Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    masz racje Justyna popieram w pelni-pogadaj z teściową może tak dotrze mąz też powinien Cie poprzeć albo odetnij kontakty z dziećmi jak nie zrozumieją w pelni się z Tobą solidaryzuje-mój ojciec jest alkoholikiem ale już kontaktów nie utrzymujemy...







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      u nas zimno aż mąż poszedł w piecu zapalić

      A co u was słychać. Kamila jak tam po malinkach, idziesz jeszcze coś zbierać?

      Miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Termin

        hej dziewczynki!!!!!!

        Gdzie to lato?
        Justynka przykro mi z powodu tescia... tez bym go wywalila na zbity p..ehhh
        Ja podobnie jak Itka nie utrzymuje kontaktow z moim ojcem.Moi rodzice rozeszli sie jak mialam 17 lat,moj ojciec coprawda nigdy nie pil,ale w glowce ma nie halo. Kiedy Daniel stracil prace z dnia na dzien,zwrocilam sie do niego o pomoc,uslyszalam oczywiscie ze nie ma kasy,bo ma swoje wydatki(emerytowany gornik z pensja ponad 4 tys.) heh a po miesiacu jak pojechalam do niego odebrac pesel Natanka dowiedzialam sie ze wydal 6 tys. na skremowanie swojego zdechlego psa... Jak mozna byc tak podlym czlowiekiem. szkoda slow. Nawet nie wie jak moj drugi syn ma na imie,bo nie raczyl nawet zapytac. Wkoncu byl w zalobie po psie... ehhh

        Dzis na obiadek zurek zrobilam... Dam sprobowac Natusiowi,ciekawe czy zje... mysle ze nic mu nie bedzie. Olek np. uwielbia.. hehehe

        Milego dzionka mamunie.
        [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          Lena,pytasz gdzie to lato?
          u mnie napewno nie.....
          ledwo 16 C i deszcz.....
          dlatego dzis mamy wolne od malinek i byłam na zakupach a co!
          ciężko zarabiałam to teraz wydaje na swoje przyjemności
          nie no,musiałam uzupełnic swoje szafe bo ja teraz rozmiar XS-S nosze
          a moja dawna szafa to same L
          ciekawe co bede robic z tymi ciuchami,mam przytyc do nich????

          Dziewczyny no niestety,rodziny sie nie wybiera,musimy zaakceptować taką jaką mamy.....

          Lena,moje obydwie uwielbiaja żurek,Natalka je od dawna juz

          Idę sprzątac,bo nie chce wam mówić nawet jaki mam bajzel w domu

          Skomentuj


            Odp: Termin

            hej a ja po rozmowie z teściową och powiedziała że przekaże mu jak będzie trzeźwy że pijany do dzieci ma nie wchodzić a jeśli sytuacja się powtórzy całkowicie zabronię mu kontaktów z dziećmi. wyznała mi teściowa jedną rzecz ze rozmawiała z nim ostatnio i chcąc mu dogryźć zapytała ile dał wnukom na wakacje? On odparł że nie ma wnuków bo do niego nie chodzą więc na koniec naszej rozmowy kazałam przekazać że skoro tak tow takim razie wnuków już nie ma! na początku września teść ma urodziny i wierzcie mi wnuków nie zobaczy po tym co powiedział. teraz będę musiała przekazać to mężowi co nie będzie proste. Ale powiem wam szczerze ze mimo ze jestem zła za tą całą sytuację to jest mi żal nie jego ale dzieci ale decyzja jest ostateczna. Filip zaczyna już wszystko rozumieć na swój sposób a ja nie pozwolę żeby patrzył na pijaństwo. dobra koniec tematu bo mam takie nerwy na tą sprawę że szok.

            spokojnej nocki

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Czesc kochane....


              No u nas tez lato sie zgubilo. teraz jest zaledwie 10 stopni w Tychach. Do tego te deszcze,burze...juz mam dosc. nie wiadomo czy wyjsc z domu czy nie.

              Nie wiem co sie dzieje z moim Natankiem. Strasznie nerwowy sie zrobil,wszystkich bije(i to calkiem mocno) i w sumie nie wiem jak na to reagowac,bo boli jak chol... ma pare w lapce,nie mowiac jak juz ma cos w lapce,ktora mu ucieka. Olivek tez odkad Daniela nie ma staje sie nie do zniesienia. Dwa diably. Nie mam juz sily do ciaglego upominania Olivka,zreszta on i tak ma to gdzies. Co robic?

