Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Agata zdjęcia super, myśmy 2 lata temu byli w Łebie i podchody robiliśmy do tego parku dinozaurów, ale w końcu nie doszliśmy tam, stwierdziliśmy że Kuba za mały i nie będzie zainteresowany.
    Annamaja nie wiedziałam że w lidlu mleko ryżowe maja? A mi akurat zamknęli lidla do połowy września bo remont robią.
    Niunia zdrówka dla mamy i fajnie że wyjazd się udał! I spóźnione sto lat z okazji 4-ro miesięcznicy Kubusia, jak ten czas leci?!?!?!
    Ada a Zosia zna jakieś dzieci co tam razem z nią w grupie mogą być?

    Co do pogody to kurcze zimno jest a wieczorami to już w ogóle brrr zakładam skarpetki i bluzę ciepłą, czuć jesień...zaczęłam nawet produkcję czapek dla Zosi.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Beau Zosia zna kilkoro dzieci , co koło nas mieszkają, ale ostatnio bardzo wyobcowana się zrobiła. Np. w piaskownicy wszystkie dzieci się razem bawią, a ona siedzi z boku i bawi się sama. Ostatnio nawet kilka razy dziewczynki ją wołały do wspólnej zabawy to też nie chciała.
      Beau generalnie wszystko może uczulać. U mnie oboje mieli wysypkę po marchewce, a synek znajomych na dynię uczulony. Także wszystko zależy od dziecka.
      Nocek współczuję.
      Niunia i ja życzę zdrówka Twojej mamie. I wszystkiego naj dla Kubusia.
      Agatko w takim razie powodzenia w nauce, bo pewnie terazsporo tych testów





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Ada dzieki, mama juz lepiej.

        Dzieci maja rózne etapy i rozne dni. Gabi jednogo dnia ciągnie do dzieci a drugiego nie chce sie z nimi bawić . To tak jak my, jednego dnia mamy ochote na pogaduchy a drugiego wolimy kawke i ciepłe kapcie w domu.

        Beau, niestety soja to silny alergen i czesto dzieci z alergia na mleko krowei maja tez alergie na soje. Ale ty piłaś wczesniej sojowe mleko chyba? Ja ostatnio pare razy zgrzeszyłam i Kubka znów wysypało troszke. Własnie zasnał ale spi teraz po 20 minut ze 2,3 razy dziennie wiec wieczorem strasznie zmeczony i o 19 juz kapany i zasypia. Dalej cycuje z czego jestem dumna bo to mega wygoda....nie liczac sytuacji kiedy sama musze gdzies wyjsc bo wtedy porazka. Ale zawsze moge go zabrac.

        Nam został ostatni tydzien, w sobote robimy Gabrysi urodzinki u rodziców a w niedziele wracamy i od poniedziałku przedszkole. Kiedy to zleciało.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej mamy
          My wczoraj w domu ale ten tydzień u teściowej ja mam bliżej do pracy a dziewczynki maja opiekę i hmm zleciały wakacje.
          Niunia ja urządzam urodziny w niedziele ale tez tylko dla rodziny, pojechaliśmy ostatni do Decatlonu i kupiliśmy hulajnogi dla Hani tez bo za miesiąc ma urodziny a jak by zobaczyła że Karola dostała to cyrk by był.
          A Hania ma duz predyspozycje słuchajcie ostatnio była u mojej mamy i Maks miał rower swój a on ma 8 lat i nie żartuje Hania weszła na niego pojechała tylko M musiał za nia biec i asekurować


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            agata, jestem pod wrazeniem, brawa dla Hani! moja to tak ma, ze raczej do niej z rowerkiem nie podchodz...w piatek bylam z nia w parku pojezdzic, to ryk byl i strasznie na sile.. az sie zdenerwowalam. niepotrzebnie, ale ostatnio nerwy mam w nie najlepszej formie. ehhh..
            w sobote bylysmy na dwoch fajnych przedstawieniach w plenerze a wczoraj w kawiarence dla dzieci z jarmarkiem dzieciecym. z facetem sie nie odzywamy od kilku dni wiec tylko we dwie
            niunia, zdrowia dla mamy i tak, masz racje zlecial czas wakacji b. szybko. my tez za tydzien juz do przedszkola.
            beau, no wlasnie w lidlu normalnie nie ma mleka ryzowego, tylko teraz maja. wspolczuje nocek. ale bedzie lepiej
            ada, fajnie, ze trenujesz jazdy. ja to bez auta to jakby nie ja)

