Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć Mamy!
    Jestem już po pracy, więc szybko do Was zaglądam.
    Plany nam się zmieniły i już w czwartek byliśmy w Warszawie, a w nd powrót.
    Było super, tyle pięknych miejsc. Tam to ja bym się nie nudziła. Warszawa jest urocza, ale tak jak Annamaja-wolę Wrocław. Wrocław jest spokojny, o ile można tak napisać o mieście. Chodzi mi o to,że w Warszawie czuć pęd, wszyscy dokądś się spieszą. Wrocław jest spokojniejszy, klimatyczny. Milej chyba wspominam pobyt we Wrocławiu właśnie, aczkolwiek bardzo się cieszę,że po raz kolejny mogłam być w Warszawie i jeśli tylko będę miała jeszcze okazję, to na pewno się tam wybiorę.
    Niunia, niestety dopiero po powrocie przeczytałam Twój post i nie udało nam się skorzystać i zwiedzić Zamku Królewskiego. W ogóle drożyzna taka w Warszawie,że głowa mała. Jak Wy tam dajecie radę?

    Niunia, cudownie,że słyszałaś serduszko swojego maluszka. Oby było zdrowe :*

    Ada, gratulację dla Marka, ząbki naprawdę szybko wyszły, teraz niech da mamie odpocząć.

    Ja też miałam kiepską noc, bo Igusia się budziła często, chyba stres przed przedszkolem się odezwał. Jestem wymęczona. Na noc też mnie głowa bolała i miałam wysokie ciśnienie.
    Ogólnie w przedszkolu nie było dziś źle, mniej płakała, dopiero na sali jak ją zostawiałam.
    Poprosiłam też o przeniesienie Igi szafki, ponieważ skradziono jej kilka par skarpet, czapkę i w czwartek miała czapkę i szalik gdzie indziej, a dzieci na polu nie były, więc pewnie ktoś jej grzebał po kurtce.

    A jak Wasze maluszki w przedszkolu?

    Szukam zdjęć, by wrzucić, bo pamiętam,że obiecałam :*
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hejka z wieczora,
      agata, kupilam w deichmanie za stowe, nie ze skory. to bylo pod wplywem impulsu, bo nam sie spodobaly. ze skory zamowilam jej z aurelki za ponad dwie stowy, jak piszesz. drogo. no i czekamy bo na zamowienie robia. juz sie przekonalam co do nich bo mamy dwie pary aurelek. w przedszkolu w nich chodzi. ale sa super i zdrowotne! ortopeda nasz tez poleca.
      a co do Karoli, to ile jeszcze tych wizyt?
      myssia, oj klimat wrocka jest urzekajacy, dokladnie....
      ada, zycze przespania nocki nareszcie!
      niunia, beau, cos mam czuja ze chlopaki beda!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Witajcie mamusie zjawiam się po przerwie!
        Nieźle popisałyście, muszę doczytać, bo tylko tak "po łebkach" przejrzałam posty...
        U nas od 2 dni znowu bunt przed przedszkolem i znowu niesienie a tak już fajnie było...
        Annamaja ja to się na dziewczynke przymierzam w końcu niech parka będzie heh
        Ada no szybciorem ząbki Mareczkowi wyszły, mam nadzieję, że teraz odpoczniesz, a bólu głowy współczuje tabletki nie pomagają?
        Myssia to super weekend Wam się udał! Myssiu ale ta Twoja urocza Igusia wyrosła i jakie długie włosy ma!!
        Niunia fajnie że już ruchy czujesz, u mnie na razie nic, no i ciekawe kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Oj przeczytalam wczorajszą przeterminowaną wiadomość na Hangoutsie od m że Kubę niósł do przedszkola jakos nie spojrzałam na datę, heh a sie okazuje że dziś Kubuś ładnie poszedł i nic nie płakał, oj podbudowałam się!

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć Mamusie.

            Myssia super że wypad się udał. Warszawa jest fajna jak na zwiedzanie się przyjedzie,z reszta tak jak Kraków. Gdy tam się mieszka robi się zwyczajna a nawet denerwująca przez te korki i długie dystanse. Pogoda się udała,dopiero w niedzielę wieczorem zaczęło padać. Szkoda tego zamku bo to okazja,normalnie to drogo. Moi rodzice mają 11 list. wpaść to pójdziemy bo zawsze ich tam ciągnęło.

