojemu a jak mu śpiewam kołysanki to on ze mną ''Aaaaaaa Aaaaaa''
                              Rozumie bardzo dużo ostatnio nawet pampersy przynosi sam jak ma kupkę
                              Też pokazuje części ciała jak go pytam. Ładnie robi "Sroczka kaszkę warzyła'' na dłoni swojej czy mojej.Pokazuje jaki ma kłopotek łapiąc się za głowę.Sporo tego typu rzeczy już ma opanowane.
                              To i ja się pochwaliłam.

                              Właśnie...gdzie reszta dziewczyn?


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                hej a co u nas?
                                Majka znowu chora - oskrzela na szczęście przechodzi to dużo lepiej i łagodniej niestety bez antybiotyku się nie obeszło
                                co do postępów to też mało mówi mama tata baba ajes(ares) piesek mojej mamy wie jak robi piesek i lew potrafi pokazać nosek oko uszko. Ogólnie jest bardzo żywa nie potrafi usiedzieć w miejscu wszystko ściąga i jest wszędzie i nie idzie jej poskromić niestety przez te choroby i szpitale jest troszkę rozpuszczona. ale mamy też za sobą pierwsze próby nocnikowania. i jak na razie raz sama siada i sika a czasem jeszcze nasiusia gdzie stoi ale już coraz częściej sama siada czasem nawet niby pieluchę ściąga więc korzystam z tego.
                                spokojnej nocki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X