Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć Mamusie.

    Moja reż już wyszła bo dziś jadą do teatru. Pogoda piękna.

    Poczekamy jeszcze aż ta nospa zacznie działać bo dopiero pierwszy dzień. Te skurcze oprócz tego że są nieprzyjemne to nie bolą i nie wydaje mi się jednak żeby powodowaly skracanie szyjki. Ale w piątek albo sobotę może dodatkowo zapisze się do mojej lekarki.

    Ada co robilas z włosami? Zobaczysz że coraz więcej przespanych nocke będziesz mieć....w przeciwieństwie do mnie!

    Idę na sniadanko i kładę się. Beau nie wiem jak ty za biurkiem wytrzymujesz... Wczoraj na chwilę siadam koleżance coś przetłumaczyć i nie dało się. Kiedy idziesz na zwolnienie?.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej mamusie! U nas też od rana słonecznie choć troszkę mroźno. Niestety coś chyba Kuba znowu katar załapał z rana miał pod nosem wilgotno i jakaś chrypę, poszedł co prawda do przedszkola, ale nie wiem czy jutro pójdzie grrrr
      Ada co tam z włosami robiłaś? Ja właśnie chcę też coś przyciąć pofarbować, ale jeszcze nie zebrałam się żeby się gdzieś umówić ehhh ...
      Niunia jakoś daję radę za biurkiem, ale wstaję dość często trochę pochodzić, co do zwolnienia to powiedziałąm ostatnio gince że to ostatni miesiąc w pracy, więc chyba na nast. wizycie wezmę zwolnienie.
      Niunia a Ty wytrzymaj z porodem chociaż do 36 tygodnia, nie forsuj się!
      Annamaja z tym zachowaniem Matysi przed przedszkolem to jakbym Kubę widziała!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Byłam tylko podciąć włosy, bo już za długie się zrobiły. Farbuję sobie sama
        Annamaja dziś nocka super. Zosia całą noc spała. Marek się obudził raz, ale dałam mu smoczka i zaraz zasnął. Obudził się po 6 na mleczko, ale już niestety nie zasnął. Ale mimo tak wczesnej pory jestem wyspana, bo prawie bez pobudek
        Niunia widzę, że dużo zależy od podejścia lekarzy. Ja musiłam z Zosią pół ciązy leżeć, miałam skurcze, ale też mi się szyjka nie skracała. Ale jak mi wyszły już regularne skurcze na ktg, to wylądowałam w szpitalu. Zapisz się, nie zaszkodzi, a będziesz spokojniejsza.
        Beau podziwiam Cię, że tak długo wytrzymujesz





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć Mamcie!
          U nas też piękna pogoda. Wiosna pełną parą. Szkoda, że w sobotę wraca zima. No, ale do tego czasu korzystamy. Spacerujemy, spotykamy się ze znajomymi. Na razie nie narzekam,że nie pracuję, bo i tak przez większość dnia nie ma nas w domu.

          Niunia, ale miałaś przeboje. Życzę, by Kubuś jeszcze spokojnie posiedział w brzuszku. Oszczędzaj się!

          A ja wczoraj widziałam się z koleżanką, która ma półroczne dziecko. Przebierałam malutką,karmiłam, nosiłam. O jejku i było mi tak dziwnie. Odwykłam. I chyba umocniłam w postanowieniu, że na razie nie chcę kolejnego dziecka. Malutka grymasiła, wypluwała jedzenie,non stop marudziła, na spacerku tylko płacz jak była w wózku, domagała się noszenia na rączkach. Nasze dzieciaczki powiedzą czego chcą, co je boli, co by chciały, same jedzą, załatwią się. Ogromna samodzielność.

          Ada, gratuluję przespanej nocki. Oby takich więcej. Ja ostatnimi czasy śpię jak zabita, a i Igusia kładzie się sama spać.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            beau, zdrowia dla Kuby! podziwiam ze tak swietnie sie trzymasz w pracy

            Matysia z dyplomem od stomatolozki wyszla, zadowolona zeby zdrowe. w wakacje mamy przyjsc na nastepna kontrole

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja fajny pomysł z dyplomem. Moja chyba z dziesięć naklejek dostała i pedzelki specjalne do zębów które teraz do kotów używa w zabawie.

              Myssia korzystaj z pogody i wolności. Odpocznij trochę.

              A moja dziś z gilem wstała. Musimy przez weekend wyleczyć bo jak nie to którąś babcię rzeba zaprosić żebym się nie obciazala.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                niunia, to zdrówka dla małej! zabawa z kotem pedzelkami do zebow - rewelacja! och... jak nam kotka brakuje... kupilam dzis naklejke do pokoju Matysi - czarny kociak i kolorowe motyle na kwiatach.. chociaz taka pociecha
                moja dzis poszla z malym fochem ale bez placzu. a dzis idziemy na angielski, pierwszy raz. do grupki ktora uczy moja siostra, w innym przedszkolu. zoabzcymy jak jej sie spodoba.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej mamy,

                  Annamaja gratulacje dla Matysi, dzielna dziewczynka
                  Beau to niedługo na zwolnienie pójdziesz i tak bardzo długo pracowałaś.
                  Niunia Hania poszła trzy dnii miała gila ale podleczyłam ja i o dziwo przeszedł.
                  Aduś super że nocki coraz lepsze, oby nie zapeszyć.A do fryzjera ja tez bardzo lubie taka chwila relaksu bez dzieci i do tego nowa fryzura

                  Hania poszła dziś do logopedy było super.Karolinka poszła z siostra i była asystentka Hania się rozgadała, logopeda powiedziała że nie ma żadnej wady wymowy trzeba tylko dużo z nią rozmawiać i czytać-zreszta tak robimy.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Agata fajnie się dziewczyny wspierają. Aż miło patrzec.

