Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niunia Ty masz półmetek ciąży, kiedy masz wizytę u gina?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Beau nie Hania w ogóle ale to chyba dlatego ze z siostra


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej
        Tak,Gabi dziś pierwszy raz w przedszkolu. Oczywiście bez rannego płaczu się nie obyło,w dodatku zaspalysmy. Ale jak poszłam po białej to z uśmiechem już,piekli dziś z panią pierniki na choinkę. A ją odsapnelam....

        Tak,półmetek mam. 18 usg i już nogami przebieram z necierpliwosci ale czuje że chłopak będzie.

        Ada właśnie,gdzie się podziewasz?

        Annamaja gdzie wyruszacie?



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć Mamcie!
          Aaa, jakoś nie odsapnęłam,ale byliśmy w Krakowie na łikend,więc minął bardzo miło. Dziś powrót do szarej rzeczywistości. Nadciśnienie dało mi w kość, ciężko miałam z bólu w pracy wysiedzieć.

          Jak tam Wasze pociechy po Mikołaju?
          Igusia nie wie czym ma się bawić. Na Gwiazdkę na pewno nie robię już zabawkowych prezentów.

          Beau,jak dziś Kuba w przedszkolu?
          U nas rano znów były płaczki. Nie wiem co się dzieje. Igusia chyba źle znosi to,że rano nie idzie na swoją salę jak to było dotychczas tylko jest do 8.30 z mieszaną grupą na dole.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć

            Niunia to już niedługo, ciekawa jestem czy będzie chłopak,trzymam kciuki
            A właśnie kupowałyście prezenty juz na gwiazdkę?.
            Ja już mam wszystkie dla dzieci uff.
            Od nas dostaną na gwiazdkę
            Hania mate do tańczenia bo uwielbia tańczyć
            http://allegro.pl/smily-play-muzyczn...771760086.html
            A Karola pamiętnik elektroniczny
            http://allegro.pl/nowosc-pamietnik-n...711046855.html.
            Niunia a tego kota co ty masz dostana od mojej siostry.
            Aduś właśnie co u Ciebie, cos długo się nie odzywasz.
            Myssiu dobrze że udał Ci sie weekend w Karakowie, a co do Igusi to przyzwyczai się, pewnie taka zmiana przez okres świąteczny?


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hej mamy!
              napisałam się z rana i posta skasowałam niechcący

              Agata fajne prezenty. Ja jeszcze nic nie kupiłam.
              Myssiu u nas w przedszkolu robią grupy mieszane po 15 i codziennie do innnej sali idą dzieci i z innymi paniami są, na początku też Kubie się to nie podobało, bo przyzwyczajony był że się go odbiera zaraz po obiedzie i płakał troszkę, a teraz już jest ok, więc pewnie Igusia niedługo przywyknie.
              Niunia ja nie mam jakoś specjalnie czuja, raczej wszyscy dookoła mówią o dziewczynce to jakoś tak może to i mi się udziela, zobaczymy niedługo USG

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Cześć Mamcie!
                Agatko, Igusia teraz przed 8 jest w przedszkolu, bo ja od 8 pracuję. Dopiero o 8.30 idzie do swojej grupy.
                Ale dziś już ładnie poszła, nie płakała.

                Ja już raczej prezentów na Gwiazdkę nie robię. Może jakiś deobiazg wsadzę małej pod choinkę. Dostała tyle zabawek na Mikołaja,że nawet nie wiem co miałabym kupić, a poza tym ona sama nie wie czym ma się bawić. Stare zabawki już leżą i tak w sumie wcześniej było. Ma swoje ulubione i tyle.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Witam,
                  Myssia musisz dużo pić płynów na nadciśnienie.