            Annamaja ja też coś czuje że chłopak będzie, z reszta często tak jest. Agata się tylko uchowala z druga dziewczynka a wszędzie dookoła jednak inna płeć. Ale nie ma reguły. Ją po cichu na dziewuszke jednak liczę tylko mężowi nic nie mówię i wybieramy chlopiece imiona,hihi.

            Beau, gratulacje. My drogę do przedszkola mamy ok, dopiero wejście do sali z płaczem ale potem też dobrze. Wczoraj zjadła wszystko i radosna wracała z przedszkola w zimowych butach (na które mówie Sa MAGICZNE ) i kurtce.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau, niunia, zycze Wam dziewczynek w takim układzie . ja, tylko takiego czuja mam
              beau, ulga, ze lepsza ta droga dla Kubusia sie zrobila. jestescie wytrwali i dzielni
              moja ma fiola ostatnio na punkcie slodkosci. normalnie nie moge sobie poradzic. dzis od rana zadala slodkosci i awantura byla. nie chcialam, zeby w takiej atmosferze do przedszkola jechac i dalam jej te cukierasy. ale blad zrobilam, bo bedzie teraz jeszcze gorzej pewnie. chyba najlepsza metoda jest nie trzymanie slodyczy w domu. ale z drugiej strony potem moze nadrabiac jak bedzie okazja, np. ktos ja poczestuje albo insza okolicznosc... zakazany owoc smakuje bardziej. eee, nie wiem juz sama. tez moze macie podobnie?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Myssia Igulka wyrosła! To super mieliście weekend. Oby więcej takich wypadów.
                Annamaja dziękuję, przeczytałam dzisiaj, ale nocka była super Nareszcie się wyspałam i od razu głowa przestała boleć.
                Beau jeszcze karmię, więc mogę brać tylko paracetamol, a to na mnie nie za bardzo działa. Chociaż wiadomo jak boli, to lepsze to niż nic.
                Niunia a jakieś typy imion już macie?
                Annamaja u nas ostatnio Zosia też codziennie chce coś słodkiego. Tylko u nas do słodyczy zaliczają się też owoce i jogurty, więc nie jest źle. Ale oczywiście jak jedzie do teściów, to cały dzień je słodycze
                Last edited by ada84; 05-11-2013, 10:38.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Cześć,
                  Ja dzis w domu pracuje i jutro też bo dziewczyny troche chorują, wczoraj poszłam do pracy i m musiał zostać bo Karola nie mogła wyjść w domu, mdziwne goraczka cały dzień i bolał ja brzuch a Hania katar i kaszel wiec lepiej żeby zostały w domu.
                  Annamaja jeszcze jedno albo dwa spotkanie i opinie na pismie dostane.
                  Zamówiłam w końcu kozaczki Bartka dla Hani jakaś przecena była za 150 rozm 26.
                  Myssiu super wyjazd do wawy szkoda ze spotkanka nie zrobiłyśmy we trzy A Igusi urosły włoski , ślczne fotki
                  Niunia fakt u mnie dwie dziewczyny , ciekawe co u Was będzie Niunia , Beau, wcześniej chcieliśmy chłopca a teraz trudno sobie wyobrazić zeby Hanulek była chłopcem
                  Beau a kiedy ty idziesz na takie połówkowe usg?
                  Adus super że sie wsypałaś i głowa nie boli. Powiem Ci że mnie juz dawno głowa nie bolała uff ale lepiej nie zapeszać.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    U mnie że słodyczy króluje halwa. Podobno to najzdrowszy słodycz bo sam sezam a to zdrowe. Ją lubie i Gabi też. No i w nagrodę zawsze muszę mieć lizaka w kieszeni ale wybieram te witaminowe z apteki. Czesto jednak wcale nie wspomina ale rano przeważnie micha"kocich kulek " czyt. czekoladowych płatków z mlekiem a to sam cukier. Ale kaszki przestała całkowicie jeść a tyle co jeszcze 4 paczki na zapas kupiłam.

