Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    hejka z wieczora,
    adus i co z malym? uspokoilo sie? nic mu nie bylo powaznego?
    szkoda, ze nie ma u Was zajec dla dzieci po przedszkolu... moze to dobry pomysl, zebys Ty cos pomyslala w tym kierunku w takim razie?? pisalas, ze zawsze opiekowalas sie dziecmi w rodzinie
    niunia, dobrze ze sie pozbieraliscie juz po chorobie! zycze ciekawych zajec teatralnych jutro!
    beau, nie daj sie sterroryzowac pogoda jest na spacery, niech mala sie hartuje! Kuba wlasnie dobrze, jakby pochodzol gdzies popoludniami. oderwalby sie od tabletu i moze spokojniejszy by sie zrobil? az niemozliwe, zeby nie bylo u Was ofert na zajecia popoludniowe. chyba nie mieszkasz w tak malej miejscowosci?!

    moja z katarem, ale juz gestszym, nie zaraza. byla dzis na urodzinach u kolegi i super zadowolona wychodzila, takze ciesze sie a pogode mamy wrecz kwietniowa! od jutra same jestesmy. nieslubny wyjezdza na prawie 2 tygodnie. bedzie orka bo pracy mam ogrom ale dam rade!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Dzięki za życzenia My już po imprezie. Muszę przynać, że momentami jakoś tak szytwno było, ale najważniejsze, że Zosi się podobało Jednak jak jest więcej dzieci, to weselej
      Annamaja Marek od kilku dni ma właśnie wieczorami gorsze chwile, chociaż na szczęście ten godz płacz, to był jednorazowy. Wydaje mi się, że już mu piątki zaczynają wychodzić i to przez to, taki rozdrażniony.
      Zgadza się, zawsze byłąm rodzinną opiekunką do dzieci. Znaczy chodzi Ci o to, że ja mam jakieś zajęcia prowadzić dla dzieci w ramach zajęć przedszkolnych dodatkowych? Bo ja raczej myślałam o tym, żeby z coś dla Zosi znaleźć w promieniu 20 km (ale na razie jeszcze nie czuję się z jazdą samochodem na tyle, żeby ją sama wozić - muszę jeszcze potrenować).
      Beau a Zosia jeździ w gondoli czy w spacerówce już? Jak w gondoli, to może chciałaby coś więcej widzieć, chociaż na pół leżąco.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        ada, to taki sygnal, ze jest nisza i warto moze sie wstrzelic. zajecia dla dzieci - nie wiem, kulinaria u nas jest cos takiego. przygotowywanie prostych posilkow, zachowanie przy stole. taka akademia malucha wystarczy wymyslic program, wynajac salke i sie oglosic
        masz jakas fotke z imprezy?

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć Mamcie!
          Witam po łikendzie.Wczoraj wróciłyśmy od taty.Dziecka w ogóle nie miałam,bo bawiła się z dziećmi.Odpoczęłam jak nie wiem.
          Pogoda piękna.Oby jak najdłużej.

          Z plecami lepiej.Na szczęście obyło się bez wizyty u lekarza i boli znacznie mnie.Praktycznie tylko przy zmianie pozycji.

          Ada,najlepsze życzenia dla Zosi. Cieszę się,że impreza urodzinowa się udała.My za tydzień też idziemy na urodziny i liczę na dobrą zabawę.

          Beau,ale Kuba dostał prawdziwy tablet czy zabawkę?? Powiem szczerze,że ja nie uznaję takich zabawek dla maluszków.Moja Iga to nawet mało co telewizję ogląda.Puszczę jej bajkę,ale ona i tak woli jak jej się czyta.I chwała Bogu,bo też by może było buntowanie,że nie pozwalam jej za długo oglądać. Ja Igę po prostu separuję od komputera czy telefonu.Wtedy nie ma problemu.
          Ogólnie to bardzo Ci współczuję,że Kubuś taki łobuziak jest i wcale się nie dziwię,że nerwy Ci puszczają.

          Niunia,cieszę się,że wróciłyście już do zdrowia.Gabi wróciła już do przedszkola? Niunia,a mąż do tego piątku ma zwolnienie? Bo jeśli tak,to niech Cię odciąży,bo Ty się zamęczysz.

          My dziś po południu lecimy na rytmikę.Ale jeszcze nic Idze nie mówię,bo jak jej się powie,że dokądś idziemy,to jest takie nudzenie.Po 100 razy pyta,a dokąd idziemy,a o której. Powiem jej godzinkę przed,tak będzie najlepiej.

          Miłego dnia!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamy

            U nas imprezka się super udała,wszystkie dzieci zaproszone przyszły, byłą Pani animatorka było mini disco zabawy w szukanie skarbów itd.Dzieci miały swoja salke plus kulki na których szalały.Zdjęcia wstawie tylko musze zgrać z aparatu.
            Beau, Annamaja Hania termin operacji ma w kwietniu ale nie wiem jeszcze sie zastanowię bo bardzo nie choruje..
            Baeu moje dziewczyny tez maja tablet i zazwyczaj jest bitwa o niego bo obie chca na raz grać, wiec jak sie wkurze to im zabieram i chowam.
            Niunia super ze lepiej ze zdrówkiem ja dzis gorzej się czuje bo mam dzis babskie dni.
            Adus wstaw zdjęcia z urodzin jak masz
            W sobote mam gezamin teria na prawko trzymajcie kuciuki


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Miało być egzamin teoria na prawo jazdy ale chyba zrozumiałyście.Kipsko że nie można teraz edytować.