                  A mnie lekarz postawił do pionu. O żadnej pracy mowy nie ma. Mam siedzieć w domu,nie przemeczac się bo wszystko jeszcze mi w oskrzelach świszczy. Po takich infekcjach w ciąży to że 2 tygodnie powinnam mieć rekonwalescencje i odpoczynek. Tym bardziej że jeszcze po ostatnim antybiotyku grzybica mi się znów przyplatala. Ochrzan dostałam że dziecko najważniejsze a ją się do dalszej antybiotykowej kuracji nadaje a nie do pracy.... No pięknie.

                  Gabi rano też z płaczem wchodzi ale potem wychodzi zadowolona,opowiada co robili, pierniki pieką, robią bombki ze styropianu. I też rano są grupy mieszane 3 razy w tyg. i po południu i wtedy,szczególnie rano jet gorzej.

                  Ją zamówiłam drobiazgi na Merlinie,dziś odebrała. Głównie puzzle,gry itp. Kupiłam z zapasem to jeszcze na inne okazję będą. Gabi w sumie tylko od nas i moich rodziców dostała bo drugie dziadki nie uznają chyba prezentów. Chrzestny i chrzestna też w tym roku zaspali ale w sumie wcześniej dostała kilka nowych gier więc ma czym się bawić.
                  Last edited by niuniakura; 10-12-2013, 17:07.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    hejo,
                    my w drugi dzien swiat jedziemy do Amsterdamu, bo okolicznosc do swietowania jest. i lepiej wyjazd kameralnie, niz siedziec w pubie grupa. tak nam wyszlo. ja sie tam ciesze tam mnie jeszcze nie bylo
                    agata, fajne prezenty ja juz conieco pozamawialam i czekam. ale kilku mi jeszcze brak.
                    niunia, oj to sie oszczedzaj. i bierz najlepsze probiotyki. do 6 tyg. po antybiotykoterapii powinno sie brac!
                    myssia, Krakow my love
                    beau, no ciekawa jestem co tam w brzuchu u Ciebie...?
                    powtarzam sie ale co u Ady?

                    moja z kaszlem dzis w domu. zobacze jak jutro rano ale chcialabym zeby poszla do przedszkola. zadnych innych objawow nie ma.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Dzieci i mąż śpi, więc zaglądam do Was na chwilkę
                      Przepraszam mamcie, ale jakoś ostatnio nie mam na nic czasu, a czas mi tak ucieka, że nie wiem kiedy. Niby jestem w domu, nie pracuje, ale ciągle coś. Ostatnio się zastanawiam co będzie, jak Marek zacznie się przemieszczać Widzę, że już go ciągnie gdzieś i że ciężko mu w miejscu usiedzieć.
                      Ostatnio brzuch mnie często boli, a dziś już myślałam, że okres dostałam, bo aż się z bólu zaczęłam zwijać, ale nic. Może się pojawi za kilka dni.
                      Agatko super zabawki. Ta mata mi się spodobała. Chyba wiem co kupię Zosi, jak dziadkowie będą chciali, żebym coś za nich kupiła
                      Ja już wszystkie prezenty pokupiłam pod choinkę. Zosia chciała lalkę, która mówi, więc kupiłam lalkę i grę planszową, bo ostatnio lubi takie różności. Dostanie jeszcze prezenty od cioć i wujków i dziadków, więc trochę tego będzie. A na Mikołaja u nas dzieci dostaja tylko drobiazgi od rodziców, przeważnie coś słodkiego i tyle. Prezenty zabawkowe są pod choinką.
                      Niunia już się nie mogę doczekać Twojego usg. Ciekawe co bedziecie mieli. A i mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia. Wypoczywaj i kuruj się bo dzieciątko teraz najważniejsze.
                      Beau trzymam kciuki za dziewczynkę. A kiedy masz usg, bo jakoś przeoczyłam?
                      Annamaja to zapowiadają się super Święta Matysia super wyszła
                      O muszę kończyć, bo Marek się obudził. Wpadnę jutro





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hej witam raniutko.