              Dziewczyny ja juz nie mam pomyslu co zrobic,zeby to moje dziecie spalo w nocy. Budzi sie doslownie co chwile,z nocy na noc jest coraz gorzej. o odstawieniu od piersi nie ma mowy. Krzyk na pol osiedla... ja wiem,konsekwencja,ale nie mam sily. Jestem juz wykonczona totalnie..
              [url=http://www.mamacafe.babyonline.pl/][/url

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Jesteśmy w Kościerzynie.
                Droga powrotna z Chorwacji pechowa. Zepsuł nam się samochód. Wyciekł cały olej. Dobrze, że to się stało już w Polsce. Niecałe 300 km od domu. Skorzystaliśmy z assistance, po nasze auto przyjechała laweta- zawieźli je do Grudziądza, bo tylko do 150 km holowanie jest za free. Dostaliśmy auto z PZU, żeby dojechać do Grudziądza, w Grudziądzu znowu musieliśmy się przepakowywać do auta z wypożyczalni.Męczące to wszystko strasznie, szczególnie po tylu kilometrach jazdy
                Z Grudziądza mieliśmy bliżej do Kościerzyny więc przyjechaliśmy tutaj.
                Rozpłakałam się jak zobaczyłam Ignasia tak cudnie spokojnie śpiącego i chyba też zszedł ze mnie cały stres z podróży...

                Nie wiem, czy Wam pisałam, że w Chorwacji też mieliśmy raz problem z autem. Wychodzimy z kwatery a naszego auta nie ma! Myśleliśmy, że nam ukradli samochód! Mój m z kolegą na policję. Okazało się, że został zaparkowany zbyt blisko przejścia dla pieszych i odholowali go na parking policyjny.Trzeba było zapłacić za lawetę...ehhh...

                Chorwację Wam wszystkim polecam. Jest piękna.Widoki cudowne, góry, morze, woda krystalicznie czysta, piękne promenady, miasta, palmy. Ja się zakochałam.

                Jutro Was sobie doczytam na spokojnie Kochane.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Brrr....jak zimno!


                  Witaj Sylwia
                  współczuję przeżyć w drodzę powrotnej,ale najważniejsze że wróciliście cali i zdrowi
                  wyobrażam sobie Twój zachwyt-wystarczy popatrzeć w necie na Chorwacje a co dopiero zobaczyć to na własne oczy....
                  jak się ogarniesz już w domku to mam nadzieje pochwalisz się jakimis zdjęciami?

                  Lena kompletnie niewiem co Ci doradzić bo po prostu nie mam i nie miałam takiego problemu z moimi dziewczynkami
                  i strasznie Ci współczuje bo niewyspanie bardzo męczy zarówno Ciebie i Natanka bo on przecież też sie nie wyspi i w dzień marudzi i takie błędne koło się zamyka
                  Sylwia Twój Ignaś też dokazywał w nocy,chyba jak przestałas go karmic to przeszło prawda?
                  Lena jestem z Tobą,naprawde chciałabym Ci jakos pomóc ale patentu nie mam,jedynie co mi przychodzi do głowy to własnie odstawienie nocne ale jak mówisz to nie wchodzi w grę bo płacze(normalna reakcja)
                  trzymam kciuki za poprawe u Was

                  Justynka i dobrze zrobiłas rozmawiając z teściową a jeszcze lepiej byś zrobiła rozmawiając z teściem
                  a co do Twojego "szanownego" teścia to brak słów
                  oj dałabym ja takiemu nauczke!
                  nie denerwuj sie bo tak jak piszesz szkoda Twoich nerwów

                  miłego dnia dla Was

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Lena a pobudki w nocy nie są czasem objawem idących ząbków? Ja z majką tez miałam ten problem niedawno pobudka co 10 -15 minut i wiem jak to wykańcza. spróbuj mu jak zaczyna się budzić co chwilę dać czopek przeciwbólowy u mnie pomagało choć na 3-4 godzinki. a jak nie to do lekarza idź może ona ci doradzi troszkę lub da coś co mu pomorze.
                    Kamila ja teściowi zwracałam uwagę kilka krotnie niestety bez skutku trafić go trzeźwego to tez poważne wyzwanie.