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                hejka, my juz same...
                agata, no, to przemysl z tym zabiegiem u Hani. ale ciekawe co logopeda powie, czy da sie skorygowac mowe przy przerosnietym migdalku? chociaz... pewnie tak. czekam na foty i trzymam kciuki za teorie!
                myssia, dobrze ze lepiej z plecami i ze odpoczelas. jak po rytmice?

                co do tabletu to u nas mala i ja mamy wspolny. bajki i filmiki np. ze smiesznymi zwierzakami ogladamy. w gry nie gra w ogole. traktuje go jak zwykla rzecz do rozrywki, nic specjalnego.

                milego wieczorku wszystkim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  w domu sam, na forum same, ehhh....


                  pozdrowienia!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej,
                    Annamaja ja też dziś sama. Mąż ma wyjście z pracy ale dzieci już ogarniete i serial bede oglądać.

                    U nas do przodu, korzystam z pogody i sspacerujemy. W weekend mąż wyjeżdża i teściowa przyjeżdża. Jedziemy z Gabi na urodziny koleżanki do stadniny koni. Ma być super.

                    Reszta mam też z pogody korzysta jak widać. Pozdrawiamy



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Cześć Mamcie!
                      Ano,korzystamy.Pogoda jest cudowna! My z Igunią też większość czasu spędzamy razem.Zdążyłam już przywyknąć.Bilansu nadal nie udało nam się załatwić. O 9 rano nie ma już miejsc do pediatry. Porażkowa ta nasza służba zdrowia.
                      W sobotę idziemy na urodziny mojej chrześnicy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        u nas cieplo ale pochmurno i czasem kropi.

                        myssia, pewnie juz odpuscilas ale powiedz tam w przychodni, ze maja obowiazek Was przyjac. z naciskiem na obowiazek. masakra.

                        widze ze weekend zapowiada sie u Ciebie niunia i myssia urodzinowo - to i ja dolaczam bo u nas wypadaja urodziny mojego siostrzenca - ognisko przy skateparku, bo mlody na rolkach jezdzi. bedzie pokaz

                        a wiecie, dzis przeczytalam o dzieciach tzw. HNB i tak mysle, ze czesciowo moglabym powiedziec to o Matysi. Czesciowo bo nie mialam tak skrajnie ale b. dlugo nieprzesypiala pelnych nocy i w zasadzie tylko u mnie na rekach byla spokojna, zadne tam lezaczki i siedzenie samej. caly czas musialam jej swiat pokazywac, co i jak opowiadac takiemu niemowlakowi juz i non stop cala siebie dawac. myslalam, ze tak to jest po prostu i tak przyjelam. ale ponoc to HNB i mozna tak klasyfikowac, tfu, nie lubie tego slowa w kontekscie ludzi. nie wiem, /kojarzy mi sie z wymyslonym ADHD troche../ moze Wy tez tak macie? mala Zosia, beau? Marek adus?

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja o tych dzieciach też kiedyś już czytałam i wypisz wymaluj dzieci mojej koleżanki. AA jak u was samotny weekend?

                          U nas weekend ok, teściowa była bo małżonek miał wyjazd. Na szczęście przyjechał cały i zdrowy. Sobota była piękna, impreza w stajni kucyków udała się.

                          Mysia jak u was sytuacja.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Agatko i jak egzamin? Można gratulować?
                            Annamaja powiem szczerze, że nigdy nie słyszałam o HNB. Poczytałam trochę i też mi się większość zgadza do Marka. Myślę, że to po prostu zbiór cech i usposobienie danego dziecka się na to składają, ale nie uważam, że to jakaś chorba czy zespół czegoś tam. A jeśli chodzi o ADHD, to mam takie same zdanie jak Ty Krótko mówiąc, są po prostu ludzie, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu i muszą cały czas coś robić i tyle
                            Niunia a masz jakieś fotki z imprezki?
                            Ja fotek jeszcze nie miałam czasu zgrać z aparatu. Miałam ciężki tydzień. Jak znajdę chcwilę, to wstawię jakieś zdjęcia.
                            Dzisiaj sprzedaliśmy samochód. Trochę jest mi przykro, bo dopiero zaczęłam jeździć, ale z drugiej storny, jak miałby stać całą zimę na dworze.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy

                              Tak Aduś dzięki zdałam za pierwszym razem Stres lekki był ale się udało. Teraz muszę zapisać sie za jazdy doszkalające i praktyczny ale z tym tak łatwo nie pójdzie.
                              Ja tez muszę fotki wstawić ale miałam bardzo ciężki tydzień bo praca, odbieranie dzieci i nauka na egzamin.Jutro Karola ma ślubowanie na pierwszaka przejęta jest hymn szkoły już na pamięć zna


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                agata, GRATULACJE
                                matysia chora na zapalenie ukladu moczowego. weekend latania po laboratoriach i learzach za nami. teraz tydzien w domu na lekach. ehhh...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X