Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć mamusie!
    Znowu mam tyły straszne!!!
    Nie wiem co się dzieje a forum.. , czas jakoś tak leci że szok!!!
    Kubusia mam cały czas w domu, po przyjeździe znad morza nie poszedł do przedszkola bo miał żółty katar no i trochę to mu się ciągnęło,teraz na sierpień już przedszkole zamknięte więc dopiero we wrześniu pójdzie ehhh ...
    No i z dwójką dzieci to jest co robić tym bardziej, że Kuba niegrzeczny i nie słucha, za to Zosia zaczęła mi lepiej sypiać w dzień (tfu tfu tfu nie chwalę za bardzo bo zaraz się jej odwidzi!!!). Mieliśmy jechać nad morze ale zrezygnowaliśmy, bo ja z tą dietą bezmleczną to miałabym problem się stołować. Często biorę dzieci i jadę do rodziców zawsze to lżej, od paru dni też teściowa mi przychodzi z rana do Kuby pobawić się z nim, a jak nie jest jeszcze gorąco to bierze go na spacer.
    Poza tym mam 9 sierpnia wesele i nie bardzo wiem jak to będzie skoro ja na diecie, pić nie mogę bo karmię no i dziecko małe na cycu to nie ma jak zostawić, nie wiem czy może jednak odciągnąć pokarm i zostawić małą teściowej czy może gdzieś ją tam ze sobą mieć cały czasnie wiem...
    Ostatnio też miałam z m trochę scysje, ale teraz jest dobrze...
    OK teraz czytam co u Was!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      a jeszcze załączyć miałam zdjęcia...
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Aduś widać urlop Wam się udał zdjęcia super,a dzieciaczki przeurocze i Zosia jak wydoroślała
        Niunia co to za oranżadkę pijesz algową? Co to za cudo? Ja to mleko bez laktozy miałam też, ale w końcu nie wypiłam teraz piję mleko ryżowe w rossmanie jest za 6,99, tam jest taki dział ze zdrową żywnością, mają mleko owsiane też, ale mi bardziej ryżowe pasuje, no i cena niezła bo w realu kupowałam mleko ryżowe to prawie 14 zł!!! Niunia Kubuś przesłodki okruszek a Gabi pięknotka
        Agatko straszne to co spotkało Twoją szwagierkę, trzymam kciuki by wszystko dobrze się skończyło!
        Udanego wypoczynku!
        Annamaja kiedy ja usłyszę od mojego Kuby że chciałby żeby go zaprowadzić do przedszkola ehhh ostatnio wył że nie chce iść do przedszkola we wrześniu!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Beau Zosieńka śliczna i bardzo do Kuby podobna
          Zosia na razie odlicza niedziele do pójścia do przedszkola. Ciekawe czy tak zawsze będzie chciała chodzić
          Ja ostatnio też się wkurzyłam i na męża i na teściową. Ech szkoda gadać.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Ada fajnie że Twoja Zosia chętna by pójść do przedszkola, ja się boję co to u nas będzie od września, po takiej przerwie!
            I dzięki za komplementy pod adresem Zosi, ta moja Zosia to nieźle papuśna
            A w poniedziałek idę z nią na szczepienie to zobaczymy ile waży!
            We wtorek jeszcze raz do poradni preluksacyjnej po wyniki USG bioderek.
            Dziś mi mała szybko usnęła to idę podziergać coś dla relaksu.
            Miłego weekendu mamusie!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Witam, też ostatnio nie miałam kiedy wchodzić.

              Beau Zosia śliczna. Fajnie że jej się unormowalo. Szkoda z tym wyjazdem , mój mąż ciągle słyszy jakie korki nad morze i też chce odpuścić ale nie dam się tak łatwo.

              powiem ci że ją trzymam dietę ale na jeden dzień to bym sobie dała spokój na wesele. Co do mleka bez laktozy to wysypalo go po nim strasznie i już nie pije. Doszła do wniosku że to nie chodzi o laktoze tylko po prostu alergiach na krowie mleko. Dzięki za info o tym różowym z Rossmana, ją kupuje sojowe waniliowe w biodrze i bardzo lubie bo to nie śmierdzi.

              Annamaja super macie to predszkole, aż grzech trzymać dziecko w domu.

