Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    agata, niunia - Waszym dziewczynkom, oby na raz i kazdej z osobna wszystkiego naj, naj, naj! duzo zdrowia, sukcesow w nowych szkolach/ptzedszkolach, i radochy z zycia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Niunia, Agatko wszystkiego dla dziewczynek! Dużo radości, szczęścia, zdrówka i wszystkiego naj!





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hejka, Matylda już w przedszkolu. poszlo gladko, dajcie znac jak u Was

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          U nas też już po pierwszym dniu. Oj jak ja się denerwowałam cały weekend, ale starałam się Zosi tego nie pokazać. Rano ze stresem, ale z uśmiechem i starałam sie z nią żartować i wygłupiać. Zosia chętnie do przedszkola poszła. Na szczęście byłam twarda (jak na mnie) i się nie poryczałam. Panie mówiły, że Zosia popłakała się dopiero jak poszłam, ale poprzytulała się do swojej podusi i było ok. Cały dzień chodziła z córką sąsiadki (ona już drugi rok w przedszkolu, także pani kazała jej się Zosią opiekować). Zosi się podobało, cały dzień opowiadała o przedszkolu. Jutro też chce iść, ale mówi do mnie "nie wiem czy nie będę jutro płakać". Pochwaliłam ją, że była dzielna. Dostała jeszcze prezent od Pani. Także generalnie pozytywnie
          A jak u reszty?
          Agatko jak pierwszy dzień w szkole i zmiana na przedszkole?





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć

            Adus, Annamaja u nas też super, Hania bez płaczu, wszystko zjadła, zadowolona koleżanki i ciocie fajne, cały czas mówi o drugiej Hani z która się bawiła i że fajniej niż w żłobku A co do Karolinki to trochę się spóźniłyśmy i szukałyśmy sali ale dołączyliśmy na auli do klasy,Karolinka ma koleżankę Dominikę z tańców i z zerówki i usiadły razem w ławce, Pani ta sama także wszystko ok, wklejam zdjęcia.
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Agatko super, że dziewczynom się podobało. Zdjęcia super Dobrze, że dziewczyny mają już koleżanki
              U nas dziś tragedia. Zosia od rana płakała, że nie chce iść do przedszkola. W przedszkolu musieli ją ode mnie odrywać. Jak się wtuliała we mnie to i mnie łzy poleciały, ale chyba nie widziała. Co mówić dziecku jak nie chce iść do przedskola? Beau tu pytanie szczególnie do Ciebie, ale inne mamy też proszę o radę
              U nas lało cała noc i tak leje do teraz. Dlatego odważyłam się dziś pojechać do przedszkola samochodem (po raz pierwszy bez męża)-ale miałam stres Jeszcze mi zgasł na skrzyżowaniu





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                hejak,
                adus, to brawa dla Zosi, ze byla tak dzielna w pierwszy dzien. a tym dzisiaj, ze nie zrazaj. bedzie dobrze!
                agata, sliczna dziewczynka z Karoli. brawa dla siostr w nowych placowkach!
                myssia, niunia, beau - jak u Was?

                u nas wczoraj pogoda troche jakby listopadowa byla... i bylam tylko u siostry na ciastakch z mala ale dzis jest pieknie to moze jeszcze jakies lody zaliczymy. same slodkosci, ach! ale zapisuje sie na aqua-aerobik bo nie ma lekko... dzis ide po karnet.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  adus, i dla ciebie brawa za odwage! co do rad to chyba najlepiej sie powyglupiac, smiech zawsze pozwala rozladowac napiecie.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Cześć dziewczyny. Strasznie mało czasu mam jak sama w domu, nie ma nikogo do noszenia i Kubie się to ewidentnie nie podoba co głośno demonstruje. W dodatku w nocy budzi się co godzinę, poltorej na dopijanie bo bardzo krótko je i zaraz zasypia więc chodzę jak zombie .

                    Agata piękna uczennica z Karolinki. I sto lat z okazji urodzin. A Hania to już weteranka żłobków to w przedszkolu się odnajdzie.

                    Ada niestety właśnie kolejne dni będą gorsze bo dziecko już na własnej skórze odczuwa co to znaczy zostać bez mamy. Nie zraża się. Pamiętaj że Gabi cały rok miała dni że płakała nawet pod koniec nie mówię już o pierwszych 2,3 miesiącach. Pierwszy dzień u nas po przerwie też z płaczem ale wczoraj już ok bo mają nowa bardzo fajna panią i już Gabi za nią biega a w domu opowiada jaka jest fajna.

                    Annamaja szkoda że ciche dni tak odbiły się na Matyldzie, ona strasznie mało wrazliwa jest. Może nieslubnemu to da coś do myślenia.

                    Ustawie parę zdjęć jak będę mieć czas żeby siąść do kompa. Na razie wstyd się przyznać nie ogarniam wszystkiego. Przez to że nie śpię w nocy to słabo się w dzień czuje. W dodatku po ciazy tarczycy wariuje i Tsh spadło mi do zera prawie co też się na mojej psychice odbija. Gabi po wakacjach rozbrykana, muszę ją prostowac w wielu sytuacjach. Najgorzej jak Kubek wyje w wózku a ona nie chce z placyku wyjść. Ech.... Muszę lecieć. Wpadkę jeszcze później.

