Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć.
    Beau tyle co ją się meldowalam że jeszcze nie urodziłam a dziś już śladu po brzuchu nie ma. Strasznie szybko zmalał. Chodzę już we wszystkich spodniach sprzed ciazy. Szczerze mówiąc...nie tęsknię. Biorąc pod uwagę jak teraz mobilna jestem.:-)

    Gabi po 3 tygodniach też pierwszy dzień przedszkola. No i trochę smutno jej było ale co było zrobić. Pojechała z nami samochodem we czwórkę bo rano mieliśmy wizytę u lekarza z Kuba. Waży 3120 czyli 600gram w 12 dni przybrał co jes pieknym wynikiem. Jak dziecko ładnie je to od razu Widac efekty. Muszę uważać żeby kataru nie złapał bo nie będzie mógł jeść. I lekarka przestrzegała żeby Gabi ospy nie złapała bo jak Kuba się zarazi to od razu szpital.

    Myssia to się wam pogmatwalo. Cały tydzień sama jesteś. I co,myślisz żeby z Iga jechać do Holandii?! Kurcze,to by było wyzwanie.
    Last edited by niuniakura; 05-05-2014, 17:04.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Aduś, ja już też nieustępuję. Ale wcześniej kiepsko było u mnie z konsekwencją. Kupiłam dziś Idze parę ubranek, geterki na 104 już, bo 98 robią się krótkie. Ceny ubranek dziecięcych przerażają.
      Mój D. też jutro świętuje.

      Niunia, super,że Kubuś tak ładnie rośnie. Dużo zdrówka dla Was! Ciężko nie przynieść jakiegoś choróbska z przedszkola.
      Co do wyjazdu, ,to biorę go pod uwagę. Zobaczymy jak tutaj się wszystko poukłada. Gdybym się nie obawiała, to pewnie bym się długo nie zastanawiała.A jeszcze ten wyjazd D.przeważa szalę.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Niunia zazdroszcze ja jak hipopotam a do spodni sprzed ciazy raczej tak szybko jak Ty nie wroce bo uda mi zgrubly i pewnie bede musiala troche sie pogimnastykowac. Bylam wlasnie na wizycie u gina mala wazy okolo 3 kg i pobrala mi na paciorkowca jutro to zaniose do laboratorium no i 42 zl u nas to badanie kosztuje. Wod plodowych mam jeszcze duzo a lozysko 2 stopien dojrzale ehh wiec jeszcze na pewno tydzien pochodze z brzuchem oby nie dluzej bo mam dosyc juz ciezko ze wszystkim! Oki wpadne pozniej bo z tel pisze i juz mi sie Kuba przykolegowuje....

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          hejka mamy,
          myssia, to faktycznie masz zgryz. powiem Ci, ze ja gdybym mogla to w jeden dzien bym sie spakowala i wyjechala do Amsterdamu tak mi sie tam spodobalo na ostatnim wyjezdzie bardzo rozwojowe miasto i z tradycjami. moze Twoj D. tez by tam prace znalazl?
          niunia, szczuplutka bylas i jestes i raczej juz bedziesz - pozazdroscic! widzisz, mowilam ze maly szybko przybierze po porodzie. brawa!
          adus, jak tam posadzka? wybrana? ja na swojej dzialce mam tylko drzewa owocowe. to wlasciwie jest ziemia z domem do remontu. na razie uzytkujemy tylko rekreacyjnie, potem sie zobaczy.
          beau, dasz rade! nie przemeczaj sie tylko!
          kupilam dzis malej 5 par rasjtopek bo bardzo niszczy i w praniu z reszta tez sie mechaca.. byla fajna promocja. w przedszkolu swietnie. dzis byl koncert, tradycyjnie, raz w miesiacu w poniedzialki sie odbywaja wiec byl motyw, aby z checia po majowkowej przerwie poszla.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Annamaja podłoga wybrana i już położona. Jeszcze wczoraj, jak już dzieci poszły spać, kładliśmy razem do północy. Teraz to już drobnostki zostały, listwy przypodłogowe, kontakty i może jeszcze za szafą mąż przemaluje.
            Kupiliśmy wczoraj też w końcu nowy dywan do pokoju (4 lata nam zeszło) i dostaliśmy odkurzacz gratis
            Beau na zdjęciach wygladasz szczupło, więc pewnie też szybko brzuszek zgubisz. Zyczę w takim razie szybkiego rozwiązania.
            Niunia szybko zgubiłaś brzuszek A dlaczego od razu do szpitala z ospą?
            Myssia trudna decyzja przed Tobą. A ewentualny wyjazd tylko na wakacje czy na stałe?
            Agatko co u Ciebie?
            Torcik skończony, teraz się chłodzi i czeka na solenizanta





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Dzień dobry Mamcie!
              Wczoraj padłam koło 22, więc dziś znów pobudka po 6. Ale poćwiczyłam sobie i jesteśmy gotowe do wyjścia. Iga została dziś w domu i jutro raczej też, bo znajoma chce się z nami spotkać,a da radę tylko do południa. A trochę mi szkoda, bo jutro jest angielski. Igusia już coś zaczyna łapać, bo wczoraj sama do mnie przyszła i mówi: mamusiu, wiesz jak są buciki po angielsku? no i mi powiedziała.Najwyżej jutro o 8.30 sama zrobię jej lekcję angielskiego Cieszę się,że od małego ma styczność z językiem obcym.