                    Annamaja a nie myslalas o nowym kocie? Kurcze, ją się czasem wsciekam na mojego ale jak przyjdzie,pomruczy,wytuli się to tak fajnie. Choć generalnie widzę więcej minusow niż plusów ale pusto by było. Nie mówiąc już o Gabi....



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Hej mamy!
                      Kuba od wczoraj z babcią siedzi zasmarany jest a i kaszel dołączył, o 4 rano się obudził i nie mógł usnąć przez ten kaszel to syrop przeciwkaszlowy mu dawałam, ehhh mam nadzieję że jakoś do poniedziałku go podkuruję bo nie uśmiecha mi się znowu dłuższa przerwa od przedszkola
                      Dziewczyny ja z Kubą do końca w pracy siedziałam, nie byłam na zwolnieniu
                      Annamaja to Twoja siostra takie maluszki uczy angielskiego? Ciekawe jak tak lekcja wygląda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        hejka z rana,

                        agata, no i super ze wszystko dobrze. tak jak mowilysmy Karola kochana siostrzyczka!
                        niunia, na razie nie mysle brac kota bo nie wiadomo jak dlugo bedziemy tu mieszkac. nie chce kota przeprowadzac bo zbyt przywiazuja sie do miejsca. no i fakt, obowiazki sa czasem meczace szczegolnie pobodki o 5-6 rano na jedzenie i swieza wode... ale jak gdzies zapuscimy korzenie to od razu dwa bierzemy
                        beau, no kurcze to sie maly jednak pochorowal..trzymam kciuki aby w poniedzialek byl juz jak nowy! zdrowka!
                        tak, moja siostra przez ten rok szkolny pracuje w szkole jezykowej ktora uczy przedszkolaki ngielskiego a od wrzesnia idzie uczyc klasy 1-3 w szkole marii montessorii ale juz popolsku. takze tez ciekawie
                        zajecia bardzo mi sie podobaly. rewelacja - takie pol godziny atrakcji w jezyku angielskim po prostu. slowka w praktyce, taniec, zabawy, kolorowanie latawca, piosenki na powitanie i pozegnanie.. duzo powtorzen.. no super nam sie podobalo bedziemy chodzic 2 razy w tygodniu, mamy dosc blisko domu do tego przedszkola. Matylda nie chciala konczyc, byla zawiedziona wrecz ze to juz koniec

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamy

                          Byłam wczoraj w Wilanowie Niunia bedzie wiedzieć zrobili super światełka i ostatni dni wiec wybraliśmy się.Naprawdę warto się wybrać.Jest super zrobiony labirynt i dzieciaki mogą się wyszaleć.

                          Beau to zdrówka dla Kubusia.Wow nie byłaś na niezwolnieniu, ja pracowałam do 6 miesiąca ale już było mi ciężko przychodzić.

                          Wstawiam fotki z wczoraj i jak śmigają na rowerach
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Annamaja przegapiłam twój post tak bardzo się ciesze że wszystko okA Korola ta bardzo opiekuje się Hania czasami jak Hania płaczę to pociesza ja taka słodka jest wtedyMusiały być bardzo fajne te zajęcia jak Matysia nie chciała wychodzić a i ma przy okazji kontakt z Twoja siostra


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej u nas dziś pięknie mała została. Ciocia ją potem odbiera i idą na placyk.

                              Ją w pierwszej ciąży lepiej się czułam i też miesiąc przed porodem przestalamr pracować bo pprzyjechała moja kuzynka na tydzień z dzieciakami więc trzeba było prowadzić po stolicy i zostać z nimi. Potem było jz bardzo gorąco no i Gabi się pośpieszyła. Teraz wiadomo jak jest,trochę pod górkę.

                              Agata ale tam fajnie. Może w sobotę jak nie będzie padać to pojedziemy.

                              Annamaja pobudki o 5 do kota?! O u nas nie ma takich porządków. Kot musi poczekać aż my wstaniemy . Ale zgadzam się że to uwiazanie jest. Choć nasz kot to podróżnik i nie tylko dobrze znosi podróż jak i szybko się aklimatyzuje w nowym miejscu. Zawsze swój katek sobie znajdzie. U moich rodziców na szafie śpi i ma rozrywkę z psem. Ale poprzedni kot już trochę gorzej to znosił więc to zależy od egzemplarza.
                              Last edited by niuniakura; 14-03-2014, 09:46.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Annamaja to faktycznie super zajęcia, dzieciaczki zaangażowane w zabawy- fajna taka nauka!
                                Agata i u Was fajne atrakcje!
                                Niunia przypomnij w którym tyg Gabi się urodziła?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X