Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    agata, no to ulga ze stan stabilny.nie znam sie ale moze cofna sie te wszystkie zmiany? oby!
    niunia, sto latek dla Kubusia! oby dalej tak pieknie sie rozwijal!

    u mnie skwar juz ktorys dzien. oj, pojechalalbym nad morze teraz...ale ponoc korki niemilosierne na trasie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Annamaja trochę pogody jest więc wszyscy tam gnaja. A cały czas właśnie w radiu mówią że kilkugodzinne korki na wjezdzie i wyjezdzie z miejscowości wczasowych.

      A ją dostałam namiary do kuzyna do Gdyni więc może z Warszawy w sierpniu do niego wyskoczymy.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        no, niunia, a do mnie na zlot to co?)

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć

          Wczoraj M był u Kasi i jest lepiej. Nawet powiedziała całe zdanie i zaczyna coś słyszeć a i wyniki przyszły i nie ma żadnej bakterii.Widocznie dla niej trzy operacje to było za dużo ale cieszę się że jest poprawa

          Mi zostały trzy dni pracy i uuurlop

          Beau a co u Ciebie coś się długo nie odzywasz?
          Aduś jak dzieciaczki, zdrowe?

          Hania kończy złobek w piątek ostatni dzień, kupujemy na pożegnanie kwiatki dla Pań i słodkości. Kiedy te dwa lata mineły?!


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            agata, to nareszcie dobre wiesci ze szpitala.. tak trzymac!
            u mnie znow ukrop. na termometrze skali brakuje. ostatnio takie tropiki mialam... w tropikach wlasnie

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Agatko cieszę się, że jest poprawa.
              Dzieciaczki już zdrowe, ale ja nie bardzo. Cały czas mi się ciągnie to przeziębienie. Dziś się marnie czuję
              Mąż dziś poszedł pierwszy dzień po urlopie do pracy i mi jakoś dziwnie.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Agata cieszę się że zdecydowana poprawa jest. Wygląda na to że ty też będziesz mieć ladna pogodę n wakacje.

                Ada zawsze ciężko wracać do normalności po urlopie. Zdrowka życzę.

                Beau,hop hop. Co u was? może wy już na wakacjach?

                My dalej pod grusza stacjonujemy. Kubuś właśnie zasypia na huśtawce. Ale mu tu dobrze. A Gabi z babcią w sklepie. Cisza i spokój. Nie wiem jak ją po tych dwóch miesiącach do domu wrócę?!



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Niunia to korzystaj z chwili ciszy i spokoju

                  Nie chce zapeszać wczoraj była poprawa a dziś podobno zły nastrój ma i mówi że umiera. Mozę i dobrze bo świadomość wraca.A co do pogody to podobno do końca lipca ma być ładna tak słyszałam


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Agata a mój mąż od początku sierpnia urlop zaczyna to się akurat pogoda zrypie ....



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      ada, to zdrowka!
                      u mnie kolejny dzien ukropu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        A u nas od wczoraj ochłodzenie i leje. Całą noc i dzień też się zapowiada ulewny.

                        U nas po staremu. Mąż jutro do nas na weekend przyjeżdża. Ją jakąś niewyspana chodzę, nie mogę się tu wyspać mimo że wczesnie zasypiam.

                        Agata jeszcze jeden dzień do urlopu.masz? Super.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Niunia tak jeszcze jutroHania od poniedziałku miała katar a wczoraj z nią zostałam bo miała gorączkę dziś miała rano 38 mam nadzieje że się wykuruje bo przecież w sobotę wyjeżdżam zawsze coś nigdy spokoju nie ma.

                          U nas rano mokro i ochłodziło, wczoraj jak dzwoniłam do mamy mówiła że ładnie i słonecznie nad morzem.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            u mnie nadal pieknie ale w weekend ma padac.
                            moja gwiazda w przedszkolu. wczoraj byl u nich magik i byli w odwiedzinach w przedszkolu na przeciwko a dzis maja parade kapeluszy. codziennie tez kapia sie w brodziku wiec fajnie spedzaja czas dzieciaki.
                            agata, zdrowka dla Hani! trzymam kciuki za pogode nad morzem

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć Dziewczyny!
                              ..ale mam tyły.
                              U nas dziś ochłodzenie. W sumie już wczoraj było pochmurno i znacznie znacznie chłodniej. Dziś to samo. Jedynie w sobotę ma być słonecznie i bardzo ciepło,a później znów to samo. Szkoda. Patrzyłam na pogodę długoterminową i niestety rozpieszczać nie będzie.

                              Siedzimy z Igą w domu, bo wstałyśmy dziś o 10. Ja też ostatnio jakaś wymordowana jestem.

                              Agatko, tak to już niestety jest,zawsze coś się musi przytrafić na ostatnią chwilę. Życzę Hanusi dużo zdrówka. I oczywiście udanego urlopu. W końcu się doczekałaś.

                              Ja już kota do głowy dostaje, bo niestety przez pogodę siedzimy w domu,a Iga tak szaleje..

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                ...i dotarlo do mnie ochlodzene wczesniej niz prognozowano. ale przynajmniej mozna odetchnac, jakbym nagle trzecie płuco miala
                                dzis zrobilam malej perfumy wlasnej roboty, z samych naturalnych komponentow z tym, ze o konsystencji kremiku mi wyszly

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X