Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    trzymaj się Lena-oby nie świnka naprawde.Dominik już lepiej ale mnie polamalo dzisiaj ech już chce być zdrowa
    Lena-daj znać po lekarzu







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      witam

      jezu co to się dzieje z tymi chorobami?!
      moje zdrowe (tfu,tfu) ale wszędzie naokoło nic tyko choroby

      DZIEWCZYNY dziękuje serdecznie za życzenia dla mojej oficjalnie 5-latki
      ech,wczoraj miałam bardzo sentymentalny dzień....

      i przy okazji to dla każdej z Was duzo zdrówka i dla naszych-Waszych dzieciaczków też

      Lena,daj znać co to?,to napewno nie uszko bo by sie darł w niebogłosy
      chyba że od uszka poszło własnie na węzły
      najgorzej właśnie jak niewiadomo co

      Iza to chyba długo Dominik juz chory,a Ty się kuruj bo chyba mężek Twoj niedługo wraca

      Justyna daj znać co tam lekarz powiedział,też się bardzo dziwie dlaczego Majeczka tak często choruje,
      wyobrażam sobie w jakim jesteś stanie
      dużo siły kochana,zobaczysz wszystko się ułoży,

      Sylwia wiem o czym mówisz tzn o tym bałaganie hehe
      Julka już nauczona sprzątać po zabawie ale Natalka......
      100 razy dziennie podnosze,układam,zanosze stosy lalek,misków tam gdzie ich miejsce
      jeszcze trochę i będe się tego "pozbywać" po trochu bo wnet miejsca zabraknie

      Natala śpi,Julka gra w gre-nową i jest błoga cisza,
      oj tyle mi zostało jedzenia po wczorajszym balu,chcecie trochę?

      to do napisania

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej kochane.

        My juz po lekarzu. Na szczescie to ani swinka9przeciez go szczepilam) ani wezly ani dzieki bogu nie zapalenie ucha. Ma zapalenie gruczolu slinowego...nic powaznego,ale boli jak diabli. Bierze sie doslownie znikad,ale mamy siedziec w domku,zeby tego nie chlodzic. Biedactwo moje...zywy ogien ma za uszkiem. Wazne,ze dostal leki przeciwbolowe i juz kontrola w poniedzialek.

        No i najwazniesze ze jestemy zdrowi poki co,lekarka nawet sie smiala,ze Olo to zawszde do niej z czyms ciekawym przychodzi.. hehehe

        Dziewczyny zdrowka dla Waszych skarbow....
        [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

        Skomentuj


          Odp: Termin

          a więc tak dowiedziałam się że musimy się ostro wziąć za lekarzy niestety specjaliści czyli pulmonolog najbliższy jest ok 60 km od nas, do tego alergolog i laryngolog. musimy porobić kilka płatnych badań i wtedy dowiemy się coś więcej. do tego na ok miesiąc jadę do mamy bo u nas w domu kiedyś był grzyb który może być powodem jej chorób dlatego musimy się na jakiś czas przenieść żeby sprawdzić czy to nie jest to. Pytali my też o sanatorium niestety żadna sanatorium nie chce nas przyjąć bo Majka nie ma skończone 2 lata nawet prywatnie masakra jakaś.
          Wszystko się zaczyna pieprzyć masakra po prostu.
          troszkę to chaotycznie napisałam ale chyba zrozumiecie co chciałam powiedzieć. Jednym słowem nieciekawie.
          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Termin

            czesc kochane...

            Ja tylko na doslownie minutke.. Jogobella a Ty nie mieszkasz przypadkiem blisko Tychow?? Bo tu jest fajny pulmonolog,do ktorej chodzi moja mama i jest bardzo zadowolona.. Asper Tychy.. sprawdz. Poki co uciekam bo malego musze uspic.
            [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Lena to spytaj mamę czy nie przyjmuje też dzieci. do Tych mamy ok39-40 minut bliżej niż do Katowic na pewno

              Skomentuj


                Odp: Termin

                czesć dziewczynki

                Lena,to dobrze że żadna z poważniejszych chorób,
                ucałuj swojego syneczka,żeby mu szybko przeszedł ten bół

                Justyna współczuje naprawde....jest dobrze jak rodzina zdrowa,a jak coś się zaczyna dziać to zaraz człowiek ma mysli....a jeszcze jak taki maluszek choruje
                wyobrażam sobie co musisz czuć,ale kurde nie możesz sie poddać,tak jak piszesz znajdz dobrych lekarzy i zrób je te badania,przeciez musi byc jakaś przyczyna,ja wierze że będzie dobrze i ty tez musisz wierzyć
                a może z czasem ( z wiekiem) małej powoli te choroby odpuszczą?
                mi tak lekarze w szpitalu mówili jak JUlka była mała ( w ciągu roku 4 razy szpital-w tym raz OIOM) i tez nie znali przyczyny jej ataków
                dzięki Bogu przeszło jej i od tej pory tfu tfu nie choruje
                trzymaj się

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Hej!

                  Wróciliśmy ze spacerku i placu zabaw. Pogoda słoneczna, bezwietrzna mam nadzieję, że moim szkrabom nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie.
                  W nocy dzisiaj Nadia nie kaszlała, natomiast Ignaś jak się przebudził znowu kaszelek go męczył, nie mógł przez to zasnąć, spał więc z nami.

