Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    No u nas teżo ZZO to można zapomnieć, podobnie jak u Ciebie Ada problem z anestezjologiem itd.
    Ja to i tak chcę wierzyć że 2 poród to już będzie luzik
    A co do zwolnienia to muszę jeszcze wybrać stary zeszłoroczny urlop mam 13 dni kazali wybrać przed pójściem na macierzyński i tak sobie muszę przeliczyć dni...
    Niunia ile czekałaś na tego wyniki na tego paciorkowca? I to gin Ci pobierał? Ja dziś moją muszę podpytać...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Beau w sobotę pobierała ginekolog a dziś były ale nawet do 7 dni oczekiwanie jeśli coś zaczyna rosnąć. Zapytaj jej bo powinna zlecić. W dodatku ją musiałam powtarzać wszystkie pierwsze badania na weneryczne,przeciwciała żółtaczki i hiv bo powinny być świeże do szpitala.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć Dziewczyny!
        Ależ się rozpisałyście. Miałam sporo czytania. Pewnie myślałyście,że ja już w pracy, bo się nie odzywam. Bardzo bym chciała. Muszę czekać na telefon. Bardzo bym chciała,żeby się udało. Brak kasy spędza mi sen z oczu.

        Agatko, cieszę się,że Karolinka wróciła już do zdrowia.
        Aduś, cieszę się,że Zosia dostała się do przedszkola.To wspaniała wiadomość.

        Moja Iga poszła w poniedziałek, ale od wczoraj już nie chodzi, bo wstała z gorączką. Ale dziś już było w porządku, więc jutro ją zaprowadzę.
        W ogóle mam z nią problem. Igusia strasznie mało je. I już nie wiem co mam robić, jak ją nakłonić. Masakra.

        Niunia, Ty pracusiu jeden. Ale już przynajmniej przygotowana jesteś. Dzidziuś może przychodzić na świat.Cieszę się,że Twoje wyniki są w porządku.

        Igusia też nie ma różowego rowerka. Zresztą, rzadko kupuje jej różowe rzeczy. Oczywiście zabawki jeszcze tak, bo ciężko u nas znaleźć zabawki dla dziewczynki nieróżowe ale ubranka są takie śliczne i to nie tylko te różowe.
        Rowerki ma nawet dwa, po chłopczyku, więc w chłopięcych kolorach. Ale jeszcze nie chce pedałować. W ogóle woli jeździć na tym z pchadełkiem. Rozebraliśmy go troszkę i na razie jeździ na takim.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie w sprawie pracy. Ją właśnie jutro idę z Gabi z wynikami jej morfologii bo też bardzo mało je i w dodatku nic mięsa i szynki. NIC. Nadrabiamy jakoś zoltkami używanymi gdzie się da żeby nie wyczula ale mnie to strasznie wkurza . Dam znać jutro.
          Może zrób też małej morfologie bo przy anemii właśnie często jest brak apetytu.

          Idę spać bo jutro znów Gabi w domu więc nie poleze.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamy!
            Pogoda paskudna u nas od rana zimno, deszczowo i ponuro!
            Jestem po wizycie u gina i mała waży już 2660g.
            Co do paciorkowca muszę iść do przychodni moja lekarka nie pobiera wymazu
            Kuba zadowolony wycieczka do straży się udała, opowiadał co widział, fajne takie wypady, ciekawe kiedy jakieś zdjęcia na stronce przedszkola umieszczą??...poza tym m go dziś nie mógł dobudzić i do przedszkola zdążyli na styk, wcześniej wstawał szybciutko jak tylko usłyszał że wstałam i szuram po mieszkaniu, a teraz mówi że chce jeszcze poleżeć i zasypia ponownie!
            Niunia, Myssia współczuję niejadków, mój to z mięsem też różnie nie zawsze chce jeść, chociaż wcześniej to tylko mięcho by jadł, ale na szczęście lubi zjeść truskawki, jagody, jabłka, banany, paprykę czerowną o tak pochrupać czy ogórka jak mu nakroję do miseczki to zawsze zje, czasem sam mówi żeby mu sałatkę zrobić...

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Beau a ty prywatnie chodzisz? To mogą nie pobierać bo mnie to w przychodni pobrała i zaraz do laboratorium poszło.
              Moja królewna też dziś do 8 pospala a siedzimy w domu to dobrze,niech odespi . I znów miała 37,2 i lekki katar więc nie wiem co to. Zapytam lekarki.
              U nas też deszcz ale dzięki temu nagle trawa wybuchła zielenią i drzewa też.

