Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Ja zawsze lubiłam robótki ręczne tzn szycie, szydełko, druty, ale jakoś w podstawówce było tylko raz a w życiu nie miał mnie kto nauczyć. Maszyny też nie mam, a nie będę kupować, bo nie wiem czy by mi to szycie wychodziło.
    Beau też mi kiedyś kuzynka wróżyła, ale nie pamiętam co miało być. Wiem tylko, że chyba trójka dzieciaczków
    Niunia ja i tak podziwiam, bo ja bym nie wytrzymała cały dzień z teściową, a gdzie kilka dni A z tym gadaniem, to się nie dziwię, że Cię denerwuje. Zosia u mnie też cały dzień gada i czasem potrzebuję chwili ciszy, ale to dziecko, więc wiadomo, że ma się większą tolerancję.
    Markowi pierwsze ząbki wyszły miesiąc wcześniej niż Zosi. Ale nie pamiętam jakie były przerwy międzyzębowe
    Tak, karmię jeszcze piersią. Ostatnio chciałam go oszukać na noc i dać mu bebiko, żeby dłużej pospał, ale mimo, że na pół śpiąco, to nie chciał pić z butli.
    Last edited by ada84; 19-11-2013, 18:54.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hajka mamy,

      witam sie przy kawce. u mnie leje. mala do przedszkola z tata pojechala a ja sie rozkrecam. jutro prawdopodobnie mam wyjazd na obiekt ale ten deszcz nie nastraja...
      adus, ales mi przypisala umiejetnosc z tym szyciem! hoho, chcialalbym u mnie sprawa konczy sie na rzuceniu tematu mojej mamie i tyle z mojego szycia, hihi. a dziadek pewnie bedzie w siodmym niebie jak dostanie taki fajowski kalendarz! a pamietam jak mojej nie dalo sie oszukac mlekiem z butelki, tylko cyc!
      niunia, tesciowa juz pojechala sobie?

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć Dziewczyny.
        Robię sobie małe wagary od pracy,żeby nastukać do Was szybciutko.
        U nas też pogoda paskudna,ale Igusia zadowolona, bo uwielbia chodzić pod parasolem.
        Wczoraj byłyśmy u koleżanki, która ma 4-miesięczne dziecko. Ależ mi się zatęskniło,a Igusia ciągle ją głaskała.

        W przedszkolu też okej, bez płaczu się obyło i ładnie poszła z panią za rączkę.Już w domku mi mówiła,że pójdzie z panią. Cieszę się,że się przyzwyczaja.

        co tam u reszty mam?

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          hej mamy!
          A u nas dziś ja z małym do przedszkola szłam a raczej go niosłam, zeźlilam się trochę bo Kuba ciężki on sam około 17 kg waży plus buty kurtka ojej dobrze że nie tak daleko do przedszkola, ale uparciuch nie chciał iść, a autem nie podjechałam bo mi sie wycieraczki zatarły i przestały działać a deszcz padał i nici z jazdy. Już od jakiegoś czasu z tymi wycieraczkami coś się działo i w końcu stanęły na amen! No a Kuba oczywiście płakał, ale nie przez całą drogę, przed przedszkolem zaczął, no i co chwile powtarzał, że nie chce iść. A i nie napisałam, że to ja z Kuba szłam bo małża jakieś choróbsko zwaliło, mam nadzieję, że Kuba nie załapie bo będę mega zła jak będzie musiał mieć znowu przerwę przedszkolną grrrr

          Myssiu super że Iga już nie płacze, dzielna jest!
          Ada szydełkowanie wbrew pozorom nie jest trudne, co prawda są i skomplikowane wzory, no i jakbyś chciała zacząc to z tutoriali np. na youtubie spokojnie można się poduczyć, mi trochę teściowa pomagała, ale to takie podstawy słupek półsłupek, do reszty doszłam sama.
          Niunia właśnie już wiadome, kiedy teściowa wyjeżdza? No i czy Gabi doczeka się podusi?

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            A w ogóle zrobiłam zdjęcie brzucha, ale niestety słabo mi wyszło bo ciemno w przedpokoju i telefonem robione, ale załączam....następnym razem małża zatrudnię
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              o, beau, piekny brzunio! pozazdroscic figury Tobie i niuni!
              zdrowia chlopakom!

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Beau fajny już brzusio. Widac że ciazowy a nie od wzdec;-) Czujesz już jakieś motylki. Mój mąż dziś rano kopniaka konkretnego zaliczył a w dzień dzieciak chyba fikolki robił bo przywracanie czułam raz jednej raz drugiej strony.

                ps. wczoraj mąż teściowa wieczorem do busa zapakowal i pojechała.... uffff.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Myssia to widzę, że Igusia opiekuńcza A widzę, że i Ty powoli zaczynasz się przełamywać
                  Zosia własnie też co chwilę podchodzi do Marka i go głaszcze i całuje. A i zaczynają się powoli bawić. A właściwie Marek ogląda Zosi wygłupy i się śmieje Ostatnio Zosia tańczyła sobie z chustką, a Marek nagle wybuchnął głośnym śmiechem (w pierwszej chwili nie wiedziałam co jest grane).
                  Beau to życzę zdrówka małżowi, bo Ty nie bardzo powinnaś dźwigać Kubusia. A brzuszek ładny i Ty też bardzo zgrabna. Pozazdrościć figury.
                  Niunia to możesz odetchnąć
                  Mi koleżanka napisała, że wczoraj urodziła chłopca (ma też 3 letnią córkę). Mały waży 4750g