                  Lena Dobrze, że to nie świnka.Oby szybko przeszło Olivkowi.

                  jogobella Współczuję tego biegania po lekarzach, ale co zrobić...przyczynę trza znaleźć.

                  itka Dużo zdrówka dla Was.

                  Idę sprzątać, bo mam kanapę na środku pokoju...hehe...męczyłam się z odsuwaniem, bo m. coś doprosić nie mogłam i lodówka mi się rozmraża.

                  Miłego dnia!


                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    U mnie wczoraj też ciąg dalszy przemeblowania i porządków pomyłam kwiatki poodsuwałam szafki wersalki zmieniłam firanki.
                    od poniedziałku jadę na miesiąc do mamy bo majka znowu pokasłuje troszeczkę i muszę sprawdzić czy ten dom ma wpływ na nią i ten wieczny grzyb jak powiedziała lekarka to że grzyba nie widać to nie znaczy że go nie ma
                    Zrobiłam Majce wczoraj badania we wtorek będą wyniki i wtedy dowiemy się wstępnie gdzie leży przyczyna jej chorób.
                    Za tydzień mam urodziny ale chyba nie robię imprezy bo szczerze mówiąc nie stać mnie do 10 zostało mi 600 zł przez te ostatnie choroby Majki wydalam już ok 400 zł na leki masakra po prostu.
                    miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      hej,hej

                      co tam porabiacie w niedziele?

                      my juz po kawce,młodsza śpi,starsza maluje a ja tak myśle co tu robić
                      chyba na długi spacerek się wybierzemy bo jest zimno ale słonecznie

                      miłego popołudnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej my znowu w szpitalu normalnie ręce opadają z bezsilności już nie wiem co mam robić odezwę się jak wrócę

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          jogobellaZnowu????

                          Kurde, chciałam skontrolować dzieciaki w przychodni.Dzwoniłam wcześnie rano.Moja pediatra na urlopie, u innych pediatrów komplet....i tak jest zawsze, dodzwonić się ta graniczy z cudem, jak już mi się uda po 20 min-30 min, to słyszę, że komplet, można ewentualnie przyjechać i poprosić bezpośrednio u lekarza.
                          Mały ciągle ma coś w tym nosku, już chyba z miesiąc. Pokasłuje, Nadia też. Nie są doleczone jak dla mnie. Moja pediatra generalnie raczej jest przeciwniczką antybiotyków, dla niej to ostateczność ale może czasami trzeba, co?
                          Tak to ja już sama nie wiem, czy nie doleczone, czy alergiczne...ehhhh....
                          U małego ten katarek to jeszcze z ząbkowaniem może byc powiązany, bo N. też tak miała, jak ząbki szły, to z noska też leciało...


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            hej

                            Justyna teraz to juz się przeraziłam....brak słów,co się dzieje???
                            ja bym normalnie tych lekarzy u Ciebie tak opier*****************a !!! co oni tam robią, od czego są? współczuje.....

                            Sylwia ja też się boje katarków a zwłaszcza tych takich przedłużających się do kilku tygodni,u nas własnie spowodował zapalenie uszka...
                            hmm,i bądz tu mądra od czego ten katar bo podobnie jak u Ignasia u mojej Natalki katar=ząbki,próbuj dalej się dostać do jakiegoś lekarza,niech ich osłucha przynajmniej

                            a mnie już brzuch boli z nerwów,wizyta do dentysty za chwile,jaka ja jestem panikara......

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Czesc kochane

                              Jogobella.. a co za lekarz wypisal mala ze szpitala skoro po kilku dniach tam wrocila?? Jej wspolczujemy... apropo pulmonologa ten jest tylko dla doroslych,ale podzwonie i obiecuje cos znalesc. Trzymaj sie cieplo.

                              Sylwiu... a jak to komplet.? Wiesz,ze kiedy chcesz isc(tym bradziej z dzieckiem chorym) do lekarza pierwszego kontaktu,nie maja prawa odstawic Cie z kwitkiem.. Wiem to bezposrednio od lekarki hehe ale i w necie poszperalam i rzeczywiscie tak jest. Przychodnie maja tak ulozyc sobie prace,ze kazdego pacjenta MUSZA przyjac. Nie ma czegos takiego jak komplet i pytanie lekarza. ehhh wiem,ze w praktyce jest inaczej,ale kurcze... szkoda dzieciakow. Widze,ze nie tylko u nas rejestracja przez telefon graniczy z cudem

                              Ja bylam dzis z Olkiem do kontroli. Wszystko jest juz ok Jutro do przedszkolka. Powiem Wam dziewczyny,ze ja nie wiem co sie z im ostatnio dzieje...Nie slucha mnie wogole,swoich zabawek nie sprzata,przestal mowic prosze,dziekuje... A w przedszkolu...wszyscy go chwala..co sie z nim dzieje?
                              Smutno mi,ze moje dziecko ma mnie gdzies.

                              Ide ich kapac,bo obaj padnieci. Ehhh wstaja o 6 rano..
                              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Justynka-wspólczuje trzymaj sie dzielnie
                                Sylwia-Lena ma rację u nas też tak jest MUSZĄ przyjąc nie ma opcji!!
                                a Dominik dziś pierwszy dzień w przedszkolu po2tyg.przerwy balam się jakiś fochów czy coś..ale zapytal tylko czy szybko po niego przyjdę i polecial do dzieci jestem z niego mega dumna
                                Lena-mój w domu szatan w przedszkolu aniol gdzieś musi odreagowaćwięc uszka w górę kochana-i cieszę się że na kontroli ok







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X