Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    hejka,
    mysle, ze to, ze dzieciom blizej do nas niz do facetow to efekt matczynego poswiecania im calego swojego czasu /szczegolnie na poczatku/. maja mniejsza wiez z tata, bo oni najczesciej tak w pelni nie oddaja swojej uwagi dziecku. a male dzieci przekladaja czas im tylko poswiecony na milosc wlasnie. i tak to wyglada.

    agata, jak Karolcia dzisiaj? co u Hanusi?
    adus, co u Was?

    dzieki za mile slowa co do malej

    milego dnia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej mamy,

      Niunia no ty w ciązy rewelacyjnie wygladasz i masz fajowe spodnie
      Beau Kubus ach jaki z niego przystojniaczek
      Annamaja a Matyldzia to mała modniusia ja wczoraj kupiłam
      Hani smieszna kurtke na wiosne taka ale skóra wyglada w niej rewelacyjnie

      Karolinka juz dobrze poszła do szkoły, Hania do żłobka ale panuje ospa i nie wiadomo czy sie nie zarazi, oby nie bo dopiero co wróciłam ze zwolnienia.

      Mi czas ucieka przez palce wczoraj po pracy jeszcze na kurs. Mam trzy razy w tygodniu wiec jest to męczace.Jak przychode to juz nic prawie w domu nie zrobie.Oby do piatku bo w sobote wyjezdzam do Nałęczowa do Spa z siostra i moja mama taki prezent z okazji 60 urodzin mamy.Maz zostaje z dzieci postawiłam go przed faktem i już, zreszta to tylko jedna noc.


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Ja dziś się dowiedziałam, że Zosia dostała się do przedszkola Tak się cieszę. Właściwie to listy jeszcze nie ma wywieszonej, ale zaczepiła mnie dziś pani tam pracująca, że Zosia się dostała i mam złożyć podpis, że będzie chodzić.
        Beau Kubuś super, ale już duży.
        Agatko dobrze, że z Karolą ok. Wstaw zdjęcie Hanusi w tej kurtce. Musi wyglądać rewelacyjnie.
        Myssia i ja trzymam kciuki za pracę
        Annamaja Matysia piękna jak zawsze Fajny pomysł z tymi urodzinami

        Kupiliśmy wczoraj Zosi rower. Byliśmy w piątek w sklepie, to się przeraziłam tymi cenami. Oczywicie Zosia umiała pedałować tylko na najdroższym Wczoraj pojechaliśmy do znajomego, który handluje rowerami używanymi sprowadzanymi z Niemiec i miał akurat jeden. Lekko chodzi, więc Zosia umie pedałować na nim, no i cena dużo przystępniejsza. A nawet nie widać, że był używany. Jedyny minus taki, że Zosia chciała różowy rower z piszczałką, a ten jest zielono-żółty z dzwonkiem Piszczałkę jej dokupimy, więc będzie zadowolona





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej mamy!
          Byłam dziś na pobraniu krwi i w środę idę do gina.
          Dziękuję mamusie za pochlebstwa pod adresem Kubusia, wczoraj mnie rozczulił mówi "mama ale masz ładną bluzkę, mama ale jesteś ładna" troszkę się uśmiałam, fajnie się zaczyna haha komplementy od najmłodszych lat. Poza tym Kuby grupa jutro ma z przedszkola wyjazd do remizy strażackiej, mamy go ciut wcześniej przyprowadzić bo wcześniej będzie śniadanie, ciekawe jak mój małż się wyrobi, bo ma z tym wieczny problem
          Ada gratuluję w sprawie przedszkola, super wieści!!!
          Myssiu a Ty kiedy będziesz wiedziała jak z tą pracą?
          Agata tez jestem ciekawa jak Hania w nowej kurtce wygląda, modnisia mała...a co do SPA to SUUUUUPER!!!!!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Aduś jaka wiadomość super, gratulacje. Ja muszę czekać aż do 28 kwietnia.. a już bym chciała wiedzieć.
            A nie pisałam Wam ale pojechaliśmy do tej nowej szkoły co ja buduja i nie jest tak zle z dojazdem a do tego moze kiedys zrobie te prawojazdy to samochodem bede jezdzić.I jak sie nie dostanie do tej starej szkoły to nie wiem czy bede sie odwoływać bo sa tez minusy: niemiecki, brak zupy jest tylko drugie danie, placu zabaw strasznie stary Karola marudzi ze nie ma na czym sie bawić i jak ja pytałam to ona nawet chce do tej nowej.

            Myssiu zapomniałam życzyć Ci powodzenia w sprawie pracy.
            Beau ale fajna ta wycieczka Kubusia do straży a i napisz jak po ginie.


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              ale dzis u mnie pogoda w kratke.. przez to jakas zakrecona i zaspana jestem... sprzedalam dzis auto i zadowolona kupilam sobie winko, zeby lampke symboliczna sobie wypic ale zaraz ide spac bo juz mi sie oczy same zamykaja...i tyle ze swietowania
              adus, no to swietnie ze Zosia idzie do przedszzkola, brawo! a rowerek ma b. ladne kolory.
              agata, sietnie ze Karola juz w szkole. i tez czekam na fote Hani w kurtalce a co do spa, to super prezent.
              beau, fajny dzien znaczy sie bedzie mial jutro Kuba! slodziak
              niunia, a Ty jak tam? w jednym kawalku jeszcze?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Hej pisałam z kompa postarzalam bo chciałam zdjęcie wstawić i były jakieś problemy a teraz zaglądam z telefonu i posta też nie ma. Wrrrrrrr.