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Ja właśnie siedzę sama. Mąż w tym tygodniu po raz pierwszy chodzi na popołudnia i kończy pracę o 22. Jakoś mi dziwnie.
              Agatko brawo dla Hani. U nas z rowerem podobnie jak u Matysi. Zosia na swój rower nie chce wsiąść i jak tylko chcę wyciągnąć z piwnicy, to jest ryk, ale jak stoi rower jakiegoś innego dziecka to wsiada i na nim chce jeździć.
              Annamaja moje nerwy też szwankują, ale u mnie to przemęczenie. Brak mi cierpliwości, a potem oczywiście mam wyrzuty sumienia
              W czwartek mam zebranie w przedszkolu, a że mąż na popołudnia chodzi, to oczywiście mam problem z kim dzieci zostawić. Jeszcze dla samej Zosi znalazłabym jakąś opiekę, ale z Markiem już gorzej. Marek nie chce do nikogo iść, zaraz krzyczy jakby go ze skóry obdzierali. Do tej pory jedyną osobą do której szedł był mój tata, ale widzę, że też się to zmieniło. Poprosiłam go, żeby z nimi został, to widzę, że się chce wykręcić (ja sobie nie poradzę i takie tam).





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Hej dziewczyny czasu nie mam wpadać bo mi się Kuba zepsuł. Łóżko i wózek parzy , tylko rączki są dobre.
                Ada ją bym Zosię zostawiła a Marka wzięła. U nas z dziećmi przychodzili na zebrania.

                My w sobotę robimy jednak mini urodziny. Gabi już się doczekać nie może bo wie że babcią Roszpunke obiecała kupić. Dzielna jest.

                Agata niesamowity ten wyczyn Hania. Super



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Byliśmy dziś na zajęciach adaptacyjnych w przedszkolu. Zosi na razie się podoba i chce iść w poniedziałek. Ciekawe jak to będzie w poniedziałek, jak będzie musiała zostać bez mamy. Póki co mama bardziej denerwuje się od dziecka Najbardziej się boję, że się poryczę z tych emocji (a wiem, że nie wolno mi tego robić). Jakieś rady dla początkującej mamy przedszkolaka?
                  Jutro idę na zebranie do przedszkola, a dziadek ma przyjechać do dzieci. Właściwie to debiut dziadka w takiej roli





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej mamy ja na chwilke przed snem dzieciaki spia ale zosia niedlugo na cyca sie obudzi. Niunia u mnie z rekami to norma a w ogole byla u mnie pielegniarka srodowiskowa w piatwk zdziwilam sie bardzo ale stwierdzila ze zosia ma wzmozone napiecie miesniowe i stad te krotkie drzemki w dzien i ze w wozku tez jej nie pasuje a jak usnie w wozku to wozek musi w ruchu byc itd a co do cyca to masz racje Niunia wygoda jest ja Kubie odciagalam i po nocach z laktatorem siedzialam zamiast spac a potem chodzilam zakrecona.
                    Ada trzymam kciuki za dziadka zeby dal rade i zebys mogla mu nie raz dzieci podrzucic.
                    Agata slowa uznania dla Hani!
                    Annamaja u Ciebie znowu jakies przedstawienia, kurcze w duzych miastach to jest gdzie z dzieckiem pojsc! A jak tam "ciche dni"? Dalej sie nie odzywacie z nieslubnym?