                        ada super że wszystko w porzadku. Wierze że nie masz czasu, nieraz mała w przedszkolu a ją mam tyle do zrobienia że nie wiem kiedy i trzeba po nią wychodzic a co dopiero ty z dwójka cały czas.

                        Agata jakoś ominęłam twój post ale nadrobilam teraz. Prezenty fajne,najważniejsze to wiedzieć co dziecko lubi.

                        Annamaja ale się świetny czas dla was szykuje. Na pewno udanie spedzicie ten wyjazd.

                        Beau właśnie,kiedy masz termin usg?Z tego co pamiętam zaraz przede mną chyba?

                        A mnie wczoraj Gabi zaskoczyła.Po 2 dniach w przedszkolu coś sobie tam śpiewa.Słucham dalej a ona prawie całe 2 pierwsze zwrotki " Przybiezeli do Betlejem" zaśpiewała!!!! Puściła jej potem z youtube i śpiewała i tańczyła z choreografia. Kurcze,,2 dni tylko ćwiczyła i tak zna. Oczywiście się poplakalam jak to na rozchwiana emocjonalnie ciezarowke przystalo. Już widzę jak to będzie na tej wigilii.....



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej,

                          Niunia brawo dla Gabi nie dziwie się że się wzruszyłaś, mi nie wiele brakuje do tego jak ładnie śpiewają dziewczynki a ja nie jestem w ciąży
                          Annnamaja Amsterdam wow zazdrosze
                          Aduś wreszcie jesteś.Tak z dwójeczka to masz mase pracy
                          Ta mata wydaje sie fajna mam nadzieje że choć trochę się nia pobawią bo naprawdę te wszystkie zabawki to na 5 minut.
                          U mnie tez sporo prezentów bedzie dlatego na Mikołajki dostaja tylko słodycze.
                          Musiałam wymyśleć prezenty od rodziców, siostry, siostry meża
                          i od nas, teściowie juz sami coś kupili wiec super że mam to juz za soba


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Postaram się zaglądać częściej. Chociaż teraz przed świętami pewnie jeszcze mniej czasu będzie.
                            Niunia ja też się często wzruszam, a Ty w ciąży więc się nie przejmuj
                            To ładnie Gabi zaśpiewała
                            Agatko u nas ostatnio też zabawki idą w kąt. Kiedyś się bawiła dużo, a teraz to najlepiej, żeby z nią się bawić, ale zabawki to jakoś mało atrakcyjne. Czasem zabawi się sama to sobie wymyśla zabawy z koca, poduszek, czapek itd.

                            Ja jakiś czas temu zauważyłam, że Zosia już wymiawia ładnie "r". Zawsze mi się wydawało, że dzieci dopiero wymawiają tą literkę koło 5-6 lat.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy ja z rana zjawiam się!
                              Ohh jak mi się chce już weekendu, strasznie mi się rano nie chce wstawać, ciemno na dworze a łóżko takie ciepłe i zachęcające ehh....

                              Kuba dość dobrze w przedszkolu, nie płacze przed wyjściem a jak go odbieram i pytam jak bylo to mówi że fajnie i sam z siebie zaczyna mówić a to że Wojtek był niegrzeczny a to że fasolka na obiad była i nie jadł, a że tu ma wieszak Igor i to jego buty i że śpiewali czy tańczyli itd., wcześniej to tylko mówił że zjadł obiadek i powiedział co na obiadek było a o zabawach na sali nie chciał mówić, więc postęp jest.

                              Annamaja fajnie Ci z tym wyjazdem
                              Niunia gartulacje dla Gabi, tez bym się wzruszyła na Twoim miejscu.
                              Ada no to szybko Zosia załapała z R, Kuba wymiawia L na razie.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Beau super. Gabi jak wchodzi to dalej płacze ale po przedszkolu cala w skowronkach,też sama opowiada,mówi że wcale nie tesknila.
                                Kiedy masz usg?????



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X