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Cześć mamcie,

                    Ja w pracy, ale dzis okroopnie sie wstawało, może przez ten deszcz.. ale tez na pewno przez codzienne wstawanie o 6 rano.
                    Beau piękny brzuszek pozazdrościcSerce mówi tak rozum nie nie
                    Ja dzisiaj fajny dzień po pracy umówiłam się z przyjaciółka po pracy a m zajmie się dziewczynkami
                    Aduś moja Karola tez opiekuncza baaaardzo, ale sa momenty że sie bija zwykle o ta sama zabawke ale za chwile sie przepraszaja
                    Dostałąm diagnoze Si Karola sie kwalifikuje do cwiczeń ale chce załatwić żeby chodziła do szkoły bo prywatnie 80zł za 50 min
                    Miłego dnia


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agata dobrze wykorzystaj ten dzień z koleżanka:-)

                      Mój mąż odprowadza dziś i jutro mała żebym trochę mniej chodziła bo boli to spojenie.
                      Lecę dziś do ortopedy i zobaczymy co powie.

                      U nas też leje,brrr. No ale to listopad to co się dziwić. Lepiej tak niż takie sniezyce jak wczoraj we Francji. A na dziś zapowiadają u nich 40 cm śniegu to nie mamy co narzekać.

                      Ada nieźle takie dziecko wypchnąć....



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        hej mamy!

                        Dziś zaś ja odprowadzałam Kubę i poszło nieźle, świeczki w oczach miał dopiero w przedszkolu, ale nie płakał, trochę lamentował, na szczęście nie było wyrywania i histerii, na sale jak wszedł to sie nawet nie odwrócił...

                        Ada to był poród naturalny?
                        Fajnie jak mały już się tak w głos śmieje

                        Agata fajnie się zapowiada wieczór z przyjaciółką! A co do Krolinki to jak to z tymi ćwiczeniami jak to się odbywa?

                        Niunia daj znać co tam lekarz powie.

                        Dziewczyny wy o figurze mi tu piszecie a ja się czuje jak słoń już

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Beau zawsze tak jest że montujemy sobie lustra które nas pogrubiaja!!!
                          Za to nie wiem czy wiecie ale w sklepach z ciuchami często właśnie są lustra wydluzajace sylwetkę. Doswiadczylam tego parę razy jak wróciłam do domu i całkiem inaczej w czymś wygladalam niż w sklepie.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Beau ty słoń przestań figure masz super A miałam Ci napisać żebyś starała się nie dźwigać Kubusia,( wiem jak płacze to łatwo powiedzieć) ale ja nie jestem w ciąży a jak Hania chce na raczki to na chwile a potem na nóżkach chodzi bo ciężka jest i trudno wytrzymać.
                            A co do Karolinki to , ćwiczenia polegać będą przede wszystkim na... zabawie ruchowej. Na sali zazwyczaj są duże piłki, wałki, miękkie materace, trampoliny, huśtawki.
                            Karola ma jednak problemy jak pokazała diagnoza z koordynacją ruchów, koncentracją uwagi, chodzi w szkole do logopedy,bywa że jest nadmiernie aktywna, trudno jej jest się wyciszyć.Myśle że te ćwiczenia na pewno pomogą żeby jej było łatwiej w 1 klasie.


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Beau właśnie nie wiem jak się skończył, ale miał być naturalny.
                              Agatko fajnie by było jakby udało Wam się załatwić te ćwiczenia, bo prywatnie, to trochę się wykosztujecie
                              Niunia daj znać co tam lekarz powiedział.
                              Marek od dwóch miesięcy budzi mi się w nocy co 2 godz na jedzenie. Jak był mniejsz to tak ładnie nocki przesypiał, a teraz tragedia. Stwierdziłam, że muszę go jakoś tego oduczyć. Wczoraj ograniczyłam mu jedzenie w nocy dając smoczka. Co prawda trochę mu zajęło zanim zasnął, ale się udało wyeliminować 2 jedzonka. A dziś była druga noc i rewelacja. Nakarmiłam go o 11, o 2.30 dałam mu smoczka, o 4 jedzonko i spał do 8 Ciekawe czy tak będzie na stałe czy to tylko jednorazowo.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                hejka,

                                agatko, to pewnie te cwiczenia pomoga Karoli.
                                niunia, to spokoj w domu masz nareszcie a z tymi lustrami to sama prawda! wspolczuje tego bolu. przypomnial mi sie moj bol pod koniec ciazy przy chodzeniu, ojjjj...
                                beau, super. coraz lepiej idzie Kubie. zuch chlopak!

                                moja juz z checia chodzi. wczoraj wieczorem pytala czy moze isc do przedszkola /jakbym jej zabraniala, hihihi/
                                a lubi ostatnio takie zabawy, ze mowi mi kim mam byc i co mam mowic. i czesto aranzuje takie zabawy o trudnych tematach. np. zebym zabrala jej lalke i ona odgrywa scenke, zebym jej oddala. albo ostatnio u babci kazala sobie powiedzisc, ze mama po nia nie przyjdzie albo inne moze bardziej lajtowe ale zawsze zwiazane z problemem. ide dzis pogadac z psycholog, b nie wiem czy wchodzic w to, mowic jak ona chce czy co robic

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X