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      hejka,
                      beau, fajnie ze zajrzalas do nas. moj nieslubny w koncu poszedl po rozum do glowy i juz gadamy dobrze, bo juz na malej sie to zaczelo odbijac, prawie przestala chciec z nim przebywac tylko ze mna, w nocy poplakiwala i ogolnie bardziej wycofana sie zrobila do innych. takze pomijajac wszystko dla dobra dziecka trzeba caly czas zabiegac o dobre relacje... ehh.. alez musialas byc zdziwiona ta wizyta! ale przynajmniej cos konkretnego sie dowiedzialas. oby sie u malej szybko unormowalo z tym napieciem. co do przedstawien to tak, w zasadzie nie moge narzekac. i wszystko to z wolnym wstepem bylo wiec super. ale nie udalo mi sie niestety wyjechac do Kolobrzegu... kombinuje jeszcze atrakcje na weekend co by zakonczenie wakacji malej fajne zrobic
                      ada, z takich porad na poczatek, to nie denerwuj sie tylko korzystaj, ze mala jest pod dobra opieka choc NIE TWOJA i sie nie denerwuj. zostaw numer telefonu, w razie jakby co niech dzwonia. i na poczatek zostawiaj ja na 3-4 godzinki bo lepszy niedosyt niz przesyt tak, aby ja jeszcze bardziej zachecic. no. takze luzik, zeby mala niepotrzebnie sie jeszcze Toba przejmowala

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hej mamy,

                        Aduś będzie dobrze, zobaczysz zostawiaj ja na parę godzin ja tak robiłam z Hania jak miała początki w żłobku. Było trochę płaczu jak wychodziłam a potem sie zabawiała. a U nas nie ma zajęć adaptacyjnych były w czerwcu ale nie poszłyśmy po to dla 3 latków a Hania idzie do 4 latków.Zresztą ona bardzo chce więc raczej problemów nie będzie.1 września pójdzie na krócej bo mam urlop.
                        Karola ma wielki dzień skończył się czas przedszkolny a zaczyna szkoła..
                        Wczoraj byłam w szkole będzie chodziła z kilkoma osobami zerówki ale dużo dzieci doszło.Pójdziemy na rozpoczęcie, potem po Hanusie a potem jakoś uczcić 1 dzień szkoły


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Dzięki za rady. Zosia też mówi, że chce iść do przedszkola, ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce. Jak zobaczy, że jest bez mamy i na tyle godz, to może jej przejść ochota.
                          Dziadek dziś dał radę, a Marek jak na życzenie przespał 1,5 godz (normalnie śpi 1 godz, chociaż ostatnio po pół już śpi). Także z samym Markiem miał tylko 40 minut. Ale mały nie płakał, więc dziadek nie musiał się stresować
                          Agatko u Ciebie też wielki dzień, bo debiut w szkole i w sumie też w przedszkolu.
                          Beau Marek też mi nie chciał spać w wózku i w domu po miesiącu go do łóżeczka przeniosłam. A na dworze, to też wózek musiał być w ruchu (i tak jest do teraz), ale spał tylko do pół roku. Odkąd siedzi to nie śpi na dworze (u nas działa to na odwrót, jak chcę go przetrzymać ze spaniem to wychodzimy na spacer). A w związku z tym napięciem masz iść na rehabilitację?
                          Annamaja dziecko wyczuwa złe relacje i wszystko przeżywa bardziej niż my. Ale chyba nieistnieja pary, które nigdy się nie kłócą.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            adus, tak, nie ma takich par, wiec jest to naturalne. chodzi tylko to aby starac sie byc lepszym czlowiekiem, dla dziecka chociazby. brawa dla dziadka, choc tyle mogl Ci pomoc choc szkoda, ze meza nie masz popoludniami. Zosia tez na tym straci bo rano bedzie w przedszkolu. trzymam za nia kciuki od poniedzialku!
                            agata, za Twoje dzieci tez!
                            my dzis idziemy na przyjecie do kolezanki. na tarasie, same babeczki z dziecmi wiec moze byc sympatycznie. mialy byc suknie i kapelusze tak dla fantazji ale troche za chlodno

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Annamaja dzięki. Na szczęście dzisiaj mąż ostatni dzień na popołudnie. Początkowo miało być na 2 tygodnie, ale okazało się, że jednak tydzień. Ludzie jeszcze na ostatnich urlopach i dlatego musiał iść. Normalnie na szczęście nie pracuje na zmiany.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć

                                Ja ma chwile bo szykuje urodziny.
                                Niunia wszystkiego najlepszego dla Gabi, spełnienia marzeń, smaczenego tortu i fajnych prezentów.
                                Jak tam wczorajsze mini urodziny??


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X