Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niunia moja też na razie codziennie się pyta czy już idziemy do przedszkola. Ale ciekawe czy będzie pytać jak już będzie tam chodzić
    Beau Antosia ładnie, a nad Lilianką też się zastanawialiśmy
    Annamaja ja w domu mogę zaprojektować co najwyżej instalacje wodne i sanitarne A zmysłu do wnętrz wogóle nie mam, ale marzy mi się mieszkanie profesjonalnie zaprojektowane Także może kiedyś Cie wynajmę
    Agatko szkoda, że Karola będzie musiała się przenosić, tym bardziej jak będziesz miała mimo wszytsko daleko.
    U nas od jakiś dwóch miesięcy przespana nocka to rzadkość. Dzisiaj Marek budził się co 1godz i 40-50 min Nad ranem już częściej. Także za dużo nie pospałam. Rano też coś marudny był, ale po pierwszej drzemce mu przeszło. Dzisiaj widziałam, że chyba dalej ząbki dają mu się we znaki, ale wczoraj miałam wrażenie, że go brzuszek boli. Stwierdziłam, że przez kilka dni wstrzymam się z obiadkiem dla niego i zobaczę czy jest jakaś zmiana.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Ada Kurcze, obawiam się właśnie tych nocek. Dopiero po 3 latach mogę kilka przespać a tu od nowa się zacznie.
      Moja Gabi też zanim zaczęła chodzic do przedszkola to się dopytywala kiedy już pójdzie. Trochę sobie inaczej to wyobrażał.Raczej nie brała pod uwagę że mnie tam nie będzie:-)

      Ada a co,jesteś hydraulikiem z wykształcenia;-)



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
        Annamaja ma pytanie do Ciebie odnosnie homeopaty - jakie badania robilas coreczce zanim przepisal Jej kuracje homeopatyczna i ile to trwalo, tzn. diagnostyka?
        Niedlugo wybieram sie do Polski i chcialabym zabrac syna na taka wizyte, mam nadzieje, ze w tydzien zadzymy. Licze na jego pomoc jak na zbawienie, u nas antybiotyk srednio co dwa miesiace
        Promesse, nie robiłam córce żadnych badan przed wizyta. lekarka zrobila szeroki wywiad i podstawowe badanie na miejscu. trwalo to godzinke. dobrala 2 specyfiki na tej podstawie, ktore jak narazie dzialaja. i tyle. powodzenia!

        adus, pewnie po instalacjach sanitarnych jestes, co? polecam się
        wspolczuje tych zarwanych nocek... ehh...
        agata, Hanus widac nie lubi w domciu sie nudzic super!
        niunia, obys jak najszybciej wydobrzala bo sie wykonczysz!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Jestem po inżynierii środowiska, więc instalacje sanitarne + sieci sanitarne + oczyszczanie ścieków i uzdatnianie wody. W pracy właściwie projektowałam sieci kanalizacyjne i wodociągowe, więc w instalacjach na razie nie mam doświadczenia, ale wszystko przede mną
          Niunia ja przy Zosi nie miałam za bardzo problemów z nockami. Teraz jest trochę gorzej, ale tylko jak go coś boli. Ale muszę też przyznać, że coraz gorzej mi się wstaje w nocy, nawet tylko na karmienie (10 minut). Dzieciaczki szybko rosną, więc nieprzespane nocki szybko miną.
          Idę kończyć dynię pakować w słoiki. Marek będzie miał co jeść





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamy,

            Niunia niebawem się to zmieni zobaczysz a Hania wczoraj przeszła sama siebie chyba ze 100 razy przed spaniem pytała się czy idziemy do przedszkola. A właśnie Niunia ile płacisz mniej więcej miesięcznie za przedszkole?.Kiedyś było tak że mniej płaciłam za złobek a wczoraj dostałam karteczke to prawie 500zł
            Wczoraj spotkałam sąsiadkę której córka chodzi do naszej szkoły i powiedziała że z Amelka chodzą dzieci nie z rejonu i żeby się nie przejmować i po prostu zapisać, oby było tak jak ona mówi i żeby potem jeszcze przyjęli mi Hanie.
            Aduś jak tam dziś Twoja głowa? , ja dziś o 2 w nocy się obudziłam bo strasznie mnie bolała i chyba z godz nie spałam, na szczęście rano już ok. Wow Aduś fajny zawód masz Ja skończyłam studia całkiem inne niż to co teraz robię ale cóż takie życie z czegoś trzeba żyć.


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Agtako 500 zł?! Masakra.
              Głowa na szczęście już mnie przestała boleć. A Tobue współczuję tego bólu.
              No wałśnie też się obawiam, że jak wrócę do pracy,to nie będę pracować w swoim zawodzie. Teraz mieszkam na wsi, więc pewnie będę brała co będzie. A Ty jakie studia skończyłaś?





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Ja skończyłam ekonomie a pracowałam w urzędzie, domu mediowym a teraz na wyższej uczelni Niby państwowy żłobek a tyle się płaci że szok.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  500zł????? Masz jakąś rozpiske na jakiej podstawie to liczą?