              Ada powodzenia w przetworach bo pewnie zaczynasz już duszności robić. A skoro Zosia taka entuzjastyczna to na pewno będzie chodzic. moja od początku nie chciała i tak już zostało



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niunia kiedy jedziecie? A co z jedzeniem bierzecie jakies lokum z kuchnia i sama bedziesz pichcic? A to sojowe waniliowe z biedronki tez wczesniej kupowalam dobre jak budyn

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Beau pyszne to sojowe ale waniliowe a naturalne śmierdzi.
                  Co do oranzady algowej to jest właśnie ten kefir wodny o takich właściwościach jak prawdziwy. kupiłam algi na alegro i produkuje. Co dwa dni litr mam a jakie orzezwiajace w te upał
                  Jedziemy do kuzyna mojego. Zawsze można coś sobie upichcic coś nie zamierzam, na cztery dni jak jedziemy a ni płacimy za nocleg to można coś w knajpie zjesc.Ja tam zarazrybami będę żyć, młoda zje rosół i sucha bułkę i jej starczy. Kubek cyc. Najgorzej się drogi boję bo znajoma teraz o 4 godz dłużej jechała niż zwykle przez bramki na autostradach.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hejka mamunie,
                    od czwartu bylam z mala nad morzem, w kolobrzegu. pojechalam z nia sama pociagiem polecam, bo tatniutko, wygodnie i bez korkow! a wczoraj jak wracalismy juz autem wszyscy, to z kolei tez plynnie jechalismy bo dosc wczesnie wyruszylismy i nie bylo takiego duzego ruchu. juz burzowo sie robilo wiec nie bylo szkoda wracac. a tak to pogoda boska, opalone jestesmy pieknie rodzinnie bylo wiec same superlatywy po wyjezdzie

                    zaraz poczytam co u Was.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      bialko krowie jest szkodliwe dla ludzi wiec na zdrowie Wam wyjdzie i Waszym pociechom
                      beau, sliczna masz ta Zosienke!

                      zalaczam kilka fotek z wyjazdu
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Jestem po szczepieniu z Zosią-kluseczką, uwaga waga mojej Zosi to 6700! i 63 cm długa! Jest już co trzymać!
                        Niunia z tymi korkami to masakra co się dzieje mam nadzieję, że Was to ominie, a co do tych alg to zapodaj mi jakiś link...
                        Annamaja super fotki, zazdroszczę wyjazdu...

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Cze

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Cześć Mamcie!
                            Melduję się wczesnym porankiem. Mój komputer szaleje o tej porze i sam zamieszcza posty,więc stąd to moje "cze".
                            U nas wszystko w porządku. Igusia wróciła do "starego" przedszkola i to z jaką radością! Wczoraj jak ją odbierałam, to wyszła do mnie z uśmiechem na twarzy, zywo o wszystkim opowiadała. Tak więc jestem zadowolona.
                            Pogoda u nas już wczoraj zaczęła kaprysić, a dziś spore ochłodzenie i ponoć ma być deszczowo. Jeszcze nie wiem jak wykorzystam wolny dzień. Na pewno muszę wybrać się na zakupy. Niestety tylko spożywcze.

                            Beau, śliczną masz córeczkę. Na moje oko podobna do Ciebie. Waga no no..faktycznie masz co dźwigać. Niech Kluseczka zdrowo rośnie! :*
                            Ja niestety nadal nie mogę wrzucić zdjęć. Nie wiem co jest grane. Już dawno nie widziałyście jak Igunia urosła, zmieniła się..


                            Annamaja,zdjęcia piękne! Zazdroszczę morza.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              hejka,

                              beau, to duza dziewczynka z Zosi

                              myssia, zmniejsz zdjecia aby wazyly ponizej 100KB i wtedy zalaczy. u mnie z kolei jesli chodzi o przedszkole to zmainy w sierpniu na niekorzysc, bo pani poszla na urlop i matysia wczoraj troche plakala na wejsciu i w ogole b. malo dzieci jest. ale jak ja odbieralismy to juz zadowolona byla i mowi, ze pani na zastepstwie jest fajna i ja zna. dzis poszla bez wiekszych przeszkod z tym, ze mnie z tym jakos kiepsko, ze tak malo dzieci chodzi i wsrod nich moja. no ale jutro babcia wraca z nad morza to moze ja troche do siebie bedzie brac. wtedy nie bede jej posylac w sierpniu juz.

                              niunia, adus - gdzie Wy?

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć Dziewczyny!
                                Strasznie pusto na forum się zrobiło.
                                Igusia w przedszkolu, więc ja nadrabiam zaległości i odpoczywam..
                                U nas też już marudzenie przed pójściem. Dziś Igunia obudziła się i wymyśliła,że jak jest niebo zachmurzone, to ona nie idzie do przedszkola. ale poszła..
                                Płakać nie płacze, ale na przykład prosi, by odebrać ją po obiadku. W przedszkolu pustki jak nie wiem. Wczoraj o 9 była tylko czwórka dzieci. Dwóch chłopców i dwie dziewczynki. W ogóle znajoma mi mówiła,że do naszego przedszkola chodzi pewna dziewczynka, którą rodzice na dyżur zapisali i że strasznie klnie i bije dzieci. Pytałam wczoraj Igę o nią, ale na szczęście musi być w innej grupie, bo Igusia mówiła,że nie ma w grupie dziewczynki o takim imieniu.

                                Co do zdjęć, to nigdy wcześniej nie miałam takich problemów,a zdjęć też nie zmniejszałam. Zaraz spróbuję coś pokmnić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X