              Beau super waga. Gabi się z taka urodziła. Ją we wtorek mam usg ale wczoraj znalazlam zdjęcia z ciazy z Gabi i byłam w lekkim szoku bo z podobnego wieku,może kilka dni różnicy brzuch o 1/3 mniejszy. Nie dziwię się że wtedy mnie tak to nie meczylo. Ale ogólnie nie jest źle,przynajmniej nie mam żadnych dolegliwości typowo gazowych,leżeć nie trzeba bo jak sobie człowiek posłucha co się może dziać to włos się jeży na głowie. To i tak już niedługo będzie historia i będę tęsknić za tym stanem jak szalona.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niunia to Gabi taka kruszynka była...
                A teraz masz chłopa w brzuszku to i większy brzuszek!
                Niunia właśnie prywatnie chodzę, muszę się kopsnąć do przychodni podpytać o to badanie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  U mnie pogoda tez do bani, takze rowerek wala mi sie po bagazniku tylko. bez sensu z tym deszczem...
                  myssia, zdrowka dla malej!
                  moja w domu tak srednio je obiady np. ale w przedszkolu ponoc bardzo ladnie, wiec sie nie stresuje. a tak w ogole to zawsze tak bylo ze miala apetyt do mniej wiecej 14:00 a potem juz slabiutko.
                  niunia, malutka Gabi sie urodzila w takim razie. matyska wazyla 3440.
                  beau, jak beda foty ze strazy to cos tu nam wklej ja chodzilam prywatnie i babka mi wymaz zrobila i zlecila dalej to badanie i bylo ok.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Prywatnie to za wszystkie badania trzeba jeszcze płacić. Idź do przychodni tylko żebyś z terminem zdążyła.

                    Byłam z mała u lekarki, wyniki ma super. Dobrze że się tymi normami nie sugerowała.Oczywiście mała dostała pogadanke o miesku i rybkach ale wrażenia na niej nie zrobiło.

                    U nas też przed chwilą ulewa była, tyle co zdazylysmy do domu wejść.
                    Jutro Gabi może do przedszkola iść bo zrowiutka. Musimy jeszcze mocz zbadać do kompletu.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Moja Igusia też dziś była w przedszkolu. Z dobudzeniem rano był problem, wstać nie chciała i zębów jej się myć też nie chciało. została dziś dłużej, przed 16 ją odebrałam. W przedszkolu ponoć je ładnie. Nie wiem czemu w domu nie skoro gotuję takie pyszności. Z obiadu mięsko zawsze wyjada i tyle. Wcześniej wcinała bananki, gruszki, jogurty, płatki, kaszki..dziś już nawet tego nie.
                      Niunia, zrobię jak mówisz, pójdę po skierowania na badania. Teraz Iga śpi i zaskoczona jestem, bo spała w przedszkolu, odebrałam ją koło 16,a godzinkę już śpi.

                      O pogodzie na Śląsku lepiej nie mówić..Wiosno, wróć!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Myssia dziś jakiś taki śpiący dzień. Gabi do 8 spala a ja po południu też odplywalam . A co do badań to warto nawet jak nic się nie dzieje morfologie raz na rok choć zrobić.
                        I może na wiosne i lato jak będą świeże to będzie jeść więcej owoców i warzyw. Dajesz jakieś witaminki, Multi Sanostol polecam. Gaba lubi banany,jabłka,winogron. Teraz już truskawki. Robię jej sok z pomarancza i cały wypija. Ogórki,rzodkiewke ale wszystko w mikroskopijnych ilościach. Ale cieszę się że chce a nie zaczną się jak przy mięsie,wedlinie i rybkach. Nie weźmie do ust i tyle!!! W domu zupy je jakie tylko gotuje a w pzedszkole mówi że nie lubi i nie smakują. I nic jej nie zrobię.

                        Annamaja polepszyla się pogoda? Gabi 2 tyg.przed terminem więc to pewnie też miało znaczenie ale od początku do teraz drobnizna.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Cześć mamy,

                          Baeu mała ładnie wazy pewnie bedzie ważyła ponad 3kg. U mnie Karolinka 3 kga Hania 3,5

                          Wczoraj jeździłam z mężem samochodem fajnie a w środę mam pierwsza jazdę z instruktorem muszę do tego czasu jeszcze poćwiczyć.

                          Wstawiam zdjęcie Hani w kurtce mam tylko na razie z domu jak przymierzała, bo potem, zrobiło się zimno i nie chodziła.

                          Jutro rano wyjeżdżam wracam w niedziele, miłego weekendu.
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Agata jak zadziornie wygląda. Super. Ją widziałam podobne na ścigaczu czarne i brązowe i też mi się podobały. Cena jednak odstraszyla.
                            Byliście już zdjąć szwy Karolinie? Miłego wyjazdu!



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Ja ta kurtkę kupiłam w smyku ale przez internet, Jak byłam w sklepie była bardzo droga a potem zobaczyłam że ja przecenili.

                              Niunia Karolinka nie będzie miała zdejmowanych szwów bo to była operacja na migdały...i bardzo dobrze nie ma stresu


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej mamusie zjawiam się!
                                Agata kurtka super a Hania jak fajnie zapozowała, mała modelka.
                                Agata udanego wyjazdu!!!
                                Niunia a Twój maluszek ile waży teraz mówili Ci po USG?
                                Mój Kuba to urodził się z wagą 3650 o ile dobrze pamiętam....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X