                    Sylwia czekamy na opowiastki i relacje jak Ignaś jak się zmienił i jak zareagował na mamę po tej przerwie
                    itka co u was?
                    miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Hej Kochane!

                      Byliśmy w Grudziądzu.Samochód już odebraliśmy.Oddaliśmy zastępczy.Jutro wracamy do Gdańska.

                      jogobella Pytałaś, jak Ignaś po naszym powrocie...Synek nawet rączek nie wyciągnął, nie uśmiechnął się, tylko ciężko wzdychał i patrzał swoimi dużymi oczkami. Przeżył tą rozłąkę z nami. Smutno mi było. Dopiero po 15-20 min wyciągnął rączki, uśmiechnął się, przytulił...Serducho ścisnęło, nie ukrywam...

                      kamila Kilka zdjęć wstawiłam na FB. Mój m zrobił album duży na Picasie ale nie jest publiczny, muszę go poprosić, żeby zmieniał w ustawieniach, wtedy sobie popatrzycie, bo tam jest chyba z 800 zdjęć jak nie więcej
                      Co do nocy, niestety Ignaś jeszcze nie przesypia całych, ale przestał się budzić na mleko. Jak się obudzi dostaje smoczka, ewentualnie trochę wody, czy soczku.

                      LenaWspółczuję...skąd taka nerwowość u dzieci, kurde...Może jakieś kropelki na wyciszenie...sama nie wiem, co Ci radzić.

                      Wypiję z teściówką chorwackie winko i do spania. Buźka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        hej wczoraj u nas cieplutko zresztą dziś też dość przyjemnie.
                        Byli my na długim spacerku i normalnie ręce mi opadają jakie te moje dzieciaki niegrzeczne to jedno marudzi to drugie och taki głupi wiek.
                        Majka dziś w nocy od 1 darła się strasznie le chyba znam już przyczynę czwarta czwórka zaczyna się przebijać
                        Sylwia jak w domku pewnie mnóstwo roboty prania i załatwiania kiedy ty dokładnie robisz ten roczek wszystko już załatwione? A jak Ignaś się miewa,
                        Ja już mam postanowione od 1 września ruszam z oficjalnie z firmą więc sporo pracy teraz przede mną.
                        Dziś ma wpaść znajoma która w księgowych sprawach mi troszkę pomorze

                        co u was?
                        miłego dnia

                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Hej Kochane!

                          My jeszcze u teściowej Tak nam tutaj dobrze, tak nas rozpieszcza i nie chce wypuścić do domku...
                          Byliśmy na zakupach, na kawie, na pizzy...dopiero wróciliśmy

                          jogobella Tak, formalności w biurze parafialnym załatwione. Musimy się tylko wyspowiadać.Robimy chrzest i roczek 3 września.Trochę przełożyliśmy ze względu na chrzestnego, któremu coś wyskoczyło w tym terminie który chcieliśmy.
                          Tak więc mamy jeszcze trochę czasu. Kupiłam sobie dzisiaj sukienkę na tę okazje Szukałam ubranka dla Ignasia ale wszystko strasznie drogie ok 130-150 zł i praktycznie nie do wykorzystania później...bo gdzie ja mu założę białe spodnie na kant?
                          Może macie jakiś pomysł na ubiór dla niego?
                          Może proste jeansy, biała koszula, muszka, jakiś kaszkiecik? Sama nie wiem...


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Sylwia jeśli nie zależy ci na białym to polecam kupno garniturku ja miałam dla Filia niestety niedawno go oddałam znajomej ale ja go kupiłam na allegro używany twój mały jest już w tym wieku że teraz trochę stopnie ze wzrostem a wykorzystasz go na pewno nie raz a widok uroczy jak znajdę wieczorem wkleję zdjęci Filipa w garniturze. Jak dobrze pamiętam to ja za mój dałam ok 30 zl.

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              http://allegro.pl/sliczny-garniturek...563473005.html
                              Właśnie...jogobellanie patrzałam na używane, może coś takiego-co myślicie?


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                fajny ale mi ten wpadł w oko
                                http://allegro.pl/lniany-garnitur-na...558042684.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X