Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Dziękuję w imieniu Zosi za pochwały
    Myssia, Annamaja śliczne te wasze córeczki
    Niuniakura trudno, ale będziemy czekać z niecirpliwością na zdjęcia. Zosia też marudziła na swojej imprezie bo za dużo ludzi było, a w kościele leżała spokojnie i się rozglądała Także bardzo podobnie
    Beau my też niestety daleko mamy nad morze. Chcielibyśmy gdzieś bliżej pojechać, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Może wybierzemy się do kuzynki.
    Agatko no właśnie też słyszałam dzisiaj, że od soboty ma znowu padać





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hej mamuski. Moim zdaniem wyjazd na majowke w tym roku to wyrzucone pieniadze bo pogoda ma byc kiepska... i te korki przy powrotach i wyjazdach. Koszmar. My 18 czerwca na wakacje wyjezdzamy i doczekac sie nie moge.

      Czekam na zdjecia, jak tylko bede miała to wrzuce.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        cześć Mamusie!
        wróciliśmy już do domku.Dobrze zrobiło Igusi świeże powietrze! teraz znów jest marudna.

        Agatko,ja miałam upatrzone trzy spacerówki, ale czytałam opinie i jedną już odrzuciłam, bo prócz tego, że jest lekka, to miała same wady. No i nie mogę się zdecydować. Bardzo podoba nam się Peg Perego Opa. Wprawdzie jest czarna,ale fajnie ogólnie wygląda, lekka.. zobaczymy. A Ty na jakąś się już zdecydowałaś?

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia wszyscy polecja Maclareny jako spacerówki. ja też chciała bym parasolkę bo ta moja strasznie cięzka a ja jedno pierto musze znosić i czasem już nie mam siły a 2 razy wychodzimy. Tylko z drugiej strony na fajny wózek z 1000 zł musze wydać a to tyle co za mój teraz wydałam. Mam od znajomej peg Perego ale jest do odebrania w Niemczech i musze kółka zmienić. Ciekawe ile wysylka by kosztowala z Berlina do Warszawy?!



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Niuniakura, też słyszałam, że Maclareny są dobre, ale ja bym za spacerówkę tyle nie dała. Strasznie drogo.
            Ja na szczęście mieszkam na parterze, ale i tak z głębokim było mi ciężko. Jest tyle miejsc kompletnie niedostosowanych dla matek z wózkami. Zgroza!

            Niuniakura, a Peg Perego to jest dobra marka?słyszałaś jakieś opinie?

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Napisane przez Myssia Pokaż wiadomość
              Niuniakura, też słyszałam, że Maclareny są dobre, ale ja bym za spacerówkę tyle nie dała. Strasznie drogo.
              Ja na szczęście mieszkam na parterze, ale i tak z głębokim było mi ciężko. Jest tyle miejsc kompletnie niedostosowanych dla matek z wózkami. Zgroza!

              Niuniakura, a Peg Perego to jest dobra marka?słyszałaś jakieś opinie?
              Dziewczyny ja mam ten wozek peg perego i jestem bardzo zadowolona. Leciutki, sklada sie na bardzo malutki. Mozna rozlozyc do spania i starczy na bardzo dlugo nawet po 3 roku zycia jak trzeba. Zreszta maclarena(mam xlr) jest tez rewelacyjna, leciutka, sklada sie jak parasolka, rozklada do spania. Oba e wozki sa godne zastanowienia sie nad kupnem.