                Ada gratulacje!!! Świetnie że masz już ten stres za sobą a teraz ze zdwojoną sila trzymamy kciuki za Hanule.

                Agata dzięki za komplementy. I Hania musi odjazdowo w tej kurtce wygladac. Wstaw zdjęcie. A co do szkoły to nie ma tego złego jak to mówią. Może akurat będzie najmniejszą od tamtej i wszystko się ułoży.

                Annamaja gratulacje udanej transakcji. A coś dziś faktycznie z ta pogoda jest. Do południa było pięknie,właściwie do 17 a potem wiatr,burza i 10 stopni temp w dol.

                A ją takiego powera dziś miałam że cały dzień na szacie,pralam,szorowalam wózek itd.
                A teraz mnie brzuch boli bo się nazginalam. Mam nadzieję że w nocy na porodowke nie pojadę.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej mamy,

                  Wstawię na pewno zdjęcie Hanulki nawet jej wczoraj zrobiłam ale dziś zapomniałam telefonu do pracy brr.

                  Annamaja a czemu sprzedałaś? Kupujesz nowy?

                  Niunia jak dzis sie czujesz?Wczoraj sie niezle napracowałaśA w ogóle denerwujesz się porodem?

                  Adus kolory rowerka bardzo ładne.Karolinka to teraz tylko wszystko czarne chce miec i juz nie lubi rózowego a Hania jeszcze ma etap na kolor różowy.

                  Beau jak po ginie?

                  Myssiu co u Ciebie? Masz jakies info w sprawie pracy

                  Miłego dnia


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej mamcie!
                    No i zepsuła się pogoda!
                    Ciekawe jak się uda wycieczka u Kubusia...
                    Agata ja dziś idę do gina. A co do kolorów to ulubiony kolor Kuby to czerwony jak Zygzak Mcqueen z bajki Auta. Długo już taką fazę na Zygzaka ma
                    Niunia no power pod koniec ciąży nieźle, ja już coraz bardziej dętkowa co dzień, a power tez by mi się przydał bo mam tyły z przygotowaniami...ehhh
                    Annamaja winka też bym się napiła już prawie zapomniałam jak smakuje

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Oj u nas też okropnie. W dodatku zostawilam Gabi w domu bo kocha i lekki stan podgoraczkowy. Ale i tak miałam ją jeden dzień zostawić żeby z wynikami do lekarza iść więc mam nadzieję że 3 dni też wytrzymam. Cały tamten miesiąc chodziła i widzę że trochę zmęczona. Po przedszkolu do 17 albo i dłużej na placyku i nawet nie ma czasu zjesc obiadu.

                      Beau koleżanka mówi że taki power wróży szybki poród. Ale power był tylko kilka godzin a potem padlam, nie mówiąc o wieczorze.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niunia właśnie wyczytałam że w szpitalu w którym będę rodzić można poprosić o gaz rozweselający- taką nowość tu wprowadzili hehe...
                        Niunia oby się nic u Gabi nie rozwinęło, zdrówka dla niej!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          hejka,

                          alez mialas powera niunia! dla mnie szok, bo ja koncowke mialam ociezala..
                          zdrowka dla malej!
                          agata, nie, swojego nie sprzedalam, tylko mojego r. bo on ciagle zmienia, ma takiego malego bzika samochodowego. albo i duzego
                          myssia, i jak odzew po cv?
                          beau, no pamietam ze Twoj synus tylko z zygzakiem wszystko

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Beau to fajna sprawa z tym gazem. U mnie go nie ma chyba ale zzo biorę od razu na wejściu.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Beau to super, że masz taką możliwość. Fajnie, że powoli wprowadzają środki przeciwbólowe do porodu.
                              Ja przed porodem z Markiem przeczytałam, że u nas w szpitalu podają doralgan, więc też się ucieszyłam. Ale oczywiście okazało się, że nie chcą podawać. Jak leżałam już po porodzie, to podali tylko jednej pani, bo mocno krzyczała przez kilka godz na porodówce i w końcu się zlitowali. A o zzo już wogóle można zapomnieć. Chyba, że się wykupi swojego anestezjologa i jeszcze zaplaci za zzo.
                              Beau pewnie niedługo też będziemy z Niunią na topie zygzaka U nas na razie faza "Peppy".
                              Bierzesz dzisiaj zwolnienie?
                              Niunia w takim razie zdrówka dla Gabi.

                              U nas z tymi kolorami to różnie. Zosia rowerek chciała różowy, ale często mówi, że ulubiony kolor ma czerwony (chociaż to też się czasem zmienia).





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Ada tak właśnie to wszystko ładnie wygląda jak opisują,znieczulenie takie,siakie. A jak przyjdzie co do czego to anestezjolog zajęty albo urządzenie zepsute itd.

                                Właśnie Beau idziesz wreszcie na to zwolnienie kobieto!! Odpocznij trochę.

                                Odebrałam wyniki posiewow i nie ma paciorkowca,jupi !!!!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X