                    Powodzenia dla wszystkich przedszkolakow i uczniów.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Cześć

                      Dziękuje dziewczyny w imieniu Karoli.Wczoraj po 1 dniu była bardzo zadowolona, siedzi z koleżanka Dominika , dobrze że wczoraj poprosiłyśmy bo mówiła że inne dzieci siedziały chłopak-dziewczynka, tornister podobno ma najładniejszy tak twierdzi, w piątek ma mieć zajęcia plastyczne wiec na razie super książka ma być dzisiaj ale będzie tylko używała w szkole ćwiczenia maja być pod koniec tygodnia i dobra wiadomość będzie angielski nie niemiecki.

                      Adus jak dzisiaj rozstanie najlepiej to nie pokazuj po sobie wiem łatwo mówić ale z czasem będzie lepiej.

                      Niunia no ty masz tez ciężko nie masz co się wstydzić dokładnie rozumiem tez to kiedyś przechodziłam.
                      Annnamaja areobik super tez bym sie zapisała


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Cześć Mamcie.
                        Ja znów mam ogromne zaległości.Masakra.
                        Zabiegana jestem,bo praktycznie codziennie ktoś dzwoni w sprawie pracy.Byłam też na kilku rozmowach.
                        Obecnie jestem przeziębiona,czuję się kiepskawo.Iga też przeziębiona,więc do przedszkola nie chodzi i ogólnie nie chciała,bo mówiła,że już nie bedzie chodzić na górę tylko do starszaków i że już nie ma na górze swojego ręcznika.Ja na raize nic o tym nie wiem.Jak na moje oko,to za wcześnie,by już chodziła do starszaków.U nas są IV grupy i w tym roku powinna chodzić do drugiej.Panie się zmienią,nad czym też ubolewam,ale jej chyba najbardziej zależy,by chodzić na górę.
                        W ogóle z moją Igą dzieje się coś niedobrego.Nie ogarniam dziecka.Tak mnie denerwuje,że czasem mam już dość.Jest bardzo niegrzeczna,brzydko się odzywa,nie słucha,non stop ma fochy.Wczoraj byłyśmy cały dzień same,bo D.w pracy i było nawet okej.Wrócił D.,a w nią jakby diabeł wstąpił.Nie wiem co to miało być.

                        Nadrobię zaległości i jeszcze wpadnę do Was.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niunia doskonale Cię rozumiem. Domem się nie przejmuj, nic się nie stanie jak nie będzie sprzątnięte. Ty jak Kubuś śpi w dzień to też się kładź, bo się wykończysz. Też przecież musisz trochę odpocząć. A męża nie masz teraz w domu, nic nie pomaga?
                          Agatko super, że Karoli się podoba. I dobrze, że Wam język zamienili
                          A Wasze dzieciaczki mają w przedszkolach angielski? Bo u nas właśnie dziś pierwsza lekcja ma być.
                          Myssia też mieliśmy taki okres z Zosią. Na pocieszenie powiem, że to przechodzi. Ale u nas trochę to trwało.
                          Dobrze, że masz dużo telefonów w sprawie pracy. Trzymam kciuki, żebyś dostała jakąś fajną

                          Dziś znowu u nas płacze były. Zosia płakała całą drogę do przedszkola. Robiłam wszystko, żeby ją rozśmieszyć, powygłupiać się, ale nie za bardzo działało. Za to ja byłam dziś już twardsza, chociaż łza mi sie w oku zakręciła, ale się nie dałam. Na razie po powrocie do domu, Zosia mówi, że jej się podobało, opowiada i cały dzień bawi się w przedszkole. Także widzę, że nie jest tragicznie, tylko te rozstania rano.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            hejka,
                            niunia, no wpolczuje Ci. pamietam jak ja nie moglam ogarnac po nieprzespanych nocach, przy jednej Matyldzie a co dopiero Ty, przy dwojce. fajnie, ze mala polubila swoja nowa pania. Zycze uregulowania Tsh i w ogole sil witalnych.
                            tak, moja mala jest wrazliwcem. nawet pani to potwierdza w przedszkolu.

                            agata, super ze sie tak fajnie rozkreca u Karoli. no i masz angielski, jak chcialyscie, ekstra. tez sie ciesze, ze ide na ten aqua-aerobik. dzis wieczorkiem pierwsze zajecia. juz mnie widze jak trace sily w tym basenie po 5 minutach... zero kondycji...

                            myssia, ino mig i pewnie znajdziesz prace. wtedy sie pozmienia. W przedszkolu to pewnie malej cos sie pomylilo. na pewno nie bedzie w starszakach zdrowia Wam zycze dziewczynki i nie denerwuj sie. Mala wtedy tez spokojniejsza bedzie. Wykuruj ja i niech smiga do dzieci

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Ada maz cały dzien w pracy a jak przychodzi siada do kompa i pisze program komp bo załapał sie do takiego projektu. Wysyłam zdjęcie naszego tortu urodzinowego marchewkowego- Kotka wedle zyczenia solenizantki. Sama robiłam
                              Attached Files



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                I jeszcze kilka, miedzy innymi po grzybobraniu na ktorym Gabi była i sama zbierł maslaczki.
                                Attached Files



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X