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                A u mnie jakos leci po malutku mamy juz 3 zabki i dwa kolejne w drodze ale jest oki.Jakies dwa tygodnie temu jak byl wazony to mial 9300-troche duzo ale doktorka powiedziala ze teraz to nie ma jak odchudzac))))) Ladnie juz siedzi i ogolnie to taki maly smieszek z niego.
                Podczytuje Was kochne i jestem caly czas z Wami ale nie bardzo mam ostatnio czas.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Witajcie,

                  Myssia ja też słyszałam że Peg Perego to dobra marka, ja się wcześniej zastanawiałam właśnie nad Arią Peg Perego bo chciałam żeby spacerówka miała jedną rączke bo u mnie to podstawa, bo zwykle jedną prowadze a drugą trzymam Karole ale ten wózek nie ma podnóżka i nożki dziecku wtedy dyndają.Maklareny też mają dwie rączki i cena wysoka więc u mnie odpada.
                  Ostatnio zastanawiam się nad takim wózkiem Zooper Waltz, sprawdzałam opinie i ma nawet ok.

                  http://www.zooper.com/Zooper/Products/WALTZ/WALTZ.html

                  Xagusia dużego masz chłopczyka, super, wpadaj do nas jak tylko będziesz miała czas

                  A u mnie tatuś dumny że hej, wczoraj Hania powiedziała ta...ta


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej mamcie!
                    Agatko fajny ten wózek znalazłaś na allegro widzę 800 zł kosztuje, ja też za spacerówkę nie chcę dużo dac bo za ten co mam dałam 1700 zł chociaż nie wiem czemu aż tyle kosztował bo zero dodatków do niego i w sumie jestem z niego średnio zadowolona! A widzę że ten MACLAREN to 9 kg waży a ten WALTZ 7,7 patrze byle lżejszy był i też coś na lato koniecznie muszę kupić lżejszego bo tak jak Ty Niuniakura nosić ta KOLASĘ to koszmar co prawda na parterze mieszkam ale mam wysoki parter i jak na 1wsze wchodzę!

                    Agatko to faktycznie tatusia Hani duma rozpiera mój m to małemu podpowiada MA MA nie TA TA żeby przypadkiem dziecko w nocy nie wołało TA TA ale młody to na razie A A A AAA AAAAAAAAAAA O O O OOOOO OO czasem M M M M

                    xagusiu szkoda że żadko zaglądasz do nas, ale dobrze że chociaż podczytujesz

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      patrzę na te maclareny to techno xt lżejszy niz napisałam piszą 6,5 kg a xlr 7,4

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Beau tez widziałam właśnie że na allegro tyle kosztuje i ma fajne dodatki, przykrycie, pałąk, folie i uchwyt na kubek

                        Czytałam że dzieci w 7 miesiącu zaczynają mówić tata, mama, dada to na pewno Kubuś zaraz się też rozgada


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          heeej!

                          moja Iga śpi, więc zajrzałam do Was. Dziś znów daje popis krzyków, wrzasków i płaczu. Aż ja się popłakałam, bo chwilami nie daję sobie z nią rady. Najgorzej jak jestem z nią sama, bo wtedy wszystko na mojej głowie. Mam nadzieje, że jak się obudzi, to będzie słodkim aniołkiem.

                          Ja znalazłam ten mój wózek na Allegro, ale już podrożał i teraz nie wiem co robić. Czy szukać innego czy brać ten? Wcale nie uśmiecha mi się wydawać dużo pieniędzy na spacerówkę, ponieważ chcemy jeszcze kupić łóżeczko turystyczne. Sama nie wiem.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            dzisiejsza sesja z Igusią!
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              O jak Igusia się ładnie bawi Śliczna dziewczynka
                              Agatko gratuluję nowego słowa Teraz czekamy na "mama"
                              Xagusia wpadaj do nas częsciej. Widzę, że mały wyprzedza nas z ząbkami
                              Jeśli chodzi o wózek, to ja na razie nie kupuję osobno spacerówki. Ale myślę, że warto patrzeć na wagę spacerówki. Ja też muszę dzwigać wózek z pierwszego piętra.
                              Dziś zaliczyłam fryzjera, a mąż po raz pierwszy został sam w domu z Zosią. Wcześniej tylko na spacer czasem sam jeździł





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Ada, dziękuje! )
                                a my bawimy się całe popołudnie z Igusią. Jest bardzo grzeczna i wesoła.
                                Teraz tylko troszkę marudzi. Myślałam,że jest zmęczona, ale usypianie nic nie dało.
                                A jak Wam minęło popołudnie? dzieciaki grzeczne?)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X