Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    dziewczyny, ja tylko na chwile bo czasu brak ale wlasnie bylam w lidlu i zakupilam zapas mleka ryzowego za 4,99 - od dzis promocja, pozdrwoki!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Cze

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć Mamcie!
        Znowu mi komputer szaleje.
        U nas od wczoraj piękna pogoda. Słonko na całego i ciepło. Jak dobrze, bo ostatnie dni były chłodne, co chwila padało.Myślałam,że to koniec ładnej pogody.
        W końcu na łikend nigdzie nie byliśmy. D. podgonił majsterkowanie przy samochodzie,a u mnie dzień jak co dzień.
        Nadal szukam pracy. Już miałam kilka ofert.Może akurat się uda. Bardzo bym chciała, bo męczy mnie siedzenie w domu. Chciałabym wyjść do ludzi, zarobić co nieco.

        Niunia, super,że już wróciłaś. Brakowało Cię na forum.
        Cieszę się,że wyjazd się udał i pogoda dopisała. Najważniejsze,że pobyliście razem.
        Ty jeździsz do rodziców do Zawiercia?
        Tak jak pisałam, ja też zaakceptowałam tę moją "samotność". D. się ogarnął nawet, ale to jeszcze nie to, czego bym chciała. Tak sobie wszystko rozkładam, by mieć też czas na inne sprawy.Na moje szczęście jestem dobrze zorganizowana, więc nie robię niczego na tip top.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć mamy,

          Niunia fajnie że pogoda Wam dopisała.Myssiu powodzenia w szukaniu pracy, trzymam kciuki.Wstawiam fotki z wyjazdu.
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            I jeszcze kilka.
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Hej, Annamaja dzięki za cynk o tym mlekuMyssia jestem w Myszkowa u rodziców, to koło Zawiercia. A ty gdzie teraz mieszkasz bo zmienialas mieszkanie.

              Agata super wyjazd mieliście. Jak tam w pracy? Przyzwyczailas się już?



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Hej

                Tak Niunia przyzwyczaiłam się pracy nie mam za dużo wiec ok. 1 wrzesnia wzięłam urlop bo z Karolinka ma rozpoczęcie roku a Hania do nowego przedszkola idzie

                Niunia robisz urodzinki dla Gabi?. Ja zrobię dla rodziny 31 wypada w niedziele myslałam żeby zrobić dla koleżanek ale może później maż kończy 35 lat a Karolinka 7 jeju ale to zleciało

                Dzis do laryngologa ide z dziewczynkami. Wpadne pózniej miłego dnia pa.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  hej mamy, troche mam zaleglosci ale ostatnio albo czasu mi brak albo weny.
                  agatko, super zdjecia z wakacji. najfajniejsze to jak jedziecie autem rodem z epoki kamienia lupanego daj znac co lekarz powiedzial
                  myssiu, trzymam kciuki za fajna prace
                  niunia, Wy pewnie juz u rodzicow. a gdzie fotki z wakacji w trojmiescie?

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    odnosnie konca wakacji.. chyba nie uda nam sie we trojke wyjechac jak wstepnie planowalismy w drugiej polowie sierpnia czyli teraz wlasnie, kiedy Matylda ma wakacje od przedszkola. moj R niestety nie moze wyjechac ze wzgledu na prace. wiec ja tak sobie mysle, ze wezme Matylde na tydzien do Kolobrzegu i tez bedzie fajnie. tatus dojedzie na weekend i tyle, o. a moze moja mama pojedzie ze mna albo siostra... zobaczymy. a we dwoje pojedziemy sobie we wrzesniu moze. chcialabym.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Cześć

                      Annamaja odnośnie tego zdjęcia byliśmy w super parku Dinozaurów w Łebie polecam bardzo, wszystko zrobione na Flinstonsów, niesamowity park chodziliśmy prawie cały dzień.Pewnie zabierz Matylde do Kołobrzegu
                      A co do laryngologa.Hania ma termin operacji 8 kwietnia niestety ma przerośnięty trzecie migdał czyli to co Karolinka, trochę wody w uszach.Chyba nie ma co odkładać tej opperacji widzę po Karolince że duzo mniej choruje.
                      Karolina dobrze,ładne uszy ale w tej chwili utrzymuje jej sie długo kaszel i kazała zrobić tomnografie zatok idzie w pon i w czwartek do kontroli.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Agatko zdjęcia super i świetny pojazd Widzę, że u Ciebie znowu problemy zdrowotne. Jeśli operacja ma pomóc, to chyba faktycznie lepiej ją zrobić. A jak Towja nauka jazdy? Masz już wyznaczony egzamin?
                        Ja się wzięłam za jazdę i jeżdżę kilka razy w tygodniu z mężem. Może niedługo odważę się sama jechać.
                        W środę idziemy na zajęcia otwarte w przedszkolu. Miały być dni otwarte, a zrobili tylko jeden dzień na 2 godz, ale lepsze to niż nic. A w czwartek mam zebranie organizacyjne.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Adus prawo jazdy stanęło na razie się uczę przerobiłam z polowe pytań dopiero niestety wakacje były i tak wyszło. Myśle że może pojde we wrześniu zdać teorie.
                          My jeszcze nie mammy terminu zajęć adaptacyjnych, ale pewnie w przyszłym tygodniu bo mówili że pod koniec sierpnia.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej dziewczyny, ją u rodziców i tu też czasu brak. Moja mam kiepsko się czuje bo miała usuwane polipy z macicy i trochę leży bo ją pobolewa więc ją mam więcej obowiązków.

                            Agata robimy Gabi u rodziców urodziny i zabieramy ją tu na piłeczki. Ale tylko rodzina. Po powrocie do przedszkola będzie miała tam i w warszawie zrobię mini imprezę dla jednej koleżanki, nie robię dla koleżanek z przedszkola raczej. Gabi byla przez jedną zaproszona ale nie poszła.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Agata powodzenia w nauce teorii. No i na pewno Hania da sobie radę w przedszkolu . A problemów zdrowotnych wspolczuje.

                              Ada Zosi również życzę powodzenia podczas aklimatyzacji w przedszkolu.

                              Annamaja fajnie że możecie wyjechać. Pewnie że weź mamę to nie będziecie się nudzić.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej mamy ja znowu z zaległościami ehh
                                Niestety nadal sama z dziećmi i tak nie bardzo jest kiedy klikać, Kuba jednego dnia super a następnego foch od samego rana, w takie dni nie mogę się doczekać kiedy do przedszkola pójdzie!
                                Zośka zaczęła mi pobudki w nocy robić, wcześniej na cyca się budziła i jak zjadła to spała dalej a teraz bywa że fika z godzinkę, albo szczerzy dziąsła do żyrandola, no i rano wcześniej wstaje. No i wysypało mi ją znowu po tym jak zjadłam pasztet z soczewicy, kurka nie wiedziałam że soczewica też może uczulić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X