                  Ja płace max 180 zł'= 8,50 x dzień za wyżywienie plus 1 zł za każda rozpoczętą godz. po 13 czyli 2 zł. bo Gabi zazwyczaj zostaje 2 godz. dłużej.

                  Boze, ją jak dzieci wychował to nie wiem gdzie do pracy na etat pójdę bo zawsze tylko na umowę o dzieło uczylam a pracodawcy mają to gdzieś. Ale nie chce się na zapas martwić bo to nic nie zmieni...



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    180 tylko!!! Ja nie mam dokładnej rozpiski , dostaje taka karteczkę już z kwota jak mam zapłacić i za październik dostałam coś ok 470zł a we wrześniu 450 z tym że ja Hanie odbieram po 17 i chyba cały miesiąc chodziła. Za godzinę płace ok 2zł + jedzenie ( muszę zobaczyć dokładnie bo wczoraj dostałam umowę), jak widać przedszkole się lepiej opłaca jeszcze jak wprowadzili godz za 1zł tylko.

                    Nie martw się praca jak to mój mąż mi mówił jak się martwiłam że nie mam pracy jakaś praca zawsze się znajdzie

                    Miłego weekendu, wychodzę z pracy pa


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agata ale dobrze że może Hania chodzic ten rok jeszcze bo było by więcej kombinacji. Teraz w przedszkolach odeszły opłaty za wszystkie zajęcia dodatkowe bo ich nie ma. Co prawda rytmika wróciła ale nieodplatnie. Nasza pani Ania uczy jeszcze nasza grupę angielskiego 2 razy tyg. po pół godziny. I mają jeszcze tyle samo gimnastyki co tydzień. Jestem bardzo zadowolona tego przedszkola i tej grupy bo równolatki w innej grupie nie mają angielskiego.
                      Miłego weekendu.

                      Kurcze,byłam u lekarza i jednak antybiotyk Duomox muszę brać 10 bo zapalenie zatok mam i od tego ten kaszel... Super.
                      Last edited by niuniakura; 09-11-2013, 16:35.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        hejka mamy,

                        ale szaruga u mnie... brrr...
                        niunia, no to niezaciekawie z tym antybiotykiem... zdrowiej!
                        u mnie mala znow z lekkim katarem. mam nadzieje, ze nic sie z tego nie wykluje.
                        dzis, chyba do dziadkow ja zawioze, bo sie domaga od wczoraj

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          No i prognozy się nie sprawdziły,pogoda piękna.Bylismy na Placu Pilsudskiego 10 metrów od Grobu Nieznanego Żołnierza. Widoki niezle. Gabrysi najbardziej podobała się salwa honorowa z armat bo był duży huk. Szalone dziecko.

                          Annamaja nas właśnie moi rodzice odwiedzili i mała wniebowzieta. Dostała od babci kota Jinna, firmy Dummel. Super plastikową zabawka która zadaje pytania na które opowiadasz TAK lub NiE a kot odgaduje zwierzę które wymysliles. Polecam, wszyscy się nią bawimy i skubany wszystko odgaduje.

                          U mnie kaszel trochę lepiej ale znów gardło zaczyna drapac. Mam nadzieję że to jakas pomyłka i jutro przejdzie.

                          A u was jak weekend Mamusie?
                          Last edited by niuniakura; 11-11-2013, 16:38.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej mamy,

                            U nas weekend ok, w niedziele była u mnie mama i siostra z synkiem, a w poniedziałek spacerowaliśmy bo słoneczko wyszło więc szkoda było nie skorzystać.

                            Niunia ta zabawka świetna, dobry pomysł na prezent od Mikołaja


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy zjawiam się po wolnym...
                              Dziś Kuba do przedszkola nie poszedł wczoraj i przedwczoraj wieczorem miał gorączkę, za to innych objawów nie ma, poczekam jeszcze dziś, zobacze czy coś się z tego wykluje, a może to trzydniówka? Jak dziś będzie miał gorączkę to jutro do lekarza idziemy. Za to rano nie był szczęśliwy jak zobaczył, że do pracy się zbieram, od razu płaczliwie pytal czy on do przedszkola idzie znowu wojna z powrotem do przedszkola będzie ehhh...
                              Wczoraj piknik wojskowy u nas byl, można było do czołgu wejść itp ale nie poszliśmy przez tą gorączkę niestety.
                              W niedzielę poszliśmy oglądać rekiny, pod galerią postawili TIRa akwarium, w rezultacie m z Kubą wszedł, ale tylko na chwilę bo Kubie się nie podobało po drugie pełno ludzi było poprzyklejanych do szyb i źle było widać no a bilety 12 zł dorosły i 8 zł dziecko. Ja poszłam w tym czasie do almy po figi bo na wp był przepis na ciasto z figami i mi się zachciało muszę dziś upiec

                              Niunia zdrówka życzę, mam nadzieję że już Ci lepiej po tym antybiotyku. No i kotem mnie zainteresowałaś
                              Annamaja jak Matysia?
                              Agata dużo za ten żłobek płacisz!!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Ada dawno nie zaglądałam na Twój blog i od tamtej pory widzę, przybyło dużo smaczności. Ciekawe te rogaliki dyniowe i te czekoladki jakie fajne mniam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X