Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Ada to sie niezle wystraszylas. Annamaja dobrze mowi, mozna sie przejsc do neurologa niech ja obejrzy i obserwuj Zosienke.

    Myssia sto lat dla Igusi!!!

    Beau wygladasz kwitnaco a Zosia sliczna dsiewuszka.

    Ja jakiegos dola lapie na jesien. Zmeczona jestem i niewyspana. Mleka i produktow mlecznych nadal nie moge. Ostatnio zjadlam troche serka i jogurtu i skora juz mu sie zaczela szorstka robic wiec dalej odpuszczam. Ale zaczelam juz dawac warzywa na razie jako smakolyk do manny.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Myssia sto lat dla Igusi!
      Niunia wszystkiego naj dla Kubusia!
      Beau śliczna Zosieńka A tą długą sukienkę sama robiłaś?

      Z Zosią na szczęście wszystko ok. Poza małym strupkiem na czole nie ma śladu po upadku, ale przez 2 doby chodziłam w stresie czy coś jeszcze z tego nie wyniknie. Upadek dał mi do myślenia, bo wcześniej myślałam, że Zosia po prostu zapomina o podpieraniu się rękami. Zaczęłam trochę szukać w necie i znalazłam, że to jest jednak odruch i każdy to powinien mieć, ale na szczęście można go wyuczyć. Mam iść za 2 tygodnie na rehabilitację z Markiem, to zapytam przy okazji o Zosię. Byłam z Markiem w czwartek, ale nie chciał nic pani pokazać, także musimy przyjść jeszcze raz.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamy
        Myssiu na początku życzenia dla Igusi, wszystkiego naj naj
        Beau wow ale ślicznie wygladasz i Zosia oczywiście tez
        Aduś j uff ak dobrze ze już wszystko dobrze z Zosia ale najadłaś się strachu.
        Annamaja czekam na fotki z kinderballu.Moje dziewczynki były w sobote na urodzinach u siostry ciotecznej i były super animatorki bardzo profesjonalnie malowały buzki , zaraz wstawie fotke.

        A ja w piątek myslałam że wyjde z siebie, poszłam po Karoline i na lekcji obcieła sobie grzywkę i to strasznie krzywo i bardzo przy czole i nie za bardzo można podpiąć strasznie sie wkurzyłam bo z dwa lata zapuszczałam jej.. tłumaczyła się że dlatego bo nie chce jej obciąć włosów( ona chce włosy do szyji) spodziewałabym sie tego po Hani ale ona ma 7 lat!
        Adus a co do urodzin dziś będę dzwonić w jedno miejsce i zarezerwuje termin.
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          adus, rehabilitacja uczy tych odruchow takze swietnie, ze masz kontakt z fizjoterapeuta.

          niunia, wspolczuje samopoczucia. endorfin Ci trzeba, moze zapisz sie na jakies cwiczenia. nie ma jak blogostan po intensywnym treningu.

          agata, kurczaki ale numer wywinela Karola... z tym, ze ja akurat lubie takie krotkie grzyweczki dziecinstwo zadzi sie swoimi prawami!

          myssia, jak po urodzinach Igusi?

          u nas bylo swietnie. animatorka bardzo pieknie poprowadzila cala zabawe urodzinowa, takze przez 1,5 godz. dzieciaki byly zaangazowane w rozne zabawy, konkursy, tance, spiewance, bańki, kwiatki i miecze z balonikow, ach, czego tam nie bylo... tort piekny, pyszny, pogoda rewelacyjna, takze na tarasie tez byly szalenstwa, no fantastycznie rodzice kawkowali, byla nauczycielka Matysi, prezentow multum i jakie fajne! ach, gdyby tak czesciej miec urodziny...

          zalaczam kilka zdjec.
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć Dziewczyny!
            Jestem. Dziękuję serdecznie za życzenia dla Iguni.
            Balowaliśmy od piątku,bo goście przychodzili jak mogli,skończyliśmy wczoraj. Igusi średnio się podobało.Zaczęła płakać na wejściu z tortem i śpiewach "sto lat". Chyba bardzo fałszowaliśmy. I później ciężko było ją zabawić.Bardzo marudziła,płakała.Nie miała też za bardzo z kim się bawić,bo dzieci nie przyszły.Był tylko jeden chłopiec.Zabawialiśmy ją jak mogliśmy,ale najlepiej wyszło to partnerowi chrzestnej.
            Był torcik,toast za Solenizantkę,tańce. Wczoraj byłam padnięta i najchętniej bym dogorywała w łóżku,a tu znów goście,ale dziadkowie,więc było spokojniej.

            Annamaja,cieszę się,że Wasza impreza się udała.
            Agatko,takie dzieci mają pomysły.Moja Iga też obcięła sobie kiedyś włosy.Tylko ona za uchem..Annamaja,tak,Ty jesteś fanką asymetrycznych grzywek.Bardzo twarzowych zresztą.

            Ada,całe szczęście,że z Zosią wszystko dobrze.

            Niunia,ja mam podobnie i jak Annamaja napisała o wysiłku,to aż się naburmuszyłam troszkę na siebie,że jeszcze nie powróciłam do ćwiczeń,a fakt,humor się wtedy bardzo poprawia.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Ja to jestem gapa..
              Annamaja,świetne zdjęcia.Widać,że impreza udana.