                    Mój mąż wszystkie imiona odrzuca. Podoba mi się Filip ale najlepsza koleżanka tak dała swojemu synowi. Oskar- zostało odrzucone ale jak przyjdzie co do czego to o to właśnie zawalcze:-)
                    Annamaja z tym uleganiem to właśnie urywki sekund i już jest za późno, nie da się odkręcić. Strasznie się trzeba pilnować.

                    A ją się cieszylam że drugi dzień glowa nie boli,nachylilam się nad wanna żeby ją umyć i zaczął się promieniach ból na nowo... Masakra.

                    Agata fajnie że możesz z domu popracować. U mnie by to było nierealne z Gabi.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Niunia dobrze że nie sprawdzaja ile dokładnie pracuje w domu, jedynie moge jak bajke ogladajaIde im poczytac moze usna to bede miała chwile na prace.
                      A typy imion dla dziewczynki czy tylko rozmawialiście o imionach dla chłopca??


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agata, to zdrowia dla dziewczat! i powodzenia w usypianiu
                        ada, fajnie ze sie wyspalas i glowa nie boli
                        niunia, wspolczuje bolu... a jakies ziola moze pij? co do chalwy to wporzo, oby tylko nie byla z cukrem bo oklolo 40% musi go tam byc. najlepsza z miodem albo stewia. moze sama w sumie zrobie...? fajne imiona... moj chrzesniak ma oskar
                        Last edited by annamaja; 05-11-2013, 13:54.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Kurcze, ne sprawdzalam zawartości cukru w tej chalwie.... Muszę zetknąć.

                          Mąż bardzo na syna napalony więc walkujmy chlopiece. A dla dziewczynki Hania mi się podoba i w rodzinie nie ma jeszcze.Zuzia też ładne ale taty chrzesnica to Zuzia. Chcemy coś uniwersalnego
                          Agata najważniejsze w pracy to efekt a nie czas jaki zajmuje by go otrzymać.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Cześć Mamcie.
                            My już po pracy i w domu. Dziś droga do przedszkola okej, bez płaczu. Dopiero na sali się popłakała, ale pani znów ją chwaliła,że płacze tylko przy rozstaniach,a później ładnie się bawi i je. Więc jest coraz lepiej.
                            W pracy też okej. Wczoraj i dziś bardzo szybko mi zleciało. Tylko nadal jestem zakatarzona i ten ból głowy.
                            Pogoda u nas paskudna.

                            Niunia, mnie dla chłopca bardzo Filip się podoba, Mikołaj by jeszcze przeszedł.
                            Yyy, moim zdaniem pogoda w ogóle się nie udała. Szczerze mówiąc, wymarzłam. Chłodno było, a w sobotę po południu padało. Ale i tak bardzo mi się podobało.

                            Agatko, dużo zdrowia dla Twoich córeczek.

                            Annamaja, u nas Iga też lubi słodycze. Ale ja jej po prostu nie daję często. Rano je płatki,a te już są słodkie. Jak robię zakupy, to kupię jakieś ciastka i tyle, ale te długo się nie utrzymają. Góra do soboty, bo w piątek robię takie większe zakupy i więcej słodyczy nie kupuję.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy!
                              U nas dziś dobrze w drodze do przedszkola, zero płaczu ufff oby tak dalej!
                              A co do słodyczy to niestety jak u dziadków jesteśmy to Kuba zajada dość dużo m.in. zawsze dostaje jajo niespodziankę, ja mu w domu z reguły gumy mamba daję, ale jak zje obiad itp. i też staram się nie przeginać ze słodyczami.

                              Ale mam dziś ponurą pogodę, najlepiej zapakować się do łóżka ehh
                              Idę jeść 2 śniadanie dziewczyny- do potem...

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć,
                                Beau brawo dla Kubusia, oby tak już zostało
                                Beau a ty jakie masz typy imion?
                                Niunia mi się bardzo podobało imię Zuzia ale niestety siostra cioteczna mnie ubiegła bo tak nazwała swoja córeczkę.
                                A co do słodyczy ja też sie staram ograniczać dziewczynkom ale cięzko zazwyczaj jakieś ciasteczko po obiedzie dostają.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X