              Ada, na pewno nie byłby to wyjazd tylko na wakacje, ale też nie na stałe. Kilka miesięcy. Do pół roku góra. I dlatego się waham, bo jest jeszcze kwestia przedszkola. Nie mogę wypisać Igi,a nie wiem co powiedzą na tak długą nieobecność. Jeśli dorwałabym tutaj fajną pracę, to w ogóle bym się nie musiała głowić co zrobić.

              Annamaja, D. nie chce wyjeżdżać. I mój wyjazd też mu się nie uśmiecha. Mnie jego też nie.. Ja w Holandii jeszcze nigdy nie byłam, ale z tego co mówi moja siostra jest ładnie, pełno ciekawych miejsc do zobaczenia. Siostra przejeżdżała przez Amsterdam i mówiła,że widoki niezapomniane,a i oglądając zdjęcia można się zakochać.

              Beau, jeszcze chwilka i córeczka będzie z Wami. Na pewno szybko wrócisz do wagi sprzed ciąży. Karmienie, spacerki robią swoją.

              Lecimy na dwór korzystać ze słoneczka. Miłego dnia! :*
              Last edited by Myssia; 06-05-2014, 10:45.

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Hej

                Adus
                u mnie ok tylko jakoś tak mało czasu na wszystko mam. Na majówkę nie pojechaliśmy bo Hania ma ospę. Na szczęście nie ma tak bardzo dużo krost ale są we włosach i buzi.A w buzi to nie pozwala sobie smarować. 2 przypadek w żłobku i na nas trafiło.
                Niunia no no ale szybko straciłaś brzuszek.
                Beau ttrzymam kciuki za Twój poród pewnie to juz niedługo.
                Myssiu ciężka decyzja z tym wyjazdem musisz wszystko przekalkulować i się zastanowić.Zycze Ci żebyś tu znalazła fajna prace i nie musiała wyjeżdzać


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agata Kurcze, ale wam się ospa przytrafila. Karolina chorowała już? Zdrowka dla dziewczyn.

                  Ada gdyby Kuba w tym wieku ospę złapał to leczenie szpitalne tylko z takim maluchem.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hejka,
                    agata, nosz kurcze z ta ospa... ale to juz bedzie miec z glowy przynajmniej.
                    ada, to sie uwineliscie z ta podloga panele? a odkurzacz to tak adekwatnie do tych posadzek, hihi.
                    myssia, na spokojnie sobie przemysl wszystko. ulozy sie.
                    niunia, trzymam kciuki za zdrowko dzieciakow! wstawisz jakas fotke z malym?
                    beau, jak tam? mala jeszcze w brzuszku pewnie?

                    ja dzis mam sporo pracy a wieczorem lece na interesujacy mnie wyklad.
                    milego dnia!

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Niunia tak Karolinka przechodziła ospę Hania miała wtedy pół roku i sie nie zaraziła. Wczoraj jak wróciłam z pracy to taka była smutna bo bardzo chce wracać do żłobka. Annamaja tak przynajmniej z głowy będzie, miłego wykładu wieczorem


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Dziewczyny, porządkujemy forum, i wszystkie wątki z dziećmi urodzonymi w danym roku będą podpięte pod jeden katalog ("Dzieci urodzone w 2009 roku") - a nie oddzielne, podzielone na miesiące. Dostęp do Waszego wątku zmniejszy się więc o jeden klik
                        Mamy nadzieję, że ta zmiana nie sprawi Wam kłopotu.
                        pozdrawiamy serdecznie,
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Agatko w takim razie zdrówka dla Hani
                          Annamaja położyliśmy nową wykładzinę pcv. Na to i tak mamy dywan. A odkurzacz w sam raz do nowego dywanu
                          U mnie dziś nocka kiepska. Wczoraj wieczorem głowa mi pękała (okropna migrena z mdłościami) i już chciałam się położyć, to Marek się obudził z płaczem i zatakanym nosem. Zanim zasnął, obudziła się Zosia i 2 godz nie spała Potem Znowu Marek, potem Zosia i tak właściwie do 4. Po 5 wzięłam Marka do łóżka i spaliśmy do 7. Także jestem nieprzytomna, głowa dalej boli, do tego i Zosia i Marek przeziębieni Muszę się zabrać powoli za sprzątanie po remoncie, tylko siły muszę znaleźć.
                          Marek w poniedziałek siedział ze mną w kuchni, a on przesunął się do drzwi. Poszłam po coś do pokoju, wracam, a on zeskrobał sobie piankę przy drzwiach i zadowolony je Mój głodomorek mały, a jaki oburzony był, że mu wyciągnęłam z buzi





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny, porządkujemy forum, i wszystkie wątki z dziećmi urodzonymi w danym roku będą podpięte pod jeden katalog ("Dzieci urodzone w 2009 roku") - a nie oddzielne, podzielone na miesiące. Dostęp do Waszego wątku zmniejszy się więc o jeden klik
                            Mamy nadzieję, że ta zmiana nie sprawi Wam kłopotu.
                            pozdrawiamy serdecznie,
                            Ale rocznik naszych dzieci to 2010





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Ada, słusznie!
                              Przepraszamy za zmyłkę

                              Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                              Ale rocznik naszych dzieci to 2010
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej mamusie melduje sie ze szpitala urodzilam dzis o 5.30 waga malej 3300 58cm dluga nie nacieta i nie peknieta ale detka jestem porod nie taki dlugi ale bolesny.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X