              Beau,wyglądasz pięknie! Laska z Ciebie,że hoho. :*

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja no tak się właśnie złożyło, że akurat miałam się we wrześniu z Markiem pokazać, jak mu postępy chodzeniowe idą, a że nie chciał nic pokazać, to idziemy drugi raz. To przy okazji zapytam o Zosię, a Zosię nawet zna, bo przecież z nią też chodziłam
                Cieszę się, że imprezka się udała. Widać, że dzieciaczki bardzo zaangażowane Musiała być supre zabawa
                Myssia oj, to kiesko. Może za dużo gości na raz było, albo coś innego nie przypasowało.
                Agatko już sobie wyobrażam Twoją pierwszą reakcję, jak ją zobaczyłaś. Da się jakoś poprawić to arcydzieło?





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  hejka, ja po zebraniu. poltorej godzinki trwalo. fajnie psycholozka omawiala problemy czterolatkow. mowila o buncie duzo, jak sie przejawia, jak reagowac. fajnie, ze wprowadzila nas, rodzicow w te tajniki, bedzie latwiej dobranocka!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    no i ja tez gapa! nie zauwazylam Waszych postow...
                    myssia, 3 dni to juz faktycznie dlugo i moglas czuc sie padnieta. mnie sie nie chcialo juz w niedziele isc do moich rodzicow na laczone urodziny malej z babcia, bo maja tego samego dnia a co dopiero Ty... a Iga, to wlasnie pewnie dlatego plakala, bo nie bylo dzieciakow, wiesz jak jest - sa dzieci jest zabawa

                    ada, dobrze ze Zosia jest zna te pania amaly tez widocznie najpierw musi sie zakolegowac aby sie zaprezentowac

                    dzieki za mile slowo, co do zdjec.
                    paaa

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Hej dziewczyny!
                      Pół godzinki temu uśpiłam Zosię, jej jak mnie już kręgosłup boli od tego bujania, wczoraj byliśmy na urodzinach u bratanicy i musiałam w końcu wyjść bo nie mogłam Zosi uśpić a płacz był prawie cały czas taki płaczek mi się trafił eh
                      Annamaja, Myssia super że imprezki się udały. Annamaja fajnie zobaczyć zdjęcia widać dzieci świetnie się bawią. Myssiu Ty też jakieś wstaw
                      Ada dobrze że z Zosią wszystko dobrze, a co do kiecki to tak sama wydziergałam. (tu oryginał https://www.etsy.com/listing/1941012...ted?ref=market )
                      Dzięki dziewczyny za komplementy pod moim i Zosi adresem aż się zawstydziłam
                      Agatko Karolinka nieźle nabroiła z tą grzywką, a co do make up'u to super, ledwo ją poznałam

                      Tym razem załączam Kubusia bo też dawno go "nie było"
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niunia i kiedy znowu będziesz próbowała z tym nabiałem? Mi lekarka mówiła że jakby była wysypka to znowu na miesiąc mam odstawić

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niunia właśnie mi się pomyślało że Kubuś to już lada moment skończy 5 m-cy a to już wczoraj skończył, rety ale ten czas leci no najlepszego dla syneczka Twojego

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Beau dzięki imieniu Kubka. A twój to tak się zmienił że napatrzec się nie mogę.
                            Ją z nabialem czekam, u Gabi trwało rok zanim jej przeszlo.

                            Annamaja widac że Swietna impreza. Śliczne kolorowe dzieciaki i w dalszym ciągu jestem pod wrażeniem waszego przedszkola i opieki jaką otoczeni są rodzice i dzieci.

                            Myssia myślę że Ika była w centrum uwagi i zestresowala się. Najwazniejsze że już po. Tyle trwało co moje wesele, hihi.

                            Agata oj ta Karolinka. Nie dziwię się że byłaś lekko w szoku ale to dowodzi tylko że pomysły naszych dzieci nie są do ogarniecia dla naszej wyobraźni.

                            Ada dobrze że tak tylko skończyła się ta przygoda z kraweznikiem.

                            Nasza sobotnia impreza u koleżanki też udana. Kuba wytrzymał i rozdawał uśmiechy na prawo i lewo ale pedzilam potem do domu i praktycznie prosto z wózka do wanny trafił i spać. A dziś też zabieram Gabi i jej koleżankę na piłeczki w ramach zaległych urodzin Gabrysi



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Mamcie,u nas taka pogoda..Paskudnie.Znów ziąb i od rana leje.A dziś już miałam iść na bilans z Igusią,bo byłyśmy w piątek.Oczywiście nie mogłam się dodzwonić do przychodni,więc podeszłyśmy tam,ale na marne..

                              Głowa mnie strasznie boli.Znów skołowana jestem.

                              Annamaja,ja bardzo chętnie poczytam co dowiedziałaś się o buncie u 4-latków.Napisz proszę co mówiła na ten temat psycholożka.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Annamaja super impezka urodzinowa widać że dzieci się bardzo dobrze bawiły.
                                Ja wczoraj zarezerwowałam klubik, bedzie Pani animatorka i jedzonko dla dzierci Ciesze sie bardzo że w domu nie robie
                                Adus juz mi przeszło trzeba będzie podpinać grzywke na razie za bardzo sie nie da musi troche odrosnać.
                                Myssiu przypomniałaś mi o bilansie musze zapisać Hanie.
                                Beau no to ty masz zdolności , długo wydziergałaś ta kiecke?
                                Niunia wszystkiego najlepszego dla Kubusia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X