Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Annamaja dzieki, dwie pierwsze były robione laparaskopowo na pewno coś schrzanili i dlatego tak wyszło.Lepiej może by było żeby od razu jej zrobili zwykla operacje a tak bardzo sie nacierpiała.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Cześć Mamcie!
      U nas dziś piękna pogoda. Igusia nie poszła do przedszkola, bo..jest chora. Dziewczyny, ja już nie ogarniam, nie mam siły. Na noc zaczęła bardzo gorączkować. Marudna była jak nie wiem. Noc ciężka, jestem padnięta. Idziemy na spacerek, bo w domu zaraz bym kimnęła.

      Ja łykałam Zamur500. Lek dobrany nie do tego co mi dolegało, więc stąd obrzęk gardła i popękane naczynia krwionośne w oczach. Cieszę się,że już po wszystkim.
      Agatko, ale masakra. Życzę siostrze męża szybkiego powrotu do zdrowia. Jestem tak zrażona do lekarzy,że szok.

      Niunia, ja bym się też chętnie wybrała gdzieś na wakacje, ale w tym roku chyba odpuszczamy. Jedynie może gdzieś na łikend.Teraz u nas krucho z kasą, ja nadal bez pracy..

      Ada, ale Wam zazdroszczę morza i pogody. Cieszę się,że wyjazd się udał. Czekamy na zdjęcia.

      Mamcie, lecę, bo Igunia nudzi.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        myssia, moze Iga sie zarazila od Ciebie? nie powinna wychodzic dzisiaj jak wczoraj miala wysoka temperature. jest taka zasada przy goraczkach, ze w dzien goraczki i na nastepny dzien dziecko zostaje w domu.

        moja Matylda w sobote wymiotowala i miala 37,6. i taka jakby kaszke/wysypke z prawego boku pod pacha. dzwonilam do lekarki i zalecila jak brac lek i jaka dieta, i juz wczoraj bylo calkiem ok. dzis trzymam ja w domu bo jeszcze utrzymuja sie te krosteczki. no i katarek ma lekki do tego.
        ale dobry humor dopisuje

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia ,Annamaja zdrowka dla dziewczyn. To jest nienormalne z taka pogoda a tu choroby.

          Gabi dziś gardzi od rana więc aż się boję ale ona tak czasem ma.

          Kefirek dobry, aż się wierzyć nie chce że to woda.

          Beau, Znalazlam w Biedronce mleko krowie z Łowicza bez laktozy. Stało koło mlek sojowych . Jestem uratowana. Normalny smak mleka i za 3 zł a nie 8.

          Agata ale jazda z ta siostra męża. Wykonczyla by się dziewczyna. Dobrze że już wraca do sił.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Agatko ale się wycierpiała. Dlatego nie luię lekarzy. Dobrze, że szwagierka dochodzi do siebie.
            Dzieciaczki trochę się kąpały, ale woda zimna, więc wchodzili na tylko na trochę.
            Markowi nalewaliśmy wody do basenika, ugrzała się trochę na słoneczku i miał cieplutką wodę
            Myssia zdrówka dla Igusi! U nas też choróbska. Zosia ma katar (chociaż podobno po morzu to normalne), ja mam kaszel i gardło mnie boli, męża też dziś zaczęło gardło boleć. Tylko Marek na razie się trzyma.
            Annamaja ciekawe od czego ta wysypka. Także zdrówka życzę!





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hej,
              ada, to zdrowka dla Was. ja tez dzis mam lekki katar. z tym, ze u mnie te zatoki to chyba alergia. co do wysypki to sama nie wiem.. zastanawiam sie tez czy zaprowadzic ja dzis do przedszkola czy nie. nie ma juz zadnych objawow oprocz tej delkatnej wysypki wlasnie. nawet jej nie swedzi teraz ani wczesniej tez nie.
              niunia, ja takie mleko bez laktozy kotu podawalam i tez jak jeszcze pilam kawe z mlekiem to sobie dolewalam od niego zapomnialam o tym.
              agata, jak dzis szwagierka?
              myssia, jak sie Iga czuje?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja ją też kocu kupowalam ale w takich małych kartonach a ten normalny. Ale jest takie bardziej gęste i faktycznie przypomina kocie. Ale się cieszę że je znalazlam i Jeszze kozik twarog.

                Ada wszędzie dzieciaki chorują. Mimo że całe dnie na dworze to jednak coś krąży. Gabi się trzyma, Kuby katar też okazał się alergia na mleko. Po odstawieniu przeszło mu. Gabi w baseniku cały czas, tylko wyskakuje na trampoline się suszyc i z powrotem.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Annamaja kiepsko się czuje nadal jest w szpitalu oczy ja bola( podobno ma jakieś plamy) stawy nie ma siły na nic.Ona 9 miesięcy temu miała cesarkę znalazłam gdzieś że laparoskopii nie robi się jak ktoś jest po cesarce.
                  Aduś zdrówka dla Ciebie i Zosi.
                  Niunia my mamy trampolinę pod blokiem super sprawa zawsze jak wracamy musimy się zatrzymać


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Dziś jeszcze Marek obudził się z gorączką i katarem, także wszyscy jesteśmy chorzy. Do tego 4 mu się przebijają wszystkie na raz
                    Zosia wyskakała się na wakacjach na trampolinie. Była w ogródku, dostępna dla dzieci





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      agata, niech sie trzyma dziewczyna!
                      adus, jejku. ale kumulacje macie. to zdrowa dla Was wszystkich!

                      Matylda tez trampolinowa. u dziadkow na ogrodzie ma i skakac uwielbia
                      nie dalam jej do przedszkola, rejestracja do lekarki od godz. 12 wiec bede dzwonic i nas umawiac, nich spojrzy i stwierdzi chociaz czy do przedszkola moze chodzic.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        i w paszczy rekina
                        Attached Files





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Ada może u Marka katar i gorączka to na zeby.
                          Zdrowka dla wszystkich.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Aduś cudne zdjęcia,bobowe te z rekinem,.. ja juz chce nad morzeeeee


                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X